Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
10. led 2015

Tady se chrápe to je něco 😀 😀 buchty líný 😀 😀

majkylove
autor
10. led 2015

@loilla mňám ten vypadá božsky,receptík? 😅
@bublinka74 tak už nás máš aj v mobiluj ju?no super,aspoň se nebudeš nikde flákat 😀 a já taky vařím jak pro 6 lidí když vařím na ty dva dny,jinak si to vůbec nedovedu představit 😖

majkylove
autor
10. led 2015

@bublinka74 já teď vstaláá a jdu do vany,namalovat se,načesat,udělat krásná a jedéééém 😎

odeta80
10. led 2015

Já teda taky musím vařit každý den,vařím ráda,ale nesnáším to vymýšlení ☹ Mám pocit,že vařím pořád to stejné 😀 Ale myslím,že to tak je u většiny,nebo ne??

loilla
10. led 2015

@bublinka74 Ja ted otevrela oci🙂 a to jsem usla kolem 5😀

loilla
10. led 2015

@majkylove Jak se vykopu zpod periny, hned ho poslu 🙂

majkylove
autor
10. led 2015

@loilla vpoho to nespěchá,stejně odjíždíme,já jen do zásoby 😉

loilla
10. led 2015

@majkylove snad to přečteš.. 🙂))

martinalinda
10. led 2015

@bjoucik.15 jo k tem puncochacum jak jsi rikala za 25,-. To je meli z loany -vyrobna a rusili sklady tak je pak misto tradicnich 85-100,-/ks prodavali za 10,-, tak si asi dokazes predstavit kolik toho mam 🙂 tak na 3 deti od narozeni po skolu 🙂 za ty prachy a meli i ponozky za 3-5,-/ks. Nekup to 🙂

martinalinda
10. led 2015

@blauen neboj taky se zadari, ms u ne ani nebim zda dosla, treti den spinim tak bebim. Ale clovek musi verit ze se podari, my se zatim snazime jen 7 mesicu, takze zatim ok ale uz me to zacina stvat. Tak snad se zadarilo uz a je to jen spineni skrz utrogestan.

martinalinda
10. led 2015

@mysackovi neni zac, jee poprosila 🙂 to je pekne 🙂 no ja dedovi taky rikala. Tak treba se zadarilo obema, preju stesticko 🙂

martinalinda
10. led 2015

@bublinka74 dekuji za pochvalu jmena, tak ja trosku vic spinila vcera i dnes, ale ustava to, tak nevim zacinam to vzdavat ze by se zadarilo. Testovat budem a uvidime co a jak. Spis myslim ze asi nic, nechci se prednostne radovat z neceho co treba neni :(

martinalinda
10. led 2015

@bjoucik.15 tak to je dobra zprava ze vcerejska ne? Zatim je to pozitivni ne? Jsem rada ze je to takto tak to bude super. Moc ti to preju 🙂

martinalinda
10. led 2015

@sleepers tak to je pozitivni to je dobre, tak uvidis co bude dal, drzim palce zlato 🙂

janinkac
10. led 2015

tak jsem si dnes udělala ovulační testík a je tam duch juchůů... nečekala jsem to.

bublinka74
10. led 2015

je tu nekdo nebo chrapete 🙂

majkylove
autor
10. led 2015

@bublinka74 to víš že nééé 😀
my byli dnes na obědě u tchánů,pak v kině,pak jme se tam stavili zpět nafasovat jídlo a mám klid od vaření i zítra,jupííí 😀

bjoucik.15
10. led 2015

Ahoj koníkova rodinko... 🙂 Já se dneska zasekla u kamarádky, byly jsme na procházce - málem mi vítr odfoukl kočárek, a když jsem nandavala dítě do autosedačky tak mi vítr sundal bundu 😀

Jinak jsme měli s manžou takovou rozmluvu o kočárech.. já vždycky chtěla trojkolku a najednou mě hlodá do čtyřkolky, že s Májou za ruku ho budu líp ovládat jednou rukou než trojkolku... no nevím 😒 co myslíte vy?? je to předčasné, ale prostě jsme se bavili o všem tak o tohle taky..

