Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009 tak já zase nemusím ty pidi kolečka, a měla jsem v ruce dost kočárků a opravdu se s tříkolkou jezdí líp 🙂 ještě se chci juknout na TFK a Baby Jogger 🙂

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15 TFT jsou obr a taky vydrží, Baby Jogger znám jen tandem na živo tak nevím no.

Jsem kaput, jdu spát. Dobrou noc

bjoucik.15
3. led 2015

@chilli009 co znamená obr?? Tak dobrou noc,mě se ještě peče chleba 🙂

chilli009
3. led 2015

@bjoucik.15 do sporťáku se vejde i dospělý při vysce cca 150cm

bublinka74
4. led 2015

@chilli009 kočko s těma kočárkama máš pravdu a že já jich měla ,nakonec vyhrávaly ty levnější pak 🙂 🙂

bublinka74
4. led 2015

@bjoucik.15 já vím že trubička néé nazývá se rektální hadička a nebo teploměr ,ale ten není moc dobrý ,aby se neublížilo 🙂 ,jsem se toho nastrkala,když byli kluci ...pořád měli prdíky a nafouklé břicha,kluci na to trpí dost 😀 😀

bjoucik.15
4. led 2015

@chilli009 páni tak to je fakt obr...to se tam menší dítko musí ztrácet 😕

@bublinka74 no když jsem jí kupovala ségře pro malého, jmenovalo se to rektální rourka 🙂 mě naštěstí pro malou stačil peckový polštářek...nahřát a přiložit na bříško 🙂 pak je super klokankování v šátku, stočila se a vyprděla 🙂

bjoucik.15
4. led 2015

@bublinka74 a ke kočárkům.... Ty levnější se taky neukázaly jako ty nejlepší,bohužel..... Vůbec nevím co pořídím na druhého prcka... Už jen že bydlím tam,kde jsou samé kopce :( pak MHD a já mám 160cm a manžel skoro 2m..... Bude to oříšek

martinalinda
4. led 2015

@bjoucik.15 je to na prd, dneska uz je to trosku lepsi s tim brichem. Ale asi to bude tema hormonama. Tak to je fajn ze uz si klidnejsi, je to tsk, kazdy to ma jinak a jeste jsi na zacatku vseho, takze i nizsi hcg tomu odpovida. Jsem rada ze je to ok.

shynne
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bublinka74
4. led 2015

@martinalinda ajoj kočičko jak je 🙂

bublinka74
4. led 2015

@shynne ahojky,nemusíš nic mazat třeba si některá něco vybere 🙂 ,děkujem ...já ještě těhotná nejsem,takže zatím nepořizuji ,ale v případě jestli k tomu dojde,juknu pak na Vaše stránky 🙂

sleepers
4. led 2015

Tak jsem konzultovala svojí hladinu hcg s kamarádkou (sestřička od mého gynekologa) a ta říkala, že to můžu mít nižší i tím, že mám kratší cyklus. A podstatný je, aby hcg rostlo. Zítra prostě musím mít nad 100.
Měla jsem jít na gyndu ve středu 7.1. ale říkala mi, že pokud hcg poroste, tak chodit nemusím-stejně by nebylo nic vidět. Takže se tam chystám až 16.1. kdy budu 6+3 a mohlo by být srdíčko :o)

majkylove
autor
4. led 2015

@shynne dobrý den,děkujeme za příspěvek,určitě se nám to tu bude hodit 🙂 požádala jsem o přijetí do skupinky,děkuji

bublinka74
4. led 2015

@sleepers jasné kočko,budeš ve o.k ....hele mne vždy poznali těhotenství až 7,8 tt a víc ..a u prvního jsem byla dokoce 11 plus 3 ,měla jsem ms menší,ale měla a ani netušila že jsem těhotná 🙂 vše bude o.k hmmm ,tím že to víš brzy jsou stresy akorát 😉

bjoucik.15
4. led 2015

@martinalinda že je to ok jsem nepsala.... Není to úplně OK. Je to dle toho jak a jestli poroste HCg.... Mělo by být vyšší než 100 a nejlépe vyšší než 500,ale nižší než 1000..... No utz bude až v pátek,takže ještě je času dost....

