Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
11. únor 2015

čauky holky....tak tu po pr dnech zase nakukuju....nestíhám....copak je u vás nového?
já byla min čtvrtek u léčitele...nooo pocity zvláštní, byl divnej 😀 ....a v pondělí asi proběhla ovu...si tedy myslím...páč jsem měla skoro celý den, už od ráno...docela dooost silný hlen...takový jsem sna neměla....ovu testy jsme neměla tak nevím...já se snažím, to už neřešit, nehlídat, nepočítat, atd....ale krom toho hlenu mi nic nebylo....každopádně dnes jsem 51 DC...MS stále nikde...a ani náznat...v úterý jsem objednaná k doktoroi, tak jsme zvědavá...už je to přes 9 měsíců a stále nic :-/

martinalinda
11. únor 2015

@karlos12
@blauen dekuji holky za podporu, cekala jsem to ze nic nebude videt, takze ani nejsem nejak zklamana, hlavne aby se tam neco ukazalo po vikendu, testit nebudu, necham to volne plynout. A uvidime, ale jeste to nevzdavam, sliznice je hodne vysoka na ms. A kdyz jsem se ji ptala proc mam na ovu testu 2carky, tak rikala ze je to pozistatek lh vlny, co telo vylucuje a te by to melo slabnout a pak naskocit ten tehu hormon. Takze jsem fakt zvedava 🙂 budu informovat. Jste vsecky zlate ze na me myslite 🙂 dekuji vam.

majkylove
autor
11. únor 2015

@karlos12 ty já už beru léky 10 let,ale co jsem těhu tak chodím každej měsíc a pokaždé mi to o něco zvedne,si myslím že už to dělá jen tak bo ona razí heslo že tím se nemůže nic pokazit takže už mě pěkně štve 😠
@martinalinda takže zase budem čekat sakryš 😀 tak pořád držím pěstičky!!! 🙂

majkylove
autor
11. únor 2015

@mysackovi ahooj kočko,teda a to tě doktor nechává tak dlouho?to nechápu ☹ hlavu vzhůru :-***

martinalinda
11. únor 2015

@majkylove dekuji joo budem stale napinat 🙂 snad se to brzy rozlouskne 🙂

martinalinda
11. únor 2015

@mysackovi ahojky, jee zase zpet, no jak puse Miska, jsi uz hodne dlouho teda 50 dni? No asi bych to fakt resila vyvolavackou, to neni ok. A ovu nevim jestli muzes mit, kdyz nedostanes ms tak ovu prece neprijde. Po ms se tvori nove vajco, nebo se mylim? Ale budu na tebe myslet 🙂

mysackovi
11. únor 2015

@majkylove ahojky :-* ....no spíš já čekala jestli ms přijde nebo ne...páč jsem byla po třech měsících bez utrouše, tak jsem nevěděla jestli přijde....pak měl dovču...a sestra mě chtěla objednat už teď ve čtvrtek, ale to bohužel nemůžu, páč chybí kolegyně :-/...takže jdu v úterý...tam kam chodím je jen úterý a čtvrtek....uvidíme co bude...jsem u něj byla teprve 2x...jsem k němu přešla...ten bývalý to byla katastrofa :-/

mysackovi
11. únor 2015

@martinalinda ahojky 🙂 ...jj 50 dní :-/ ...takže zase dostanu injekci a uvidíme co se mnou udělá dál....už mě to přestává i bavit ....já bych řekla že ovu bez ms může být...páč se prej dá otěhotnět i bez ms....i můj doktor mi to tvrdil...nevím jestli to byla 100% ovu...jen si to myslím...páč si jinak nedovedu vysvětli ten hlen...a že jsem ho měla docela dost...a to se mi nikdy ještě snad nestalo....já se jinak nepozoruju páč jsem zjistila, že to stejně u mě nemá cenu :-/
v úterý budu moudřejší 🙂
děkuju holky :-*

karlos12
11. únor 2015

@majkylove hi, to aby Ti stačila krabička na ten měsíc, než půjdeš na další odběr 😉

karlos12
11. únor 2015

@martinalinda nemáš vůbec zač, vždyť jsme v tom všechny spolu 🙂 Hlavně aby už to bylo rozluštěno, je to dost napínavé 😉 a máš recht , netesti, zbytečně by ses nervovala co se ukáže.

