Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
5. lis 2014

@terezapetrova zase dělá héérečku víď Miška jedna těhotná :D

terezapetrova
5. lis 2014

@bublinka74 ještě 6? jezisi 😒 ty zuby to je hrozna věc 😔

terezapetrova
5. lis 2014

@bublinka74 presne 🙂

majkylove
autor
5. lis 2014

@bublinka74
@terezapetrova ale prd hééérečku 😀 byla jsem do práce zavíst neschopenku a tak jsem toho využila že můžu zaskočit ještě na meníčko a šla se nadlábnout.noo a ode dneška vycházky až od 13:00 😒

terezapetrova
5. lis 2014

@majkylove Ty to zvladnes kocicando , hezky odpočívej 🙂

bublinka74
5. lis 2014

@terezapetrova noo to už mám za sebou jednu 6 ,chuťovka 2,5 hodiny na křesle a 3 stehy noo bez komentáře raději
🙄

bublinka74
5. lis 2014

@majkylove nooo super ,pořádně nadlábnout,tak to má být ....ona neschopenka pro těhotný je limitovaná jooo ,hmmm taky dobrý 😕

terezapetrova
5. lis 2014

@bublinka74 jednoduse chudak 😒

bublinka74
5. lis 2014

@terezapetrova ále kočko jsou horší věci hmm ,já když si vzpomenu jak mi po laparce tahali dren ,hmmm to byla chuťovka,zapoměli utěsnit baňku ,jsem myslela,že mi tahají i střeva ven 😀 tak proti tomu je zub n ic,když ho máš kvalitně opíchanej 😀

terezapetrova
5. lis 2014

@bublinka74 Ty mas tedy zážitky 😲 tak ja bezim něco uvarit abych vecer necim zkrotila manzeluv krucici zaludek 🙂 paa holky 🙂

majkylove
autor
5. lis 2014

@bublinka74 joo no,sou to parchanti,normálně mám 6 hodin jen :-/ ještěže ráno často budu chodit po doktorech,jinak by mě kleplo asi

bublinka74
5. lis 2014

@majkylove jj to je na tom dobrý práve ...objednávej si doktory na 11.h a nebudeě muset spěchat dom 😀

bublinka74
5. lis 2014

@terezapetrova nooo já jooo někdy ohromný 😀 zážitky ,to ani u porodu takový nebyly 😀

chilli009
5. lis 2014

Holky, tak zítra ráno jdu na UTZ a uvidíme jak dopadnu, jestli revize nebo nebude třeba, musím doufat , ale jelikož mám zakloněnou dělohu, tak se obávám toho, že tam něco ještě bude :( . Chjo to jsou starosti a zkušenosti naprd. Mějte se prima, já se zase ozvu asi zítra večer...

bublinka74
5. lis 2014

@chilli009 ahoj kočičko,tak držím palečky ať je vše v pořádku !!!!

ycida
5. lis 2014

AHoj děvčátka, prosím, co vše baštíte pro podporu otěhotnění a co je dobré? Děkuji za odpověd 😅

martinalinda
5. lis 2014

@bublinka74 juu to je pekne, stehovani a svatba, to moc gratuluju, pak musis poslat fotky nam vsem 🙂 Bazik super, byli jsme vcera a bozi, uplavala jsem 30 bazenu, jsem na sebe pysna, a zitra bych chtela jit zase...tak uvidim zda chlapa premluvim 🙂 nebo pujdem v patek, uvidime jeste. Ale je to pohoda, hlavne se clovek citi odpocaty a tak dobre unaveny. No a jinak u me ms porad nic, tak nevim, dneska jsem 28DC, tak doufam ze uz prijde, test je negativni, takze asi zase nic. Od dalsiho cyklu mam brat ten utrogestan, tak snad se brzy zadari. Taky jsem takove nejaka podrazdena, vsechno mi vadi, lidi me serou okolo, zakaznici taky...tak nevim asi potrebuju na chvili vypnout a odreagovat se, vcera ten bazen moc pomohl, asi budu chodit casteji, tam se mi libi 🙂 tak nevim co je to za obdobi, se segrou se zatim moc nevidim, ani nemluvim..je to mezi nami od te doby divne, takze ted se zameruju jen na sebe a na manzela, dneska se ptal jak je velke mimi v ruznych tydnech a kdyz pry se muckujem ob den zda to staci a je ok, ja rikam ze jasne 🙂 takovy bobek muj pozorny...

