Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
4. říj 2014

@mysackovi juj už 19 dní, ja to tak mela taky, ja jsem prakticky mela mit ve ctrvtek 21 dní a sla jsem v utery k doktorce, už je to tedy před 3týdny, ale taky jsem byla na vyvolavacku, nedostala jsem to a pociti byly porad jako bych byla v tom, no a testy negativni, na kontrole mi zjistila ze jsem se zastavitla v pulce cyklu a bez injekce by se to nerozjelo, tak po 6 dnech po injekci jsem to dostala, a hned zacala pit i 1DC kontryhel, nevim jak ostatni holky, ale ms byla kratsi jen 4 dny, obvykle mivam 5-6dni a byla slabsi, takze to pry udelal ten caj. No a pak jsme se nejak snazili,v ctvrtek jsem byla 1DC a rikala at prijdu na utz, a tam zjistila anovulacni cyklus, v minulem vajecniku bylo vajicko ale ted v tom levem nic nevidi, takze si tento mesic ani nepockame...rekla mi ze jestli chci tak at zacnu od dalsiho 1DC zase pit kontryhle a infolic/nosifol. Pry na podporu ovu, tak si to asi koupim, dala mi tak 16davek zadarmo a zbytek dokoupim, doufam teda ze to zabere a dalsi mesic uz budu jen femibion 800 ale pro miminko papat 🙂 tak hodne zdaru, vse se upravi neboj, ta injekce je v pohode, hlavne at do tebe ted necpe nejakou chemii, ten nosifol a kontryhle staci. Me rekla ze kdyz se nam to do vanos nepodari, tak to zacnem resit nejakym hormonem, clostybet ci tak nejak...a dalsima, ale toho se uz doufam nedockam 🙂

martinalinda
4. říj 2014

@karlos12 tak to je super, ze je vse ok, pockejte na vysledky a uvidis, to tsh se da resit ti femibionem-jodem. A pak se uvidi, na kontrole ti reknou zda musis brat prasky nebo ne. tak preju at se dari 🙂

martinalinda
4. říj 2014

Jinak dneska holky muj chlap slavi narozeniny a musim vam napsat, co mi rikal. Volal mu kamos a pral mu a rikal ze preje hodne zdravi a vse ostatni si pry koupi 🙂 a jak jsem mu prala ja, tak mi rikal ze jedinou veci si urcite nekoupi a to je jeho miminko 🙂 a ja se ho ptala, zda by si ho pral a on ze jo, moc 🙂 tak snad se nam zadari koncem rijna/listopadu, to ma pak svatek 🙂 Jo zlaty to muz, uz se tesime az budeme tri, doufam ze to bude brzy.

bublinka74
4. říj 2014

@martinalinda ajoj ,jj ty věcičky jsou roztomilé 🙂 ..hele inofolic je výborný,zabral i u mne akorát se to neudrželo 😒 ,ale brala jsem ho chvíli a ten jestřáb ptačí je výborný na cyklus,cysty,ovulaci a tak ,beru 3krát denně 12 kapek 🙂 zkus,neuškodí,není drahý a zabírá je vidět 🙂

bublinka74
4. říj 2014

@martinalinda To je krásný mocc co řekl,můj si to taky moc přeje noo 😕

denisska
4. říj 2014

@majkylove jojo zatim nic🙂, vecer se nafukuje ale jinak nic moc, jsem z profilu širší, ja to vidim ale nikdo jiny😀

denisska
4. říj 2014

@mysackovi ja v tom mesici kdy se zazářili jsem brala kapky gynex, ty jsou pry fakt bomba, nohy nahoru a prstikova metoda, nevim jestli pomohlo, ale ty dva mesice predtim jsem to nedelala a nic🙂, urcite brzy, moooc drzim palecky❤️

mysackovi
4. říj 2014

@bjoucik.15 jj tešd to pěkně řádí...tak snad budeme brzy fit 🙂

mysackovi
4. říj 2014

@bublinka74 nene nezabírá nic ☹

mysackovi
4. říj 2014

@martinalinda no ty injekce bohužel už znám.... :-/no doufám, že to bude vše dobrý....ale podle hormonálního profilu, který mi dělali v červenci by mělo být vše v pořádku.....tomu už nerozumím....

mysackovi
4. říj 2014

@denisska děkuju moc....gynex beru přes dva týdny teprv, tak uvidíme 🙂 o prstíkový metodě moc nevím???

