Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

audrey44
25. srp 2014

@majkylove Chtela jsem, ale telo me prevezlo a jsem uz 3DC ☹ asi ty stresy se svatbou, ze jsem to dostala hned o tyden driv ☹

majkylove
autor
25. srp 2014

@audrey44 aspon te to nenapinalo a muzete se snazit dal🙂

audrey44
25. srp 2014

@majkylove Nenapinalo, ale pekne nastvalo 😀 ale co uz, trapit se nema smysl a jak pises - jedeme dal 🙂 ono se to povede!

mispula19
25. srp 2014

@svobodpetika chichiii, já vstala po noční, ještě se válela a tak mě zas taky napadli dost blbé myšlenky! 😀 hned sem vzala do ruky diář a počítala jsem, kolikátý jsem teda den cyklu od ovulace a že by to už jako i mohlo jít... no pak sem raději rychle vzala psa a šla si zchladit hlavu ven do deště a pořádně si zaběhat, ať se zas uklidním! 😀 Jasně sem si řekla že nejdřív za 2 týdny, takže až další pondělí 😅

mispula19
25. srp 2014

baby pomoooooc!!! Právě jdu z wcka, o zprávu výš píšu, že už jsem měla dnes po probuzení před chvílí chuť testnout, ale jsem teprve cca 9 dní po uvulaci, je to moc brzo, tak jsem se šla zchladit ven, ale teď po utření sice jen malinečko, ale lehce hlen s jasně červenou krví a pidi kouskem jakoby krvavé sraženiny, pořád mě bolí břicho jako při MS, MS by přitom měla přijít, pokud se tedy konečně už uráčí až nejdřív za týden... včera se mi i divně zamotala hlava, neřešila bych to, kdyby te´d nebyla těhotná čerstvě švagrová a neříkala právě, že to poznala podle motáka a únavy... každej den se pořád víc a víc upínám k tomu, že nejspíš joooo, tak jak v Ne nebo Po nenajdu //, tak vážně nevím 😀 asi si pak budu muset natruc koupit toho dalšího psa 😀

mispula19
25. srp 2014

@mispula19 a krom jiného tedy... včera ráno jsem měla šílenou chuď na tousty k snídani, tak sem si nadělala celý talíř, 2x si kousla a málem jsem letěla na wcko, jak hnusně mi chutnali - byli dělané stejně jako vždy! 😀 tak jsem si dala kakaové lupínky s mlékem... v sobotu jsme byli v kině, bylo mi blbě od žaludku, nedala jsem si pocorn a nekoupila jsem si ani jedinou sladkost!!! a já, když si nedám sladké, tak je to opravdu vážný! A taky náladově jsem cíťa jako hrom, jsem i běžně víc citlivka, ale teď úplně, k slzám mě třeba dojme reklama na dětský prací prášek! 😀

svobodpetika
25. srp 2014

@mispula19 no dneska jsem to vydržela zítra mám zase odpolední tak budu mít zase nutkání ale snad vydržím, ve středu do práce tak nebude čas a ve čtvrtek bych to už měla dostat tak možná 🙂tak když netestnu ve čtvrtek tak v sobotu 🙂 doufám teda 🙂

karlos12
25. srp 2014

@mispula19
@svobodpetika to je psycho, co ?Já už toho mám plné zuby.Stále čekat a čekat.Každý měsíč 1000 příznaků a h..... z toho.Tak Vám držím pěsti, protože já už jsem z toho na prášky.Kdyby to bylo hned jasné a člověk věděl na čem je. 😉

mispula19
25. srp 2014

@karlos12 no dyť právě, takových věcí okolo, který říkají, že prostě musím být! 😀 díky bohu budeme právě nejspíš kupovat domek, do domku by tím pádem pak přišel další pes a kdyby náhodou ne, tak nebudu mít o práci a zapojení hlavy nouzi.