alusinkaz
10. led 2015

Ahoj, taky se sem hlásím, s přítelem se snažíme cca 2 měsíce, tak jsem zvědavá..ale to půjde 🙂

martinalinda
10. led 2015

Dneska nejaky mrtvo tady co? 🙂 a to sem nestiham chodit 🙂 holkyyy ...

bjoucik.15
10. led 2015

@martinalinda trochu jo.. je to tu mrtvý

martinalinda
10. led 2015

@bjoucik.15 asi vseci kukajo na film o jobsovi 🙂 ja taky 🙂

bjoucik.15
10. led 2015

@martinalinda já ne koukám na podvod 🙂

bjoucik.15
11. led 2015

ahoj děvčátka 🙂 je to tady fakt mrtvý.... nevím jak vy,ale já jsem totálně ospalá...vstávala jsem asi v půl 11... A stejně bych spala.... Holky těhulky mastí se vám taky tak strašně moc vlasy???

majkylove
autor
11. led 2015

@bjoucik.15 ahooj,no jak to tak už dlouho pozoruju tak o víkendech je mrtvo na všech skupinkách,každej má asi nějakej program nebo co 🙂 tak my dnes vstávali o půl 12 takže pohodááá,ale počasí je takový na celodenní polehávání,což mám i v plánu 😀 vlasy se mi mastí celej život,vyzkoušela jsem na to už snad úplně všechno a tak mi to připadá že je to zhruba stejný i teď.

bjoucik.15
11. led 2015

@majkylove nj tak jako mě se mastí taky,ale teď si je ráno umeju a večer můžu znovu 😒 je to hnus to počasí.. fakt se těším na léto, bo jaro prý nebude žádné 😒

majkylove
autor
11. led 2015

@bjoucik.15 já miluju jaro a podzim a to už opravdu skoro nebývá ☹ ale loni bylo krásný jaro,tak třeba bude i letos ať toho broučka porodím hezky do sluníčka 😅 a já bych to tak nehonila za mě,ono mi to tááák strašně ubíhá a mě je tak fajn že bych to ještě všechno tohle protáhla spíš 😀 a tím víc jsem ráda že jsem těhu v zimě,že mě nic nikde extra neláká a nevadí mi být doma,což je super 🙂

terezapetrova
11. led 2015

@bjoucik.15 me se mastej vlasy taky asi všeobecné víc ale v prvním tehu i ted cca 6 až 10 tt uplne šílené..

bjoucik.15
11. led 2015

@terezapetrova jsem ráda, že v tom nejsem sama...

Holky kikslo nám auto :( jeli jsme se kouknout do auto Esa na Zafiry a ujeli jsme max.200m a začalo to bouchat z výfuku a škytat,tak mě manžel vyložil z auta s maou - ještě že jsme měli golfky a já šla domů a on čekal na kamaráda až ho odtáhne... doufám že to není nic vážnějšího, auto fakt potřebujeme ☹

martinalinda
11. led 2015

@bjoucik.15 ty me se ted posledni tyden taky hrozne masti vlasy, nikdy mi to nedelalo, pouzivam i specialni sampony, a najednou toto, no vcera jsem si taky myslela ze si je budu myt rano i vecer 🙂
Tak jeste ze dneska to umyju, zitra do prace...takze aspon tak. A jinak je fakt ze takovy pocasi svadi jen k lezeni a nic nedelani.

Holky my byli na vikend u svagrove, takze nejak nebyl cas, porad jsem hlidala malou Ellen, ma 1,5 roku a je zivel, ale uz je zlata, zacina poslouchat, a umi zvuky zviratek..takze je s ni sranda, porad se jen smeje.
No a me ja ani nevim, asi mama ms, nevim to jiste, protoze je to docela dost slabe, a porad me boli bricho, dneska uz neberu utrous, tak jsem zvedaa co teda bude, s Bublinkou budem testovat asi ve ctvrtek, ale moc tomu nedavam, nejak mam pocit, ze nic. Ale tak uvidime. I kdyby nic, tak priste 🙂