@sleepers hlavně aby bylo vyšší a rostlo... Mě včera kámoška PA řekla,že její průběh těhotenství byl stejný jako můj,respektive náš a je v 9tt 🙂 nesmí se zaseknout to HCg na 100 to je pak špatně,ale věřím,že ti poroste a ukázkově 🙂 jediné tvé plus je, že ti to sedí s poslední MS mě bohužel ne.... :( takže buď optimistka a věř,že to bude dobré a brzy nám sem dáš první fotku mimiska 🙂

loilla
4. led 2015

Brý odpo, kočky.. 🙂 Tak jak se máte takhle při neděli? 🙂

shynne
4. led 2015

Děkuji moc,držím všem palce,ať brzy najdou // na testu. My se taky snažíme už 6 měsíc,ale zatím bez úspěchu. Malý byl na první pokus,tak teď si musíme počkat.

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla ahojky,dobře se máme 🙂 ráno mi paní dovezla ty věci do kočárku tak jsem se s tím trochu pomuchlala 😵 pak jsem s manžou vygruntovali,už bylo třeba,teď peru a půjdu nakoupit,manžel jde cvičit bo je těhotnej se mnou a za tu chvilku přibral i se mnou 5 kilo 😀 tak sem zvědavá jak mu to dlouho vydrží,doufám že dlouho 🙂 a pak se budu flákat,jako každej den 😀 co ty?
@shynne tak taky moooc držím palce,určitě se brzo objeví ty mršky //,já je našla přesně na šestej měsíc snažení tak třeba to u vás bude podobně 😉

loilla
4. led 2015

@majkylove Jéé, tak to se nedivím, jsou opravdu MOC krásný!!! 🙂)) V tom bude pěknej frajírek/pěkná frajerka.. .-)) To je pěkný, jak s Tebou drží basu.. 😀 Jen aby neskončil na nějakých +20 kg.. 😀 Výhoda být na nescho, co? 😀
Já to vidím v jasných barvách - zatopit, najíst, pak půjdu asi s rafanem na procházku (už dlouho nebyl na delší se mnou, jak je zima, tak se mi moc nechce😀) a pak uklízet a žehlit.. Chtěla jsem včera, ale ta rýma mě tak otravovala, že jsem se na to vyprdla.. 😒 Dnes smrkám už v 10 minutových intervalech, tak to snad dám.. 😀
Jinak.. už Ti určo přišla nemocenská, viď? Taky Ti to nevychází na těch 60%? Já byla mile překvapená.. 🙂)

bublinka74
4. led 2015

@loilla brý odpo 😀 buchta 😀 😀 dobrý

loilla
4. led 2015

@shynne Jé, boží věci! Taky jsem zažádala o přijetí! 🙂) A jinak přeju, ať se čárky brzo objeví! 🙂))

loilla
4. led 2015

@bublinka74 No helemese, kdo přišel dřív než před půlnocí! 😀 Jak by řekl Vlasta Burian v Nezlobte dědečka: "Gůd mornink, vodpolednink".. 😀 🙂))

loilla
4. led 2015

@majkylove Vám se povedlo po půl roce, jo? Já myslela, že dříve.. 🙂

bublinka74
4. led 2015

@loilla hele si nějaká drzá néééé 😀 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Já? Ani drobátko! 😕

bublinka74
4. led 2015

@loilla jsi opice jedna drzá ,buchta jedna macatá 😀 😀 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Hele, zkušená matko.. 😀 Teď tu na mě klepala kamarádka, něco chtěla a říkala, že se bojí za mnou chodit, protože má její čtyřletej prďola neštovice.. Když nepřijdu do styku s ním - jen s ní, tak by to vadit nemělo, ne? Nebo jo? 😕

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla takže máš taky o zábavu postaráno,ještě že já zatím nic nežehlím,to úplně nenávidím,budu pak žehlit až prckovi,ale to jen pár měsíců a pak zas žehličku navždy schovám hluboko do skříně 😀 no on už přibral ještě před tím takže už se mi taky pěkně kulatí tak jen ať si mákne chlapec,horší že budu muset vymýšlet něco na jídlo pro něj a to mě neba,nemám na tuhle stravu buňky 😒 a peníze mi ještě nedošly,to až tak někdy v půlce ledna ne?jinak je to fakt pohoda,bych byla na neschopence klidně aj nějakej rok ještě než se prcek narodí,já si to fáákt užívám 😎 a jo,trvalo nám to půl roku než se zadařilo 🙂

marketat
4. led 2015

@martinalinda Dvě ovu za cyklus klidně být můžou, když jsem byla ještě před otěhotněním na preventivní prohlídce u gynekologa, tak mi dělal ultrazvuk a říkal mi, že mám folikul na obou vaječnících a že kdyby došlo k oplodnění, tak můžou být dvouvaječný dvojčata s různým dnem početí 😉