karlos12
25. srp 2014

@mispula19 my máme kocoura, už jesm uvažovala o dalším.Ale když si představím noční buzení jedním miláčkem .Je to malý terorista.Kolem 2 hod po nás leze , Dělá možné i nemožné, jen aby nás vzbudil.Kolem 5 hod zaleze a spí.Pak spí celý den.Tak asi druhého už nechci.Stále si hledám jiné zaměstnání, ale nějak se nedaří 😒

svobodpetika
25. srp 2014

@karlos12 jo je to na palici 🙂 na jednu stranu opravdu cítím že je něco jinak ale zase mám pocit že si to klidně namlouvám tak nemůžu věřit ani sama sobě 🙂 a pak mě taky dere jak někdo má na testu // hned třeba 10 DPO a někdo 20 DPO ☹ tak doufám že budu ve všem průměrná 🙂 a bude to do 15 DPO jinak mě klepne opravdu a jen tady se z toho můžu vypovídat 🙂

majkylove
autor
25. srp 2014

@karlos12 jakou jinou práci?já myslela že seš ve svojí spokojená
@svobodpetika o příznacích bych tentokrát mohla povídat a stejně nic ☹(((((((((((((((((( teď už sem opravdu na odstřel ☹

sleepers
25. srp 2014

Tak holky, která do toho jdete v září po hlavě stejně jako já? Ty // tam prostě budeme mít všechny.
Já jsem dnes 8DC, takže snažení začíná 🙂

mispula19
25. srp 2014

@karlos12 hihiii, my máme v posteli Německou dogu, naše první "děcko" 😀 a moooc potřebuje ségru 😀

karlos12
25. srp 2014

@majkylove to ano, myslím práci doma a nějak zaměstnávat hlavu.I když, teď tu mám mládežníka po autonehodě a mám 100 chutí ho zmlátit 🙂

karlos12
25. srp 2014

@majkylove na odstřel jsem také.Už by to něco potřebovalo, začínám být protivná sama sobě 😒

karlos12
25. srp 2014

@svobodpetika já jsem také ráda tady, je to fajn, víme o čem mluvíme.Ale manžel žbrblá, prý proto mám jeho, abych mu to říkala, ale on úplně neví.

karlos12
25. srp 2014

@mispula19 další miminko ? Já bych chtěla leonbergra.Ale ještě nemáme plot, tak se mi ho nechce honit po lesích, tam u nás.Samej kopec, fuj 😉

bublinka74
25. srp 2014

ahojjj holky,taky co kdo nového 🙂

martinalinda
25. srp 2014

@kija
@bublinka74
@majkylove
@karlos12

Ahojte holky, vracim se zpet po vikendu, nebylo nejak moc casu, a tak mi jeste potvrva precist o novych tehulkach 🙂 No u me zatim nic, ms mela prijit pa/so/ne a nic, ani naznak, bolest podbrisku porad stejna a na testu v nedeli nic, bilo :( tak nevim, jestli uz to vzdat a cekat jen na ms, nebo se jeste neco muze objevit...nejak ztracim nadeji, co vy?

majkylove
autor
25. srp 2014

@bublinka74 ahooj,jak bylo poprvé v práci? 🙂
@martinalinda určitě bych ještě testovala když mrcha nikde,ty // se musí ukázat 🙂
jinak u mě dneska všechno špatně,vlezl na mě nějakej bacil,asi sem se o víkendu nachladila,takže celý odpo ležím v peřinách,prolívám se čajem,mám zimnici,kýchám jak osel a neskutečně mě bolí nosohltan a to jsem celej týden včetně víkendu v práci,takže bomba,když se daří,tak se daří ☹

bublinka74
25. srp 2014

@martinalinda noo mně je furt na zvracení i dnes v práci,jsem unavená dost,přibrala jsem,mám furt hlad ...no uvidíme zítra jdu k doktorovi dopo

