Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
26. říj 2014

@majkylove no ju on je vedec ale to by jsi ho musela znat, bez lahve piva nevybada ani tuk 😀 😀 a kus chlapa to tedy je, taky kolik toho sni 😀 on navenek pusobi neprustrelne ale svým zpusobem je to citliva duse 🙂 coz by do nej prave skrze tu tělesnou schránku rek málokdo 🙂

terezapetrova
26. říj 2014

@karlos12 diky za info 🙂 a prosim Te mozna se zeptam blbe ale home made tady nekde konikovi nebo mas nejake oblibene stranky? a je to supr rozhodne nemas důvod něco vzdávat 🙂 jen to chce nekdy zmenit vody a clovek nabere nove sily vid 🙂

terezapetrova
26. říj 2014

@karlos12 jezis to tedy musela bejt noha 😒

terezapetrova
26. říj 2014

@karlos12 no ju tak třeba to s tim antikem ještě zkusime 🙂 ja to myslela trochu tak, ze me se zatím v zivote podarilo otěhotnět jenom když jsem byla na antiku bez nej nam to nejde 🙂 😒

terezapetrova
26. říj 2014

@bublinka74 tak to me moc mrzi co jsi zazila se synkem jsem rada, ze je to za Vami 🙂 ty trable, tedy doufam 🙂 me nejde o tom, ze Vojti zlobi, mame celkove problémy od mala vis, sledovani u mnoha a mnoha doktoru a zazili jsme si taky silene věci se zdravim a furt je to proste jiny nez u jinych deti. V. je dite mimo jine se specifickejma potrebama. ja se zase odmlcim a vecer nebo zítra paa kocicando 🙂

bublinka74
26. říj 2014

@terezapetrova jasné plně to chápu určitě,asi jsem neměla úplně až takový problém,ale byly zas jiný s dětmi,taky dost náročné,ale jsi šikula a věř že až vyroste,uvidíš i ty jak si byla šikovná 🙂 taky si nyní říkám,jak jsem to vše mohla zvládnout,že některé věci ,výchova,učení,poruchy atd..bylo někdy hodně náročné,ale odměna Tě nemine uvidíš 😉

terezapetrova
26. říj 2014

cao všichni,jdu behat okolo synatora 🙂 a ty kocici majky doufam, ze ted odpočíváš a az se vzbudíš, odpocines si tak si zacnes uzivat volnicko a peci o sebe samu 🙂 když jsi zamávala praci 🙂 packo 🙂

janajens
26. říj 2014

@bublinka74 ja mam od rana dovcu tak se budu asi nudit

majkylove
autor
26. říj 2014

@karlos12 a víš že to tak aj se slzou bylo?pěkná nostalgie na mě ráno padla po tolika a letech a ještě jak se se mnou všichni loučili,no už je to za mnou,ale divnej pocit 🙂
@terezapetrova teda sousedku bych pěkně vypoklonkovala,takový lidi miluju fakt,copak oni neměli děti proboha? 😠 a jak říká Miška,do 22 hod ti můžou políbit víš co,vůbec bych si z toho takovou hlavu nedělala,škodíš tím jen sobě a ještě k ničemu

janajens
26. říj 2014

@terezapetrova dnes 17DC uvidime snad jsme se dostatecne snszili mrchu cekam za 12 dni

majkylove
autor
26. říj 2014

@terezapetrova zatím mi to ještě nepřijde 🙂 vstala jsem,uvařila rajskou a manžel na mě vybalil že domluvil na odpo návštěvu,dva páry s dětičkama,no a tak to vypadá že ikdyž jsme chtěli ještě počkat tak jim asi budem muset říct o těhotenství bo že nepiju mě už fakt nikdo nesežere 😀 A s atb jsem to na ně zkoušela už minule takže už nemám výmluvu tak uvidíme no 🙂

bublinka74
26. říj 2014

@janajens tak něco vymysli 😉

bublinka74
26. říj 2014

@majkylove tak to jsi se hezky rozloučila 😉 jooo já jsem taky takhle trpěla s jednou sousedkou nějaký čas a pak jsem se vytočila,řekla jí své a ta zírala a už si to nedovolila 😀

janajens
26. říj 2014

@bublinka74 jj budu muset asi se pustim do uklidu celeho bytu abych nemela nyskenky porad jen na mimi

