Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
12. lis 2014

@bublinka74 litam porad nekde pryc, na net ani moc nechodim, je hodne prace, tak jsem nestihala a moc nebylo pomysleni, ty ruzne stavy ... ale uz je to fajn, v pohode, sice ted je tu na navsteve zas ten jeji idiot, tak se mi do obyvaku ani nechce...videt ho. Ale neresim, dneska jsem dostala od manzilka ruzicku, z niceho nic 🙂 tak jsem spokojena, jo ta celovka, jsou srandisti oba dva, co ty vis na co ji chtel do postele, treba na nejakou prohlicku pod perikou 🙂

terezapetrova
12. lis 2014

@bublinka74 hm ja bohužel nevim s tim blednutim testu 😒

martinalinda
12. lis 2014

@bublinka74 jj, taky 75 euthyrox 🙂 tak treba se nam brzy zadari, ja si taky myslim ze to bude vse ok, neboj, dulezite je ze se vse nejak vykoumalo u tebe, ze budou odbery a vetsi sledovanost. To je dobre, ze to resi hned. Neboj, vse dopadne dobre, a brzy tady bude vic tehulek, vč. me 🙂 No jako je fajn zes aspon poznala kdy mas ovu, ja nejak nevim, jsem dneska 35DC a test jsem si delala driv, takze nevim asi ho zkusim o vikendu a pokud tam nic nebude, ficim k doktorce. Zase asi bude muset pichnout injekci, a mozna ji reknu o ten hormonalni profil. Uvidim co bude, treba o vikendu ms prijde.

martinalinda
12. lis 2014

@terezapetrova dekuji za pekna slova, jsem rada, taky se citim pozitivnejsi 🙂 dneska jsem dostala ruzicku od manzilka, z niceho nic 🙂 a promluvili jsme si financich, to jsem taky potrebovala a je to fajn, jsem rada ze je to vic v klidu, snazime se teprv od srpna, takze ne moc dlouho, ale diky te segre a jejimu diteti mi to pripada jakobychom se snazili uz roky...no a dneska jsem 35dc a porad nic, ani ms ani tt...takze uvidim co prinese vikend 🙂

ssarula
12. lis 2014

@terezapetrova jj, o těchto případech už jsem také slyšela. Mě by ani nenapadlo dělat si test po MS (nebo skoro po MS), ale mám právě takový dojem, že se o tom dr.zmiňoval, tak jsem si ho udělala. Teď budu mít nervy...můj dr. ordinuje jen pondělí a středa.
Holky kde mi udělají krevní testy? Třeba na poliklinice v laborce?A je jedno jestli tam zajdu ráno nebo odpo?

karlos12
12. lis 2014

@terezapetrova to víš že donosíš,ono je nervovat a nervovat.To bude dobré,uvidíš.Pocit lítosti je asi normální,kdyby nebyl,bylo by to divné,ale musíš to vydržet.Vždyť jsme silné ženy.A už se těším na testík,alespoň někdo 😉

bublinka74
12. lis 2014

@martinalinda nooo to joo pod peřinou to jsem mu hned řekla na co ,no byla sranda 🙂 jasné kočko,děkuji mooc to víš že se nám to povede všem pěkně 🙂 musí ať jsme pěkně štastný všechny

bjoucik.15
12. lis 2014

@terezapetrova tak tokovýhle přepady mám pořád, ale pak se uklidním, že kdybych jí třeba neplácla počůrala by se znovu... aspoň si třeba trochu uvědomí,že něco udělala špatně...ale vím, jak se cítíš, mám to snad každý den ☹ zase tak hodná být nemůžu začala by toho zneužívat...

