Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
10. kvě 2015

@martinalinda to je hezký ufonek, buď ráda že ho máš, nevolnosti zvládněš, netrvají věčně 🙂 Hlavně že jste v pořádku.Ono to brzy přejde a pak si to užiješ 😉

majkylove
autor
10. kvě 2015

@martinalinda nádhernej ufounek! 😵 a zvracení ti opravdu nezávidím,jsem šťastná že vůbec tyhle stavy neznám,musí to být strašný.každopádně víš že je ti špatně z dobré věci a že to jednou skončí,to je aspoň malá útěcha 🙂 takže nabírej síly co to jde a když to v práci nepůjde tak se na to vyprdni!budu se těšit na zprávy po screenu 😉

rinaldi84
11. kvě 2015

Tak holky, jsme o par dni mensi, ale srdicko nam krasne bije 🙂

martinalinda
13. kvě 2015

@bjoucik.15 no zvazovala jsem taky o nemocenske, dneska jsem zas od 12 doma, zas mi bylo tak zle, ze se to neda v praci vydrzet. Bliju uz i do odpadkoveho kose, fakt des. Uz chci aby to preslo, jinak nevim teda. Jsem zvedava. A jak slysim kolem ze jim bylo dobre, uplne zavidim 🙂

martinalinda
13. kvě 2015

@karlos12 dekuji, to vis ze jsem rada, jen kez by to uz preslo. Trva to uz mesic. A stupnuje se to nektere dny. Tada bych sla treba ven, ale jak je tam ted pyl-jsem alergik tak se to neda. Nekdo chodi na zahradku s kyblem zalevat, nekdo s nim chodi na bliti 🙂 uz ho nosim vsude po baraku jak karkulka kosicek 🙂 A co ty?

martinalinda
13. kvě 2015

@majkylove dekuji ;) jj melo by byt vse v poradku. Screen ve ct pristi tyden, tak budu nervni. Fakt zavidim ze ti bylo dobre. Nekdy to nedavam, vsecko mi smrdi a uz jsem nevrla i na manzu az me to pak mrzi. On pritom se o vse stara, nosi mi piti, kyble, jidlo, hladi me... A ja jsem takova. Nekdy uz mu rikam at me necha... Musim mu to nejak vysvetlit, az mi bude trosku lip, ze to tak nemyslim, ze ho miluju a za vse dekuju. To jsou ty hormony. Rada bych uz na nejaky vylet, zatim to nejde, potrebuju nejaky obleceni, vetsi. Bricho me tlaci, na saty je zima. Ted jsem byla v tescu s mamkou tak jsme par peknych veci koupily, hned zkusela zda se tam vejde bricho 🙂 ale musim nekam pro tehu leginy a rifle. Kde se to da nejak slusne poridit?
A co ty, uz mas za par teda, loila taky 🙂 budu na vas holky myslet.

merilinka
13. kvě 2015

@martinalinda Ahojky,čtu o tvých nevolnostech,to přejde,neboj!!! Já je měla tedy o 8 tt do 18 tt,pak to přestalo a teď už zase začínají,jak mi vše tlačí na břicho. Tak yjsem byla zoufalá,nebyla schopná cokoliv udělat doma,sníst či vypít..hrůza... odezněly,tak jak přišly,ze dne na den.. a hlavně dr mě utěšovala,že když je takhle špatně,je vše jak mám být a vše se dobře vyvíjí 😉 ,tak držím palce,ať je Ti lépe!!

