Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Já když vyhraju, tak pro mě bude výhra to, že máš v bříšku dvojčátka.. to mi stačí 😀

bublinka74
2. led 2015

@danuse90 není zač ...plno mých kamarádek to dělalo,jestli se jim to povedlo díky tomu,to prokázat nejde,ale jednou jsem o tom četla,že snad jen u žen co mají nějak dělohu vzadu ..jinak ty spermoše pokud je vše o.k doběhnou tak jako tak 😉

bublinka74
2. led 2015

@loilla si prdlá 😀 😀 já ti ty pleny klidně koupím a přivezu 😉 a mile ráda 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 roznáška do domu, hohoho.. 😀 Odkud tu kdo vůbec je? 😀 Já bych dala nějakej sraz 😀 😀

danuse90
2. led 2015

@bublinka74 I primo takove rady jsem dostala prave od maminek 🙂 A s tou delohou vzadu mas pravdu 🙂

bublinka74
2. led 2015

@loilla jáá jsem z blázince u Prahy 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla já už to tu zkoušela ten srazík ,ale nějak buchty jsou z daleka noooo 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 z jakýho blázince zas? 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla si dělám srandu nééé já kousek od Prahy 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@bublinka74 ano mami 😉

bjoucik.15
2. led 2015

@bublinka74 a já už myslela že jsi z Prahy 8 🙂

bublinka74
2. led 2015

@bjoucik.15 nééé tam jsem ještě nedorazila 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 jako že seš blázen to tu každý ví i tak, viď.. 😀 takže ono je to vlastně jedno, když se přiznáš... 😀 co je kousek? já to mám třeba podle sebe taky kousek.. 😀 asi 30 minut autem.. 😀

martinalinda
2. led 2015

@majkylove no taky verim, pokud dobre pocitam, tak od srpna to mame ted v lednu presne 6 mesicu, kdyz si odectu ty mesice bez ms, ovulace, tak se ani nedivim ze se nezadarilo, bo z celeho pul roku jsem mela ms jen 3x (zari,injekce, rijen, injekce, prosinec)...takze jsem si taky prosla, a nemohlo se zadarit, tak doufam ze uz ted je zadelano, neni mi nejak dobre.

@bublinka74 ahoj kočičko, tak mam se docela fajn, jen nejak nechapu co se zacina dit, delala jsem si ty ovu testiky, a vysly asi pozitivni tak 30.12-1.1. Tuleni bylo 29., 30., 31., 1.1. (takze pojisteno az mozna prepojisteno 🙂) no a od te doby mam tlaceni v brise, beru od 1.1. ten utrous, tak nevim zda to neni tim. Sezrala bych ted uplne pate na devate, ale pritom mi neni dobre od zaludku. A dneska jsem si delala ovu test znovu, jen abych se ujistila ze carka neni videt nebo slabne..a ona je jeste vic silnejsi nez predtim...nechapu co se to deje...tlaky v brise, chodim porad na zachod, boli me hlava, bricho... Ale nejak mi to nesedi jestli ta ovu fakt byla jak byla, tak preci jeste nemuzu mit priznaky, dyt to mimi se zavrtava az tak tyden po oplodneni ne? nebo jeste pozdeji? jsem zmatena fakt.

@bjoucik.15 tak to moc gratuluji, ze je to vse v poradku, vidis, clovek ani nemysli na rychlovku a ono se to pritom stalo, tkaze prakticky za tyden jsi mela uhnizdeni 🙂 tak to jsem zvedava jak na tom budu ja teda 🙂 tak hodne stesticka a pozitivniho pristupu 🙂

@bublinka74 no to je jasny, unor to jisti i u mne, exotky jsme obe...ty uz tradice jak pises, po 4 detech 🙂 a ja zas s tim cyklem, takto rozhozeny a na prd ho mam snad jen ja...uz ani nevim co zabira a co ne, proste jsem se tento mesic na to vyprdla a beru jen femibion a na vse ostatni kaslu. Tak jsem zvedava teda jak se zadari a hlavne kdy, protoze to je ted fakt nejake divne.

@loilla jee, a kocko u me to taky pres tu rymu citis? to by bylo fajn, kdyby nam to s bublinkou dopadlo stejne, no jsem zvedava...protoze uz je to jako fakt trapne co bubli? vse kolem nas tehotni a my porad nic 😒

bublinka74
2. led 2015

@loilla já taky busem na Václaváku jsem za 30 minut 🙂 blázen s bláznem kamarádí víš to 😀 😀

loilla
2. led 2015

@martinalinda Samosebou.. 🙂 jak jsem řekla.. v roce 2015 budeme mít všechny už narozená miminka!!! Všechny!!!!! 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 právě že normální kamarádí s bláznem.. 😀 protože si vedle něj připadá normální.. 😀

martinalinda
2. led 2015

@loilla my s majky jsme z moravy, ja z roznova, takze do praglu to mam neco pres 350km :( kdyz uz srazik, to by chtelo udelat s treba koncem roku s miminkama a nekde u brna 🙂

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda kočko uvu test můžeš mít pozitivní 4 dny ....prý ...já mám vždy jen dva a třetí slábne,je to podle LH,nebereš nějaké prášky,které to mouhou zkreslovat ....neřeš to,pojistili jste to ...nech si dva dny,tři voraz ...je to lepší pro spermie,každý den nejsou tak kvalitní fakt ....a oni něco vydrží tam dole ....jooo a neboj zadaří se nám taky .... 😉 😉

bublinka74
2. led 2015

@loilla tssssssssssss psssssssssss jdi trénovat utírání zadků a jestli chceš se sejdem ,máme šanci my dvě zatím a já ti to ukážu jak se blýskají zadnice 😀 😀

martinalinda
2. led 2015

@loilla no tak to doufam, a je jedno kdy, myslim ze to s bublinkou do prosince muzem stihnout, tzn ze to musime zvladnout zavrtat do brezna 🙂 to stihneme 🙂

chilli009
2. led 2015

@bjoucik.15 tak super

loilla
2. led 2015

@martinalinda Ty brďo.. to je pěknej kusanec cesty.. :-/ Ale já bych k tomu Brnu klidně přijela.. 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Pcheee.. 😀 Náhodou já bych klido dala někdy někde v Pze kávičku nebo taaak.. 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla jooo mne nabereš pak a pojedem za holkama do Brna 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla vždyt můžem nějak v lednu kdybys chtěla hmmm 😉

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Jasně.. s pytlíkem bysme Tě s mrnatama vyzvedli.. 😀

bjoucik.15
2. led 2015

@bublinka74 počkej já nemyslela ten blázinec v Bohnicích já myslela celou tu číst Prahy 8 😉

loilla
2. led 2015

@bublinka74 klííďánko pííďánko!!!! 😝 jsem pro každou špatnost 😀

bublinka74
2. led 2015

@bjoucik.15 to neva ...já jsem někdy zralá na Bohnice ... 😀 odkud jsi ty opice ??