Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
25. zář 2014

@rytmus22 ahoj kočko,držím palečky já večer samovolně potratila 😕 tak jedu na novo ,koukej dát vědět 😉

majkylove
autor
25. zář 2014

@bublinka74 mě je z toho hrozně smutno,ale jak říkáš než aby bylo nemocný,ale je to slabá útěcha ☹ ale aspoň víte že to jde přirozeně a hlavně že je ta cysta pryč a teď to bude jak pohnojené jak se říká 😉

bublinka74
25. zář 2014

@majkylove děkuju za srdéčko 😉 ty se opatruj 😉 !!!

bublinka74
25. zář 2014

@majkylove jj já produlela celou noc,ale hlavně že nemusím na revize nebo tak něco

bublinka74
25. zář 2014

@karlos12 jj mrcha jedna ....tak snad se neudělá nová

majkylove
autor
25. zář 2014

@bublinka74 ta revize je hodně velký plus,budete to dobrý kočko,podaří se hned tento měsíc,je to nachystáno 🙂 a nemá být zas nějakej ten úplněk holky? 🙂

bublinka74
25. zář 2014

Noo budu věřit 😉 holky děkuji za srdíčka ..potěšily !!!

rytmus22
25. zář 2014

@majkylove tak treba nejsem .ja si to ani nemyslim.spis me matou ty testy a zitra jdu k dr tak sem zvedava co mi rekne a hlavne to zpozdeni a jen 2ms mi taky nejde do hlavy .nikdy sem to nemela

karlos12
25. zář 2014

@bublinka74 kontryhel jdu koupit zítra, ale to druhé neznám .Ale asi kouknu také.To slyším prvně.Hlavu vzhůru a pravou 😉

rytmus22
25. zář 2014

@bublinka74 ☹ tak to me mrzi ☹ jj dam ,ale nic to asi nebude.dam vedet v 11h tam sem obednana

bublinka74
25. zář 2014

@karlos12 jj já vím,zítra už to bude dobré ,zvládla jsem horší věci ..jo píše se to Folliculinum

rytmus22
25. zář 2014

holky dnesni ranni test .vidite neco?

bublinka74
25. zář 2014

@rytmus22 já ti nevím 😉 ,zkus za dva dny a krev máš ??

rytmus22
25. zář 2014

@bublinka74 no na testu to vidim,ale na fotce to videt neni,jelikoz je to fakt duch .testovat nebudu zitra jdu k ttomu dr

bublinka74
25. zář 2014

@rytmus22 vypadá že tam je 😉 držím palečky ,zítra hned napiš ju

rytmus22
25. zář 2014

@bublinka74 dekuju .budu doufat,ale nebudu se radsi tesit.urco dam vedet

majkylove
autor
25. zář 2014

@rytmus22 mrkni do tady na forum jsem těhotná?těhotenský test,dávám fotku-tam má několik holek tyhle fotky a všechny falešně pozitivní bohužel ☹ shodly se že tyhle nový mamatesty stojí za prd,kup si jinej,nejlíp Dr.Max ty duchy nedělají a budeš hned vědět 😉

terezapetrova
25. zář 2014

@majkylove není zac 🙂

terezapetrova
25. zář 2014

@majkylove to od Tebe mam srdicko s podekovanim? 🙂

majkylove
autor
25. zář 2014
sleepers
25. zář 2014

Tak jdu akorat od MUDr. Delala mi folukulometrii, dominantni folikul ma 15.3mm, odhaduje, ze ovulace by mela probehnout cca 18dc, tj.za 5 dni. Tak nejak verim, ze to tentokrat vyjde.

dany777
25. zář 2014

@bublinka74 Pár dní jsem tady nebyla a takové věci,ach jo.Je mi to moc líto. ☹ Ale asi nebylo něco v pořádku,příště to určitě bude OK,moc na tebe myslím,drž se 🙂

dany777
25. zář 2014

@rytmus22 Držím palečky,nějaký dušík tam je,takže naděje. 😉

majkylove
autor
25. zář 2014

@sleepers urcite vyjde 😉
@dany777 ahojky,jak to vypada u vas,mas tam teda dva? 😀

rytmus22
25. zář 2014

@dany777 keez by se zadarilo.zítra dám vědět

dany777
25. zář 2014

@majkylove Ahojky,já jsem byla včera na ultrazvuku.Jsou tam 2 váčky,v jednom je mimi a už i se srdíčkem 😀 ,to mě opravdu dostalo,vychází na 7 týden,ale ve druhém váčku byl jen rozmazaný stín a prý je o týden menší bez srdeční akce. 😒 Doktorka říkala,že je možné,že je to syndrom mizejícího dvojčete nebo je to druhé o týden mladší,že jsem mohla mít dvě ovulace.Koukala jsem jako blázen.Příští týden jdu zase na ultrazvuk a to prý už bude 100%,jestli jsou dvě nebo bude jen jedno.Takže pořád žádná jistota.Bylo krásný vidět to srdíčko,úžasný 🙂 .Jinak strašně se těším až budu mít první trimestr za sebou je mi pořád tak špatně,ráno,když se vzbudím a jsem na lačno a když se najím je mi taky špatně.Večer,když jdu spát,zkrátka pořád.Nic mi nepomáhá.Má dvě dětičky,ale tohle jsem ani při jednom nezažívala. ☹

dany777
25. zář 2014

@rytmus22 Dušík tam je. 🙂 Já jsem,nikdy falešný test neměla,takže s tím nemám zkušenost,ale jak už jsem tady psala,já jsem zjistila,že jsem těhotná z ovulačního testu,ten pozitivitu ukazuje dřív než těhotenský test. 😉

majkylove
autor
25. zář 2014

@dany777 no tak to jsem strasne zvedava,pak dej urcite vedet 😉 ja uz chci taky videt srdicko,to cekani je a jeste bude fakt dlouhy 🙂 nemas fotecku?

dany777
25. zář 2014

@majkylove V jakém jsi týdnu??Mám obrázek,ale jsem ostuda,neumím to sem vložit ☹

majkylove
autor
25. zář 2014

@dany777 jee to je skoda ☹ ja zatim zacatek 4+1