Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
11. čer 2015

holky mooooc všem děkujeme!je to náš pan úžasňák a největší dítě z porodnice 😀 taky mě asi brzo sní 😀 dám brzo fotky na svůj blog,ale zatím tady malá ochutnávečka 😵

karlos12
11. čer 2015

@majkylove ahoj, to je nádherný kulíšek.Moc Vám blahopřeji.A jak to děláš ? I v porodnici Ti to moc sekne 😉

terezapetrova
12. čer 2015

@majkylove je naaaaadheeeeernej fakt 🙂 a Tobě to taky sekne 🙂 užívejte se 🙂

terezapetrova
12. čer 2015

@majkylove a co porod? 🙂

sleepers
12. čer 2015

@majkylove moc velká gratulace. Malej je krááááááááááásnej.

majkylove
autor
12. čer 2015

@karlos12 slušííí jo,to asi zapůsobil adrenalin 😅 děkuju 😵
@terezapetrova děkuju kočko,už se těším na toho vašeho 🙂 a porod,mám tu děsit zrovna snažilky? 😀
@sleepers děkujééém,snažili jsme se 😅 😀
@marketat no jo,holčička jak lusk že 😀 je to úžasnej brouček,nevyměnila bych ho ani za nic! 😵 😅

marketat
12. čer 2015

@majkylove Je krásnej 🙂 A tobě to taky sluší 😉 Vypadáte oba spokojeně 🙂 Chci taky slyšet, jaký byl porod 😉 A jak se sžíváte?

terezapetrova
12. čer 2015

@majkylove tak do IP prosim prosim 🙂 to vis chci se inspirovat pro muj nadcházející 🙂

terezapetrova
12. čer 2015

@majkylove jak jde kojení a tak ? 🙂

loilla
12. čer 2015

@majkylove Neděs je, já je taky neděsila.. 😀

terezapetrova
13. čer 2015

@loilla stejně by jste kočičky asi nejvíc desily me pac mam v téhle diskuzi ted do porodu asi nejblíž 🙂 a ja se rada bojím 😀 navíc tohle nejsou uplne prenositelne zážitky to vím i ja 🙂 ... a tak ta IP az bude casek :🙂

majkylove
autor
13. čer 2015

@loilla že? 😀 ale jak říká Terka,ono stejně dokud si to člověk nezažije tak si může číst co chce,kolik já si těch porodů přečetla a stejně jsem nevěděla ani ň dokud jsem si to nezkusila 🙂
@terezapetrova Teri kojíme krásně,ten se hned po porodu přisál a už se neodsál,brzo mě sní 😀 Byli jsme v nemocnici rarity kdy chtějí aby děti při propuštění jedli aspoň 40 a náš savec jako už 130,sestřičky se vždycky jen smály jak sem šla hlásit to číslo 😀
@marketat hodím vám to holky do ip 😉 sžíváme se krásně,zatím je zlatej a skoro pořád spinká,v noci vstáváme po 4 hodinách takže to jde,ikdyž už se těším až bude spát celou noc 😀 ale je pravda že zatím nedělám nic moc jinýho,jen tak lehce kolem domáctnosti,ale třeba jídla nám vaří zatím babičky a manžel je pořád při ruce,docela se toho děsím až tohle skončí a budu muset fungovat sama,zatím si to moc nedovedu představit a to mám fakt spící dítě 🙂

majkylove
autor
13. čer 2015

@terezapetrova teď se dívám na tvůj čas,co tu strašíš? 😀

marketat
14. čer 2015

@majkylove Tak to se na porodní příběh těším 🙂 Užívej si, dokud za tebe vaří někdo jiný 😉 Je to hodně velká pomoc. Ale neboj, za pár dní už ti bude úplně dobře a zjistíš, že všechno kolem domácnosti zvládneš sama 😉 A co ne, tak zastane manžel, až přijde z práce 😉

martinalinda
14. čer 2015

@majkylove Ahoj zlato, moc gratuluji k malemu, je nadherny, jezis jak ja se tesim az budu mit to sve mimi u sebe. Vypadas moc fajn a jsem rada, ze to dobre dopadlo. Tesim se na dalsi fotky. A je to teda velikan, dlouhan 🙂 Aspon se mel u tebe v brisku dobre. Moc gratuluji 🙂

chilli009
14. čer 2015

@majkylove jj porod je co porod originál a jak správně píšeš kdo nezažil těžko pochopí 😀 , já jsem si říkala : porodím rychle a bez komplikací a ono to sice bylo rychlí, ale komplikace byly 😒 , takže tak, ale i přes komplikace já i dcera naprosto vpořádku 😵 naštěstí. Hoď mi taky do IP Tvůj zážite, pokud se Ti teda bude chtít. Jinak malej je teda jedlík a šikula 🙂 , buď ráda, jsou děti co nejí a to je teprve problém :( , jo a až budeš mít nějaký fotečky jak kočárkujete apod., tak taky ráda juknu.

chilli009
14. čer 2015

@marketat koukám, že Toničce budou za chvilku už dva měsíce, to je mazec jak to letí..... to snad ani není možný, už jste určitě sehrané co ?

marketat
14. čer 2015

@chilli009 Jéé, ty sis na nás vzpomněla? Je to tak, za 10 dní jí budou 2 měsíce, letí to hrozně. Sehrané už jsme, začali jsme vyrážet na procházky skoro každý den a na výlety o víkendu i s tatínkem 🙂 A přidávám do alba pár fotek našeho štěstí 😉

chilli009
14. čer 2015

@marketat jj nakukuji a myslím na všechny 🙂

marketat
14. čer 2015

@chilli009 Jsi hodná 🙂 A co ty? Jak jste na tom teď se snažením?

chilli009
14. čer 2015

@marketat ted čekáme, zda se zadarilo nebo ne a to se dovíme az koncem měsíce 😵

marketat
14. čer 2015

@chilli009 Tak moc držím pěsti 😉

chilli009
14. čer 2015

@marketat Děkuji

marketat
28. čer 2015

@chilli009 Tak co, jak to vypadá?

chilli009
28. čer 2015

@marketat ahojky, nic moc ☹ , písnu až budu vědět víc ju

majkylove
autor
30. čer 2015

@chilli009 co se děje kočko?
@karlos12 jak u vás holka? 🙂

karlos12
30. čer 2015

@majkylove ahoj mamino, u nás dobré.Dovča byla super, ale už jsme doma 😒 Čekám na ms, zase.Co Vy ? Co Kubík ? Kdy bude nějaká další fotečka ?

majkylove
autor
30. čer 2015

@karlos12 Luky 😀 chudák je celej osypanej a na fotkách to razí ještě 2x tolik 😒 ale tak tady máš jednu vysmátou 😅
to je super že jste si dovču užili,letos celkově jste hezky pocestovali,taky je to naposledy na nějakou dobu 😉 třeba se na dovči zadařilo 😅 a když ne tak jdete nějak k tomu doktorovi,nebo co je v plánu? 🙂
a co @mysackovi?

marketat
30. čer 2015

@chilli009 Copak se děje? Posílám energii, aby bylo všechno dobré.

karlos12
30. čer 2015

@majkylove to je bobíšek, promiň, vždyť já vím jak se jmenuje.Asi jsem zblblá z práce.Návrat byl nehezký.Ale je úžasný, i s pupínkama 🙂 Jak sis zvykla ?