Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
11. pro 2014

@terezapetrova Tohle má opravdu každý jinak. Vím, že někomu berou dříve, někomu ve stejný den.. 🙂 Pokud tam není velká prodleva, tak je to dle mě jedno. Mě to brala znovu, jelikož jsem měla mezeru přes dva týdny a chodit k ní od začátku - udělala by to tak stejně. Já si myslím, že správně by to měla být, jak to měla @marketat, že by se měla kontrolovat při první a potom při každé další. Proto jsem já měnila Dr., jelikož to byl s prominutím lempl a nic nebylo jak mělo.. 🙂

terezapetrova
11. pro 2014

@marketat jasné ze jo, dekuju a první poradna se bere od kdy, já měla první kontrolu cca 6tt a to by asi na moc bylo ještě brzy

janajens
11. pro 2014

@chilli009 no to teda nevim zda li se to tyka i me 😉

chilli009
11. pro 2014

@bjoucik.15 23 - 24DC od toho pozitivního testu je do 48h. ovulace, takže pokud bylo tulení, tak by to mohlo klapnout 🙂

terezapetrova
11. pro 2014

@janajens tak držím palec a dej vědet 🙂

terezapetrova
11. pro 2014

@krtekk velikost 56 je asi na standardni novorozeně ok si myslím já 🙂

loilla
11. pro 2014

@krtekk Ahoj, jééé, tak to jsem ráda, že mě někdo nemá za blázna... 🙂 Já jsem také doma a proto na to mám čas, chuť i náladu.. My máme přichystanou komodu, u našich je zaparkovaný kočárek, lehátko, vanička, hrací deka a nějaké oblečení, od tchýně dostaneme k Vánocům (co víme) hrací ohrádku, o ní jsme si řekli.. a včera jsme k nám konečně přivezli a smontovali postýlku.. 🙂 No u nás je to ve stylu, že já vyberu, ukážu, nechám si to schválit a pak to ze společného účtu zaplatím.. 😀
Přesně tak, nikdo neví, zda to nepřijde náhodou dřív a lepší mít vše připraveno půl roku dopředu než rodit nečekaně dřív a při příjezdu z porodnice běhat a shánět..
Já si sebou vezmu 56.. ale nakupuji už i větší kousky, takže pokud uvidím, že je to mrňousovi malé, zaúkoluji přítele, aby přivezl větší velikost.. 🙂

terezapetrova
11. pro 2014

@loilla nj já mám fakt pečlivého
Doktora ale moc zatím u tohoto. 2. Tehu nechtěl
Pravé

chilli009
11. pro 2014

@krtekk Ahoj, jestli mohu já, tak do porodky určitě vel. 56, větší rozhodně ne, už v té 56 bude mimi schované 🙂 .

terezapetrova
11. pro 2014

@loilla taky při pokrocilejsim tehu se cloveku do akce
Shánět věci už tolik nechce 🙂

chilli009
11. pro 2014

@janajens no jasně, že se to týká i Tebe 🙂

loilla
11. pro 2014

@terezapetrova Tak uvidíš, jak to bude pokračovat.. já při první návštěvě u této dostala kartičku a tam bylo přesně vypsáno, co mě každou návštěvu čeká.. 🙂
No právě... já si to užiju teď a pak se budu jen ládovat a chrápat.. 😀 😀

majkylove
autor
11. pro 2014

@bublinka74 já taky nebudu blbnout moc dopředu 🙂 po novým roku si mám jet přehrabat věci od sestřenky tak si dovezu co si vyberu a podle toho uvidím co kupovat,ale jak už sem psala hadříků chci jen pár a pak budu kupovat průběžně až po porodu 🙂
a ty budeš těhůůůů a hotovooo 😅
@bjoucik.15 tos měla jasnou ovulku 24DC ty jo,doufám že ste to pojistili 🙂
@terezapetrova mě brali krev taky až na screenu a říkali že je do druhého dne,naštěstí nikdo nevolal tak byla ok 🙂 a moč mi poprvé kontrolovala až teď v úterý,takže v 16 týdnu a už ji mám nosit pokaždé 🙂
@marketat jůůů,super zprávičky,dnes už byl asi utz zajímavější než v tom 12tt co?už se nemůžu dočkat a prozraď to tadyk aspoň nám 😀
@krtekk já nachystám do porodky 50 a 56,to bude určo stačit 🙂

janajens
11. pro 2014

@terezapetrova jj dam neboj

janajens
11. pro 2014

@chilli009 no oki to jsem zvedava uz jsem mela nekolikrat zpozdeni ale teplota mi vzdy klesla a mela jsem bolesti jako pred mrchou ale ted maximalne me parkrat pichne na vajecniku nebo v podbrisku za cely den a to je vse 🙂

marketat
11. pro 2014

@terezapetrova první poradna je ta, kdy ti dá doktor průkazku, cca od 10 tt
@loilla jj, pokaždé... já mám naštěstí super doktora, sice občas musím i jako objednaná čekat, ale stojí to za to
@majkylove zatím neprozradím 😀 Ale neboj, brzo to nevydržím, jen dneska si vychutnávám, že to tajemství víme jen s manželem 😉

bublinka74
11. pro 2014

@majkylove nooo bych byla šťastná,ale tak se necháme překvapit ,koupila bych super dárek miláčkovi pod stromeček 😀 😀

bublinka74
11. pro 2014

@chilli009 nooo to uvidíme :D abych sem nedala lavor slz 😀

bublinka74
11. pro 2014

@loilla vydržíš holka,já taky 😀 😀

bublinka74
11. pro 2014

@bjoucik.15 ty jsou boží 😀 hlavně ten ze včera ...takový jsem měla taky 😉

bjoucik.15
11. pro 2014

@janajens no zkusila bych si ho udělat 🙂

bublinka74
11. pro 2014

@krtekk ahojky,já potřebovala na kluky vel.62 a 64 do porodnice 😀 😀

majkylove
autor
11. pro 2014

@bublinka74 to by byl ten nej dárek k vánocům,no už ať je 20,to nevydržím jako 😀

bublinka74
11. pro 2014

@majkylove :D :D vy to vydržíte vy už jste těhotné 😀 😀

majkylove
autor
11. pro 2014

@bublinka74 tak s těmahle číslama teda vůbec nepočítám v porodnici 😲 😀

majkylove
autor
11. pro 2014

@bublinka74 to nevááá,ale sem nervní jak kdybych čekala na svůj test,fááákt 🙂))

bublinka74
11. pro 2014

@majkylove koupila bych miláčkovi dudlíky a flašku pod stromeček 😀 a dám to do nádoby od nápoje pro kulturisty 😀 😀

bublinka74
11. pro 2014

@majkylove nooo já u prvního měla vel.54 v porodnici a měl to jak elasťáky 😀 😀

bjoucik.15
11. pro 2014

@chilli009 bylo 🙂
@majkylove pojistili jsme to předevčrem a včera 🙂 uvidíme,snad se povedlo a udrží se to 🙂

@bublinka74 jj 23 a 24DC byly jasně pozitivní 🙂

bublinka74
11. pro 2014

@majkylove a ten třetí 5kg měl vel.64 při odchodu 😀 😀