Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@loilla tu tam mám taky,fakt suprová 🙂
@bjoucik.15 no já bez toho taky ani ránu a doufám že ten šok teda nikdy nezažiju...
tos měla hodně dobrý oznámení,holt si malá uměla vybrat den 😀

terezapetrova
30. led 2015

@bjoucik.15 dekuju 🙂 v čem to měli starší generace jednodušší kdyz nebylo tolik vyšetření?

loilla
30. led 2015

@terezapetrova No ahooooooj!!! 🙂 Jinak, já byla v klidu i přes den.. Kolikrát se jen tak válím.. 😀 Ale možné to je.. 🙂 Každopádně jsem ráda, že vím, že se tam něco děje.. 🙂 A myslím, že se to nedá říct... to je tak individuální jako vše ostatní, co se otěhotnění a těhotenství týče.. Někdo říká, že u druhého cítil v 14. týdnu, někdo v 18., někdy ale stejně jako u prvního ve 20., 22. 🙂

terezapetrova
30. led 2015

@majkylove to děláš dobře, ze takhle smyslis o té váze, ja bych si v tomhle asi nutné potřebovala v hlavě přehodit nějakou vyhybku 🙂 zatím mi všichni tvrdej, ze nevypadam, ze nabiram a asi tolik nenabiram ale tehu kalhoty už potrebuju 🙂

terezapetrova
30. led 2015

@loilla no ahooooooojik Petko 🙂 ju a pak jsou takový, co pohyby necitej až do porodu, to byla myslim ma máma, záleží asi i na vnímavosti dane ženy. Jsem dnes tedy pro změnu kaput, dopoledne jsme měli zádušní mši za zemrelou babičku tak to bylo krapet slzavy..

loilla
30. led 2015

@terezapetrova Fakt? Tak to já se zatím s nikým, kdo by necítil nesetkala.. 🙂 Je, to věřím.. ☹

majkylove
autor
30. led 2015

@terezapetrova tak ještě že už tu nepříjemnou věc máte za sebou....
@terezapetrova jinak pohyby prý přes den nejsou moc rapidní protože ho naše chůze a pohyby ukolíbávají 🙂 a já myslím že už to zachvilku ucítíš,záleží taky kde máš tu placentu 😉 a mohla bys začít taky pěkně přidávat fotečky 😅

terezapetrova
30. led 2015

@majkylove jj, akorát mi to rozloučení klid nedodalo spis naopak :( kdyz ja nemám hezky bříško 🙂 holky poraďte jméno... Ja neviiiim.. Vojtu jsme taky vybírali věčnost, asi bych nechtěla jméno z rodiny, aby tam nebyla písmena jako r apod kdyby byl problém s výslovností.. Aby se to dalo dobre převést třeba i do angličtiny, aby to bylo "důstojne" pro dítě i pro 50ti léteho člověka atak chjo!! 🙂

majkylove
autor
30. led 2015

@terezapetrova ale určitě máš,každý těhu bříško je hezký 😉 a ty máš teda požadavků na jména,tak to se pak nedivím že to máš těžký 😀 počkala bych než budete vědět pohlaví a pak začala vybírat,ať se teď zbytečně nestresuješ obouma 🙂 jinak u mě klučičí vedou Ondra a Daniel,ale ani jedno nemůžu dát takže aspoň doporučím,ikdyž nechceš r 🙂

terezapetrova
30. led 2015

@majkylove jj ja jsem děsně náročnéj člověk 🙂 🙂

loilla
30. led 2015

@terezapetrova U mě taky nepochodíš.. 😀 U mě bylo jasné kluk Tadeáš/Matyáš a holka Terezka/Nikol/Nela 😀

bjoucik.15
30. led 2015

@terezapetrova a jaké jména se líbí tobě?? Mě se strašně líbí Adam, Tomáš, Daniel, ale když budeme mít kluka bude to nejspíš Honzík po tátovi. No a holka je jasná Anežka 🙂

terezapetrova
30. led 2015

@bjoucik.15 cccc me se líbí Kacenka ale je to ma sestra 🙂 🙂 a z Tvého výběru Tomáš a Anežka 🙂 Ze by??? Anežka by nám dobre padla vedle Vojtěcha 🙂 sami svatí 🙂 ale vázne to jdee 🙂

bjoucik.15
30. led 2015

@terezapetrova no u nás je jasná... no ještě Anna, ale kdyby se zadařilo tak by měla svátek chvilku před narozeninama....

karlos12
30. led 2015

@majkylove moc děkuji, ale nechce se mi čekat ještě 14 dní.Asi budu muset 😒 Třeba to pomůže.

terezapetrova
31. led 2015

@majkylove nj me ještě došlo , ze do porodky aspoň u nás by jsi stejně měla dopředu uvést obě jména takže stejně musíme vybrat obě 🙂 ale zas vím, ze někdo vybírá až po porodu ale ja nepatřím mezi střelce 🙂 🙂

majkylove
autor
31. led 2015

@karlos12 néé,však já bych taky nečekala,běž do toho,akorát si dej tu týdenní pauzu v období očekáváné ms a hotovka 😉
@terezapetrova joo,vždycky musíš uvíst obě jména,ale tak když budeš vědět že to je holčička tak se s tím klučičím nemusíš zas tak zatěžovat přeci,takže o to to může být jednodušší 😉

terezapetrova
31. led 2015

@majkylove nj ja jen, ze nikdy není jistota pohlavi, bylo třeba x pripadu kdy to mel byt jasny kluk a bum narodila se holcicka 🙂 🙂

