Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
6. říj 2014

@janajens to už si přesně nepamatuju, jen vím, že jsme se divili....ale tak na ultrazvuku kolikrát taky doktor nic nevidí

janajens
6. říj 2014

@mysackovi no to ne ale z krve by to meli preci zjistit nevim pokud mi vyjdou neg co mi bude zvraceni porad bolesti podbrisku a bolesti prsou po stranach a hlavne 5 dni zpozdeni nezbyde nic jineho nez cekat

mysackovi
6. říj 2014

@karlos12 já jsme ještě pořád ňáká nachřadlá :-/..v krku už nebolí, ale hlava a dutiny mám ucpaný...zítra jdu na gyndu, tak jsmezvědavá, zda se něco pohne 🙂
já už jsem se lekla, že jste mi utekly🙂

@majkylove tak ať noční utíká..... 😉 hlavně se šetři 🙂

karlos12
6. říj 2014

@majkylove bohužel,krátí.Ta nespavost je divná,většina těhulek spí i při chůzi.Ty máš ještě noční ?Jsi blázen.Já bych byla doma,v klidu a pohodě.Tak ať Ti rychle uteče.

karlos12
6. říj 2014

@mysackovi hezky lež,zítra hodně štěstí.Teď čekáme na vysledek rybičkogramu.Jsem zvědavá.Snad se někam pohneš.To stání na místě je nejhorší 😉

bublinka74
6. říj 2014

@majkylove já neplodím 😀 já pracuji,dostala jsem novou pozici,tak to bude zajímavé 😀

bublinka74
6. říj 2014

@mysackovi držím palečky kočičko ....písni zítra 😉

janajens
6. říj 2014

@bublinka74 ahojky jak je dneska u me vse pri starem mrcha nikde utz u dr neg tak cekam na vysledky krve ☹

bublinka74
6. říj 2014

@janajens ajoj no tak uvidíš ten jen čekat a co ti řekla ?

janajens
6. říj 2014

@bublinka74 ze jsem v poradku tehu nevidi ale mozna jsem kratce a hlavne nejakych par dni zpozdeni to neni moc pet dni tak nevim co si z toho mam vzit

bublinka74
6. říj 2014

@janajens jj to je hodně brzy u mně doktor objednává až když to 14 dnů nedostaneš tak pak do dalších 14 dnů tě objedná ,mezi tím se dělají testy a testy z krve

janajens
6. říj 2014

@bublinka74 no hezke takze cekat jedte 9 dni zda li to nedostanu nebo jak

bublinka74
6. říj 2014

@janajens asi tak 🙂

janajens
6. říj 2014

@bublinka74 oki tak budeme cekat teda 😉

mysackovi
6. říj 2014

@karlos12 a @bublinka74 ....děkuju, do oběda dám vědět....a jaká je ta pozice bublinko? 🙂

martinalinda
6. říj 2014

@bublinka74 taky jsem slysela ze nektere otehotnely i hned po ms, takze to treba vyslo, co ty vis, a jdes na nejakou blizsi kontrolu? treba okolo 15DC na ovulaci.. JO 🙂 ten jestřáb 🙂 🙂 uz jsem zblbla...no tak anovulace byla zrejme jen tento mesic, rika se ze to zena ma v prumer 2-3 za rok, takto, takze je to bezne, ja na sobe zatim nezjistovala ovulaci jinak nez ted u doktorky, bylo to poprve. ale minuly mesic byla, to mam dukaz - obal vajicka, ale tento mesic nic nevidela..ty tak dlouhe cykly, jak se to vezme, ja jsem vysadila v unoru, a prvni cyklus nastal az tak po 41 dnech, dalsi pak 31,33,35,33,31...no a pak najednou v tom srpnu se to nejak zastavilo a ja to po vyvolavacce dostala az v zari. ja jsem mela prakticky skoro 50DC kdyz jsem sla na injekci. takze dlouhy cykly? nevim,ale porad tak prumer 32-33dni. tak se mi to nezda jako dlouhy..co myslis? ja mam pocit ze to bylo v tom levem vajecniku jen tento mesic nejaky porouchany 🙂 pristi mesic to jisti prava strana 🙂

bublinka74
6. říj 2014

@mysackovi určitě písni ,já tu budu kolem půl 3 ..Incipientka režiséra-nápověda 🙂

