Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
19. led 2015

@majkylove jen co mohu doporučit ze své zkušenosti s kočárkama ,určitě né malý kolečka ...žadný malý kolečka ...nikdy se mi s nima nejezdilo dobře u prvního syna ..jeli jsme do lesa děs,ve sněhu děs ...pak jsem kupovala stejné značky,ale bez malých koleček 😀 tak asi tak ... 🙂

bublinka74
19. led 2015

@bjoucik.15 jj asi joo ..ty byly ,ale výborný ...ty co dávala Miška ..bych nechtěla 😉 lae už jen k vůli těm kolečkům 🙂 jinak jsou hezké ..joo jinak jak čtu ,držím palečky at je vše o.k kočko !!!

nocarka
19. led 2015

Ahojky, my se snazime prvni mesic, tak se uvidi zda na zacatku unora prijde nebo ne... Jeli jsme se snazit na dovolenou (jelikoz jsme cely rok peclive setrili) na bali a rikam manzelovi, doufam, ze si domu privezeme maleho balicka 😉

majkylove
autor
19. led 2015

@bublinka74 ahoooj,to je super vědět 🙂 a jinak to tu pěkně flákáš,jen co je pravda 😀
@bjoucik.15 město převážně,ale i nějakej terén se tam najde občas,ale prý to není problém,že zvládá,no uvidíme kterej vyhraje nakonec.každopádně už jsem vůbec nevybírala vzhledově,ale fakt dle velikosti,lehkosti,rychlosti skládání a spol no 🙂

majkylove
autor
19. led 2015

@bublinka74 já ty kolečka nikdy taky nechtěla,ale holt po zkušenostech od ostatních a co jsem si projela občas s něčím kočárem to ve městě pro mě jinak nejde.byla za mnou kámoška co bydlí na vesnici a jezdí teda hlavně pole a spol tak má klasický kola a tam teda super,ale jak dojela do města no jako hrůza,nedá se to řídit jednou rukou,neotevře si dveře do obchodu,těžký je to jak blázen a to já si fakt nemůžu dovolit když půjdu na procházku městem 2x,3x denně.s těma menšíma kolečkama se perfektně ovládají po městě a mám načteno s diskuzí že i ten sníh je vpoho,holt terén nebude tak supr asi,ale to bude jen vyjímečně a kdyžtak bude tlačit manžel no a hotovo 🙂 jinak třeba ten brio je super teda i v tom že se k němu dají přikoupit i ty přední pevná kola na výměnu když jedeš právě terén takže to je třeba velký plus 🙂

majkylove
autor
19. led 2015

@nocarka jééé,tak to by byla krásná vzpomínka na dovču 🙂 moooc držím pěsti 😉

jajinka25
19. led 2015

Milé snažilky není to tak dávno ce jsem k Vám patřila, chci se Vam pochlubit dnešní fotka 10tt jsme v naprostým pořádku a moc doufám že to tentokrát bude až do konce ;) moc Vam všem držim palečky at se brzy zadaří ♥

majkylove
autor
19. led 2015

@jajinka25 jůůů,obrovská gratulace!!!určitě bude všechno vpořádku,držím pěsti! 🙂

nocarka
19. led 2015

@majkylove dekuju, nechame se prekvapit v unoru 😉

bjoucik.15
19. led 2015

@bublinka74 děkuji, snad to dopadne dobře... snad... v pátek jdu na ko tak uvidíme, snad mi utrogestan pomůže...

@majkylove no já už bych nějaký joo lehký nechtěla ani za nic! Já si vybrala teutonii Cosmo a na ně se už dají koupit velký kola místo těch malých předních... asi nechápeš, tak ukážu 🙂

http://www.darababy.cz/index.php?option=com_vir...

http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/teu...

janajens
19. led 2015

Tak necim co mi zas je mrcha dorazila jen o jeden den pozdeji od 12-15 a dneska uz zase spinim ruzpvo oranzove nechapu to 😒 nema nektera zkusenosti stejne

majkylove
autor
19. led 2015

@bjoucik.15 jj,to je přesně to co jsem psala že jde na ten brio,že to je super a kilově jsou ty kočárky jak ta teutonia,některej možná i o něco těžší

sleepers
19. led 2015

Ahoj holky,

tak hlásím z dnešní kontroly, že máme srdíčko a 2,1 mm 🙂

bjoucik.15
19. led 2015

@sleepers už jsem psala v jiné diskuzi,že mooc gratuluju 🙂 teď už to bude dobré,uvidíš 🙂

bjoucik.15
19. led 2015

@sleepers jen prosimtě minulý týden jsi byla dle nich kolik tt? já byla minulý pátek 4+něco a předminulý pátek 4tt,tak jsem zvědavá v kolikátém budu teď....

