Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
29. lis 2014

@terezapetrova nn po svatbě jsem šla na krátko 🙂 teď už mám delší podkovu 🙂 no spát nejdu,oba dny jse byla někde,včera na hraní a bylo to fajn a dnes jsem na narozkách a taky super 🙂 jinak odpočívám jak můžu.

bublinka74
30. lis 2014

@chilli009 ajoj kočko jak je ?? Co nového ? 😉

bublinka74
30. lis 2014

Krásnou 1.adventní neděli všem 🙂 já frčím do práce do 13.h jen .Včera jsem vytvořila s nejmaldším adventní věnec,povedl se mám radost a on měl taky 🙂

bjoucik.15
30. lis 2014

Ahoj holky, krásnou neděli všem 🙂 Já včera předělávala dětský pokoj, protože sousedka neumí mluvit a pořád něčím bouchá do zdi a tam měla malá postel,takže jsem ´všechno přesunula, hlavně posel na druhou stěnu... pak jsem poklízela - trochu už je i výzdoba v obýváku, a stejně asi adventní věnec dám pryč, nebo skončí na zemi 😀
Včera mi ovu tes ukázal krásnou čárku,ale asi ne úplně silnou,takže zkusím dnes a snad bude nálada na snaženíčko.Ikdyž muž to včera přehnal a v noci běhal 🙂 Když ne,tak další den snad 🙂

Děkuji za srdíčko,moc potěšilo 🤐

majkylove
autor
30. lis 2014

krásnou první adventní neděli holky!dnes se u nás rozsvěcí stromeček tak už se těším až se půjdem mrknout 🙂

mysackovi
30. lis 2014

taky přeju holky krásnou adventní neděli...já se na ty vánoce letos ňák těším... 🙂 i přesto jaké jsou okolnosti...doufám že bude teď více klidu a času a já tu budu moc být s váma 😉
včera jsem ukončila definitvně kamarádství s jednou s kámošek a hrozně se mi ulevilo... 🙂
měla bych holky dotaz a prosbu jestli z vás někdo neví jak si mám vzít ten můj utrogestan...min měsíc při něm MS přišla 25DC a teď už 24DC ...jenže mám ho brát od 15DC do 25DC ...dneska ráno jsme si ho ještě vzala....no spíš zatím silně špiním...ale do večera se to asi rozjede naplno:-/ ...najednu stanu jsem ráda, že vůbecpřichází, ale že tak brzo a navíc neee a neee se zadařit...na druhou stranu je lepší když zatím nečekám...ten stres a nemocnice by moc nempomohlo....
a jkapak se jinak máte? a co má ten dneska v plánu? 🙂

tess15
30. lis 2014

Ahojky...omlouvám se, že otravuji ale už to nevydržím emoticon
Menstruaci jsem měla dostat 27.11 a doteď ji nemám.Od toho datumu se mi šíleně zvětšili prsa ( jako nikdy) a menstruace nikde..Když jsem si dělala test tak byl negativni....máte někdo zkušenosti ?

moniql
30. lis 2014

@tess15 Ahoj, jsem na tom skoro stejně. Jen mi test vyšel pozitivní. Ale mluvila jsem o tom s doktorkou už před tím a ptala jsem se, co když test vyjde negativní a ona mi řekla, že si ho mám případně za pár dní udělat znovu. Takže určitě nezoufej a chviličku vydrž.

merilinka
30. lis 2014

Ahojky holky 😵 ,tak včera u nás rozsvícení vánočního stromečku,krásný to bylo 😀 ,až mi málem ukápla slza,to ty hormony... děti křičely radostí a krásně nám k tomu zpíval sbor 😵 😵 . Dneska akce Maxim Turbulenc,,,jdeme se s prackama zavrtět 😀 Zítra ranní od 6 h,takže brzo vstávačka 😒 ,zase budu brzo doma....jen mi začaly nevolnosti... v noci mi bylo šoufl a ráno čištění zubů,,klasika,,,přišlo to nějak dřív,,ale jsem za to ráda,snad je vše v pořádku 😵 😵 Ve středu jdu na UTZ,tak písnu,hezkou neděli 😵 😵 😵

terezapetrova
30. lis 2014

@bublinka74 proč kdo kdy těhotnou - nu jakoze ted jsi samej dr a spolupraci s nima 🙂 to proste pujde uz urco 🙂

terezapetrova
30. lis 2014

@loilla
@majkylove

tedy holcicky Terezku juu, Vy mi delate radost 🙂 Taky bych ji hned dala kdybych se tak nejmenovala 🙂 A Majky ty listicko 🙂 ja vždycky chtěla jako holcicku Kacenku, mame uplne stejnej vkus 🙂

