Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
4. led 2015

@bjoucik.15 tak o tom bych ti mohla vyprávět ..ale až zítra ju ...já to dneska nějak musím pobrat ,jsem z toho mimo pořád

chilli009
4. led 2015

@majkylove neviděla jsem naživo, ale sporťák se zdá malej 😕

bjoucik.15
4. led 2015

@loilla tak to můj pejsek odešel ve svetru z obchodu, protože si ho nenechala svlíknout 😀

bjoucik.15
4. led 2015

@bublinka74 v pořádku, hlavně že jste všichni v pohodě.... 🙂

bjoucik.15
4. led 2015

@majkylove aspoň 45,ale i to je míň... já mám 51cm a dcerka se v něm ještě vyspí ve 2letech.... 🙂 ono až budeš mít druhé dítko, tak už budeš koukat na jiné věci.. hlavní je vždycky sportovní nástavba, protože s ní jezdíš nejdéle a jezdíš s ní od doby kdy ti dítko ještě nechodí až přes dobu prvních krůčků, samotného papání a pití, pokusy o zdrhání až po sem tam daní do kočárku... 😀

bjoucik.15
4. led 2015

@loilla jako ty oči jsou fakt krásný 🙂 chápu, že sis jí nechala 🙂 jak se s psiskem snášejí??

marketat
4. led 2015

@loilla Pesan je boží 🙂 My máme podobnou směsku 🙂

majkylove
autor
5. led 2015

@marketat jůů,tihle jsou nejlepší 🙂

sleepers
5. led 2015

Ahoj holky, chci se zeptat. Těhu chci v práci utajit co nejdřív ale vzhledem k stresu, pod kterým tu děláme, tak bych se možná na pár dní hodila na PN. Pokud by to prasklo, že jsem těhu, jak je to s ochrannou lhůtou? Jsem tu zaměstnaná na dobu neurčitou už druhým rokem. Můžou mě vyhodit?

bjoucik.15
5. led 2015

@sleepers ahojky, tak jak to s tebou vypadá? Už víš hodnotu HCg?? Já mám 156,7, prý to odpovídá 1-2tt, což mi ukázal i ten digi test...

bublinka74
5. led 2015

@sleepers kočko jdi normálně na marodní,pokud máš smlouvu na do bu neurčitou nikdo tě vyhodit nemůže 🙂 ,nic nikomu neříkej a jdi marodit .... pošleš zaměstnavateli neschopenku a je to ..nemůžou tě vyhodit 🙂

bublinka74
5. led 2015

@sleepers ale proč jen na pár dnů ...,můžeš marodit až do nástupu na MD 😉

bjoucik.15
5. led 2015

@sleepers a kde pracuješ?? Tak se domluv s doktorem, že je to stresující práce, ať tě dá na rizikáč.... jinak ochranou lhůtu máš půl roku, pak jsi v evidenci Archivu... Takže když ti dají výpověď a ty doložíš že jsi těhu. ale musíš do toho půl roku nastoupit na mateřskou, tak za tebe platí až dokud ti neskončí mateřská/rodičák... aspoň tak to bylo za mě... můžu se ti poptat mamka pracuje jako účetní, takže tohle musí vědět...

bjoucik.15
5. led 2015

@bublinka74 na té neschopence bude mít napsáno proč je doma.... takže to pochopí...

bublinka74
5. led 2015

@bjoucik.15 tj já vím,já to blbě pochopila ...že chce být jen na pár dnů ....to je blbost ..lepší je jak píšeš ...

bublinka74
5. led 2015

@bjoucik.15 ale podle zákona co vím bylo že když má smlouvu na dobu neurčitou,nemohou jí propustit ..nevím jestli nejsou nějaké novinky zas 😕

sleepers
5. led 2015

@bjoucik.15 Ahoj, hcg zatím nevím. Až po 14hod. Takže doufám, že to bude dobrý.

Jinak k té ochranné lhůtě. Jde mi spíš jen o to, že když tu řeknu, že jsem těhotná, jestli mě můžou vyhodit nebo ne?

bjoucik.15
5. led 2015

@bublinka74 no jasně, prostě na rizikáč a domů... 🙂 Já to taky tak měla, ale až po tom, co jsem sebou v práci švihla... Jako ať žije AAA Auto 😠 větší šikanu neznám a to jsem jim tam už jako těhule dělala 16tky a to mi dali za celou tu dobu jen 20min přestávku, takže jsem sebou v 9tt švihla a už zůstala doma! Je to lepší,když má špatné podmínky v práci.

bjoucik.15
5. led 2015

@bublinka74 můžou ale s normální 2měsíční lhůtou a už musejí udat důvod propuštění.. na to ona může na neschopenku a čau.... 🙂 nebo na paragraf 51 myslím, na hodinu,ale to už musí být nějaký průšvih....

bjoucik.15
5. led 2015

@sleepers můžou tě vyhodit, ale byli by sami proti sobě! Okamžitě bys šla na neschopenku... nevyhodí tě,pokud ys do půl roku nastupovala na mateřskou...to nemůžou dělat nic!

bublinka74
5. led 2015

Holky dostala jsem novou zprávu 😀 na dozrávání vajíček ...místo toho aby jsme se cpaly clostíkem tak užívat 3DC -8DC Soja estrovone v tabletách ..jsou tam Isonoflavoidy které podporují při ovulaci dozrávání vajíček ...hustý a to se musím dozvědět až nyní ...a zabírá to prý .... 🙂 tak jestli to dostanu ,jdu do toho 😀

sleepers
5. led 2015

@bjoucik.15 No vzhledem k tomu, že porodit bych měla v září tak do půl roku bych na mateřskou šla. Takže můžu být v klidu. A pokud vím, tak paragrafu 51 mají předcházet nějaký vytýkací dopisy. Nebo to můžou udělit hned a nazdar?

sleepers
5. led 2015

@bublinka74 Tak uvidíš. Příští měsíc budeš těhu 🙂

bublinka74
5. led 2015

@sleepers chtěla bych už ted 😀 😀

sleepers
5. led 2015

@bublinka74 první měsíc užívání a je to tu. Sama jsem tomu nevěřila že je to možný a fakt je.
A ani žádný nežádoucí účinky jsem neměla a tobě přeju totéž.

marketat
5. led 2015

@majkylove Ona je zlatíčko 🙂 Ještě máme jednu, ta zas vypadá jako liška 🙂 Akorát mě hrozně štve, jak se teď všichni strachují, jak to psi zvládnou, až se prďola narodí. Aby jí prý neublížili a tak... a ony jsou přitom naše zlatíčka, tak věřím, že to bude v pohodě.

bublinka74
5. led 2015

@sleepers děkuji už mi ten rok stačil plus ještě odmlka 3 měsíční k vůli té operaci .....také věřím,že už to musí přijít 😀 😀

bublinka74
5. led 2015

to by bylo,aby se nedokutálelo ještě jedno pitomí vejce 😀 😀 😀

sleepers
5. led 2015

@bublinka74 v kombinaci s tvým optimismem vůbec nemám obavy, že to nepůjde. Neboj, v říjnu porodíš 😉