bublinka74
12. lis 2014

@martinalinda noo ten profil kočko si nech fakt udělat,dneska v nemocnici doktor říkal,že maximum by měl být cyklus u ženy 35 dnů,ale když je pravidelný tak ot nevadí,pokud je různý tak to není dobrý 😉 tak uvidíš a nenech se odbýt hmmm

bublinka74
12. lis 2014

@terezapetrova jj celkem dobré zprávy 😉 uvidíme jak to půjde dál,nejradši bych to dostala už zítra 😀 😀

terezapetrova
13. lis 2014

Holcicky tak me testy, ze zhora z 8.,10.,13. 11. Mozna je carka min vyrazna nez bych cekala ale snad se zvyraznuje. Snazim se verit tomu ze kazde zene hcg stoupa jinak ale je fakt, ze u Vojty jsem mela hned dalnice nu Doufam, ze mi pripadny porod nevyjde na V. narozky 🙂 Zdravim..

majkylove
autor
13. lis 2014

@terezapetrova jůůů,co kecáš,nádherný čárečky!!!!a je to jasný maminooo! 😅 kdy se narodil V?to ti tak nějak vychází?a co manža,už se k tomu nějak víc vyjadřuje? 🙂 já letím k zubaři,fujky 😖

terezapetrova
13. lis 2014

@martinalinda není zac a jsem rada, ze se cítíš lepe, chápu s tim snazenim.. ja se snažila nastejno se svagrovou a je to hrozny ale nevim jak bych vydýchávala kdyby byla dřív tehu nez ja, vim, ze je to ode mne asi osklivy ale vim, ze zrovna v tehle diskuzi pochopeni najdu 🙂 třeba budes mit z vikendu hezke novinky 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

@ssarula jj, chápu, s tou laborkou, ja bohužel nevim, zkusila bych tam zavolat, taky se to mozna muze lisit laborka od laborky

terezapetrova
13. lis 2014

@karlos12 dekuju, no jsem desny nervak, mela bych se v tehu dat asi vic do klidu aby i mimi rostlo v klidu 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

@bjoucik.15 hm, ja nekde slyšela, ze zrovna při tom odnaucovani od plen by se trestat nemelo jen klidne vysvětlovat, bojim se aby se třeba nezabejcil, ale uz nejak nemam silu, a proste občas mi nervy ujedou, všichni mi rikali obrn se trpelivosti 2-3 tydny budes mit vse pocurane a pokakane, nu a Vojtika to ucime uz cca 6tej mesic 😒 taky je mozna problém, ze ted v ms odmitaji aby byl bez plen tak ono to pak asi taky není dobry když je část dne bez plen /a to tu mensi část od po do ctv/ a část dne na plenách v ms ? i když v ms rikaji, ze ho posazuji na nocnik.

terezapetrova
13. lis 2014

@bublinka74 uvidíš, ze prijde mrska brzy 🙂 a pak to u Vas bude litat 🙂 ty nekolikanasobna mamimko mela jsi nekdy tehu cukrovku a když tak s kolikatym ditkem v poradi? dikes 🙂

terezapetrova
13. lis 2014

@majkylove
dekuju moc Zlaticko 🙂 Vojtisek se narodil 23. 8. tak jak jsem si to rovnala v hlave kdyby se mi termin posunul dopředu a 2 tydny bych prenasela tak by se to mozna mohlo prihodit 🙂 /ale vlastne nevim poradne jak to spočítat to necham na doktorech az reknou kdy jsem cca otěhotněla a hlavne je to desne predcasny to je mi jasny/ ale jasne byla by to fakt nahoda a nakonec bylo by mozna lepsi mit obe ditka ve stejny den nez blizko u sebe 🙂 Nu manza si porad rve vlasy 😀 ale to vis jemu to bude trvat fakt dlouho s tim jsem nejak smirena, on je nestastnej, ze nebude mit tolik casu na svoji vědu 😀 doufam, ze Ti zubni dopadne na jednicku a dej vedet 😉