majkylove
autor
31. led 2015

@terezapetrova tak v dnešní době si myslím že už se to nestane,v případě že ti to teda neřeknou jen na jednom utz,ale pokud budeš mít dejme tomu ještě tři,čtyři a vždy řeknou to samý tak tam bych se nebála 🙂
ale je jasný že tam nenapíšeš něco co by se ti nelíbilo ani trochu,ale člověk si s tím nemusí dát takovou práci si myslím 🙂 kdyžtak bys ještě na sále rychle řvala že tak nechceš aby se jmenoval a dáš jiný 😀

terezapetrova
31. led 2015

@majkylove fakt to jsou novodobé pripady po utz tady Určo budou mít holky taky zkušenosti. Ale jasan, ze často se to neděje ;) paa jdu chrupnout po o 🙂

majkylove
autor
31. led 2015

@terezapetrova tak to by mě kleplo 😀 ještě že to nechci vědět 🙂) my jdem na obídek do hospůdky,já vstávala před chvilkou 🙂 tak pěkně odpočívej 😉

karlos12
31. led 2015

@majkylove to je dobrý nápad, díky.Já jsem kombinovala varianty a takhle jednoduchá mi unikla.Asi už vážně blbnu ☹

martinalinda
31. led 2015

@loilla
@majkylove dekuji holky, tak dneska jsem tak 7dpo, spis asi tyden po ovu, byla minuly vikend. Na to ze beru utrous tak je mi dnes docela dobre, nic me skoro neboli oproti vcerejsku. Tak treba se neco deje, ale nedavam si nadeje nechavam to tak. Ted jsem ani netestila, nic nesledovala...tak uvidime. Je fakt ze kolem vsichni rodi, kamosky asi 4, unor, brezen, duben i kveten. Tak snad uz budem i my mit to stesticko. Dnes jsme meli doma sestrenici s detmi, no to jsme si pohrali ;) mala stella ma 3 a matysek 8. Tak mali raubiri 🙂 ale uz se na to tesim.

martinalinda
31. led 2015

@bjoucik.15 jj hura pc ;) konecne zprovoznen 🙂 a co ty kocko? Jak se vede? Mas jit na kontrolu ze k jinemu dr?

bjoucik.15
31. led 2015

holky já dnes začala krvácet :( takže beru ascorutin.... po něm už jen trošku špiním.. volala jsme na pohotovost a mám ležet a brát dál ascorutin a když zakrvácím mám hned jet....

loilla
31. led 2015

@martinalinda Ono někdy nesleduješ, netestíš a tím spíše se to povede.. 🙂 Držím, držím! Určitě budete.. 🙂 To věřím, s dětma je legrace.. 🙂) I když já když to vidím - máme tu třeba na hlídání kamarádky klučinu - 4 roky.. super, super, strašně mě to baví a pak už jsem ráda, že jde domů.. 😀 Jsem zvědavá komu pak frknu to naše.. 😀

loilla
31. led 2015

@bjoucik.15 Ježiši.. ☹ Tak snad to nic nebude a bude to dobrý, držím palčáky!!!!

bjoucik.15
31. led 2015

tak holky jela jsem na pohotovost.. a UŽ NIKDY VÍCE!!! Kde bych začala... přijela jsem tam, sestra na přijmu byla milá zpovídala mě a zapsala si to.... Pak přišla dr... no poslala mě si odložit a nechala otevřené dveře na chodbu ( té kabinky jdu takovou chodbičkou a každý kdo je na chodbě mě vidí) ještě že tam byl jen manžela a dcerka! Na koze jsem si háky podržela sama (normálně řekla "na podržte to") no a pak mi vynadala že jsem nerodila u nich a proč jsem nejela na pohotovost tedy tam, kde jsem rodila a dokonce z ní vypadlo "no jo vy mladý a ty vaše biochemický těhotenství".... No a kdybych potratila mám prej přijít na vyšetření - TO URČITĚ,UŽ LETÍM!!! No a ke mě.. už jsem nekrvácela (což mi též nezapomněla připomenout "ale vždyť nekrvácíte?" - no ALE, stále jen dutinka a nic v ní - prázdná. Ve zprávě mám 5tt.. Jo a taky se smála jak mohl můj dr. říct, že jsem ve 4tt, že to poznat nejde!! Takže já už tomu po tomhle nevěřím, to už se vyvinout nedá - vždyť jsou to 4týdny co mi dr. našel dutinku 3mm emoticon emoticon takže tím mě utvrdilo to, že je to zamlknutý bohužel nevím kolik mám dutinku, to mi neřekla! A kdyby jste chtěli vědět, kdo mě to vyšetřoval, tak si to přečtěte.... Mám na ty doktory fakt smůlu!!!

http://www.znamylekar.cz/anna-havrankova/gyneko...

loilla
31. led 2015

@bjoucik.15 Panebože, to si dělá ta doktorka srandu, ne? 😠 Co je tohle za lidský přístup? Poslala bych jí někam, nánu.. tohle opravdu není možný! Jsem se teď rozčílila za Tebe...

Ale tak co Ty víš.. Kdy jdeš na nějakou další prohlídku? Na kecy téhle bych teda zrovna asi dvakrát nedala..

bjoucik.15
31. led 2015

@loilla na kecy jsem se taky vybodla, ale tu obrazovku jsem viděla i já ☹ už by tam mělo být něco vidět a není ☹
A ty se nerozčiluj!! 🙂 nebo bude mít averzi na tuto doktorku i tvůj syn 🙂