Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove noo chci pořádný vejce 😀 😀

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove a šup pak s ním do peřiny 😀 😀

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 no za rok,že bychom se netrefili 😒 tomu se mi nechce věřit, protože pár krát v roce mi paní doktorka měřila ten folikul říkala že cca 1-2 dny a praskne že se máme snažit ..tak jsme tak i podstivě dělali a ono nic.... ☹ no už taky nejsem nejmladší a 30 se přehoupne za chvilinku a manžel ve svých skoro 40 už by taky chtěl být zasloužilým otcem 😀

bublinka74
21. lis 2014

@blauen tak to máš manžílka skorem jako jáá nastávajícího muže ,akorát že já mám +10 k tomu tvýmu věku 😀 😀 to dáte uvidíš ,hele a proč si tak daleko smím-li se optat ?? On jako pracuje ju,jezdí nebo jak 😲

bublinka74
21. lis 2014

@blauen a odběry Ti dělali jako ty různé ..jestli máš správné ty hormony,ovulaci atd... ono k tomu dozrávání špatnému prý taky stačí jeden nějaký ten hormon prý ...noo já na to jdu taky na vše tento měsíc ...já se tak těším až uvidím to vejce 😀 jestli tam nějaký bude teda 😀

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 člověku je tolik na kolik se cítí tak ani u tebe není nic ztraceno a s tvým optimismem mě ještě předeženeš 😉 já pracuji v Praze, a manžel má práci na moravě....říkali jsme si že by pro nás bylo výhodné kdybych šla z Prahy na mateřskou přímo...ale jak se nezadaří tak se na vše vykašlu a sestěhujeme se....

bublinka74
21. lis 2014

@blauen ahá noo tak uvidíš ..a tam tu práci neseženeš nebo podobnou třeba 😉

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 odběry ještě ne......až bude mít manžel po tom spermiu tak asi pak....a ted na té imunologii mám papír snad a4 popsanou na odběry tak možná z toho se něco zjistí.....

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 takovou práci neseženu nebo možná když budu mít VElkééé štěstí seženu ale za mín než polovinu co beru v Praze....je to začarovaný kruh ☹

bublinka74
21. lis 2014

@blauen tak supéér vidíš,ono se dojde do cíle uvidíš ...víš co se říká,pomalu,ale jistě hmmm 😉 😉

majkylove
autor
21. lis 2014

@bublinka74 přesně tak,však už ti to uběhne 🙂

bublinka74
21. lis 2014

@majkylove tj už se nemůžu dočkat až to dostanu ...takhle jsem se nikdy na ms netěšila 😀 😀

zukanak
21. lis 2014

Blauen tak držím palce. Po vyšetření budeš moudřejší. Mojí švagrové s manželem se taky nedařilo a na laparoskopii jí zjistili, že má srůsty, tak jí je odstranili a už má dva krásný kluky a předtím nemohla otěhotnět přes dva roky... Opravdu to může být cokoliv a je dobrý to řešit, aby byl problém vyřešen a mohlo se zadařit. Doktoři na gyndě bohužel všechno nepoznají, proto ta laparoskopie a další druhy vyšetření. 🙂 Ještě, že ty možnosti jsou...

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 ale já ten cíl vidím pořád v nedohlednu... ☹

bublinka74
21. lis 2014

@blauen holka nech toho,dostaneš na holou ode mne ,ta Praha není tak daleko 😀 😀 vše bude o.k uvidíš,začíná se něco dít a to je důležité ..... 😉

zukanak
21. lis 2014

Ono si nevybereš. Prodělat potrat taky není žádná hitparáda...Příroda ví, co dělá a asi si máš prostě projít trošku náročnější cestou a pokud jsem to pochopila správně, tak se snažíte rok, což není nic tragickýho 😉

bublinka74
21. lis 2014

@zukanak kočko i na tebe se štěstíčko usměje uvidíš,taky mám za sebou samov.potrat ,,,,věřím,že to bylo nic moc,ale jak píšeš,asi to tak má být a vše má svůj důvod a až bude správný čas ..přijde to 😉

