Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
12. lis 2014

@terezapetrova děkuji kočko 🙂 dám vědět až přijdu do práce 🙂

majkylove
autor
12. lis 2014

Ahoooj holky,tak jsem zpět jako oficiálně těhotná jak říkal pan doktor 😀 sem se teda zasmála bo vy tady dostáváte všechny krásný průkazky a mě dali jen ten vnitřek a prý obal si kupte no 😀 tak sem si koupila a mám to jak tramvajenku,no nevadí,šetří se všude že,takže samozřejmě ani žádnej balíček neproběhl 😀 každopádně už jsem teda nic neplatila.no vzali mi 3 zkumavky krve,jen běžný vstupní vyšetření + glykemie,no to potěš koště když jsem se včera ještě v devět večer cpala čokoškou,chytrák 😅 co dál,joo takže na té genetice mi prý vezmou sami krev až přímo ten příští týden a vyhodnotí takže je to asi vpořádku,snad nejsou debilové a nic neplatím,tak aspoň něco.a teď to nejdůležitější,mimi je vpořádku,krásně odpovídáme a zrovna chrnělo takže žádnej pohyb krom srdíčka,fotku nemám,bo byla nic moc,to už si počkám na ten příští týden 😅 akorát moc teda nerozumím furt tomu že na každým utz bylo mimi větší i dnes a stejně mi napsal TP podle Ms,no a sestřičky říkaly že se to nejvíc upřesní ten příští týden na té genetice.jinak už mám za sebou i EKG a mám si do dvou měsíců zvládnout ještě zubaře a praktika,plicní je proškrtlý takže to se u nás asi nedělá,tak sem se rozepsala,snad se vám to bude chtít číst 😀

bublinka74
12. lis 2014

@majkylove krásný kočko,no vidíš ....já razím,jsem objednaná na 10.40 ...tak pááá zatím písnu odpo 🙂

chilli009
12. lis 2014

@majkylove
Ahoj, tak to je super, jen tak dál 😵 . Jinak co se týče stáří mimi nám třeba upřesnil doktor až na genetice ve 20tt. a ono to stejně většinou lítá + - 1 - 2 týdny, takže to brát s rezervou 🙂 . Na screaningu ve 12tt. a 20tt. Ti řekne, taky gestační stáří, to je nejpřesnější a podle toho by to mělo sedět, ale jak píšu většinou to + - habruje o 1 - 2 týdny. Vzhled a forma průkazky je fuk, hlavní je, že je 😵 😀 .

@bublinka74 Hodně štěstí a ať klapne brzy IUI.

majkylove
autor
12. lis 2014

@bublinka74 á jdu na 10:40 na krev na štítku 🙂 držím palce,pak dej hned vědět 🙂 páá

terezapetrova
12. lis 2014

@janajens drzim palecky stále 🙂

majkylove
autor
12. lis 2014

@chilli009 joo,však já to beru z rezervou,porosit stejně jednou musím že 😀 a mimi si stejně vybere samo kdy a můžu tam mít napsaný co chci 🙂

terezapetrova
12. lis 2014

@karlos12 taky moc dekuju a není zac 🙂 zítra chci testovat a to vis, ze uz se ted bojim, ze carka nebude silnejsi nez minule ale snad jo 😉

terezapetrova
12. lis 2014

@bjoucik.15 doufam, ze mala nakonec hezky usnula 🙂 no ju aspoň by jste měli vesely dite 🙂

terezapetrova
12. lis 2014

@bublinka74 nu urcite dej, tesim se na dobre zprávy 🙂 ja tady budu když ne po 13te tak pak vecer. paa

bjoucik.15
12. lis 2014

@janajens a ty jsi brala HA?