Jinak taky preju krasny začátek adventu vsem tady 🙂 , užívejte 🙂 a Vy, které jste uz tehulky, pozor na svarak 🙂

loilla
30. lis 2014

@terezapetrova Tereza je podle mě to nejkrásnější jméno! 🙂 Přemýšlela jsem ještě na Nikol, ale Terezka je prostě Terezka.. 🙂

majkylove
autor
30. lis 2014

@terezapetrova no vidíš to,tak třeba budeeme mít stejný jméno 😵 my bysme teda dali Michalku kdybych se tak nejmenovala já,ale bohužel 🙂

loilla
30. lis 2014

Jinak všem také přeji krásnou první adventní neděli! 🙂 My jedeme na rozsvícení stromečku dnes, tak se těším.

terezapetrova
30. lis 2014

@majkylove salamista ju 😀 to je pracovni nazev? 🙂

terezapetrova
30. lis 2014

@loilla to je podle me trochu fakt byt radsi pripravena trochu dopředu, my resili když jsem byla tehu dohromady ještě svatbu, rekonstrukci bytu a stehovani a protože mi od 3. trimiku zasly potize a zavreli me do porodnice tak jsem vlastne nestihla na mimi pripravit téměř nic, ještěze mam supr segru, která to pak udělala vse za me 😉 ale jinak holcicky všechny tady urco u Vas bude vse ok, vse pripravene na mimisky včas a narozeni zdravych mimisku v terminu 🙂

terezapetrova
30. lis 2014

@bjoucik.15 to je fajn, ze si to hezky užíváš a s temy vlasy to jsou tedy zmeny ale sluší Ti asi všechno 🙂

terezapetrova
30. lis 2014

@bjoucik.15 není zac 🙂

loilla
30. lis 2014

@terezapetrova No samosebou doufám, že se nic takového nestane, ale může.. Takže to chci mít pod kontrolou. 🙂 Proto jsem i příteli říkala, že to tu chci do konce roku trochu přestěhovat a dovézt si k nám věci od mých rodičů (vše máme uskladněné u nich).. No, my do toho máme jen stavbu rodinného baráčku, ale to jde mimo mě.. Já svému drahému řekla, že mě baráček začne plně zajímat až v moment, kdy se budou vybírat podlahy, obklady, nábytek a tak... 😀

terezapetrova
30. lis 2014

@mysackovi my uz dnes jen velkej nakup jidla takze romantika 😀

terezapetrova
30. lis 2014

@tess15 ja mela prvního ducha na testu cca 6ty den po meskane ms takze urco mas sanci 🙂

terezapetrova
30. lis 2014

@merilinka a kolik tt jsi ? 🙂

terezapetrova
30. lis 2014

@majkylove 😀 u nas je bohužel Kacenka ma sestra tak se to taky komplikuje, to je potiz, pak se mi ještě dost libi Evicka, ale to je zas moje mama a ještě ma blbe ten svatek 🙂

loilla
30. lis 2014

@tess15 Ahoj, já to tedy měla tak, že jsem MS měla dostat v pátek - sobota nic, neděle nic a jelikož mi náš pesan najednou zničehonic začal ležet na břiše, tak jsem si sjela pro test... a vyšly mi hned po ponoření dvě čárky.. 🙂

terezapetrova
30. lis 2014

@loilla to je jasny, jen at se ted stara muzik 🙂

terezapetrova
30. lis 2014

@loilla a jasne, ze budes rodit v terminu jako všechny tady 🙂

loilla
30. lis 2014

@terezapetrova To musím zaklepat, že se stará.. 🙂 Dříve doma taky pomáhal, ale méně (přece jen má práci, fotbal, stavbu).. Ale teď i přesto, že momentálně dělá 12tky, tak dělá, co se dá.. Uklidí, vypere, umeje nádobí, uvaří, uklidí chodbu, dojede na nákup.. vše sám od sebe + o co ho poprosím.. 🙂 I když... zatím moc neprosím.. 😀 Ještě plně funguju... 🙂

loilla
30. lis 2014

@terezapetrova No... porod... to je pro mě vzdálená hudba budoucnosti.. 😀 Navíc z toho mám vítr a proto nad tím nepřemýšlím.. 😀

bublinka74
30. lis 2014

@terezapetrova noo tak snad ju ,uvidíme podle vajec 😀

bublinka74
30. lis 2014

@majkylove kočko proč bys nemohla mít Mišulku po sobě 🙂 ,to přítel kdyby jsme měli holčičku chtěl Michaelku prý ,jinak se mi také líbí Kateřina,Terezka .....a z kluků už mám vybráno,tak jsme s přítelem řekli po něm,Martínek jednoduché 😉