Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
3. led 2015

@chilli009 tééda to jsou věci,tak tohle asi nezjistím dokud nevyzkouším bo když teď mrknu na bodyčka nebo tak tak si moc nedocedu představit jestli má rukávy a tak ok 😒 to je věcí,kdo se v tom má vyznat 😀

chilli009
3. led 2015

@majkylove fakt je, že je lepší to vidět třeba na fotce či fyzicky, pro představu rukávy by měly byt delší než je cca úroveň pasu nebo min. zároveň

chilli009
3. led 2015

@majkylove i když ono to je asi i o tom dítěti, dcera je dlouhan a tak ji hned vse bylo krátký ☺

majkylove
autor
3. led 2015

@chilli009 fakt moc děkuju za rady,budu chodit na výzvědy 🙂

loilla
3. led 2015

@majkylove Tak já bundy a takové věci nechám.. Přece jen se narodí v květnu a to nějaká zimní bunda, kupa rukavic, šála a tak nebudou potřeba.. 🙂 Nejseš.. 😀 Ale máš stále můj obdiv - já bych to nevydrželaaaaaaa... 😀 Nové F&F, KIK .. použité na různých bazárkách - na bazosi, sbazaru, mimibazaru a nebo od maminek, které bydlí buď v místě bydliště našich nebo nás.. 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@martinalinda tak to je na nic, když tě břicho bolí permanentně 😒 no já teď byla u kámošky, co mě rodila s dcerkou a opět mě uklidnila. Měla to samé.. HCG jen 180 a teď je v 9tt.. prostě je to brzo a jen se mi zpozdila MS, která vypadá jako že se spustila, ale vlastně se už nespustila,bo bylo uhnízdění..... a 5mm sliznice je ok na 3tt, což mi vychází dle testu.... budu doufat, že to dobře dopadne a nebudu se stresovat....

loilla
3. led 2015

@chilli009 Jojo, to je.. mě to neskutečně baví.. Nejen oblečení, ale celkově vše do výbavy.. Jsem praštěná, já vím, ale u prvního se to dá čekat.. 🙂)) A díky za tipy! A třeba nějaká rada, co je nutné mít po příchodu z porodnice? Teď nemyslím oblečky, postýlku a takové věci.. Ale třeba flašky, dudlíky, sterilizátory a tak.. Přijde mi, že v seznamech na netu je toho strašně moc.. :-/

majkylove
autor
3. led 2015

@loilla však já taky nemyslím zimní 😀 ale čepičku potřebuje i v létě,kor v našich podmínkách tak malý miminko a nějakej kabátek lehkej samozřejmě.hlavně v červnu může být 30 stupňů,ale i 15,nebyla by to žádná vyjímka,ale tak to budem řešit už individuálně dle situace že 🙂 a já doufala že mi napíšeš jednu adresu,sakra 😀

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla
@chilli009
@majkylove no holky, co to je plazící dítě??? 😀 😀 malé by se z toho, v době co se plazila nejvíce líbili ty gumičky... neustále by je tahala a tahala, až by se jí natáhli a praštili jí 😒 😀 no a navíc... pořizovat teď, když už to opravdu chcete je kravina... malá se plazila týden a pak šup na kolínka a na nožičky...takže zbytečné vyhazování peněz... máme lina a plovoučky a dlaždice a nikdy nebyl problém, že je na studeným... stačilo body a kaťata 🙂
No k setu do kočárku... je krásný 🙂 jen nevím, zda využiješ zavinovačku...možná domů, ne do kočárku... já měla zavinku jako deku pod malou... teď vím, že mi stačí dečka nějaká hezčí a v zimě stejně už v těch 10stupních bude ve fusaku 😉 A propo ikdyž byla malá fakt prtě, vydržela v zavince jen do 3měsíců 😒
A jinak já miminkovské hadříky nakupovala v Lidlu... když mají akci čtvrteční či pondělní je tam dost krásných hadříků a bodyčka s námi rostla...nechápu jak,ale měla je od narození až do 4,5 měsíců 🙂

loilla
3. led 2015

@majkylove Jo, s tím počasím tady nikdy nevíš.. 😀 Já bych se nedivila, kdybysme v květnu ještě chodil házet uhlí do kotle.. 😀 To asi nenapíšu.. ale je fakt, že nejvíce beru z bazose.. 🙂

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 No jo, Lidl - to jsi říkala!!! 🙂 Jenže, kdy já se tam dostanu.. :-/ 😀