terezapetrova
12. lis 2014

@majkylove Ahoj Mysko, tak to jsou skvele zprávy 🙂 s tim TP podle me se to nejcastejc upresnuje na tom 1. velkym sreeningu, který mas asi pristi tyden, /tak to bylo aspoň za me/ pokud pak mimi neodpovida velikostne terminu, který Ti urcil gynekolog termin se zmeni. Ale je to asi ruzne jak uz tady ctu.. Po bezným UTZ se to nemeni v papirech. My třeba byli porad vetsi a vetsi oproti stari a pak se to otočilo a byli jsme pak porad mensi a mensi oproti stari 🙂 a pak si vyber když třeba podle velikosti kupuješ kocar respektive hlubokou korbicku 🙂 A na kdy mas zatím termin? napsala bych si to aspoň obyc tužkou do diare 🙂 Hlavne je supr, ze jste ok 🙂 K ty legitce dostala jsi takovou tu cerno bilou papirovou harmoniku,? když to napisu takhle blbe 🙂

bjoucik.15
12. lis 2014

@majkylove super zprávy, zdravý a šťastný 🙂 s tím obalem na průkazku si mě dostala, opravdu šetří na každé prkotině 🙂 Asi bude lepší, když ti termín upraví až později, aby to stále neupravovali. Kdy máš termín psaný teď? Já u dcerky měla jen jeden a to 6.1 a malá je narozena na Silvestra a normálně donošená, jen menší,ale to já jsem taky prcek, takže se možná dr. sekl..ale ať to bude kdykoliv hlavně ať je to zdravé 😉

bjoucik.15
12. lis 2014

@terezapetrova jo usnula za chvilku ale v půl 2 budíček a v 5 jsem usnula a v půl 7 přišel manžel z noční..jsem zničená jak nikdy jindy ☹ a to mi nebylo ráno vůbec nejlíp, od asi 3 ráno sem dostala hlad a najedla se až v 8, takže jsem myslela, že hlady umřu 😠 ☹

majkylove
autor
12. lis 2014

@terezapetrova
@bjoucik.15 jj papírovou harmoniku 😀 jinak zatím mám TP 3.6 a dr už to napsal normálně propiskou,ale jak říkám,ono vpodtstatě to může být od půlky května až do půlky června kdykoli že 🙂
tak letím holky ještě na krev na štítnou žlázu,dneska jsem jak krevní banka 😒 😀

terezapetrova
12. lis 2014

@bjoucik.15 nu to je hruz takovyhle noci no ☹ , preju at se vyspis aspoň na zítřek, muzes si s malou lehnout aspoň po o? spi ještě po obede? ja kdyz mam takovouhle noc tak si dam mega kafe pokud to jde, sprchu kdy stridam teplou i studenou vodu a vsechnu nadeji upinam v další noc 🙂 Drzim palce 🙂

terezapetrova
12. lis 2014

@majkylove jj od pulky kvetna do pulky cervna asi cca jo, at prezijes ještě další odber, paa

marketat
12. lis 2014

@majkylove Ahoj, já dostala sice obal na průkazku, ale žádný balíček ne. A za každou fotku mrňouse platím 😉 Na genetice ti připíšou do průkazky ještě jeden termín porodu podle velikosti mimča, to naše bylo třeba o týden větší, takže mám termíny porodu 30.4. podle MS a 23.4. podle velikosti. A zítra mě čeká další kontrola, kde mi řeknou výsledky druhotrimestrálního screeningu z krve, tak jsem zvědavá, jak všechno dopadne. A manžel mě přesvědčuje, že nutně potřebuje vědět, jestli to bude kluk nebo holka 😀

karlos12
12. lis 2014

@bublinka74 držím pěsti, hezky se bav 😉

karlos12
12. lis 2014

@majkylove to je skvělé.Miminko spokojené, spinkající, maminka také, obě zdravé, co víc si přát ? 🙂

janajens
12. lis 2014

@bjoucik.15 brala pred rokem jeste ale jen dva roky dohromady

majkylove
autor
12. lis 2014

@marketat někdo dostává balíček,někdo ne,asi záleží na dr,zatím to mám,ale jen od holek z čech,my tu na moravě sme chudí 😀 my jsme právě zatím byli taky vždycky větší tak uvidíme no,ono je ten termín stejně tak nějk jedno 🙂 tos byla na ty triplle testy?na to já právě nechci jít pokud možno,ale určitě dej vědět 😉 a manžel už nemůže vydržet jo? kde je to chtěný překvápko? 😀 ti chlapi! 😀

marketat
12. lis 2014

@bublinka74 Ahoj, tak jak dneska dopadlo vyšetření?