karlos12
13. kvě 2015

@martinalinda brzy už to přejde.Hlavně že nemáš proutěný koš 🙂

loilla
13. kvě 2015

@martinalinda Linduš, ono to přejde. Já taky první tři měsíce neměla úplně růžové, ve čtvrtém mě to také občas pozlobilo, ale pak to ráz naráz přestalo. I když jsem objevila zase jiné neduhy. Ale co, těch pár měsíců to člověk vydrží, stojí to za to! 🙂

bjoucik.15
13. kvě 2015

@martinalinda aspoň na chvíli... trápit se a neustále odcházet z práce je k ničemu.... teď potřebuješ být silná a odpočatá... 🙂

bjoucik.15
13. kvě 2015

tak holky byla jsem na gyndě a těhotná nejsem, ale asi MS nedostanu.... 🙂 Prý si tělo samo poradilo a po té revizi jsem potřebovala, aby mi dorostla sliznice a tak se mi nespustila MS aby mi pěkně dorostla... takže mi nedal ani vyvolávačku, prý i bez ní i s ní by to bylo stejný, jen by do mě cpal umělé hormony.... 🙂

chilli009
14. kvě 2015

@loilla
@majkylove
Holky, tak která bude rodit první ? Myslím na Vás a těším se pak na fotečky a hlavně info 🙂. Držím pěsti kočky.

loilla
15. kvě 2015

@chilli009 Tak která bude dříve, asi nikdo neřekne. 🙂) Míše to ale klidně přenechám, já už nikam nepospíchám - až to bude, tak to bude.. I když napnutá jsem řádně! 🙂 Jinak děkuju! Co Ty? Něco nového?

majkylove
autor
15. kvě 2015

@martinalinda y jo no užíváš si řádně!hlavně se drž,ono to jednou skončí a to prtě za to stojí a manža to určo chápe 😉
jinak já mám těhu rifle z HM a jsou super,i v CA jsou fajn,ale teď už nosím převážně normálně úplně klasický legíny který koupíš kdekoliv,akorát prostě větší velikost takže ta guma vůbec netlačí a je to pohodlný a k tomu normálně moje tílka co nejsou krátký,no a teď ti nahrává léto i pěkně na šaty takže to bude s oblečením fajn 😉
@chilli009 joo,tak teoreticky je na řadě Peťka,ale jak si to prcci domluvili to teprv uvidíme 🙂 děkujem za pěsti budem je potřebovat 😀 každopádně už jsem napnutá jak struna každej den,kdy to přijde,jak,jaký to bude a hlavně kdo se teda ve mě schovává a jak vypadá 😵

loilla
15. kvě 2015

@majkylove No jooo, vždyť Ty nevíš pohlaví.. 😀

majkylove
autor
15. kvě 2015

@loilla no dyyyyť 😀

marketat
15. kvě 2015

@majkylove, @loilla Ahoj těhulky 🙂 Myslím na vás, ať máte obě porod co nejvíc v pohodě a podle vašich představ 😉 Doporučuju napsat porodní plán a vrazit jim ho hned, jak přijedete do porodnice 😉 Už se těším na fotky vašich prcků 🙂

majkylove
autor
15. kvě 2015

@marketat ahooj mamino.moooc děkujem 🙂 přeju si to samé,hlavně rychle a vpohodě 😅 porodní plán mám sepsanej a vloženej mezi papírama do porodky,akorát o něm čím dál víc pochybuju jestli jim ho dávat ať ke mě naopak nepřistupujou víš jak to někdy bývá-ježiš to je zas nějaká chytrolínka tak ji v tom necháme vymáchat,ale snad né,dám jim ho 🙂 to je hrozný,čím víc se to blíží,tím víc člověk uvažuje nad takovýma blbostma 🙂
a co vy holky?jak už jste se sžily?jaký to jéé?já už chci mít toho drobečka taky u sebe 😵

chilli009
15. kvě 2015

@loilla já čekám zda se zadařilo nebo ne 🙂 , příští týden snad budu vědět, tak snad bude testík pozitivní a budu patřit mezi těhule 😀

marketat
16. kvě 2015

@majkylove Jen jim ten porodní plán dej 😉 Já jsem ho taky měla mezi papírama, nedala a lituju toho 😉
My si jsme se sžily dobře, Tonička už neprospí celé dny, takže jsem zjistila, že dopoledne nic neudělám a doháním odpoledne, kdy konečně spí 😀 Ale v noci je zlatá, probudí mě jednou za noc 🙂 Užíváme si procházky s kočárkem, začínám zkoušet nošení v šátku a před týdnem jsem konečně začala dávat látkové pleny 🙂

