Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove to je dobře že ti to pomohlo jupí ....tak koukej pak hned psát a tak jasný ,v kolik jdeš v pondělí 🙂

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 to víš že napíšu až se vzpamatuju 😀 jdu na 10:30,ale domů se dostanu pozdějš 😉

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove já odcházím v pondělí ve 13.h ... hmm no tak si tě přečtu až večer noo 😕 ,hlavně at se dokutálí brouček a schová tam kde má ...to mám v neděli svátek a přítel 11.11 to by dostal super dárek viď 😀

bublinka74
16. říj 2014

@martinalinda nooo ahojky ...je to moc krásný,on je miloučkej fakt ikdyž někdy zlobí jako chlap,ale to by nebyl chlap že ,my taky zlobíme 😀 já mám holka dnes ovulku,úplný dálnice a to jsem udělala test v 18.h večer to jsem zvědaváá fakt 🙂

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 no to teda,to by bylo úplně ideální,moc držžím palce 😉
já sem si taky říkala že doufám že budou v pondělí jen dobré zprávy který dostanu ještě k nedělnímu svátečku,to bude nejhezčí dáreček 😵

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove joo vidíš vlastně máš to jako já 😀 tak ty už to máš vyhotovený ,mne by se to mohlo o svátek zavrtávat 😀 😀 no uvidíme,ale fakt ti nevím,jsem přišla domu a nějak mne to napadlo samo že je mi divný proč to břicho,ale jen chívli a pak takový malinko růžový a nic 😀 a takhle večer,když jsem vypila 2 litry vody takový dálnice 😀

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 však ono se říká že ovu testy by se měly spíš dělat odpo a ne ráno,no určo to bude,tak šup na to 🙂

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove jasné jdem na to po 22.h 😀 kluci jdou ve 22.h do peřin 😀 tak pak můžem ... 😀

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove hoídm pak nohy na lustr klidně 😀 😀 😀

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove joo a cítím levý vaječník teď takový píchání bo co 😕

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 taky sem házela 😀 joo a jak se to povedlo ten měsíc tak sem dva dny v době té ovu jedla ananas a pila tu šťávu

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove já měla anansový džus včera a jinak ten maliník

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 tak supr 🙂

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove tak hlavně aby to prasklo nebo jak to píšou a dokutálelo se to 🙂

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 tak,tak 🙂

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove a myslíš ,že když jsou ty dvě stejný,že bude ta ovulace nebo byla ráno ..nebo jak to je vlastně 🙂

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 vím že by teprve měla právě proběhnout takže myslím že stíháte ideálně 🙂

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove děkuji kočko 😉 tak hezký večer 🙂 zítra se nějak přihlásím a nezlobte tu 🙂

majkylove
autor
16. říj 2014

@bublinka74 není za co,taky sakra hezkej a plodnej večer 😀 paa

bublinka74
16. říj 2014

@majkylove pááááááá kočičko pozdravuj tady 🙂

misulenka_pepousek
16. říj 2014

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Řadím se teda spíš do znovu-snažilek po skoro roce, i když ne nikterak urputně, ale stejně... 🙂

bublinka74
17. říj 2014

Bré ránko holky,tak jak je všem když je venku tak ošklivo 🙂

bublinka74
17. říj 2014

@misulenka_pepousek ahojky,jasné vítej 🙂 u nás už je to taky za chvilku rok skoro,ikdyž jednou se to povedlo,ale neudrželo ,ale jde se dál 🙂 snažíte se o první ju ,užíváš něco ,už si to řešila s mudr ? 😉

karlos12
17. říj 2014

@bublinka74 krásné ráno,ošklivo neošklivo,nemusela jsem vstávat,k snídani byla slaninka a vajíčka a miláček má spermiogram úplně v pořádku.Takže je krásně 🙂 Co Ty ? Koukla jsem na včerejší diskuze,to je něco.A ovu test ukazuje,prý i dřív než těhu.Že by ? 😉

misulenka_pepousek
17. říj 2014

@bublinka74 : Děkuju za uvítání 🙂
No, my jsme si právě tím jedním neudržením taky prošli, v únoru. V tý době to bylo dost blbý po psychický stránce i doma a urovnalo se to pořádně až na konci srpna. Máme za sebou s manželem pár vyšetření, zjistili mi, že mám blbou menstruační fázi, málo gestagenů, takže jsem dostala Utrogestan (ten jsem teda teď vůbec nebrala) a manžel byl na spermiogramu. Ten není úplně optimální, ale pořád máme co zlepšovat, co se týče životního stylu, takže doufám, že když teď začnu zase zobat Utrouš, manžel přestane kouřit, jak furt vyhrožuje, já teda taky, do toho si někdy dám kontryhelový čaj a vysleduju si pořádně ovulaci, tak by to třeba i mohlo proskočit. Už jsme i s psychiatričkou stabilisovaly léky na uklidnění, takže tady by už žádný problém taky být neměl. Gynekoložka ještě říkala, že pokud začne brát manžel vitamíny, aby se mu pořádně nahecovaly spermie, a do tří měsíců neotěhotním, tak je to na inseminaci. No, uvidíme 🙂
Lehoučká slohovka, ale aspoň jsem to napsala všechno 😀

majkylove
autor
17. říj 2014

@karlos12 zrovna se sem štrachám ti nadat že ani nenapíšeš 😠 jsem tady od včera jak na trní a ty nic,csss 😀 tak to jsou super zprávy,no vidíš,teď dají dokupy tebe a půjde to jak po másle a nebo třeba už je hotovo 😉
@bublinka74 doufám že ste mákli řádně včera 😀
já zachvilku vyrážím,máme sedánek s kolegama tak se těším už až se něčeho dobrýho nadlábnu 😝

bublinka74
17. říj 2014

@karlos12 ajoj ...tak to je bájo holka ..supér .... 😉 --nooo uvidíme,ale pěkný test fakt,jsme na to hupli ....no uvidíme 😀 nečekám zázrak,ale na test jsem čučela jak roura 😀

ycida
17. říj 2014

Ahoj děvčátka,
dlouho jsem tu nebyla a taaaak, co je u vás nového??? Honem, honem a přehánějte 😀

bublinka74
17. říj 2014

@misulenka_pepousek ahojky,tak to mi mrzí ...noo ono když jsou problémy,starosti a psychika špatná tak to je nic moc ,ale vše se určo urovná a vyjde to 😉

bublinka74
17. říj 2014

@majkylove ajoj kočko jasně že mákli ....přítel když viděl ten ovu test tak zářil jak sluníčko ,už si myslel že je to těhu test 🙂