Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
1. pro 2014

@loilla já vím,že jsi to tak nemyslela,dělám si taky srandu,jsem mladá číča ještě 😀 😀 doktor řekl,že mám času až do 50 let vtipálek fakt 😀 😀

bublinka74
1. pro 2014

Hooooooooolky já nejsem tak stará 😀 😀 😀 😝 cítím se na 20 let fakt a těším se jako za mlada,vážně .... 😀 jen porod už by za mne mohl vzít přítel,ale stejně prý půjdu na císaře,noo tak hold vydržím trošku jinou bolest nooo 🙂 vydržím všechno na starý kolena ještě 😀 😀

sleepers
1. pro 2014

Ahoj všem, tak dnes to mám dostat. Zatím nic, dělala jsem si před chvilkou i test a negativní. Jen při určitým pohledu mi přišlo, jako by se tam ta druhá čárka leskla. Ale možná už mi z těch čárek hrabe... Myslíte, že je ještě šance??

majkylove
autor
1. pro 2014

@loilla mám přímo hrůzu bych tak nějak řekla 😀

majkylove
autor
1. pro 2014

@bublinka74 taky bych porod přenechala manželovi 😀 a řeknu ti jako klobouk dolů,já to teda ještě vyzkoušený nemám,ale u tak už vím že 5x bych do toho určo nešla 😀 a to ani přes to žes to měla rychlovky a teď bude císař,já sem srágora 😀

teda holky tak u nás úplně zkolabovala dobrava,tady je ledovka jak blázen,dívám se z okna a lidi se po chodníku kloužou a přidržují se baráků,mazec 😨

verusky
1. pro 2014

@sleepers vyckej, vyckej a testni zase zitra. preju, at MS neprijde a at je tam dusik. dnes uz bych netestovala 🙂
drzim palce!!! me to ceka za par dni, jestli neprijde potvora 🙂

loilla
1. pro 2014

@bublinka74 Tak čas určitě je.. 🙂))) A pan doktor bude těžký pohodář.. 😀

loilla
1. pro 2014

@majkylove Jsem ráda, že nejsem sama.. 😀 Já mám přímo panickou hrůzu... to dělají ty americký filmy.. 😀

majkylove
autor
1. pro 2014

@loilla panika aj bez filmů 😀 každopádně jsem rozhodnutá cvičit s anibalem takže třeba to pak bude fajn zážitek jak všechny holky po této zkušenosti píšou 🙂

loilla
1. pro 2014

@majkylove Co je anibal? 😀

majkylove
autor
1. pro 2014

@loilla když si tady na koníkovi zadáš buď aniball nebo epino najdeš spoustu diskuzí a můžeš si udělat představu sama 🙂 je to pomůcka ke cvičení před porodem pro lepší porod.mrkni k nám do skupinky,tam jsem teď dala popis porodu kamarádky,rodila před 14-ti dny 🙂

terezapetrova
1. pro 2014

@loilla tak to je supr, ze manza je uvedomelej 🙂 a porod to pujde, oni doktori pomůžou jak budou moc a oni vedi co a jak 🙂 a za sebe jestli muzu tak doporučuju predporodni kurzy, ja bych do nich sla urco znovu kdybych uz nemela Vojtu 🙂

terezapetrova
1. pro 2014

@bublinka74 drzim všechny palce 🙂

terezapetrova
1. pro 2014

@merilinka tak tecka by snad uz byt videt mohla, pry utz ukaze tehu od 2. tydne

terezapetrova
1. pro 2014

@sleepers stopro je 😉

terezapetrova
1. pro 2014

@majkylove ale nemej z porodu hruzu, to, ze to boli to je jasny uplne každý ale to zapomenes jak dostanes uzlíček do naruci 🙂

terezapetrova
1. pro 2014

@majkylove misko a co myslis, ze je pravdy na tom, ze anibalem si muzes "spodek" roztáhnout prilis a pak je s tim problém po porodu 😲 ja taky prave nevim a budu asi patrat 🙂