terezapetrova
16. kvě 2015

@majkylove ja zas mela pocit, ze do porodnich plánu se vkládají příliš velké nadeje, někde respektovat nelze třeba s nastrihem, někde nechtějí respektovat i kdyz dopředu říkají, ze to neni problem, atd nicméně jako vše je o lidech ale také o tom jak se veci nakonec vyvinou 🙂 kazdopadne přeju vše nej Majkicku 🙂

terezapetrova
16. kvě 2015

@majkylove my mame ted ve ctv 4. velkej UTZ tak na nas mysli ju 🙂 dost mi tvrdne břicho tak doufám, ze se třeba předčasně neotviram uf

loilla
17. kvě 2015

@marketat Ahojky mamčo, děkujeme! 🙂 Co se týče porodního plánu - já nepíši. Jako prvorodička stejně nevím, co mě čeká a mám 100% důvěru v porodnici a její personál, takže to nechám na nich.. 🙂

Tak to je zlatíčko, když se probudí jen 1x za noc, to máš krásný! 🙂 Je fajn, že užíváte.. Jen si to vychutnávej! 🙂

loilla
17. kvě 2015

@chilli009 Jéé, tak to moc držím palečky!! .-)

chilli009
17. kvě 2015

@loilla Děkuji, já Tobě taky ;)

majkylove
autor
17. kvě 2015

@marketat pokud nebude porod vyvolávanej tak jim ho dám,však jsme všichni rozumní a víme že to jde jen v určitých okolnostech atd 🙂
jinak teda malá je zlatá,takový bych taky potřebovala mimi bo toho nespánku se děsím nejvíc 🙂 těším se na další fotky ať vidím jak rostete 🙂 šlas do látkovek jo?seš dobrá,já jsem na to líná
@terezapetrova Teri však mám v plánu napsaný několikrát že je to vše jen při ideálním průběhu porodu atd,že jinak nejsem žádnej blázen a nechám vše na nich když bude třeba.ale fakt mám zkušenost že není špatný když ukážeš že máš nějakej přehled o věcech,oni pak mají fakt větší respekt a nenutí ti třeba léky atd,kdežto na jiný to zkouší.navíc u nás v porodnici opravdu stříhají prostě pořád a to opravdu nechci když to půjde bez,takže tak 🙂
a moooc držím pěsti na velký utz a budu čekat že napíšeš a budou to jen a jen dobré zprávy,o tom nepochybuju 😉
@chilli009 moooooc držím palce!!!! 🙂

ssmoulina
18. kvě 2015

Ahoj holky 🙂 Tady se nám to pomalu sjíždí do porodnic 🙂 Pak pošlete těhulkovské bacily 🙂 Držím Vám holky pěsti pro štěstí 🙂 Nám to zase nevyšlo-v 6tt potrat-zatím vypadá vše tak že se obejdu bez revize tak snad.. Doufám,že ted už to nebude trvat dlouho,je pekne počasí takže myšlenky půjdou jinam a snat to vyjde.. Plánujem výlety na léto,tak snad to pak vyjde už.. 🙂 ☹

loilla
18. kvě 2015

@ssmoulina Bacily prskám na dálku! 🙂 A moc mě mrzí, že to dopadlo, jak to dopadlo. Určitě už to teď vyjde, musí!!!! Budu držet palečky!

terezapetrova
19. kvě 2015

@majkylove jjj 🙂 napadlo me mas v těch věcech do porodky župan? Jak Ti je? co kontroly? Mimco zatím pevné ukotveno? 🙂 Ja ted čekám na KO a snažím se nebejt nervózní ale moc mi to nejde 🙂

terezapetrova
19. kvě 2015

@majkylove a držím palce..