Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
4. led 2015

@majkylove To mám, já si totiž úklid a takové lahůdky plánuji zásadně, když je drahý v práci.. 🙂 Chce jíst i něco jiného, jo? Jakože budeš vařit dvě jídla nebo jak? 🙂 Myslím za listopad.. 🙂 Jo, je to paráda.. Taky každý říkal, jak budu nešťatsná, budu se nudit a já nevím, co vše a prd prd.. 😀 áha.. 🙂

bublinka74
4. led 2015

@loilla ty jsi měla neštovice ???

loilla
4. led 2015

@bublinka74 No právě, že já jo.. Už jako dítě.. 🙂 Proto si myslím, že by ani nevadilo, kdybych přišla do styku s ním.. Když už jsem je já měla.. Ale ona byla tak vyděšená, že se bojí, že mě uuplně zmátla.. 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla já měla ještě výplatu z práce a jen část ze socky takže ještě nemůžu říct,uvidím právě teď poprvé 🙂 a jo,musí jíst jinak bo já se zrovna nehamuju a to je pořád nějakej řízeček a omáčička s knedlíčkama a tak 😀 ale to jako neva,to si dát v malé míře může,ale zas vymýšlení svačinek a tak,aby nejedl pečivo a nebylo to pořád dokola a tak no,uvidíme jak to půjde 🙂

loilla
4. led 2015

@majkylove Jo tak.. 🙂 No tak ono jestli Ti to přišlo na účet a máš Internetbanking, tak tam vidíš, jaký máš denní základ.. 🙂 Tý brdoo, tak to by mě šmejklo.. 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla joo,to mi povídej,ale čím víc se o to budu starat já,tím víc ho to nebude otravovat a snad se na to brzo nevybodne,já fakt potřebuju aby zhubnul 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@chilli009 kterej ten hartan bys doporučila?

loilla
4. led 2015

@majkylove To zní dobře.. 😀 "Fakt potřebuju, aby zhubnul!"... 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla jooo jestli si je měla dobrý,ale je to nebezpečné do půl roka těhotenství k vůli vadám plodu

majkylove
autor
4. led 2015

@loilla to sem žena co? 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@chilli009 třeba tenhle se mi líbí,co na to říkáš?nebo podle čeho mám vybírat když je tolik tipů?chci se určitě vlízt do 20000kč

http://www.detskydum.cz/detail/cam-dinamico-518...

majkylove
autor
4. led 2015

@chilli009 tak beru zpět,to není hartan 😀 ale vypadá hezky 🙂)

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Jako do šestého měsíce?

loilla
4. led 2015

@majkylove Jako každá - nejlepší... 😀

loilla
4. led 2015

Holky, nemáte tip jak se rychle zbavit rýmy? Už jí mám 6. den a fakt mě to přestává bavit.... 🙄

loilla
4. led 2015

@majkylove Tak Ty seš skopčáček, jo? 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla jj píšou to ..zadej si plané nešovice v těhotenství ..je toho dost na netu 🙂

bublinka74
4. led 2015

@loilla rýmy ..joo uvař brambory,hod na hlavu ručník a dýchej tu páru z brambor hmmm 🙂

loilla
4. led 2015

@bublinka74 No právě oni taky všude píšou něco jiného.. Pročetla jsem i diskuze tady a to je jednou.. "Nesmíte za celou dobu.", pak "Nesmíte do konce prvního trimestru.", pak zase, že to vůbec nevadí... 🙂

loilla
4. led 2015

@bublinka74 No, tak to budu muset počkat, až se drahý vrátí.. Páč by to se mnou taky mohlo šmejknout.. 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla hele raději neééé a je to hmmm 🙂

bublinka74
4. led 2015

@loilla ty nic taky nevydržíš buchta jedna 😀 😀

bublinka74
4. led 2015

@majkylove hele kočko .....co ta karlos vůbec tu nebyla od dovčy že 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Vydržím, ale tohle čmuchání páry už jsem jednou zkoušela a fakt se mi tak zamotala škeble.. 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla nesmíš tu hlavu strkat do toho přímo trubko 😀 😀 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Tak jasně, že jsem se do toho hrnce nepotopila... 😀 Ale byla jsem kus nad tím, od toho, pod ručnajzem a prd prd.. 😀 No uvidím, až přijede, zkusím to.. 😀 A proč zrovna brambory? 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla noo z těch brambor je to léčivý ...mne to tenkrát doporučili ,měla jsem zánět dutin a hezky to zabralo a vyčistilo 🙂

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Tak to som zvědavá... 😝

bublinka74
4. led 2015

@loilla jasné pomůže ...hlavně kapky do nosu jen 7 dnů ,déle nééé !!! Kdy dáme kafčo 😀 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Hele... 😀 Ke kapkám se nevyjadřuju... radši... používám je mnooohem déle než 7 dnů.. 😀 A ano, vím, že je to špatné.. ale sliznici mám zkontrolovanou a zatím v pořádku a s doktorem to budeme řešit po pojodu.. 😀 Tak asi někdy tenhle mesiac, ne? :-P