Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
16. zář 2014

@majkylove ti nevím jestli zabral ten inofolic,nebo náhoda,ale je fakt že já už to jakoby vnitřne vzdala ten měsíc ...říkala jsem si,že se budu zaobírat prací .Po dloouhé nemoci jsem si našla práci a hodně starostí s bydlením atd..tak možná ..nevím čoveče ...a kdy to máš dostat ?? @karlos se furt někde fláká 😀

majkylove
autor
16. zář 2014

@bublinka74 ještě je čas,až příští úterý,ale i tak vím že zas nic :-// no já budu tiše věřit že ti pomohl infolic a hotovo 😀

mysackovi
16. zář 2014

@majkylove jj asi testnu a budu doufat,verit...nechci do sebe zase cpat hormony

bublinka74
16. zář 2014

@majkylove ¨no tak dobře nooo 😀

mysackovi
16. zář 2014

@bublinka74 to jo....no tak ted aby v tom byl cert kdyz jsi nas tak poplivala 😀 😀

petapepa
16. zář 2014

Ahojte holky snažilky, právě si jdu pročítat vaše komentáře a příběhy a jsem na ně zvědavá 😀 Co se týče mě, tak o mimčo se snažíme rok a něco málo a stále nic. Ale před měsícem jsme to začali už více řešit,dostala sem Duphaston na srovnání MS, mám pít Kontryhel, Inofolic a stále poctivě měřit teplotu 😀 Měřím asi 4 měsíc a piju měsíc...tak uvidíme, mám dojít za 3 měsíce a když to za tu dobu nevyjde, tak začnou testy a lítání po doktorech :-/ Ale podle všeho bych měla být v pořádku, sliznice vysoká, ovulace bývá..... no snad se brzo zadaří 😀 Za dobu snažení jsme jsem se stihla vdát, trošku zabydlet domeček...už chybí jen to miminko 😀

bublinka74
16. zář 2014

@mysackovi poslala jsem ty největší plivance 😀 😀

mysackovi
16. zář 2014

@bublinka74 oooo dekuju, jsi zlata:-*to proste mzsi vyjit...byl ten uplnek tak to ny bylo aby nebyli 😀 😀
A jakej mad ten cipek ty?

mysackovi
16. zář 2014

@petapepa
Ahojky....tak at se brzy zadari 😉

bublinka74
16. zář 2014

@mysackovi 😀 pořád jakoby tuhý a nahoře nebo vzadu,nevím jak to napsat 😀

karlos12
16. zář 2014

@majkylove ahoj,ále,včera jsme jeli na houby,po noční,super nápad.Do noci jsme čistili,já ještě dělala řízky a o máčku.Hotovo.Jinak už jsem tu.Koukám na super změnu,tak teď to čeká Nás 🙂

karlos12
16. zář 2014

@bublinka74 super blahopřeji,ale JÁ JSEM TI TO ŘÍKALA 🙂 .Konečně,co ? Cysta,necysta 😉

bublinka74
16. zář 2014

@karlos12 děkuji 😉 tj ,ale nevěřím dokud neuvidím víš,je ještě brzy 🙂

bublinka74
16. zář 2014

je fakt,že nemám žádný přiznaky krom toho,že je mi občas šoul 😀

karlos12
16. zář 2014

@bublinka74 já věřím a buď ráda,proč by Ti něco muselo být ? Alespoň si to můžeš užívat 🙂

bublinka74
16. zář 2014

@karlos12 tj to máš pravdu :D jsem zvědavá na vše 🙂 🙂

majkylove
autor
16. zář 2014

@karlos12 teda tak to ste byli akcni🙂ja uz mam letos nastesti houby za sebou,jako mam je rada,ale prace je s tim hrozna.no to doufam ze uz sme na rade,taky je na case,ale zas tomu neverim,bricho me ani nepichne☹ty jdes ve ctvrtek k te dr ze?sem zvedava co rekne tobe🙂

majkylove
autor
16. zář 2014

@bublinka74 neuvazujes ze by sis udelala ten digi test?tam mas aj tydny🙂

majkylove
autor
16. zář 2014

@bublinka74 joo a jak vlastně probehlo oznameni a reakce?🙂

karlos12
16. zář 2014

@majkylove jsem také zvědavá,hlavně co řeknu já jí.Teď mi psala sestřenka,moc se omlouvala že nám zkazila oslavu,tím že je tehotná.Chudák,tak jsem se pokoušela jí to vymluvit.Snad to vzala,ještě se bude omlouvat za tak hezkou zpravu,to je hrozné.To se jako o miminech nebude mluvit ? Jen protože nám to zatím nejde ? 🙂

karlos12
16. zář 2014

@bublinka74 majkylove má spravný dotaz 🙂 ,jak proběhlo oznámení a co reakce ?

bublinka74
16. zář 2014

@majkylove já nechci dávat koruny víš za ty testy 😀 holky vy jste zvědavý 😀

bublinka74
16. zář 2014

@karlos12 holky ,nemohl tomu uvěřit ....fakt ...prej jako vážně ??Říkám jsem si to měla nechat napsat od doktora ju 😀 ,úplně svítil,prý kdy jdem na první utz 😀

majkylove
autor
16. zář 2014

@karlos12 jee,chudak,to je prece jasny ze je to dobra zprava.no co bys ji vykladala,to co ja,ze vam to tolik mesicu nejde a zbytek uz je na ni 🙂

bublinka74
16. zář 2014

Prej tak a papat hodně vitamínků,zeleniny,odpočívat a prej ještě že máš tu klidnou práci viď,protože mi dají určo pod rizikový těhot. 🙂

majkylove
autor
16. zář 2014

@bublinka74 to vis ze sme😀kdyz to nemuzem prozivat na vlastní kuzi tak se musime aspon kochat tebou 🙂

karlos12
16. zář 2014

@bublinka74 prostě super chlap.Ten Tě bude opečovávat,to je hezké 🙂 A zvědavé jsme,ale to jsi mohla čekat 😉

karlos12
16. zář 2014

@majkylove přesně tak,ale je to od ní hezké,svým způsobem 🙂 Jak je ? 🙂

dasenka888
16. zář 2014

Ahoj holky myslete na mě ať sílí 🙂) horní je tehotensky dělány dneska ve 13 hod 🙂 11DPO 🙂

bublinka74
16. zář 2014

jo a holky když jsme byli u té kamarádky před půl rokem ...ten byl poprděnej,ale šíleně 😀 ,bál se i toho malýho držet atd.. ale jak svítil,no jsem na to zvědavá na broučka 🙂