Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
21. led 2015

@majkylove Co čekáš jako? 😀 Chjoo, tak já si teda počkám, ale budu chtít SMS z porodnice! 😀

martirr
21. led 2015

@loilla Děkuji moc za rady, o tohle vše se snažím, dokonce se budu v červenci vdávat tak se snažím myslet hlavně na to, ale prostě mi to nejde..Jsem vodnářka a to jsou hrozní pesimisti bohužel takže jsem vystreslá

loilla
21. led 2015

@martirr Týý jo, za prvé gratulace!!! 🙂 já se v červenci vdávat, tak mám v hlavě svatbu, svatbu, svatbu.. 😀
Nestresuj se... miminko přijde, to se vůbec nemusíš bát! 🙂 Teď se soustřeď na ten velký den! 🙂 Už máš vybrané šatky? 🙂

majkylove
autor
21. led 2015

@loilla no tak o tom žádná,pěkně si vyměníme čísla,ty rodíš první tak já tady taky nebudu čekat než se dostaneš na net 😀

majkylove
autor
21. led 2015

@martirr já bych se nikdy těhotná nevdávala,loni touto dobou jsem se krásně právě soustředila na svatbu a hned v měsíc svatby jsme na to vlítly,ale dřív bych do toho nešla 🙂

loilla
21. led 2015

@majkylove Cháá.. 😀 Zrovna dnes jsme to probírali s maminou a přítelem.. On si totiž furt neuvědomuje, že ten termín není závazný.. 😀 Mamina na něj právě: "No jo, ale to že má rodit 21.5., neznamená, že to tak bude.. Může klidně na konci března, v půlce dubna, na konci května.." 😀
Takže bůůhví kdo kdy bude.. 😀

majkylove
autor
21. led 2015

@loilla joo,však já vím,ale tak jakási pravděpodobnost tam prostě je no 🙂 uvidíme,třeba si budem psát z porodky 😀

loilla
21. led 2015

@majkylove Už tu konverzaci vidím.. 😀 😀 😀

bjoucik.15
21. led 2015
bjoucik.15
21. led 2015

@loilla
@majkylove nooo děvčata doufám že obě dáte echo z porodky 🙂

bjoucik.15
21. led 2015

@martirr gratuluju ke svatbě 🙂 to bude velký den 🙂 máte nějakou tématiku nebo klasika??

bjoucik.15
21. led 2015

@majkylove k té svatbě, co tím chceš říct, že by ses takhle nevdávala, jako že první svatba a teprve pak dítě?? Já se náhodou vdávala a malé bylo 8 měsíců.... 😎

pupidupi01
21. led 2015

Ahoj holky, jsem tu nova. Prasky neberu pres rok, zatim se nic nedeje. V únoru mam poradnu zda nemam zvyseny prolaktin... tak uvidime. Treba to je pricina. Nicmene ovu by mela probihat. Jsem 10dpo, ktera z vas je taky tesne pred ms? Diky a krasny večer 😎

martirr
22. led 2015

@bjoucik.15 Děkuji Děkuji, mame malou svatbu jen se svedky a klasickou v zamecke zahrade..

martirr
22. led 2015

@loilla Děkuji za gratulaci🙂 Snazim se na to soustředit, ale už mi chybi zaridit jen par veci, saty už mam krasny zamluveny a misto už mame taky..Budu se snazit myslet pozitivne🙂

martirr
22. led 2015

@majkylove No my jsme si to naplanovali spis nenaplanovali obracene🙂 Snažit jsme se začali už v říjnu a na Silvestra me pritel pozadal o ruku a ja si myslim ze je moc hezký kdybych se vdavala už s malym v bříšku🙂

majkylove
autor
22. led 2015

@bjoucik.15 néé,toš ttakhle vůbec 😀 já jen že my jsme zvyklí pořádně si akce užít,taky naše rozlučky trvaly dva dny a svatba taky,prostě jako těhotná bych z toho já nic neměla a proto bych na to nepřistoupila,to bych se právě radši pak vdávala až bude prcek na světě víš 😉
@martirr pro mě by to hezký nebylo,ale je to samozřejmě na každým jaký má priority,to je jasný 😉