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla můžu taky poradit?? nakupovala jsem jako ty a využila jen pár věcí 🙂 ale nakupuj, to k tomu patří 🙂 po příchodu z porodnice určitě plíny lákový a dost - na utírání, pod mimčo apod... Dáš si jí určitě i na přebalovák pod mimčo,na gauč, postel v ložnici, postýlku, kočárku apod.... Pak bych doporučila vložky do podprsenky (dala jsem denně krabici) a určitě podprdy na kojení, nebo sportovní podprdy 🙂 pohodlné oblečení, já milovala tepláky a volná trička 🙂 připrav si olejíčky a krémy na bradavky a mě dost pomohlo na kojení masážní prsní olej.... jinak klasicky plínky a věci na přebalování... Jinak nic nepotřebuješ... možná kojící polštář..byla jsem za něj fakt ráda.... jo a tmavý ručník na utírání 🙂 Vložky ti nemusím říkat, ty budeš mít už v porodnici.....

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla
@majkylove holky s tím počasím... já vám pošlu fotku malé v květnu ju??

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla na Lidl nedám dopustit... 🙂 nemáš někde poblíž??

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 No jasně, že jo.. Já jsem za každou radu ráda!!!! 🙂 Já vím, že některý věci jsou blbosti.. Proto jsem ráda, když někdo řekne "tohle je zbytečný/tohle není".. Když jsem si na netu stáhla seznam, tak mě málem šmejklo.. Jsou tam mraky položek a jak mám vědět, co mám koupit a co ne.. Tak pak jako prvorodička nakoupím vše.. 😀 Jinak si vše značím!!!! 🙂 Děkujuuuuuu

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 Pošli! 🙂

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 no v zavinovačce bude spinkat v postýlce,nebo se nosit,hlavně je celej ten set za 300 coš normálně stojí jen ta zavinka takže i kdyby byla nachvilku tak je to dobrý 🙂 a lidl tu máme malej tak nevím jak to tam bude s hadříkama,asi se tam budu muset vypravit na čumendu 🙂 a taky dík z radu,fakt si jako prvorodička někdy připadám že sem z marsu 😀

chilli009
3. led 2015

@loilla z porodky ? Líh na pupík, odsávačku hlenu, vatove polštářky z lékárny, něco na opruzeniny -rybilka , libenar do nosu ( pro zvlhčení nosní sliznice při ryme ), rektalni rourku ( kdyby bylo nejhůř s prdiky ), přísadu do koupele, dětský pudr aviril nebo jak se jmenuje ( na potničky i opruzeniny ), jinak aspoň jednu lahvičku pro jistotu a dudlík

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 O kterém vím - tak 23 kiláčků.. 🙂 ale juknu.. bude určo někde blíže, jen jsem ho nevypátrala... 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

pardon je to červen....bylo jí půl roku.... počasí asi nádherné, když je tak oblečená...pamatuju jak bylo hnusně 😒 😠

loilla
3. led 2015

@chilli009 Děkujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů!!! 🙂

Holky, Vy jste zlatý!

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 To je šmudlinka usměvavá!!!! 🙂 a ta mikinka je rozkošná..!!! Já si taky říkám, že bude určo hnusně.. ale uvidím.. Nějakou tu mikču, vestičku a bundu má... Teda v té prtavé velikosti.. Když bude hnusně - holt se koupí, až přijdeme domů.. 🙂

chilli009
3. led 2015

@loilla papírové i látkové pleny a jako ručník tetra osušky

loilla
3. led 2015

@majkylove Nejseš sama.. Já bych kupovala všechno, protože mi vše přijde ale STRÁÁŠNĚ důležitý.. 😀 A pak slyším, že není.. Je fajn, když někdo poradí! 🙂

majkylove
autor
3. led 2015

@bjoucik.15 no a toho se přesně bojím 😀 budu prostě nakupovat až se to narodí a hotovo 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@loilla
@majkylove jo na líh jsem zapoměla, ale my mazali po příchodu už jen 3 dny a pak byl líh k ničemu 😀 ale odsávačku jsme použili hned za měsíc ...jen my za 14 dní skončili zpátky v nemocnici...takže nic moc... jinak je super monitor dechu a klín do postýlky, aspoň pro nás.....

loilla
3. led 2015

@chilli009 Poznamenáno! 🙂

loilla
3. led 2015

@bjoucik.15 klín do postýlky?

chilli009
3. led 2015

@loilla není zač ☺

chilli009
3. led 2015

@loilla monitor dechu na 100% pořiďte