bublinka74
25. srp 2014

@majkylove ajoj kočko,bylo supééér,se těším zas zítra 🙂 dopo jdu na gyndu ,odpo do práce do 18.h ...to mě mrzí nastydnutí,co testík dělala jsi ?? 😉

majkylove
autor
25. srp 2014

@bublinka74 tak to dej hned zítra vědět co Dr 🙂 dělala a opět nic,zítra jedu další,ale už to vypadá opravdu beznadějně,vše nasvědčuje tomu že ten sobotní byl opravdu vadnej ☹

adrusenkaaa
25. srp 2014

@marketat 🙂 🙂 jeeeee, neni to nahoda.jsi tehotna.gratuluji.

bublinka74
25. srp 2014

@majkylove uvidíš 🙂 je to divné že se to ukázalo hmmm ...písnu odpo z práce 🙂

kija
25. srp 2014

Holkyy, tak konečně jsem se sem dostala, jsem přišla z práce, vzala noťas, že to tu projdu a odepíšu a najednou jsem zničehonic vytuhla na pár hodin 😀

@marketat Děkuju moc a gratuluju moc i Tobě! To je neuvěřitelný 😵 Už jsi volala k Dr.? Kdy jdeš na kontrolu? Neuvěřitelný, že? Jeee, to jsem ráda 😉

@adrusenkaaa Ahoj, děkuju moc 🙂 No, netrvalo vůbec, hned druhý měsíc. Beru Chytré miminko už asi od května. A pocit krásný určitě, ale pro mě nějak moc neuvěřitelný nebo co 🙂 Jinak jsme si tak jako říkali, že by to mohlo vyjít hned první měsíc, měla jsem milion příznaků, tak jsem si byla skoro jistá, že jo. No a pak MS přišla a tak jsme si říkali, že to bude asi na dlouho, vypustili to z hlavy, přestali tomu říkat snažení, nepočítala jsem nic, dokonce jsem si myslela, že ovulace ani nebyla, začla jsem si hledat věci a aktivity, který bych uskutečnila, kdyby to dlouho nešlo a jednu chvíli si dokonce přála, aby to nešlo, fakt jsme to i flákali, takže jsem s tím vůbec nepočítala. A v tom si myslím, že to bylo 😉

Takže pro všechny, holky, vím, že je to těžký, ale zkuste si najít nové aktivity, žijte svůj vlastní život, radujte se z něj, protože je krátký, najděte si tu radost a naplnění v životě, kdyby ty děti nějakou dobu ještě nebyly, užívejte sexu a ono to přijde samo. Užívejte si spánku a volnosti a těšte se na každou drobnost v životě. Hodně štěstí všem 😵

kija
25. srp 2014

@swellt On to ještě nevstřebal? Jak to vypadá? ☹

audrey44
25. srp 2014

@kija Krasne napsano, souhlasim. Proto i ja ted testovat ovu nebudu, necham tomu volny prubeh a snad si mimco k nam samo najde cestu. Hned dnes jsem si udelala radost krasnym odpolednem s mamcou a dcerou 🙂 je fajn vypnout! Prihlasila jsem se zase na anglinu, abych na matersky nezakrnela a holcicku na cviceni batolat. Uz se nemuzu dockat az zacneme 🙂

kija
25. srp 2014

@karlos12 Přesně tak 🙂 Taky se poprvé těším na gyndu, jsem se těšila i na objednávání 😀 Tak jsem až na 18.9., to asi nevydržím 🙂 Břicho pobolívat klidně může. A testovat klidně v den MS, takže ráno můžeš 😉 Držííím moc pěsti 😉

@majkylove Jee, až ve středu nebo čtvrtek, proč testíš tak brzyy? Vím, že chce člověk vědět co nejdřív, ale ono to moc nejde a pak je spoustu zklamání ☹ To může úplně v pohodě dopadnout 🙂 Držím mooc pěsti 😉