Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
5. čer 2015

@loilla děkujem, to je super 🙂

karlos12
5. čer 2015

@majkylove ahoj kočko, moc gratuluji.Pak dej vědět.Určitě jste v pořádku a utahaní.Odpočiň si a těším se na fotečky kulihráška Lukáška, K 😉 😉

karlos12
5. čer 2015

@janajens Ahoj, to je na h.....Já už mám plnou palbu ☹ Opět

janajens
5. čer 2015

@karlos12 no ja ne ale tema bolestma v podbrisku si myslim ze se rozjede naplno taky takze opet smula

blauen
5. čer 2015

@loilla@majkylove je holky já jsem nějak zaspala čas.....tak dodatečně @loilla velká gratulace k mimiškovi, hlavně hodně zdravíčka a @majkylove taky samozřejmě velká gratulace k Lukáškovi a hlavně zdravíčko!

karlos12
5. čer 2015

@janajens tak bolesti jsem měla včera a dost velké.Dnes už je klid, ale ona, mrcha 😒 Je to děs, ani se mi nechce na dovču, raději bych se zavřela doma.

sleepers
5. čer 2015

@loilla ty jooooo, to je obřík-55 cm 🙂

janajens
5. čer 2015

@karlos12 jj to ti verim ja jak jsem ted pk te konizaci nebo cim to je mam silene bolesti jeste ze nemusim do prace 😒

karlos12
5. čer 2015

@janajens já včera také byla mimo.A naštěstí jsem měla také volno.Ani zalít jsem nešla.Snad to brzy bude v pohodě 😉 Nedáme se, že 🙂

janajens
5. čer 2015

@karlos12 urcite se nedame musi se nam taky uz zadarit ja nastesti marodim do 12 tak mam cas jen lezet

karlos12
5. čer 2015

@janajens teď bych Ti napsala jak se máš, ale zase ta nemoc.Prostě si užij v rámci možností volna.Já jsem v práci, tak si užívám alespoň klimošku, nemám moc ráda vedro.Co Tě trápí ? Jinak po OP dobré ?

janajens
5. čer 2015

@karlos12 jj po te kknizaci jsem dva mesice ted jsem doma uz treti tyden s anginou dali mi doporucenku na krcni a tam se rozhodne zds musim na zakrok mandle ven nebo ne

karlos12
5. čer 2015

@janajens aha, to se Ti to dobře se....A půjdou ven ?

karlos12
5. čer 2015

@sleepers ahoj, kde se nám touláš ? Jak je ?

janajens
5. čer 2015

@karlos12 jj presne tak vse se.. no nevim musim te9rve v pondeli zajit a objednat se ale asik jo

sleepers
5. čer 2015

@karlos12 Ahoj 🙂 poslušně hlásím, že jsem zde.
U mě zatím nic novýho-dnes 5DC takže zkusím zase brát clostil a tenhle cyklus prostě otěhotním a začátkem března 2016 rodím.

karlos12
5. čer 2015

@janajens to víš, ať jdou pryč, když dělají jen paseku.Snad už budeš mít vybráno, ne ? 😉

karlos12
5. čer 2015

@sleepers to se máš, tak s chudí do toho.Já jsem 1 DC a nemám chuť na nic.Ani na dovču 😒 Ale mohla bys to zlomit, už to tu zase nějakou dobu stojí.Já mám nového doktora, kvůli práci jsem přišla o IUI a další bude asi až po prázdninách ☹ Další nebude kvůli dovče, proto se mi nechce, ale už to máme zaplacené a manžel se moc těší, tak mu nebudu kazit radost.

janajens
5. čer 2015

@karlos12 no taky doufam uz at mam ode vseho pokoj 😉

chilli009
5. čer 2015

@loilla děkujeme za zprávu, takže další pindík 🙂 , @majkylove obrovská gratulace, hlavně zdravíčko vám oběma a užívej si roli maminky na 100% , jinak 55cm to je dlouhán 😉

loilla
5. čer 2015

@blauen Děkuji, děkuji!!! 🙂) Prcek se má čile k světu, tak doufám, že mu to vydrží!

terezapetrova
7. čer 2015

@majkylove moc gratulaci !! Skvělá zpráva 🙂 mas kus chlapa to se budou s manzou prát kdo Té bude na rukou nosit 🙂 drz se Kóčo 🙂

marketat
8. čer 2015

@majkylove Moc gratuluju, to je teda obřík 🙂 A´t vám dělá jen a jen radost 🙂 (A to ti na začátku těhotenství všichni tvrdili, že to bude určitě holka, co? 😀 )

sambram
9. čer 2015

Ahoj holky, mohu se k vám prosím přidat? Jsem tu nová a chtěla bych zjistit jak funguje mé tělo. S přítelem se snažíme asi tak 7 měsíců, zatím tomu necháváme volný průběh. Dnes jsem 27den cyklu,MS mi chodí většinou 26den.zatím si měřím je teplotu a už se mi drží několik dni nahoře. Myslíte že je šance? Přítel má za týden narozeniny,tak by to byl hezký dárek.

radiz
9. čer 2015

@sambram naděje je... záleží, který den byla ovulace... směrodatná je hlavně teplota následujících dnů... pokud se ti bude držet následující dny nahoře a nepříjde ms, pak jsi těhu 😉 Můžeš zkusit těhu test... Mívám cykly taky 26 dnů... ten minulý jsem měla 29 a pak přišla ms... věřím, že ve tvém případě je to těhu 🙂

sambram
9. čer 2015

@radiz děkuji. Ovulaci jsem mela 16.-17.den. A od té doby se teplota zvyšovala a teď je 5dní na 37.na test je asi ještě brzo.

radiz
10. čer 2015

@sambram pokud nepříjde ms do 33 dne cyklu a teplota se bude držet, tak můžeš testovat 🙂

sleepers
10. čer 2015

@sambram pozitivni TT ma nekdo treba 9dpo a nekdo treba az tyden po vynechane MS. Ale rika se ze test se stava pozitivnim 12-14 dpo.

sleepers
10. čer 2015

@karlos12 ani nevís jak rada bych to zlomila. V nejblizsich dnech cekam ovulaci, tak doufam, ze se to povede.
A kam jedete na dovcu? Koukej si to uzit, vypni, uvolni se a kdo vi, treba se zadari.
Uz tady strasime dost dlouho, takze je potreba vyklidit misto jinym

sambram
10. čer 2015

@radiz
@sleepers aha.chtěla jsem testovat už teď v pátek ale asi to tedy nechám na příští týden.