bjoucik.15
22. led 2015

@majkylove jo takhle... no těhotná jsem se taky vdávat nechtěla 🙂už jen, že bych nemohla jet na motorce, proto jsme tuhle možnost hned zavrhli 🙂

bjoucik.15
22. led 2015

@martirr taky jsme neměli velkou, jen 20 lidí 🙂 ale tématickou jo a bylo to fajn 🙂 už jen že svatební noc jsme spali ve stanu 😀 ale stejně s tím ožralou by nic nebylo 😀

bjoucik.15
22. led 2015

holky jsem nachcípaná.. chytla jsem to od dcerky 😠 nejhorší je, že si nemůžu vzít skoro žádné léky ☹ a vím, že přírodně mi nic nepomůže.. achjoooo 😠

majkylove
autor
22. led 2015

@bjoucik.15 😀 s ožralou 😀 tak to my na to že jsme přijeli po sedmé ráno tak jsme spolu zvládli i sprchu a zbytek,no akorát už to bylo novomanželský ráno no 😀 každopádně na svatbu vzpomínáme suprově a na rozlučky ještě líp,už jen pro to že je to jednou v životě(s takovým humbukem) tak bych o to nechtěla přijít,ale je to tím že my a všichni naši kamarádi jsme hrozně akční takže tak to taky u nás pak všechno vypadá 😀
vstali jsme pak hned v 11,jeli pro všechny věci a jídlo co tam zbylo,odpo už se zas většina kamarádů sešla u nás a pokračovali jsme do dalšího rána,takže tak no 😀

martirr
22. led 2015

@majkylove Tak každý to má jinak to je fakt, ale já už jsem se naoslavovala a nachlastala dost takže u mě tohle opravdu není na 1.místě:( Já bych byla ráda už těhotná

martirr
22. led 2015

@bjoucik.15 Přítel už se jednou ženil a bylo to na prd, takže je rád, že máme jen takhle malou svatbu a já jsem ráda, že tam na mě právě nebude čučet 20 lidí, oslavu pak máme na zahradě s rodičema a přáteli

bjoucik.15
22. led 2015

@martirr oslavu jsme měli taky na zahradě a jediné co jsme dodrželi byla polévka, pak bylo až do rána grilovaný 🙂 a protože je chalupa malá spali v ní ti, co potřebovali postele-starší, těhotní a malí... my ostatní jsme spali ve stanech....

@majkylove no taky něco bylo... vím, že mě pokousal zrzavý mravenec 😀 ale v tom stanu je všechno slyšet, tak jsme si to echt nechali až na další noc, kdy jsme už spali v baráku a ve svým 🙂

martinalinda
22. led 2015

@loilla presne jak pises, kdyz za to ty prachy chtej utratit at utrati, ale stejne to dite z toho vyroste a prej na dalsi dite uz to pouzit ta kamoska nechce, ona pry proda i ten drahy kocar a koupi novy...no nechapu teda. ja koupim jeden a budu doufat ze vydrzi na to druhe, pokud ne, tak koupime novy...ale takto 2 kocary za 80 000,-? :( dulezite je ze jsme zdravi, penize potrebujeme vsichni, ale zivot nam nezachrani. A jak pises, kdyz mame co jist, kde bydlet, mame se dobre, mame co na sebe, jezdime na vylety, do kina i obcas do restaurace, mame vlastni auto, co zivime 🙂 a dobrou praci..tak nam prakticky nic nechybi..nam teda ted do toho kompletku chybi to mimi 🙂 ale i to bude..

