Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
20. črc 2015

@terezapetrova sakryš,to bude ještě ta holčička že se s tím tak crcá 😀 a co doktor?

majkylove
autor
20. črc 2015

@bublinka74 ty přechode 😀 no jsem zvědavá teda,rtak hned napiš 🙂

sleepers
20. črc 2015

@bublinka74 jak to u tebe vypadá? Strašně bych ti přála, aby to vyšlo. Už máš pár dní zpoždění, viď?

majkylove
autor
20. črc 2015

@sleepers jéé ahooj,co to vidím?moooc gratuluju!!! 😵

terezapetrova
20. črc 2015

@bublinka74 do přechodu nejdřív za 25 let ju?

terezapetrova
20. črc 2015

@majkylove 🙂 říkám pane dr kdyby to šlo vyvolat co nejdřív treba klidně dneska budu jediné rada tak doktor vykulil oči a prý to jste první za mou kariéru od koho slyším, ze chce co nejdřív vždycky chtějí co nejpozdějc 🙂 a pak prý - jo Vy čekáte druhého kluka? Tak to jeste 9 a bude Klapzubova jedenactka 😀 😀 Fakt vtipnej.. Jinak tvrdil, ze si mysli, ze do dvou dnu porodim prirozene (to uz mi ovšem doktoři v porodce tvrdí měsíc ze urco porodim do dvou dnu 🙂 ) a kdyz ne jsem na čtvrteční rano objednána na vyvolani, Vam uz je 6 neděl no mazec 😅

terezapetrova
20. črc 2015

@majkylove kluci by měli od sebe přesne měsíc kdyby se Máťa fakt narodil ve ctv. Prosim Te to srdce ze včera mam od Tebe vid?

terezapetrova
20. črc 2015

@sleepers ja ted taky koukám a gratuluju moc 🙂

sleepers
20. črc 2015

@terezapetrova , @majkylove holčiny děkuju moc. No jo, už to tak bude. Pevně věřím, že to dotáhneme až do zdárného konce a v březnu porodím 🙂

Terez, držím palce, ať jde všechno hladce. Prcek si dává na čas 😉

bublinka74
20. črc 2015

Nooo holky uvidíme ...sa,a jsem zvědavá ..to by byl zázrak zvany a ještě dárek k mým narozeninám skorem 🙂

bublinka74
20. črc 2015

@sleepers to víš že to bude o.k ... opatruj se 🙂 to by jsme měly kousek od sebe 🙂 porod myslím 😉

sleepers
20. črc 2015

@bublinka74 to je jasný, počítám s tebou. Stihneš ještě březen nebo už duben??

majkylove
autor
20. črc 2015

@terezapetrova doktor je fakt šprýmař 😀 mě tohle řekl doktor hned po porodu,říkám to určitě 😀 a je fakt že seš asi jediná kdo to chce uspíšit,všichni se vyvolání snaží vyhnout,každopádně je zajímavý že u vás nechávají takhle dýl,u nás max 10 dní,já říkala že bych to nechala fakt těch 14 a až pak.jo srďoch je od nás 😵
Vojtík je 23?to by bylo hezký,každopádně věřím že se Maťa rozhoupe sám 😉
jj už 6 týdnů,strašně to letí,až moc,mě to úplně přijde líto ☹ 🙂 zachvilku jdem na kontrolu tak jsem zvědavá jak už jsme velcí,ale budem hodně bo už se mi vůbec nevleze na ruku dlouhán náš 😅
@sleepers určitě to bude teď absolutně bezproblémový a až do konce 😉

terezapetrova
20. črc 2015

@sleepers díkes moc 🙂

terezapetrova
20. črc 2015

@sleepers jasné, ze jeste stihne březen..