janajens
19. led 2015

@sleepers gratulace cekas bojovnika drzim pesticky

marketat
19. led 2015

@sleepers Gratuluju. Ať už jsou všechny zprávy takhle krásné a miminko roste jak má. 😉

loilla
19. led 2015

@sleepers Supeeer!!! Tak veliká gratulace a ať už si to teď jen užíváš! 🙂

odeta80
19. led 2015

@sleepers Tak gratuluji 😀

sleepers
19. led 2015

@bjoucik.15 to mi neříkali a po pravdě to pro mě nebylo vůbec důležitý. Podstatný je, že srdíčko bije 😉

bjoucik.15
19. led 2015

@sleepers aha.. no ale je to fakt skvělá zpráva, musel ti sakra spadnout kámen ze srdce 🙂

janajens
19. led 2015

Tak mam cystu 4cm 😒 ☹ opet nechapu na tom samem miste co mi ji operovali

chilli009
19. led 2015

@sleepers obr gratulace kočko 🙂 držím pěsti ať miminko roste jak má a jste vpořádku 🙂

martinalinda
19. led 2015

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole u dr. a rikaa ze vse v poradku, zadne mimi teda...ale zadna cysta...tak jsem se teda trosku lekla, jak rikala zadna cysta a usmivala se...nevim teda proc, protoze asi po utrogestanu rostou cysty ci co, nebo kdyz to dostanu driv..trosku jsem vahala teda. Ale rikala ze vlevo je vajicko, 12mm velke, a jsem 11dc, takze pry odpovida..rikala ze tak za 5-6 dni, tedy o vikendu by melo dorust velikosti 22-24mm a byt pripraveno 🙂 prej roste 2mm /den. Tak jsem zvedava.

@bublinka74 mozna bych zlato rekla, ze i ten estrovone zabral, ze je tam vajicko a zdrave, velke...tak nevim zda to nebrat jeste dal, ptala jsem se dr a rikala ze je to dobre, ze to nicemu neuskodi..tak jsem si rikala zda nezit treba 1 tabletku denne preventivne az do utrogestanu, nebo spis teda do vikendu ted...kdy bude uvolneno k ovulaci 🙂 co myslis? nebudem to brat jeste dal?

martinalinda
19. led 2015

@bjoucik.15 Aha tak to jsem nevedel, ze jsou tak zname,takze ten asi nema..nebo respektive uz me skoro poslala nekam, prej ze mi to stejne nerekne. Takze budem cekat, zacina 7 mesic tehu, takze uvidime, pak dam vedet. 🙂
Ty s tim utrogestanem, ja todle mela kdyz mi nastupovala ms, rozjelo se to az za 2 dny, taky cervene zilky v hlenu...tak preju hodne stesti, aby to bylo v poradku, treba to je, a mela jsem to jen ja..treba ti tam bojuje bobek jeden o udrzeni 🙂

marketat
19. led 2015

Tak jsem @majkylove slibovala fotku pupku, tak tady je 😉 Dneska končím 6. měsíc a mám nahoře 7kg (fotka je dělaná teď večer po velké večeři, tak možná i víc 😀 ) A zadek za těhotenství taky pěkně narostl.

majkylove
autor
19. led 2015

@sleepers nekecéééj!!!obrovská gratulace!teda že nám všem dalo to prtě zabrat,tak ted už jen samé dobré zprávičky! 😵
@marketat no to si děláš srandu néé? 😀 takovej minipupíček a ten zadek nevím kde máš 😉 moooc ti to sluší mamino,musíš fotit průběžně ať máš pak památku 😉 já mám už teď 6 kilo,no hrůza,měla bych brzdit asi 😀 néé,kecám,kašlu na to 🙂))

martinalinda
19. led 2015

@majkylove krasny ten brio go - ten si koupila ted kamaradka a uz se na nej tesi 🙂 taky byl muj favorit. tak jeste treba zmenim nazor a jednou si ho taky koupim.

@bjoucik.15 ja jsem taky myslela ze teutonii a to prej nema, hartan taky ne, ani gesslein...tak uz jedine fakt joolz ci jak se to pise..a nebo fakt neco od stocke?

@chilli009 nad tim stocke jsem taky premyslela, ale nevim teda zda ho ma...ten je moc pekny, cos poslala.
Klasiku nema, nema rada ty historicke, pry...

Kurnik, asi budeme vsechny netrpelivy az mi napise co teda ma za kocar...ale dat za nej se vsim vsudy 40 000 je dle me uz teda fakt moc, nevim no...me bude stacit komlet do 25000 a to i si rikam ze je to uz drahy..uvidime, treba fakt koupime ten gb a komplet je za nejakych 17000 🙂

martinalinda
19. led 2015

@bublinka74 no me to bricho taky bolelo, ale premyslim zda to fakt nebrat jeste i ted. kdyz je tam vajicko potvrzene tak aby bylo silnejsi a pekne rostlo, neda se to brat dal? treba fakt do ovulace? ja nad tim premyslim, zda si dneska vecer nevzit aspon 1 tabletku.
fakt by mela nastat tak 4-5 dni...to by mohlo sedet, ja jsem dneska 11DC a vajco ma 12mm, roste 2mm za den, takze to vychazi fakt za tech 5 dni, ze bude mit 22mm-idealni na ovulaci..

martinalinda
19. led 2015

@sleepers gratuluji, tak ted to pekne dotahnout do konce, preju stesticko...