majkylove
autor
4. říj 2014

@mysackovi po sexu hodis nozky nahoru a jeste trochu pomuzes spermikum prstikama co nejhlouběji 😉

denisska
5. říj 2014

@mysackovi jojo ha ho brala asi 3 týdny nez prisla ovulace🙂, prstikkova 😂metoda , no po milovani jsem podložila zadek a rika se, ze prstem pomuzes spermiim uvnitř blíže k čípku 🙂, ze potvůrky proste posunes dal, kdyz tu "louzicku" spermii nahrnes k otvoru čípku 😀 nevim ja to teda delala poprve cely ten červenec. Co kdyby obulace byla nahodou jindy🙂 a povedlo se🙂

mysackovi
5. říj 2014

@majkylove
@denisska ooo děkuji za vysvětlení, už jsem i hledala na netu 😀 ....tento týden to dostt flákáme :-/ ...jak jsem nachcípaná, tak ani nebyla moc chuť, manžel se bál aby nepadl taky 😀 ...cíťa jeden můj 😀...a hlavně měl tedy celý týden noční a to je moc nepoužitelný 😀 ...zkončil až včera ráno a pak jsme vejletil, no a večer odpadl, tak třeba dneska?....v úterý jdu na gyndu, tak třeba něco zjistí a posune se to...jen se obávám, zda nejsem bez ovulace 😀
denisko děkuju moc za srdíčko, určo přinese štěstí :-* , ten gynec beru ráno a večer 7 kapek, a začala jsem brát ještě mamavit 🙂

annna79
5. říj 2014

Ahoj jdu si pro radu .
V červenci jsem v 7 tt samovolně potratila.v září jsem měla biochemické těhotenstvi .Na genetice výsledky v pořádku.Tak já už nevím proč se to nechce uchytit.Teď jsem 6DPO vyzkoušela jsem před ovu kontryhel , maliník.grepovy džus po ovu ananasový džus beru listovku femibion i prstíková metoda a nohy na hoře.Víc už fakt nevím co dělat.Teď čekám co bude.

mysackovi
5. říj 2014

@annna79 ahojky a proč ti doktor nenapíše něco na udržení??? prej je dobrej ten utrogestan 🙂 ....tak snad to teď už vyjde 😉

denisska
5. říj 2014

@mysackovi tak jen papej, my se tulili poctivě, teda pak prisla ta krize, ale to uz jsrm mela miminko v brisku🙂, dej vedet, co u Dr🙂

annna79
5. říj 2014

@mysackovi
To nevím.Naposled mi řekl když se nezadaří ať přijdu v prosinci.Uvidím co bude teď.Pokud by to bylo opět biochemické tak mu zavolám.A nebo to tentokrát vůbec nevyjde.Nic zvláštního totiž nepociťuji .

annna79
5. říj 2014

@mysackovi
Mám doma dubhaston, který jsem měla příští spontánním potratu.

majkylove
autor
5. říj 2014

@annna79 ahoj,to mě strašně moc mrzí!Ale s tím ti tady opravdu my nepomůžem,tohle už je pro doktory ☹ Ale taky si myslím že utrogestan by u tebe byl na místě.Moc držím palce!

majkylove
autor
5. říj 2014

@mysackovi tulte se tulte,nikdy nevíš že jo 😀

majkylove
autor
5. říj 2014

@martinalinda To je krásný co manžel řekl,mě taky nejvíc dojímá když o mimi mluví a teď už mi hladí bříško,je to úžasný prostě 🙂
Jinak já budu inofolic asi propagovat hodně bo nám se vlastně podařilo hned po prvním balení,může to být náhoda,ale zrovna vyšla na to kdy jsem brala inofolic a ještě teda kolem ovu jedla ananas a pila ananasovou šťávu,já tomu věřím 🙂 A femibion sem teda v té době vysadila,pila jen ten inofolic a jak dopila těch 20 sáčků tak zas pokračuju ve femibionu.Držím palce,určitě už to vyjde.Řekly jsme do vánoc všechny a hotovka,hmm 😉

janajens
5. říj 2014

Tak porad zpozdeni nikdy jsem ho nemela a test negativ

pedotra
5. říj 2014

Ahoj holky uzivate nektera nosifol.
Jestly nekomu pomoh k otehotneni. 😉

majkylove
autor
5. říj 2014

@pedotra ahooj,je nás tady několik co jsme místo něj užívali inofolic,je to stejný složení akorát levnější a podařilo se nám dvoum hned první měsíc 😉

pedotra
5. říj 2014

@majkylove
Tak to je uzasne moc gratuluji
Ja uzivam nosifol prvni mesic.
Ale mam za sebou 3 neuspesne ivf.
Cenove je drahy to je pravda 😨

majkylove
autor
5. říj 2014

@pedotra Tak to mě moc mrzí a kdy jdete na další?Vyměň ho za ten inofolic a objednej z internetu,je to levnější 🙂

pedotra
5. říj 2014

@majkylove
To jeste nevim kdy pujdem na dalsi je to financne narocne.
Tak si chci dat chvilku pauzu a zkouset to normalne.
Az doberu nosifol tak pak objednam.

brunhylda
5. říj 2014

@pedotra ahoj, já nosifol používala a po prvním měsíci jsem našla //. Ale nedokážu posoudit jestli jeto nosifolem, nebo jen štěstí. Ale určitě souhlasím s majkylove, že objednat to na internetu je výhodnější.

majkylove
autor
5. říj 2014

@pedotra Tak o to víc držím pěsti,tfuj,tfuj ať se zadaří! 🙂