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 už jsem z ticha... 🙂 zítra mi skončí MS.....a do příští víkendu by ten folikuš mohl krásně uzrát za pomoci kontryhele..na něj nedám dopustit.....a celý víkend na chaloupce na samotě u lesa a není možné není možné 😀

zukanak
21. lis 2014

bublinka: jj, beru to tak. Kolikrát ty osudy co člověk slyší, tak tohle ještě není taková hrůza, i když každý, kdo si tím projde sám ví, že to je těžký...Hormony pracují a mimi nikde, tohle příroda nezařídila ☹

bublinka74
21. lis 2014

@blauen nooo tak vidíš paráda ....tak budu držet palce všechny možný co mám 😀 😀

zukanak
21. lis 2014

já taky piju kontryhel, ale spousta děvčat tady zas píše, že naopak dobrý není...tak nevim. Ještě si kapu Drmek

blauen
21. lis 2014

@zukanak máš pravdu, ale proč já mám tak panickou hrůůzu z nemocničního prostředí....ach jo... ☹

bublinka74
21. lis 2014

@zukanak to je pravda jsou mnohem horší věci atd...ale tohle je taková jiná věc,dosti bolavá a zasahující pak na ženskou psychiku a to není fér ...

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 děkuji ti moc dobrá vílo 🙂 každopádně už aby se zadařilo všem co tady jsme !

zukanak
21. lis 2014

Nikdo nemá nemocnici rád, to je jasný...je to nutný zlo k budoucímu štěstí 😉 A jak často máte sex? Kamarádce se rok nedařilo a pak jí doktorka řekla, že největší chyba je souložit každý den nebo ob den, že se musí udělat pořádný ejakuátový koktejl 😀 , takže doporučila 3-4 dny..no a hned další měsíc otěhotněla.

zukanak
21. lis 2014

Jinak já jsem začala potrácet 27.10. ale krvácela jsem asi 14 dnů, takže vůbec nevim, kdy to dostanu. Už aby to bylo abych mohla začít znovu snažílkovat 😉

bublinka74
21. lis 2014

@blauen nemáš zač přeci a zadaří se věř tomu 🙂 a jak se chystáš na vánoce 😉

bjoucik.15
21. lis 2014

@martinalinda krásné fotky 🙂 slušelo moc a to prostředí je krásné. Ono to vyhořelo? to ani nevím, už je docela doba,kdy jsem tam byla.

Jinak holky musím vám to sem napsat... Moje kamarádka má holčičku o 4m starší než moje dcerka a normálně jí vozej autem v autosedačce nepřipoutanou 😠 😠 ☹ To je normálně nezodpovědnost! Už jednou jsem jim říkala, že netuší co se může stát a to byla připoutaná,ale hrozně na volno a dnes úplně bez pásů ☹ já malou poutám ikdyž jedu jen ze zaparkovaného místa ke garáží (cca 50m).. v životě bych si neodpustila, kdyby se jí něco stalo moji vinnou... no tak jsem vám to sem napsala, protože jsem to prostě někomu musela říct.... a jdu hledat dětský stan do pokojíčka 🙂
No a pěkný pátek všem 🙂 Někdo nově těhotný???

blauen
21. lis 2014

@bublinka74 no to budou tedy Vánoce, nepeču, nesmím žádnou mouku, cukry, alkohol....budeme to trávit v rodinném kruhu s manželem na pohodu, hory uvidíme....a ani neuklízím, protože máme rozkopaný barák a budeme dodělávat po novem roce tak to nemá ani cenu brát hadr do ruky 😀

bublinka74
21. lis 2014

@blauen nooo vidíš tak to zas je v poklidu,to je fajn .....nesmíš mouky,cukry,pročpak ??? Máš alergii na potraviny nebo tak něco ?To je mi líto,ale zas to má své výhody viď.. 😉