Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
27. lis 2014

@bublinka74 já byla dnes celej den někde,tak teď jsem se tu konečně vyvalila a odpočívám a přemýšlím na co mám chuť co bych ještě zbodla 😀

bublinka74
27. lis 2014

@majkylove to je fajn,kde jsi courala ,dárečky jooo 😉 ,jak Ti je jinak kočko ?? Já zítra na krev ,musím vstávat v 6.h ,tři hodiny po probuzení ,jen pít a nic nedělat .... :D

bjoucik.15
27. lis 2014

Ahoj holky, tak jsem si dnes dělala ovu test znovu jsem 11DC a je tam větší duch než předevčírem. Co myslíte?

bjoucik.15
27. lis 2014

@bublinka74 cukroví až od příštího týdne 🙂 Mě malá vůbec nenechá spát 😒 včera jsem uspávala do 23hod a ve 4 byla vzhůru 😖 teď uspává manžel,ale řve tam, tak jsem zvědavá jestli se mu podaří...

bublinka74
27. lis 2014

@bjoucik.15 kočko ještě néé musí být minimálně obě stejné ...zkus pozítří 😉

bublinka74
27. lis 2014

@bjoucik.15 nooo tak to máš veselo koukám ,kolik je malý ?? Nerostou jí zoubky,stoličky ?

majkylove
autor
27. lis 2014

@bublinka74 ale néé,ráno sme s manžou uklízeli,pak jsem měla nějaký vyřizování po pojišťovnách a pak měl kolega z práce narozky tak sme měli sedánek no a dorazila sem v sedum a sem hotová 🙂 já pekla včera perníčky,ale ze mě žádná velká pekařka nebude,nic mi to neříká 😒 já se cítím jinak moc fajn,ale řeknu ti že pomalu začínám litovat rozhodnutí že nechci vědět pohlaví prcka 😀
téda,to si přivstaneš,ale konečně se začíná něco dít,jupííí 🙂
@bjoucik.15 druhá čárka musí být silnější jak kontrolní,ještě to vypadá že si chvilku počkáš 🙂

bjoucik.15
27. lis 2014

holky jako ještě počkám 🙂 já se jen ptala... No a malé je 22měsíců a stoličky má všechny..vlastně už má všechny zoubky 🙂 je to nějaké špatné období asi tedy doufám, že se to upraví...

chilli009
27. lis 2014

Zdravím všechny 🙂 , vyhlížím MS a už se ji nemohu dočkat, ale asi dorazí až příští týden 3.12. pokud přijde přesně 🙂 , pak mě čeká 17.12. UTZ po 6 nedělí a třeba tam bude už nějaký to vajíčko 🙂 , tak se optám doktorky na velikost a jak je na to sliznice 🙂 , pak na to vlítneme a to by bylo, aby se to nepovedlo 🙂 , hlavně po ovulaci nasadím Dupík, tak budu vajíčku držet jen ty nej podmínky 🙂 , tak nám snad ta naše druhá lady výjde 🙂 .

@bjoucik.15 Ahojky, ještě min. 2 dny bych to tak viděla a bude před OVU , jo dělej ho spíš odpolko než ráno

@bublinka74 Ahojky, super, že už se to hnulo viď ... to bude sranda až tady budeme po vánocích dávat těhu testíky // 😵 , prostě to už musí klapnout.

bublinka74
27. lis 2014

@chilli009 noo vidíš uvidíme ...joo já jdu na UTZ foliků 8.12 tak konečně uvidím co a jak ty moje vejce 😀 😀

chilli009
27. lis 2014

@bublinka74 hele nech na hlavě, budeš jich mít víc zralejch dobrejch a budou to dvojky, jak vyšitý 😀 , mě bude stačit jedno dobrý pro jedno mimi 😵

marketat
27. lis 2014

@bjoucik.15 Můžu mít dotaz mimo téma? Jak jsi byla (jsi) spokojená s kočárkem X-lander? Řeším, jestli ho koupit 😉 Kdyžtak napiš SZ, ať tu holky moc nezlobím 😉

bublinka74
28. lis 2014

@chilli009 heléééé nech si tohoooo jooo už jsi jak @majkylove Mišule jedna taky 😀 mne stačí taky jedno joooo 😀 😉

bublinka74
28. lis 2014

Táák holky jsem vzhůru od půl 6 ,prý 3 hodiny před odběrem se probudit,jen pít,nejíst uf a to ještě než se dostanu do práce to umřu hlady 😀 a to ještě až mne vysajou ,noo ale konečně něco začíná pořádně .... 🙂 mějte krásný den všechny 😉

sleepers
28. lis 2014

Bolí břicho, jednou levá strana, pak pravá strana. Test negativní. A co je zvláštní, ani prsa mě nebolí-a to mě bolí vždy, když to mám dostat-a to má být teď v pondělí.
Myslíte, že pokud už je zahnízděno, že bude něco v krvi??

majkylove
autor
28. lis 2014

@sleepers kočko myslím že je ještě brzo jak na krev tak na test...zkus až tak v neděli

sleepers
28. lis 2014

@majkylove Kéž by to tak bylo. Na mou povahu je to čekání už nějaký dlouhý.

