Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

pedotra
5. říj 2014

@brunhylda
Ahoj take gratuluji ja koupila dve baleni jedno v lekarne to bylo drahe
Ale druhe baleni prez bazar tak to bylo trosku pod cenou.
A jak si uzivala jeden nebo dva sacky dene.
Kdyby nam take pomoh a konecne po tom vsem co mame za sebou objevili //

pedotra
5. říj 2014

@majkylove
Dekuji

janajens
5. říj 2014

Testy negativni zozdeni 4 dny a zvrsceni neustale ☹

mysackovi
5. říj 2014

@denisska prej je dobré ob dennebo ob dva.....tak nevím....můj muž není na každodenní tulení 😀

mysackovi
5. říj 2014

@denisska určitě dám vědět.....snad něco pomůže...už i ty moje zlatíčka ve školce se pořád ptají, proč mi smíšou nemáme miminko a kdy bude v bříšku a že se těší...oni jsou moje všecko, jsou kouzelný a kolikrát mě dojmou 🙂

mysackovi
5. říj 2014

@annna79 tak snad to bude dobrý....držím pěstičky :-*
mě asi píchne injekci, když MS nepřišla pojede se zase od začátku....a poprosím ho něco na tu ovulaci, páč testy mají pořád jen ducha, tak asi ovu ani není....a to jsme si myslela kolikrát, když mě bolelo v podbříšku, že je.....ta přiíroda si prostě s náma zahrává co?

mysackovi
5. říj 2014

@majkylove to budu muset manžílka ukecávat, on není na časté....a při jeho třísměnném provozu :-/ ....budu ho budu muset asi zavát 😀 😀

mysackovi
5. říj 2014

@janajens třeba je na testík ještě brzo 😉

majkylove
autor
5. říj 2014

@mysackovi tak to já mám doma opačnej extrém 😀 teď se tomu tak často bráním já,bo mám malinko strach o mimi,ale po kontrolách to zas bude snad dobrý 🙂 bylo by fajn kdyby ti dr řekl kdy máš ovulku a pak na to s manžou vlítnete 😉

janajens
5. říj 2014

@mysackovi n8 kamaradka mi rika to same testovala se mesic tyden po tydnu a test negativ a dr.ji rekl ze je mesic tehotna pry na testy uz nema spolehnuti

bublinka74
5. říj 2014

Achojjjj holky 😉 jak je,hezké psaní tu od všech 🙂 ,já včera zašpinila malinko do hněda ,pak už nic tak uvidíme co to bude když to bude 😀

bublinka74
5. říj 2014

V pondělí jsem měla ten mega ovulační hlen a mokro a včera to malé špinění ...nooo tak uvidíme co to jako bylo 😀

majkylove
autor
5. říj 2014

@bublinka74 ahoooj,jůů,že by uhnízdění těch dvojčátkek? 😀

janajens
5. říj 2014

@bublinka74 ahojky drzim palecky ja test negativ zitra jdu k dr

bublinka74
5. říj 2014

@majkylove 😀 nech si toho ju opice jedna 😀

bublinka74
5. říj 2014

@janajens děkuji,to je ale brzy néé k té mudr...to ani nic neuvidí,ale vezmi si tu krev 🙂

majkylove
autor
5. říj 2014
bublinka74
5. říj 2014

@majkylove se nesměj joo,ty jsi taky špinila ?? Nebo,že by to byla druhá ovulka 😀 😀 😀

majkylove
autor
5. říj 2014

@bublinka74 já nee,já nic,ale ty minule přece jo a má to hodně holek 😉

bublinka74
5. říj 2014

@majkylove jo to jo,ale tohle bylo jen jednou na wc ,na papíře,nic víc ... 😕 a co ty a oslava ??

janajens
5. říj 2014

@bublinka74 no na😠tu krev myslim na utz si myslim ze je brzy i kdyz mi ho urcite udela jak ji znam pak rychly test z moci a vezme krev

majkylove
autor
5. říj 2014

@bublinka74 no tak uvidíme cca za 14 dní ne? 😉
oslava super,začala 13:30 a skončili jsme 23:30 😲 😀 aj slzička mamce z dortu ukápla,paráda!Ale přežrala jsem se jako to prase doslova takže jsem pak nemohla samozřejmě usnout a jak sem usnula tak jsem se vzbudila o půl 4 ráno jak mi bylo strašně těžko a trpěla asi do 8,no nedám si říct,fakt emoticon Od zítřka musím nastolit nějaký lehčí jídelníček aspoň na týden,to se nedá 🙂 nikdo nic nepojal,víno sem si nějaký dala,občas to za mě dopil manžel ať to vypadá že se mi dolívá,občas segra takže pohoda 😀

brunhylda
5. říj 2014

@pedotra Pila jsem jeden sáček vždy ráno.

bublinka74
5. říj 2014

@majkylove joo tak to je super 😉 hezký to sis užila bájo 😀 joo tak těch 14 dnů nooo 😉 ,ale víš jak 😕

bublinka74
5. říj 2014

@janajens tak to je hodná a dobrá 🙂 tak pak písni co a jak 😉

janajens
5. říj 2014

@bublinka74 jj neboj pisnu snad se to dozvim zitra max v utery

vasemimi
5. říj 2014

Ahojky všem
Chci se zeptat, jestli nevíte, kdy je možné si udělat tt a kt aby byl spolehlivý, když vím, že jsem 12. den po oplodnění?

bjoucik.15
5. říj 2014

tak jsem začala pít kontryhel, a bolest břicha neustává :( DNeska se k tomu přdali i prsa, takže stejná písnička... Bože ať už to dostanu, nebaví mě to!! ☹

martinalinda
5. říj 2014

@bublinka74 zkusim si koupit i ten jestrab, mame tady u nas takovou prirodni lekarnu, tam to urcite koupim, dekuji za radu, jj ten muj chlap je zlaty, driv to tak neresil, ale posledni dobou jak vidi, ze kolem nas vseci tehotni a vseci nam rikaji, at se taky snazime at mame mimi v jednom roce, tak ho to asi taky uz nejak prepada a moc by chtel, jsem rada ze se k tomu tak stavi, neni dne kdy se me nezepta jak se mi dari, a at nad tou anovulaci nepremyslim, ze je tu pro me, a ze pristi mesic to vyjde 🙂 a prosimte ten infolic/nosifol se bere odkdy? ja mam jeste par tablet femibionu, tak az je doberu zacala bych ten nosifol nebo infolic, nebo to musim brat jak kontryhelovy caj, od 1DC? ten caj i infolic asi kombinovat muzu ze?

janajens
5. říj 2014

@bjoucik.15 to jsme dve ja jdu zitra k doktorovi at mi udela utz