blauen
11. únor 2015

@martinalinda ty buď v klidu já budu nervozní za tebe 😉 s tou sliznicí je to vážně zajímavé....tak jsem zvědavá...já mám za domácí úkol ted měřit teplotu, ale asi s tím budu mít problém vychytat ovulku, ale Dr. už se mě 3 x ptala na ten graf teploty tak už jsi připadám jak totál blbec, který ani neví co je teploměr 🙂 začala jsem měřit ústně ale i tak nevíc co z toho grafu vyčtu, tak jestli mi pak někdo poradí..... 🙂 já už jsi z toho musím dělat srandu nebo bych asi zblbla..... 🙂

majkylove
autor
11. únor 2015

@karlos12 no zas tak hrozný to ještě není,ale přestává to být vtipný 😀
@loilla kde síí dneska? 🙂

martinalinda
11. únor 2015

@mysackovi jasne, nech tomu cas, a v utery se vse vyresi, musi...je to hrozny, kdyz nevis na cem jses, ja jsem ted na tom podobne, vubec nevim co bude, co se deje...a cekani je nejhorsi, tak snad to vydrzim 🙂

martinalinda
11. únor 2015

@karlos12 ale mam, to vis ze jo, je to ale fajn ze vas tady vsechny mam, ze se clovek muze sverit a nejak to prokonzultovat, zkusenosti atd. Takove veci nemuzu resit s manzou, ale dneska se ptal co kontrola a byl jak bobes...kdyz jsem mu rekla ze nic nenasla, tak uplne zesmutnil a rikal mi "takze jako nic?, to nebude miminko?"...a mel slzy v ocich, tak jsem mu rekla at se uklidni, ze to bude dobry, ze neni nic ztraceno, je to 50/50, ze musime jeste pockat a vzhledem k tomu, kdy jsme sexovali se to klidne mohlo podarit i pozdeji v dalsich dnech a jeste to proste neni videt...tak jsem ho trosku uklidnila, ale takto zklamaneho jsem ho dlouho nevidela, mozna cekal asi vic nez ja...videla jsem jak se tesi, tak ted je to s nim mozna jeste slozitejsi, nechci aby byl zklamany, ale proste kdyz to nedopadne, nic nenadelame, tak snad budou dobre zpravicky. Je to napinave i pro nas neboj..ale chapu Vas, ze mozna pro vas tady je to jeste vic napinave nez pro nas doma 🙂

martinalinda
11. únor 2015

@blauen hehe prej nervni za me, to je pekne 🙂 tak diky, ale ty bys taky nemela nervovat, ale byt v klidecku, merit si teplotku poctive a sledovat. Ale taky bych se citila trapne kdyby dr se furt ptala na teplotu a ja ji nemerila...ta ma se na to nepta, kdyz jsem ji dneska rekla ze mam 37C tak se jen pousmala ale nic nerekla, ona se na vic priznaku tak jen pousmala, jakoby mi nechtela davat moc velkou sanci, ale taky nechtela abych to uplne vzdala, takze takova neutral, ze jsem to z ni moc nedokazala vycist, co si vlastne mysli...Ale ta teplota i ta sliznice je fakt zvlastni, asi to bylo pozdeji..jo a slabne mi trosku test ovu, tak nevim no...ze konci snad ta vlna lh...vubec tomu moc nerozumim.. Ale tobe preju pekne mereni, treba fakt zjistit kdy je ovu 🙂

loilla
11. únor 2015

@majkylove Byla jsem na nákupech.. 😀

Nakoupeno: vazelína 100g, Sudocrem 125 g, gel - dobová kúra, 2x po 100ks gázových čtverečků, ajatin ve spreji, Bepanthen 100g, 2x po 30 ks prsních vložek, závěsná hračka do kočárku, 6x balení vlhčených ubrousků, 3x balení tyčinek do uší, froté osuška, olej pro děti pro dobré spaní, přídavek do koupele na mytí mimíse, hřebínek, kartáček, kojenecká láhev, 3x balení podložek, 2x balení po 10 ks látkových plen, plínky Pampers premium care velikost 2 (72ks) - jedničky už máme, zavinovačka, 20 ks pěnových podložek, cestovní postýlka..