A kde jsou všichni????? Tady to nějak vázne 😖

majkylove
autor
28. lis 2014

@sleepers oo,mě to povídej testovací maniačce 😀 ale stejně to člověk neuspěchá 😒
no ono je ve všech skupinkách nějak mrtvo,asi Vánoce?že by

bjoucik.15
28. lis 2014

@chilli009 dělám ho kolem 19 hod.

bjoucik.15
28. lis 2014

@marketat No měla jsem XA jen jako hluboký, ale jelikož jsem magor do trojkolek koupila jsem si X-run, ale není tak dobře odpružený, na druhé pořídím jiný... Jinak x-run projede fakt všechno 🙂 Není to špatný kočár, ale jak říkám budu pořizovat jiný. Jde o to kde s ním budeš jezdit.... 🙂

bjoucik.15
28. lis 2014

HOlky tak jsem se dneska zbavila dcerky 🙂 odjela za dědou a babičkou na Šumavu.. nic méně, jsem jak přejetá.. už 2 dny nespím pořádně..strašně se mi budí v noci a má hysteráky, vůbec nechce být v pokojíčku, nevím co už dělat! Uspíme jí v poho,ale v noci se probudí a konečná musí k nám ☹ jsem vyčerpaná víc, než kdybych běhala každej den maraton a to nemluvím o manželovi,chudák ráno vstává do práce...

verusky
28. lis 2014

@bjoucik.15 ted si odpocin dva dny a zkus vymyslet nejaky jiny zpusob... jednou to prejde 🙂

terezapetrova
28. lis 2014

@majkylove po delší době ahoj majky 🙂 ja ty nevolnosti to je tedy hruz /hlavne tedy hruz když uz se musim starat o nejake dite/ , jsem rada, ze Ty jsi snad zatím ok 😉 jinak mam uz tri dny mega nachlazeni a to me dr upozornoval snad na jedinou věc, ze se mam ted vyhýbat vsem virozam, ze by to mohlo byt nebezpecne 😒 jenze je to tezky bejt zdrava když V. porad něco taha ze skolky 😒 chjo, co Ty? 🙂 co na vikend? 🙂

terezapetrova
28. lis 2014

@bjoucik.15 to spani to je hruza, V. snad taky jedinou noc nespi celou a to mu tahne na 3,5 roku 😒 jak to můžete zvládat přes den když mala usne ve 23h a vstava ve 4,? to ji prece nemůže stacit, natahne se pak přes den? A je supr, ze mas ted volnej vikend, to ja mel tak před 2 lety 😀

bjoucik.15
28. lis 2014

@verusky snažím vymýšlet,ale nevím, co se jí odehrává v hlavičce ☹

@terezapetrova tyjo tak to jestli malá nebude spát ani ve 3 letech tak si to asi hodím... do toho,když se poštěstí tak další prcek, no mám se na co těšit... nechápu ty maminky co vypadají jak kdyby vyšly ze salonu, já jsem ráda, že jsem oblečená a mám vyčištěný zuby 😀 přes den spí tak max.hodinku,ale sačí to,aby večer špatně usínala..když přes den nespí usne v pohodě,ale vždycky se prostě vzbudí.... 😒

marketat
28. lis 2014

@bjoucik.15 Moc děkuju. 🙂 Já jsem z těch kočárků nešťastná, všechny jsou špatné nebo drahé.

@bublinka74 Tak co, kdy budeš vědět výsledky? A neomdlela jsi bez jídla? Já odběry nalačno nesnáším, i před těhotenstvím jsem sebou pak musela mít něco sladkého v kabelce, jinak bych nebyla schopná odejít.

A jak se jinak všichni máte? Já se nudím dneska v práci. A mám pracovní i víkend, takže si musím dneska odpočinout do zásoby 😀

verusky
28. lis 2014

@bjoucik.15 jeste me napada, co kdyby sis lehla k ni? me holky chodily do loznice, kdyz byly nemocne, hlavne ta mladsi, to v noci prilezla. ale jak pominulo to nejhorsi- tri dny- vzala jsem ji za ruku a sly jsme k ni do postylky a ze si lehnu k ni. jako nechce se vstavat, ale duslednost je dulezita a ty deti by za chvilku byly v loznici doma. jinak ale nepamatuju nic... jen ze vsechno spatne jednou pomine a opravdu se vyspime a povedeme zpatky svuj zivot 🙂

bjoucik.15
28. lis 2014

@verusky ležím u ní pořád.... když uspávám a často i v noci, častěji ležím s ní než ona u nás, ale nevyspím se! kope mě, leze přeze mě a ne a ne usnout.... asi jí nějak rozptyluju a tak nemůže zabrat...

@marketat no to mi povídej, opravdu nej kočárek neexistuje... líbí se mi moc jeden ale nemá možnost korbičky! no a jsem taky náročná, bydlím v kopci a tak chci ruční brzdu a to má jen trojkolka :( což mi nevadí,ale aky chci ne lehký a ne těžký... a jsem tam kde jsem byla - zracená.... a že kočárky řeším už 5let, baví mě o, je to můj koníček 🙂

verusky
28. lis 2014

@bjoucik.15 tak nejakou pohadku... ja kdyz jsem potrebovala zrusit dudlik nebo odnaucit od zavislosti na flasce, pomohla nejaka pohadka (jako dudlik- jee, my cestou ztratily dudlik! to ho asi nasla nejaka veverka, jak vypada veverka a ona ho da nejakemu mladatku atpod...) nevim, co se spanim, vysvetlovat, ze postylka je misto, kde clovek odpocine, nabere sil a je to jen jeji misto, aby mela silu si hrat a Ty silu varit, prat, uklizet, hrat si s ni. ja proste holkam porad rikala, ze manzelska postel je jen tatinka a maminky. ja se vedle deti vubec nevyspim!!! i kdyz nekopou, nemuzu mit jinou energii vedle sebe, i od pritele utikam do sveho koutka na druhe strane postele 🙂

bjoucik.15
28. lis 2014

@verusky tak máš to samé co já 🙂 nemůžu být u někoho přitulená, prostě mi to vadí 🙂 no vysvětovat můžu horem dolem,ale dyž řve a řve tak mě těžko poslouchá....