Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

chilli009
20. říj 2014

@majkylove Krásná fotecka, ještě jednou gratuluji.
@bublinka74 Tak me dnes cely den boli břicho jako při MS , takže to nevypadá a už začínám depkovat :'(

bublinka74
20. říj 2014

@chilli009 třeba taky néé uvidíš ,to mne je zima dnes,furt mi něco smrdí a mám obrovkou chuť na víno 🙂) a dostat to mám až za 10 dnů

majkylove
autor
20. říj 2014

@marketat je to prostě divný a úžasný 🙂 nejvíc se těším na tu genetiku už na ten pořádnej utz.tak se hlavně hezky vykurýruj a zas se nám ozvi někdy 😉
@bublinka74 ty,já jsem zvědavá co to zase bude u tebe,fakt ale 😀

chilli009
20. říj 2014

@bublinka74 ja to mam dostat v patek, ale ovulka byla kolem 20DC , tak nevím no. Snad se zadarilo a MS nepřijde.

karlos12
20. říj 2014

hezký večer holky, jak se máte ? Já v práci, nad čínskou polívkou z pytlíku.Mohlo by být někde líp ? Jo, další kolegyně je těhotná .

bublinka74
20. říj 2014

@majkylove viď já taky ,ale dneska furt žeru a okurky mňam 😀 😀

bublinka74
20. říj 2014

@chilli009 tak uvidíš kočko ,hele já jí měla asi dva dny po ms a pak 13DC 😀 ,divný co ..noo já jsem celá divná 😀 😀

bublinka74
20. říj 2014

@karlos12 už v práci ju 😉 i taková polívka z pytlíku je dobrá hmmm 😉 já mám někdy dny,že si dávám křupavé čerstvé rohlíky suchý 😀

nonacek
20. říj 2014

@karlos12 celý den jsem si přesvědčíve vsugerovala tehu příznaky až me rozbolel zub a teď tu sedim z kapesníčkem na obličeji a manžel si ze mne dela srandu prej jestli to taky patří k tem tehu příznaků.
😷

majkylove
autor
20. říj 2014

@karlos12 no joo no,to se dá čekat když je vás tam tolik bab :-/ ale co ty víš,třeba už si taky hmm? 😉 čínskou polívku sem neměla několik let snad a fááákt bych si dala,asi přikoupím zítra 🙂 zítra to jdu říct šéfce tak drž palce ať je vpoho 🙂

nonacek
20. říj 2014

holky a to jsem málem každý zvednu ti žaludku.... oslavoval a a teď......

nonacek
20. říj 2014

a ,teď bych plakala bolesti

bublinka74
20. říj 2014

@nonacek ahojky ,máš doma hřebíček ?? Já když měla zánět zubu,vzala si dva ,tři a chvilku vykousavala na dané straně tu šťávu z toho hmmm a zabralo

nonacek
20. říj 2014

@bublinka74 nemam😧 Já už žvýkam i česnek ale snad zabere tepli obklad....... ale mocinky Děkuji za radu a už si radši nic nebudu v sugerovavat žádný příznaky asi my to vyvolává i jine neduhy😯

bublinka74
20. říj 2014

@nonacek ibalgin je dobrý,mně zabírá ....a zítra k zubaři ju 😉

karlos12
20. říj 2014

@nonacek to je mi Tě líto.Nedávno jsem měla chycený zub, nebo dáseň, byla to fakt divná bolest, ale už to přešlo.Chtěla jsem jít k zubařce, ale takovej hrdina nejsem 😒 Já si právě tento měsíc nevsugerovávám nic, ani neví kdy to mám přesně dostat.Nějak jsem to neřešila.Neměla jsem chuť.

nonacek
20. říj 2014

@bublinka74 nene bohužel už dneska na pohotovost praská my už hlava..... tak holky držete my palce a Dobrou a příjemnější noc než budu Mít Já 👄

karlos12
20. říj 2014

@majkylove čínskou pol. mám strašně ráda, ale občas si ji dám na noční.Zítra to bude v poho.Vždyť je to krásné.A je to ženská, ta to pochopí a bude ráda.Jen hledat někoho nového.Ale to dá inzerát, nebo požadavek a je to bez práce.Klídek, Tobě to může být jedno, hlavně si užívat to těhotenství 😉

karlos12
20. říj 2014

@bublinka74 také mám moc ráda suchý rohlík.Vždy tady tou polívkou někoho nakazím 😉

karlos12
20. říj 2014

@nonacek držím 😉

chilli009
20. říj 2014

@bublinka74 😀 snad nám ty divnosti přinesou štěstí a // na těhu testu , já teda chodím na WC kontrolovat stav jak prdlá, jelikož břicho fakt bolí ... no snad je to dobré znamení a uhnízďuje 😵

bublinka74
20. říj 2014

@nonacek neboj to bude dobrý a bude za hodku hned líp 😉

bublinka74
20. říj 2014

@chilli009 bolí břicho joo,jako hodně ?? Kdy máš mít ms ?

chilli009
20. říj 2014

@bublinka74 no bolí jako když mám ms, dostat to mám v pátek ( co neberu prášky, tak když to mám bolí břicho celkem dost až v zádech ) Jinak při braní antiko, jsem ovulovala na prázdno, prý to občas ženský mají, tak já každý cyklus)

chilli009
20. říj 2014

@bublinka74 cyklus mám 30 dní, dnes jsem 26DC

bublinka74
20. říj 2014

@chilli009 ahá tak to fakt nevím,to neznám takhle 😕

chilli009
20. říj 2014

@bublinka74 já to taky nějak neznám, navíc ty vaječníky cítím od cca minulé neděle ( pozitivní ovu test - byl v úterý, ale v neděli ani v pondělí jsem netestovala, tak nevím kdy byla přesně ovulace ) každopádně na test je brzy, to nejdřív tak v neděli nebo v pondělí ( pokud teda nedorazí MS ) od 1DC jsem pila ten kontryhel 2x denně, od úterý ho nepiju

bublinka74
20. říj 2014

@chilli009 ahá noo uvidíš ...hmm držím palečky,třeba zrovna se povedlo ..já je taky nedělala až jeden den mi bylo divno,tak jsem ho udělala když jsem přišla z práci a byly tam dálnice,tak jsme na to skočili,druhý den o malinko slabší a další byl slabounký tak uvidíme taky 🙂 🙂 kdo ví

chilli009
20. říj 2014

@bublinka74 jé, kdyby se povedlo oběma, tak bysme měli skoro stejný termín porodu 🙂, nic neuspěcháme, tak budeme doufat 😵 , spořádala jsem asi 10 piďi okurek a jsem kaput, půjdu chrnět

Dobrou noc všem

bublinka74
20. říj 2014

@chilli009 jasné okurko ... 😀 to poznáme já 30. bych to měla asi dostat 🙂