@bjoucik.15 jj tak nejak, nemam si s ni co rict...je fakt jsi mela ovu tak brzo a otehotnela tak pozde? to je kurnik divny teda..a tu ovu jsi citila, nebo i na testu jsi mela carky? Ja si ted delala ruzny kalkulacky na to kdy mam mit ovu, a teda jsem z toho jelen, nekdo rika ze uz se mame snazit od 20.1., nekdo pak ze dneska, ovu vychazi vzdy na jiny den...ale zacinam sama citit, ze prichazi hlen, takze to ob 2 dny zkusime a uvidime. Ale diky tomu ze nevim kolik dni mam cyklus, vzdy je to jinak, tak se to blbe pocita, poznam to jen podle hlenu a bolesti v podbrisku. U dr. jsem byla v pondeli a to bylo vajco 12mm, takze zitra bude mit 20mm, a vikend to jisti - tam bude ovu asi.

@majkylove kocko hod si to do prekladace google translator, tam by to melo jit a hned si najdes recenzi kociku, a nebo jak hledas ten svuj, tak poznas na kterem miste je 🙂
ten pan ze socky byl teda asi soumen, pry vidim bouli 🙂 tak to je fajn, ze i takovi normalni lidi chodi, u nas byl vzdy nejaky debil. A v lidlu maj super veci, taky uz mam par puncochacku, bodycek z tama, neco jsem dostala od segry, neco od kamosky. Maji tam docela vyber, a taky tesco - to miluju, ted maji zimni vyprodeje. Tak jeste chvili pockam a v unoru tam ficim 🙂

@bjoucik.15 jee ta mala tvoje je krasna, takovy raubir 🙂 ale moc ji to slusi, a krasny kocarek ma, uz se stara o miminko v kociku? sikovna fakt.

martinalinda
22. led 2015

@bjoucik.15 a ja si rikala kdy budes nemocna a kdy to chytis od male a ejhle je to tu..no a v lekarne ti neporadi nejake kapky pro tehotne...myslim ze neco do nosu se mohlo uzivat, a paralen? do krku tak jitrocelovy sirup ne?

martinalinda
22. led 2015

@majkylove no vidim ze my meli rozlucku i svatbu v podobnem duchu, tehotna bych asi byt taky nemohla...to by nebylo pak ono, i kdyz jsem tam moc nepila. Vy jste oslavovali jeste v nedeli s kamosama, my zas uz v patek. Vseci se nam svezli na hotel, a tam to teprv bylo, ozrali se vseci jak bomby, dali si 3x radegast a zpet v 5 rano v den nasi svatby, muj tam spal na hotelu taky, takze sel s nima, slo jich 9 a vratili se 3 🙂 ostatni se zakutaleli nekam do lesa, v parech 🙂 no a muj muz svou posledni noc spal na gauci misto v pokoji, protoe svedek se nenasel a mel klice od pokoje ve kterem spolu spali, takze to prospal a pozor prikryty byl pouze zupanem, nechtel si lehnout do krasne nazdobene postele pro nas den 🙂 a to jste meli videt druzicky a kamose rano 🙂 ja spala doma, tak ze jsem je pozorovala az pak, ale ti vypadali, vseci na vode, alkohol byl az vecer, zeleni bledi. Ale vse se povedlo, svatbu si uzili, prej nejlepsi na jake kdy byli, sranda byla a v 3:30 jsme sli spat, uzili si vse co nasledovalo. Muzuv svedek nam pripravil dokonce cestu z parketu do pokoje zapalenyma svickama, nachystal sano, sklenicky, no proste bozi. Nikdy na to nezapomeneme.

majkylove
autor
22. led 2015

@martinalinda tak to jste to taky měli veselý 😀 jako pro mě by to bez těhle věcí nebyla ta správná svatba,nějak si to neumím představit 🙂) a ještě navíc bylo hrozně fajn když se mě někdo zeptal jestli se musíme brát(dnes nějak nepochopitelná věc že nemusíme) a já mohla říct že néé,že prostě chceme,prostě paráda,myslím že na to budu vzpomínat celej život 🙂

tyga
22. led 2015

Ahoj tak mi se snaýéme druhým měsícem ted druhý měsíc ale jsem optimista a ted to musí vyjít jsem 16 dc tak uvidíme bříško mně už 3 den bolí jak na ms nevím co to má znamenat

martirr
22. led 2015

@tyga Nemuze to byt opozdena ovulka?