majkylove
autor
12. lis 2014

@karlos12 tak,tak všechno až moc ideální,tak snad to tak i zůstane 🙂 a co ty,máš volno?co děláš?

marketat
12. lis 2014

@majkylove Jj, triple testy. Byly to jen odběry krve, tak doufám, že mi řekne nějaké hodně malé procento a budu mít relativně klid 🙂 A že udělá ultrazvuk a já prcka uvidím 🙂 A když ne, tak holt zapnu naše špatné sono v ordinaci 😀 Manžel to chce vědět od začátku, ale pořád se snažil pochopit, proč to vědět nechci. A včera udeřil, že teda musím, že to nevydrží 😀 Ale asi to dopadne tak, že si to nechám od doktora napsat na papírek, ať to manžel ví a já budu mít překvapení 😀

bublinka74
12. lis 2014

Ták holky ..jdu na to emoticon
Pan doktor v nemocnici,báječný,milý,vzal nás na čas...a to že tam bylo lidí.Schodou okolností mne operoval v tom květnu ,vše si tam našel ....Nooo zírali jsme oba emoticon
Za 1 ) můj gynekolog mi děla odběry na hormonální profil špatně...ve špatné dny,mám nové papíry na vše ...udělají folikumetrii a posílá mi jen pro jistotu s přítelem na imunologii do Prahy .Říkal ,že u mne to vypadá i na anovulační cykly ..byly párkrát dlouhé,pak v normálu .Cysta prý nevadí vůbec je malinká .Tak že nyní až dostanu ms začneme odběrem,v půlce ten utz,pak ještě odběr na progesteron bo co a uvidíme,pokud vajíčka nebudou dostatečná,nasadí léky ...a postupně se uvidí co dál .Zatím se máme snažit každý 4 den stačí prý ,noo i ten věk údajně hraje roli taky ,ale u mne je nebo spíše byl jiný problém ...našli při operaci endometriózu -zánět ,noo a víte co je vtipný holky ....to se smál i on ....to jste jeden případ z několika co má potvrzenou endometriózu a má 4 děti ...hustý ...noo endoška je svinstvo ....tak,že tak ...a pak se uvidí noo takže já už to chci znovu dostat

bjoucik.15
12. lis 2014

@terezapetrova právě že už odpo nespí...nebo jo ona by si lehla,ale večer neusne ☹

ssarula
12. lis 2014

Holky mám dotaz. Beru od 5.-9.dne Clostilbegyt a od 16.dne Duphaston. Minulý cyklus jsem na Duphaston tak trošku občas zapoměla, takže třeba místo ráno jsem si ho vzala až dopo nebo kolem oběda. MS měla 3 dny zpoždění (ale s Duphastonem byla jindy přesná jako hodinky). Ten 3. den jsem si dělala test a absolutně negativní. Dnes jsem začala brát opět Clostík. Ale dle rad dr.jsem si po MS udělala TT (když jsem totiž byla na ultzv 13.den cyklu, řekl dr, že ovu být může, ale až tak 16. den možná později nebo vůbec), stejná značka jako ten před týdnem a mám slabého ducha. Nedělala jsem z ranní moči, ale dopoledne a po 1 tabletce Clostíku. Nevíte některá co to může být? Může mít Clostík vliv na TT? Nebo i přes 4 dny MS můžu být těhu? (1.den křeče, další 2 dny normální intenzita krvácení, 4.den slabá a dnes jen špinění) Nemáte zkušenosti nebo jste třeba něco četli či zaslechly? Za 2 dny budu testovat znovu. A díky za každou radu

karlos12
12. lis 2014

@majkylove to buď ráda.Já jsem opět v práci a asi budu celý listopad, ale v prosinci mám dovču, to se moc těším.To bude pohoda.Ale jinak O.K.

karlos12
12. lis 2014

@terezapetrova bude sílet, nic jiného nelze připustit 😉 Vždyť máte doma velkého bráchu, tak ať si užije svou roli 😉