Zítra jedeme pro monitor dechu, v pátek pro novou přebalovací podložku, nebesa, matraci, poporodní vložky (na ty jsem zapomněla) a tadá - BUDEME MÍT VŠE!!!! 😀

loilla
11. únor 2015

@martinalinda Tak budeme držet palečky!!!!! 🙂

majkylove
autor
11. únor 2015

@loilla tak to si jako ze mě děláš srandu 😨 😀 seš fákt dobrá,já sem proti tobě úplnej sráč 😀 já každopádně budu skoro všechny tyhle věci kupovat přes net takže stačí jedno kliknutí,takže zas příště 🙂 mě dnes došel balík s plínkama,osuškama a teploměrem,u kámošky jsem vyfásla vaničku a přebalovací podložku,takže taky zas o nějaká starost míň 🙂 jinak froté jestli máš pro mimi tak se nedoporučuje aspoň prvních pár týdnů-měsíců.co je olej pro dobré spaní?to máš nějakej makovej odvar,bo co? 😀 a pěnový podložky jsou takový to puzzle?

loilla
11. únor 2015

@majkylove Já říkala, že mám v Albertu akci na věci pro mimíse.. 😀 Vím, ale nekup to za 40,- Kč.. 😀 Nevím, je na tom napsáno, že tím po koupeli namažeš miminko a jemu se líp spinká, tak jsem to vzala.. 😀 Jojo, to jsou přesně oni.. 🙂 No vidíš to..! Já kdyby neměli vše pohromadě a za krásné peníze, tak bych to nevzala.. 🙂

majkylove
autor
11. únor 2015

@loilla do řiťky já na ten albert úplně zapoměla,jdu si najít leták 🙂

loilla
11. únor 2015

@majkylove No vidíš to!!!!! 🙂

majkylove
autor
11. únor 2015

@loilla hele na tom letáku je na hlavní stránce interspar-to je jen ve špáru nebo co ta akce?

loilla
11. únor 2015

@majkylove http://www.kupi.cz/letak/albert-hypermarket-spe...

Spar už spadá taky pod Albert 🙂 Vlastně Spar už je Albert 😀

majkylove
autor
11. únor 2015

@loilla ahááá,tak to já sem nevěděěěěěl 😀 nic,jdu se přesunout do ložnice a doufat že usnu v nějakou normální hodinu,vstávám v 6:15 a jdu na tu poblbanou cukrovku 🤐 🙄 tak na mě ze spaní mysli a dobrou noc! 🙂

loilla
11. únor 2015

@majkylove Fůůůůj, myslet na Tebe budu - pak dej vědět, jak si to přežila!!! 🙂

Dobrou!

blauen
12. únor 2015

@martinalinda já se snažím být v klidu i když jsem ohnivé znamení někdy i tajfun 😀 pročítala jsem tady ty příspěvky a neboj ted je manžel smutný, ale on se z toho oklepe, a přece k sakru do pondělka je ještě daleko a můžou to být na testu dálnice jak na D1 😉 můj manžel byl z toho taky smutný a já mu řekla ještě pár smutných slov tak jsem mu nepřidala....ale po těch měsících neúspěšných snaženích jsme se oklepali a věříme, manžel sice víc než já, ale říká že já jsem motor co ho ženu dopředu a věří v to mimiško...
no a teď k měření nechápu to....napíšu tu prosbu níže ...

blauen
12. únor 2015

Dobré ráno holky, měla bych na Vás takovou prosbu...má některá tady zkušenosti s měřením bazální teploty?
Začla jsem měřit ústně dne 10.2. to byla ještě MS teplota byla 36,7, včera 11.2. - to už jsem jen špinila a byla teplota 36,5 no a dneska ráno mě málem kleplo jak mohla být teplota 36,1?? To snad nemůže být ještě ovulka, která by hned navázala na konec MS?? A žádný táhlý bílý hlen nemám .........ach jo ☹

karlos12
12. únor 2015

@martinalinda ahoj,je super že to takhle prožívá,alespoň máš tu největší oporu 😉 Můj miláčej je teda také asi horší než já.Minule jsem mu vyprávěla o spacích pytlech pro miminka a on hned dva objednal a asi 10 kousků oblečení tady na bazaru.Jsou prostě nejlepší,chlapi naši 😉

karlos12
12. únor 2015

@blauen to jsem z toho jelen,já teda neměřím.Takže Ti moc nepomůžu.Ale to jsi asi přesně potřebovala,když pošleš dotaz,zareaguje někdo bez zkušenosti. 🙂

blauen
12. únor 2015

@karlos12 i tak děkuji za reakci! No já bych taky neměřila, myslela jsem že tak daleko nedojdu, abych musela začít měřit, ale Dr. už se mě na tu teplotu ptala 2 x a jak mám jít na tu laparku tak se určitě bude ptát a už nechci být za blbce...asi tak ☹