majkylove
autor
1. pro 2014

@terezapetrova ale joo,já vím,ale stejně,já sem fakt posera 😅 já dokonce uvažuju hodně vážně i o epiduralu a vůbec se za to nestydím teda 😀

majkylove
autor
1. pro 2014

@terezapetrova tak já už mám o tom načteno strašně moc, musím říct a všechny holky co si tím prošly to popřely že to je úplná blbost,takže budu věřit hodně názorům 😉 a kamarádka porodila před 14-ti dny a už psala že je jak za mlada 😀 jestli chceš můžu ti poslat jak mi to popisovala do zprávy,určitě ti to v rozhodovánín pomůže 🙂

terezapetrova
1. pro 2014

@majkylove chápu a jasne, ze se nemas za co stydet 🙂 i když ja bych do epidu asi kvůli moznym rizikum nesla ale pokud Ti to pomuze i na psychiku tak supr

terezapetrova
1. pro 2014

@majkylove ano ano prosim o poslani 🙂

merilinka
1. pro 2014

@terezapetrova snad ano 😵 ,mě dr řekla,že od 4tt od početí a nad 1000 jednotek hcg... 😵

verusky
1. pro 2014

tak ja si epino na treti porod koupila... koupila jsem si i kondomy, at zustane krasne cisty. investovala jsem do noveho kusu a brala to jako ohromnou nadeji...
prvni den na sest a pul cm, byla jsem nadsena, ze to do desitky dam. jenze asi treti den jsem byla nejak ztazena a pak uz jsem to nedavala. i tech sedm cm byl porod, bolelo to a ja hlavne se neumela uvolnit (coz mi zkraje slo). skoncila jsem na sedmi a pul a radsi se na to po deseti dnech vykaslala, neb me to stresovalo a stresovalo. bala jsem se bolesti uz dopredu.
porod pekny, natrzena, mozna epino trochu pomohlo. doporucila bych to ostatnim. myslim, ze je to dobra vec. ale nesmi byt clovek posera jako ja (ja mela druhy porod traumaticky a toho tretiho jsem se hodne bala). a porodni asistentka se pri prichodu ptala, jestli jsem pouzivala, myslim, ze s tim maji dobre zkusenosti. a nebala bych se, ze se po porodu nedate dohromady. ja myslim, ze to u normalnich bab muze dobre fungovat a pomoci k nenastrihu a nenatrzeni 🙂 a to velmi!

loilla
1. pro 2014

@terezapetrova No nad nima už jsem taky přemýšlela.. .-) Když já jsem v tomhle rozpolcená.. na jednu stranu bych nejraději využila vše, co dnešní doba nabízí... na druhou si říkám, že to a to je zbytečné, že moje babička, maminka nic takového nevyužívala a taky porodily a následnou péči zvládly bez problémů.. 🙂

loilla
1. pro 2014

@majkylove juknu na to 🙂)

bublinka74
1. pro 2014

@majkylove klobouk dolu není proč 🙂 taky bys to zvládla 😉

chilli009
1. pro 2014

@bublinka74 😀 😀 😀 😀

chilli009
1. pro 2014

@sleepers zkus testík zítra nebo ve středu

bublinka74
1. pro 2014

@chilli009 co se směješ 🙂

chilli009
1. pro 2014

@majkylove porodu se bojí snad každá prvorodička, já jsem teda šla rodit s tím, že to bude vše ok a rychlovka a nic jiného jsem si nepřipouštěla, vzala jsem si sebou holení ( ohlená jsem byla, ale netušila jsem jak moc to chtějí :D ), yal místo klistýru, .... nakonec to byl takovej fofr, že se nic nestihlo ani nic na bolest, malá byla od přijmu za 3h. venku a ikdyž to nebylo úplně bez problémů jako, že nebylo po porodu jsem hned co mi malou dali řekla, že jdu do toho znova 😀