Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
12. zář 2014

@bajule ahá a zjišťovali něco nebo proč tomu tak je ??

bajule
12. zář 2014

@bublinka74 No, doktor mi řekl, že musím zhubnout 😀

bublinka74
12. zář 2014

@bajule ahá jako proto ty cykly jooo,to se mi nezdá 😲

bajule
12. zář 2014

@bublinka74 No hele, já z toho mám prču, jelikož jako nějak fakt tlustá nejsem, to by všechny korpulentní ženy nemohli mít děti. Spíš se se mnou nechtěl vybavovat. Ani to nebyl můj dr. ale zástup. Ale já si myslím, že to je stresem a tím čekáním jo, nebo ne...

bublinka74
12. zář 2014

@bajule to je blbost ,určitě bych šla ke svému doktorovi,je to divné 😕

karlos12
12. zář 2014

@bublinka74 nečekej, nedorazí 😉 Už máš jméno pro holčičku ? 😉

karlos12
12. zář 2014

@sleepers kdy ho budeš dělat ? Ten test ? Já nemám co testit, ale žiju Vašema testama.Čekám 🙂

sleepers
12. zář 2014

@karlos12 Zkusim ještě dnes, ale asi je na pozitivní test fakt ještě brzo-mám to dostat v pondělí...

A pokud to nedopadne, tak můžeme ostatním závidět spolu a čekat dál ☹

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 tak jak ti vyseel dnesni test?

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 jee tak se vam zadarilo a ja nic a ms taky nikde stale

rytmus22
12. zář 2014

@dany777 a jakto na ovulacnim clovekpozna?kdyztam jsou dve cerky vzdycky?

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 děkuji jsi milá 😉 je to předčasné víš a bojím se 🙂

bublinka74
12. zář 2014

@sleepers kočko mně dnes sestra říkala,že testy fakt jsou nejlepší dělat 5-7 dnů po meškání ..každá žena to má jinak a záleží kdy jak komu proběhne ovulka noo

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 ještě nevím pondělí bude krev kočko a udělala mi testík a byl duch ale nic to neznamená víš ..i ona říkala ,že je brzy a to jsem 30 DC ...co ty ,příznaky??

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 fakt slabý duch,uvidíme,krev bude v pondělí -výsledky a mám testnout v pondělí ráno

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 no verim ze si .ja? no tehu nejsem,jelikoz ten digitalni by mi to ukazal ne? jak ukazuje i ty tydny? ten byl negativni ☹ .jinak vcera mi nebylo nejlipmotani a bolest hlavy ,stale nafoukle bricho jak pri ms ,jinak nic ams stale zatim nikde

soda365
12. zář 2014

Ahojky, včera jsem dobrala poslední prášek HA po šesti letech, je mi 24 let a s manželem bychom rádi miminko, už jsem projela snad všechny diskuse jak dlouho mít detox, protože mi doktorka řekla, že po nízkohormonální HA být žádný detox být nemusí a ,ůžeme se začít snažit o miminko hned, také mi doporučila, abych co nejdřív nasadit NosiFol - prý aby můj cyklus co nejrychleji naskočil správně.. Když čtu všechny příspěvky o prstíčkových metodách, podpůrných čajích, ovulačních testech a bazální teplotě tak připadám si hloupě, protože mám pocit, že nic nevím.. Mám pocit jako bych toho pro otěhotnění nedělala dost.. Měla některá z Vás na úplném začátku stejně ztracený pocit, nebo jsem jediná kdo se těší a zároveň je pekelně nervozní??

sleepers
12. zář 2014

Tak podávám hlášení. Dělala jsem si test a stále negativní. Ale jak píše @bublinka74, ještě je čas.
Je mi to úplně jasný, že to v pondělí dostanu a bude vymalováno.

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 hele kočko,já stejně testům moc nevěřím,nevím proč..u kluků jsem nikdy netestovala,prostě 14 dnů nedostala,šla k doktorovi a byla těhu ..u prvního jsem vůbec netušila,že jsem těhotná byla jsem 11tt když mi to oznámili a já zírala,ms byla .No nyní už nejsem nejmladší,už je to jinak,ale vy jste mladší a tělo funguje jinak 😉 neházej flintu do žita ano,já tomu pořád ještě nevěřím a až budou dálnice ,nebo to uvidím tak ano ,takže jsem v poklidu fakt

dany777
12. zář 2014

@rytmus22 Musí ten test být pozitivní,to znamená obě dvě čárky stejně silné. 🙂

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 no ja nevim ja sem z tohosmutna :--( vim ze me se to ted vyhne tehu

rytmus22
12. zář 2014

@dany777 aby to bylo tehu?

bublinka74
12. zář 2014

To je on holky

majkylove
autor
12. zář 2014

@karlos12 tak me uz pekne zacly bolet prsa,uz to vidim ze si zas tech 14 dni odbudu v bolestech zad,bricha a prs jak minule a zas nic:-\
@bublinka74 uvidis ze v pondeli to tam bude a zacnem probirat kocarky 😵
@sleepers jeste nezoufej kocko,do pondeli daleko,ale ja mam co rikat😀

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 ale no ták ...nesmíme být smutný ani jedna jasný !!!

majkylove
autor
12. zář 2014

@bublinka74 tak takovej sem mela ten minule☹doufam ze tobě prinese vic stesti!

bublinka74
12. zář 2014

@majkylove vždyt vím,proto píši že až co krev a až budou dvě dálnice a nebo až uvidím foto,jinak nevěřím 😉

sleepers
12. zář 2014

@bublinka74 to bych za takový dala.
To je jasný. Hcg poroste 🙂

bublinka74
12. zář 2014

@sleepers uvidíme já zatím nejásám kočičky 😉

bublinka74
12. zář 2014

kde si karlos12 🙂 co dělají švestky 😀 fuj to slyším a zvědá se mi kýbl 😀