martinalinda
5. lis 2014

@chilli009 jejda, to me moc mrzi, co se stalo, clovek nic nedokaze predvidat, priroda si dela co chce. Moc me to mrzi, drz se, hlavne odpocivej a uvidis, zvladnes to, vsechny holky tady jsou pro tebe, a doufam ze se nam to taky vsem brzy podari. Drz se kocko.

martinalinda
5. lis 2014

@bublinka74 chtela jsem se te zeptat, copak ted budes podstupovat, co to je, moc nevim..jakoze ti zavedou spermiky do tebe? nebo je to nejake jine testovani?

bublinka74
5. lis 2014

@martinalinda ahoj kočičko...hurá že si se objevila 😉 no vidíš bazík je fakt bomba,pěkně choď .já taky se na to dala a je to na psychiku bájo ...koukám ten tvůj bobek je jak můj 😉

bublinka74
5. lis 2014

@martinalinda nooo IUI je lehké takové umělé oplodnění 🙂 zavedou katetrem spermijky přímo do dělohy a neplatí se to,jen nějaké ty léky,ale ty také nemusím dostat záleží jak mi zrají folikuly a to vůbec do ted nevím,takže 12.jsme objednaný a tam je šance že bude ovulace tak to zrovínka uvidí ....noo fakt se těším

bublinka74
5. lis 2014

@martinalinda doktor mne na to upozorńoval po té laparoskopii,že může být u mne problém,tak měl asi pravdu v tom,že se tam neuhnízdí v děloze,tak proto to IUI a my to chtělii ještě zkusit,ale jak je vidět,nedaří se,tak jsme se s miláčkem domluvili a zkusíme to,není to až tak složité,pokud mám hormonální profil o.k. a spermie jsou taky o.k,vejcovody taky tak jdu do toho ...uvidíme ,co vše bude říkat toho 12.11 a budu mít u toho doktora co mi operoval ,má u nás nyní nastarosti asistovanou reprodukci .... 🙂 joo a svatba bude,stěhování taky ,takže myšlenky opět lítají všude možně,co bude třeba atd... 🙂

terezapetrova
5. lis 2014

@bublinka74 to Ti povim 🙂 tak nakonec jsem manzovi uvařila zapecenej kvetacek s uzenym, syrem, vajickama a smetanou a pak jsem to taky malem cely snedla 🙂 udelala jsem to asi slanejsi, me ted všechno slanejsi desne chutna 🙂

terezapetrova
5. lis 2014

@chilli009 drzim palce 🙂

majkylove
autor
5. lis 2014

@terezapetrova týý jo,to zní mooc dobře,mám všechny ingredience akorát místo květáku brokolici a místo uzenýho salám,šoupni receptík prosím 🙂 já teď sežrala celou sklenici červené řepy a úplně jsem si na ní ujela a mít ještě jednu tak už je taky ve mě 😀

bublinka74
5. lis 2014

@terezapetrova hmmm mňam mňam téda 😀

bublinka74
5. lis 2014

@majkylove budeš naše řepovka kulatá 😀 😀

majkylove
autor
5. lis 2014

@bublinka74 no jestli mi ještě babička nějakou dá,jinak jsem nahraná 😀

bublinka74
5. lis 2014

@majkylove tak si jí kup nééé 😀

majkylove
autor
5. lis 2014

@bublinka74 ta není tak dobrá jak zavařená od babičky ☹ ona má úžasnej nálev 🙂