Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
22. pro 2014

Koupili jsme Baby design lupo comfort v hnědé barvě. Máme rádi přírodní barvy, hodně chodíme se psama do lesa, tak aby nezářil 😀 No, táta byl hodně překvapený, vlastně všichni 😀 Ale okamžitě se začali těšit a oslovovat jménem moje břicho 😀

majkylove
autor
22. pro 2014

@marketat tak to už nám to taky můžeš prozradit 😀 a kočárek vypadá hezky,co u tebe rozhodovalo za parametry?

bublinka74
22. pro 2014

Ahoj buchty 😀 tak koukám,mimina už se hýbají,dávají o sobě vědět,to je super 🙂 ,je to krásný ... já ještě zítra do práce,dnes musím balit dárečky ,kapři už jsou v lednici,stromek nazdobený,cukroví všechno dodělané,150 vosích hnízd mne málem zabilo ,ale jinak to jde 😀 😀

bublinka74
22. pro 2014

@janajens držím palečky,zkus za dva dny ráno 😉

bublinka74
22. pro 2014

@karlos se ukázala no hurááááááááááá ,odpočatá tak to půjde samo teď kočko vše,hoď nějaké fotečky to muselo být bájo tam 😉

bublinka74
22. pro 2014

@chilli009 kočko a jak ty si na tom,co nového 🙂

janajens
22. pro 2014

@bublinka74 dekuji zkusim no neverim tomu ale normalne je ta carka videt uplne na fotce neco vidis nebo ne 😉

marketat
22. pro 2014

@majkylove Ještě prý tchýni a pak jste na řadě vy 😀 😀 Rozhodovaly otočná kolečka, nafukovací, otočný sporťák a konstrukce, která se nekynklá a cena... a pak taky, aby se nám líbil 🙂

chilli009
22. pro 2014

@bublinka74 Ahoj kočko, u nás všechno při starém, beru Duphaston a az doberu, tak budu čekat, zda dorazi MS nebo ne. Jinak mam drobet problémy s hrudní páteři :'( , takže drobet trpím, ale čas to snad srovná a budu ok. Dnes jsem zabalila darecky pro babicky, dědy a manžela. Dárky pro dceru budu balit na štědrý den az bude spát po oběde ( budu ji budit v 7, aby pak odpadla po jídle ). Zítra mame v planu návštěvy, tak nebude na nic čas.

bublinka74
22. pro 2014

@janajens já tam vidím čárku ,držím moccccccc palečky 😉

chilli009
22. pro 2014

@marketat to bude holka 😉

bublinka74
22. pro 2014

@chilli009 nooo super hezký plány,tak snad už se taky vše zadaří viď .... tak uvidíš třeba na Nový rok 😉 takový Novoroční dárek,taky budem zkoušet a měla by mi i vyjít ovulka,ale nevím co vejce 😀 😀

marketat
22. pro 2014

@chilli009 Proč myslíš? Asi sem budu muset dát nějakou aktuální fotku, ať můžete porovnávat a vymýšlet 😀

chilli009
22. pro 2014

@marketat nedávno jsi psala, že jsi viděla na UTZ pipinu a ne pindu, tak si nemyslim, že by se to změnilo, ale třeba jo 🙂

chilli009
22. pro 2014

@bublinka74 to vis, ze to klapne 🙂 , uvidim kdy budu testovat, jestli vůbec ...

bublinka74
22. pro 2014

@chilli009 já jo já musím i měřit bazální teplotu poprvé ....fíha na starý kolena takový akce 😀 😀

janajens
22. pro 2014

@bublinka74 dekuji za dva dny udelam novy a uvidime

marketat
22. pro 2014

@chilli009 Dobré 😉 Jsi jediná, která si to tu pamatuje 😉 Mít srdíčko, tak ti ho pošlu, tak aspoň takhle můj obdiv😉 Tak prozrazeno, budeme mít malou Toničku 😉

chilli009
22. pro 2014

@bublinka74 no ja pokud nedorazí MS 31.12. , tak možná zkusím testik, ale uvidíme jak to bude, jsem rozlamana s tou páteři, ale jinak mi nic není

chilli009
22. pro 2014

@marketat Děkuji a gratuluji k holčičce, krásné jméno 😵

majkylove
autor
22. pro 2014

@marketat jééé,no já si to taky pamatuju,ale tys sama si nebyla jistá tak sem čekala 🙂 jééé to je krásný a musím říct že závidím,ale v dobrým samozřejmě.A Toničku?Co je to za jméno,nějak mi to nedochází 😀

loilla
22. pro 2014

@bublinka74 Hele, Ty buchto.. 😀 150 hnízd? Nechceš poslat.. já jich dělala asi 40 a poctivě je užírám, takže myslím, že do Vánoc nemáme ani jedno.. 😀

bublinka74
22. pro 2014

@loilla nooo fakt 150 ks buchta 😀 jsem myslela ,že umřu 😀 😀

bublinka74
22. pro 2014

@marketat krásné jméno,není moc vidět,ani slyšet 😉

bublinka74
22. pro 2014

@chilli009 držím všechny palečky buchta 😀 😉

bublinka74
22. pro 2014

@marketat princezna Tonička 😉 krásný jůůů

loilla
22. pro 2014

@bublinka74 ProsímTě... Ty? S prstem v nose si to určo dala.. 😀

bublinka74
22. pro 2014

@loilla nooo to jooo 😀 po práci,jedu 6 týdnů v kuse ,zítra poslední ...děs fujjj jen to vidím a nechci to 😀 😀

marketat
22. pro 2014

@majkylove Bude to Antonie... můj muž jí říká zatím Toníku 🙂 Já si opravdu na ultrazvuku nebyla jistá, až když jsem byla u doktora teď, tak to bylo zřejmé, poznal to i manžel 😀

marketat
22. pro 2014

@bublinka74 Děkuju 🙂 Já se do toho jména zamilovala 🙂