majkylove
autor
6. říj 2014

@karlos12 tak já sem asi zas něco extra nebo co :-/ 😀 Takže je vlastně aji jedno že mám tu noční,stejně se celou noc jen převaluju,ale už jen do KO a pak už snad neschopenka,tak to už nějak vydržím 😉
@bublinka74 a joo vlastně,už nová pozice a jak to jde?spousta nových info že?joo,začátky 🙂

bublinka74
6. říj 2014

@martinalinda jj to jsem taky četla že žena může mít párkrát do roka anovulační cyklus ..ty cykly máš v poho po těch 30-32 bych řekla ,buď v poho,to se upraví a přijdou na příčinu 🙂

mysackovi
6. říj 2014

@bublinka74 juj....to může být zajimevé...baví?.....to by mě bavilo....ale moje práce mě baví asi nejvíc...vždy to byl můj sen, pracovat s prťatama ajsem ráda,že se mi to naplnilo 🙂

martinalinda
6. říj 2014

@bublinka74 taky si myslim, ze to neni nic hrozneho takove cykly, ze se to nejak upravi, zacnu zobat ten nosifol, co mi dala doktorka a pak uvidime, zda se podari, mam prijit tak 19DC na ovulaci a utz, tak jsem zvedava zda v pravo najde vajicko 🙂 jeste si ale musim pockat na tu dalsi ms, snad dorazi jak ma.

bublinka74
7. říj 2014

@mysackovi noo kočko ...moc hezký,hodně legrace,poznáváš herce,takže bájo 🙂

bublinka74
7. říj 2014

@martinalinda nooo uvidíš,držím moc palečky holka 🙂 pak dej vědět co a jak 🙂

bublinka74
7. říj 2014

Ahojky holky 🙂 všem ...ráda sem chodím mezi Vás,jen teď čas,protože se budu zaučovat tak ho nebude tolik ,ale myslím na Vás a vždy se nějak přihlásím a přečtu si Vás a okomentuji atd... víkendy budu mít volné tak si určitě ráda s Vámi popíšu .....většinou tu budu odpo a pak až navečer 🙂 tak se hezky snažte všici,hezky k doktorům a chci vědět novinky ,fotečky atd.... 😉

karlos12
7. říj 2014

@bublinka74 krásný den, budeme se na Tebe těšit, na každou návštěvu a reakci.Hlavně ať se Ti daří v práci a brzy ta holčička.Také teď nemám nějak čas a prostor sem chodit víc.Ale alespoň občas,no.A také chceme novinky a tak 😉

janajens
7. říj 2014

Tak zpozdeni pet dni test krve negativni fakt teda nevim co se deje nebo kde se ta mrcha toula

mysackovi
7. říj 2014

@bublinka74 to je dobre 😉
Nooo tak jdu od doktora a blby..mam jakej si syndrom, nedochszi u me k ovulaci :-\
Proto ani nemam ms :-\ ...opet mi pichl injekci a nasadil na 3 mesice utrogestan..doporucil mi ☹osifol..ma nekdo zkusenost?....manzela posila na spermiogram a po novem roce se ividi...dyztak nas posle do genetu a asi umelak...☹... Sice se snazime sotva pul roku,ale jsem rada ze se mnou dela uz ted neco...na co ztracet cas...jen dpufam ze bude vse v poradku

majkylove
autor
7. říj 2014

@bublinka74
@karlos12 jůůů holky,bude mi po vás smutno ale ☹ doufám že to nebudete flákat nějak moc,ať o vás taky něco vím 😉
@mysackovi ahooj,je super ale že se ví příčina 😉 akorát nevím proč ti nedal ještě nějaký léky na podporu ovu a nezve si tě na kontrolu ovulky v půlce cyklu a tak,tomu moc nerozumím :-/ a spermio je taky moc důležitý,už jste objednaní?

karlos12
7. říj 2014

@mysackovi buď ráda že se něco zjistilo.Nosifol je jako inofolic.Jinak také nechápu, proč Ti nedal něco na ovu a tak.Ale asi ví co dělá.Nebo ne a raději si najdi někoho víc aktivnějšího.Já byla velmi překvapena aktivitou mé lékařky.bude dobré, uvidíš 🙂

karlos12
7. říj 2014

@majkylove flákat to úplně nebudu, co bych bez Vás dělala??? 😉