bublinka74
26. říj 2014

@janajens joo to je dobrý ...já dnes dělala něco podobného 🙂 všichni jsou pryč a upekla i výbornou buchtu a te´d budu relaxovat než dorazí miláček z práce a klucí 🙂

majkylove
autor
26. říj 2014

@bublinka74 taky bych s ní zametla,tohle úplně nesnáším 😠

bublinka74
26. říj 2014

Překonala jsem únavu ,svědí mi ňadra ,je mi furt prapodivně ,no uvidíme můžou to být syndromy i k ms 😀 necháme se překvapit

karlos12
26. říj 2014

@terezapetrova home made na netu, ale na koníkovi jsem našla první vlaštovku.Byl tu fotoblog o domácí aviváži, prášku na praní a tak. 😉

janajens
26. říj 2014

@bublinka74 ja cekam na milacka az prijde z prace a jedem mi koupit novy telefon a zitra se pustim do poradku

karlos12
26. říj 2014

@majkylove vždyť jo, já jsem v práci víc jak doma, sice se neustále čílím, ale jsem tu ráda.Tak si to neumím představit, že bych nešla do práce.

janajens
26. říj 2014

@karlos12 ja skoncila vcera dala jsem vypoved ted si dobiram dovcu s nastupuji od 6.11 do nove 🙂

bublinka74
26. říj 2014

@janajens no vidíš to se máš tedy 🙂

bublinka74
26. říj 2014

@karlos12 si dobrá,mne se vždy líbila práce sestřička,ale nemohla bych lidem píchat injekce 😀

karlos12
26. říj 2014

@janajens tak si užij dovču a hodně štěstí v novém. 😉

karlos12
26. říj 2014

@bublinka74 to já si užívám.Strašně ráda píchám, hlavně kanyly. 😉

bublinka74
26. říj 2014

@karlos12 ježíš pícháš ráda jooo 😀 a kanyly 😲 holka holka 😀

karlos12
26. říj 2014

@bublinka74 to víš, jenom blázen by to dělal.Teda alespoň na odd jsme samej blázen 😉

majkylove
autor
26. říj 2014

Tak holky měli sme celý odpo návštěvu kamarádů s ročním prckem tak jsem si to užila a už vím do čeho jdu 😀 byt převrácenej na ruby,všude křupky,všechno poďabaný,bohužel něco i rozbitý,ale je to miláček :-* docela jsem se s ním teda natahala,ale snad vpoho,no a tak už sme jim to řekli-radost obrovská,s manželem se opili a teď šel ještě pokračovat k nim bo museli už jít uložit malýho.řeknu vám stejně nespravedlnost-ženská si musí všechno odpírat,nosí to v sobě,trpí,rodí a chlapi to jen oslavujou jako 😀 každopádně byla sranda-učili manžela přebalovat,no nasmáli sme se s kámoškou dobře,ale byl úžasnej,myslím že to zmákne 🙂))))))

kija
26. říj 2014

@majkylove Ahoj, omlouvám se, nějak nestíhám. S prací jsem právě moc nezvolnila, teď jdu ale až ve čtvrtek, tak je to paráda. Akorát nevím co, mám nějak divně zalehlý uši, jakoby tlačej, tak nevím, co to je, jestli od rýmy? Ale je to jen někdy, teď večer víc.. divný. Tak co, jak kontrola? Kdy jdeš znovu? Já teď ve čtvrtek a ve čt, co byl, jsem byla na screeningu, vše ok, takže paráda 🙂 Okolí už to teď ví, už to říkáme postupně všem. Ještě v práci no 😅

@marketat Tak to máme podobně 🙂 Co teď, jak je? Nějaké novinky? Byla jsi na screeningu?

chilli009
26. říj 2014

@bublinka74 ahojky, zítra jdeš na krev ? pokud ano, tak držím pěsti a dej vědět. Já jsem v pátek gruntovala byt a blbka jsem u toho i větrala, jak to dopadlo ? v pátek odpolko mě chytly záda a nemohla jsem vytáhnout ani dceru z nákupního koše, takže jsem k.o. , jdu si vzít paralen a nspát, to bude hnus noc. No snad se z toho dostanu sama a nebudu muset k doktorovi.

Jinak všechny zdravíííím 😵