terezapetrova
20. črc 2015

@majkylove tak všeobecně by asi dite mělo byt venku do ukončeného 42 tt a pak asi co si ktery DR mysli 🙂 tak jeste jednou dik moc za srdocha 🙂 jj Vojťas je 23. 8. a "taky" vyvolávánej 🙂 .. To nebuď smutná.. Však si 6tinedeli jeste užijes několikrát 🙂

majkylove
autor
20. črc 2015

@terezapetrova jéé tak to přeju aby byl toho 23 a nejlíp ať si to rozmyslí takhle sám 😵
já ti dám několikrát 😀 zatím jsem stále přesvědčená že nám Luky stačí a ikdybych si to za nějakej rok rozmyslela tak už si to těhotenství a miminko nikdy neužiju tak jak to první bohužel,no nedá se nic dělat že 🙂

terezapetrova
20. črc 2015

@majkylove no ju no chudak.. Prosim té výtok s krvi po vyšetření asi normalni? Nechci zbytečně plasit, mela jsem trochu hned po vyšetření, pak jakoby ustavalo a ted zase vic, tak ja nevim. Chtěla jsem se tomu vyhnout ale nemáš nějaky domácí nedrasticky recept na vyvolání porodu mimo sexiku? 🙂 zatim mame s manzou na vecer v plánu červené vinecko 🙂

majkylove
autor
20. črc 2015

@terezapetrova já nikdy krev neměla,ale prý je to normální po vyšetření a taky ti tak třeba začíná porod 😉 mě doktor řekl že sex je nejúčinější metoda bo sperma obsahuje ty samý látky jako vyvolávací tableta 🙂 jinak jsem si dávala horkou vanu a červený víno v podobě svařáku s hodně skořice.a zázvor čerstvej,udělej si kybl limonády 🙂

terezapetrova
21. črc 2015

Vsem Vam kočičky dávám na vědomi, ze dnes ve 14,46 se narodil Maťej Petr (3610gr, 53cm) takže macek, cela rodina přežila ve zdravi 🙂 a tímto synem mame splněno 🙂 omlouvám se, ze Vás nevypisuju jmenovitě, pusy

marketat
21. črc 2015

@terezapetrova Gratuluju k dlouhánovi 🙂 Ať se mají s bráchou rádi a všichni jste spokojení 🙂

loilla
22. črc 2015

@terezapetrova Terezko, moc a moc gratuluji! 🙂 Opatrujte se a už se těším na fotku!

loilla
22. črc 2015

@bublinka74 To jsem zvědavá - moc Ti to přeju! 🙂

Jinak u nás, mno.. Asi takhle, zvládám, zvládám. Doteď bylo vše krásné, zalité sluncem, skoro dokonalé miminko (na pár výjimečných chvil), ale teď poslední dny je z něj uřvan s velkým U. Přes den najednou nespí, nic ho nebaví, usne až po posledním jídle okolo 23hod... No a hlavně - celý, ale opravdu skoro celý den ŘVE. A to tím stylem, že ječí na celý byt, rudne, kucká, kašle... No, nádhera prostě, co Ti budu povídat. 🙂 Jestli tohle přežiju (pokud to bude trvat, jakože doufám, že nééé), tak si zasloužím metál.

loilla
22. črc 2015

@sleepers Jéé, to je krásná zpráva! Gratuluji a přeju, ať je vše v pořádku a dotáhnete to do toho krásného konce! 🙂

chilli009
22. črc 2015

@terezapetrova Krásná zpráva, moc gratuluji a přeji jen to nejlepší a hlavně pevné zdraví 🙂

chilli009
22. črc 2015

@bublinka74 budeš zkoušet testík ? kolik dní mešká MS ? držím pěsti

majkylove
autor
23. črc 2015

@terezapetrova obrovskááááá gratulace TeriITak přece jen to byl počátek porodu!Krása 🙂 A je to taky kus chlapáka 😉 těším se na fotečky a na popis jak to všechno probíhalo a co Vojtík na bráchu 😅

sleepers
23. črc 2015

@bublinka74 už budeš testovat??? Myslím, že můžu mluvit za všechny. Jsme napnutý a hlavně zvědavý 😀

karlos12
23. črc 2015

@terezapetrova to je super, velká gratulace všem 🙂

bublinka74
23. črc 2015

@terezapetrova Gratulaceeeeeeeeee kočko ....!!! Pak napiš až to půjde 😉