majkylove
autor
13. lis 2014

@terezapetrova na netu je kalkulačka tak si tam hoď poslední ms a hned budem vědět kdy rodíš,teda přibližně 😀
http://www.maminkov.cz/tehotenska-kalkulacka/
chlap to pobere hlavně až bude uzlíček venku,to pak bude jeho,ono to tak je 🙂 a budeš chtít vědět co čekáte?jinak já jsem taky nervák,pořád mě něco hlavně stresuje takže jsem taky zvědavá co se mi narodí za nerváčka ☹
zubař fajn,vypadla mi plomba a pan doktor byl moc šikovnej že to vůbec nebolelo tak ještě že tak a aspoň mám splněno razítko v průkajdě 🙂

bublinka74
13. lis 2014

@terezapetrova krásný mooc gratuluji 😉 jinak já chodila u každého na nápoj cukrovky fuj blééééééééééééé a vyšlo to po každé dobře,tak Ti nevím holka 🙂

majkylove
autor
13. lis 2014

@bublinka74 kočko gratuluju ke zprávám.včera už nějak nebyla síla ani psát.takže vše je na dobré cestě,takový zprávy tu máme nejradši 🙂 Takže teď ti přeju ať to brzo dostaneš a vzhůru na to 😉

bublinka74
13. lis 2014

Holky,Vy jste ale nervošky 😀 co budete dělat potom ....víte o tom ,že klid je nejlepší a má mnohem větší úspěch hmmm jak u dětí,tak v těhotenství u všeho,s úsměvem jde všechno líp přeci 🙂

bublinka74
13. lis 2014

@majkylove děkuji v pohodě,hele kočko já měla tu ovulku toho 9.a 10.11 a včera mě pobolíval podbřišek ...občas a dnes nic,myslíš,že se to mohlo vztahovat k ovu ?? No jinak jsem na vše zvědavá ...joo a dnes už ovu bílý,byl dva dny silný toho 9 a 10, toho 11 o trošku slabší,včera slabší a dnes bílo ...

majkylove
autor
13. lis 2014

@bublinka74 ani nevíš jak bych měla ráda klid,bohužel máme problémy v rodině který se jen stupňujou a já to těžce nesu a pořád se nervuju,bohužel a od toho neuteču ☹
jinak k té ovu,já ti moc nevím,já ji u sebe nějak moc nepozorovala,ale když už tak mám pocit že mě vpodstatě tak týden okolo různě někde popichovalo.uvidíš za 14 dní 😅

karlos12
13. lis 2014

@terezapetrova super,krásná čára 😉 V klidu bys být mohla,to jako jo.Ale bude to v klidu,vždyť zesílila jak šlak.Blahopřeji 🙂

marketat
13. lis 2014

Ahoj, ahoj, tak se zas hlásím 🙂 Mám za sebou kontrolu u doktora, výsledky triple testů vyšly super, tak mám radost. Dneska doktor ultrazvuk nedělal, ale nevadí, přivezli nám do práce nový ultrazvuk, tak ho někdo vyzkoušet musí 😀 Takže je to po dlouhé době, co se těším do práce 😀

chilli009
13. lis 2014

@terezapetrova sílí hezky 🙂 , gratulace 😵 , nejlíp je to poznat, když testuješ testy od jedné značky 🙂

bjoucik.15
13. lis 2014

@terezapetrova no dobrá,jen vysvětlovat.... ale nejsem si jistá,že když se dítě počůra na gauč či na postel mělo by to být bez ničeho.... hlavně když to třeba udělá naschvál :( neříkám zmlátit ale třeba já chci aby se sama svlíkla z počuraného a trochu asistovala u uklidu a mezitím jí říkám,že je ošklivá holka a že se tady nečůra a snažím se aby mě poslouchala... když to udělá vzápětí znou dostane na zadek..ne moc ale dostane aby věděla že takhle ne....

bjoucik.15
13. lis 2014

@terezapetrova tak čárky už jsou slušný 🙂 🙂

bjoucik.15
13. lis 2014

@terezapetrova dočítám zpětně 🙂 23.8 je pěkné datum 🙂 to jsem se vdávala 🙂