Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

88martina88
21. pro 2014

@bjoucik.15
@majkylove
@sleepers
Ahoj robeny pred chvilockou. Myslite ze by jsem se mohla tesit? Mam pocit ze krasne silnie 😀

loilla
21. pro 2014

@88martina88 Já jsem slepá jako patrona.. na těch předchozích jsem neviděla nic a tady poprvé vidím.. takže musí sílit, když jí už vidí i takový slepec jako já.. 😀 Gratulujiiii!!! 🙂

bjoucik.15
21. pro 2014

@88martina88 jj sílí

majkylove
autor
21. pro 2014

@88martina88 jooooooo,je táááám! 🙂 tak hlavně ať jen a jen sílí!!!

bjoucik.15
21. pro 2014

@sleepers no ovu byla 22DC.. ale spíše se mi posunula i MS,jinak chápu,kdyby se spustila normálně, že je to nemožný. 4den po ovu jsem měla silné bolesti podbřišku,ale takové že jsem šla do kolen ☹ trochu mi to připomínalo kontrakce 😀 no a pak už nic...Koukala jsem na starý záznamy z prvního těhu a tam jsem měla pozitivní test až 22DPO,ale zase dálnice jak kráva 🙂

88martina88
21. pro 2014

@loilla je ulne krasne videt v realu ty fotky strasne skresluju 😀ale mam strasnou radost a mam co delat to nerict manzelovi 😊 jeste ze jsme na svatky u rodicu na slovensku 😀
@bjoucik.15 no rano jsem pocitala ze bude silnejsi a nebyla o moc ale tet vecer je uplne krasne vydet
@majkylove tak snad to je na dobre ceste do utery by nemela dorazit ms tak snad nepride a da mi pokoj minimalne do konce srpna 😀

majkylove
autor
21. pro 2014

@88martina88 no to víš že už ti dá pokoj 🙂 ale na štědrej den to manžovi prozradíš dárečkem ne? 😅

sleepers
21. pro 2014

@88martina88 je to jasny. Gratuluju, mamko

sleepers
21. pro 2014

@bjoucik.15 bohuzel nezbyva nic jinyho, nez cekat.

bjoucik.15
21. pro 2014

@sleepers jj čekám.... ☹

loilla
21. pro 2014

@88martina88 To věřím, já měla na fotce taky takovou bleduli a v reálu byla stejná jako kontrolní.. 🙂 Týý jo, to já bych se neudržela.. já to vykecala hned.. 😀

88martina88
21. pro 2014

@majkylove poviem poviem... krajsi darcek by som mu asi ani nevedela dat. U nas je prosinec nejak magicky. V prosinci jsme sa spoznali, v prosinci ma poziadal o ruku a teraz toto. Jinak o ruku ma poziadal tam kde sme si dali prvi bosk a planujem mu miminko oznamit na rovnakom mieste. Snad bude mu co oznamovat 😀

chilli009
21. pro 2014

@sleepers to je hodně nadějný, držím pěsti 🙂

chilli009
21. pro 2014

@88martina88 krasne sili, tak jen tak dál 🙂

zuzajda20
21. pro 2014

@bublinka74 Tak to je mi líto, že to nevyšlo. Ten kotvičník teď beru druhý cyklus a je fakt, že minulý jsem konečně dostala ms úplně normálně bez špinění, byla klasický silná a i délka normální, tak bych řekla, že u mě asi zabral, paní mi ho právě poradila na dozrávání vajíček a tak na celkovou správnou funkci orgánu. Myslím, že braním se nic nezkazí 🙂

88martina88
21. pro 2014

@sleepers dekuji 😊

88martina88
22. pro 2014

@bjoucik.15
@majkylove
@sleepers
@loilla Ahoj holky. Tak rani test dopadol takto: horni je 10 mlu dr max a ten spodni 25. Takze uz tomu zacinam trocha verit 😊 jinak priznaky skoro zadny az na to ze sa citim jinak nez pred ms. V tu dobu jsem byla vzdy jakoby otekla tet nic. Brisko skoro necitim a prsa su jenom trosicku citliva 😊 preji vam krasny den at si kazda z vas najde svoje vytuzene //

marketat
22. pro 2014

@88martina88 Krásně ta čárka sílí. Moc gratuluju 🙂 Tak teď už se jen těšit na to, jak to řekneš manželovi a hlavně, jestli to vydržíš do Štědrého dne 😉 Já to nevydržela neříct ani 5 minut 😀

88martina88
22. pro 2014

@marketat no drzim se statecne a mam stesti ze jsme na vanoce na navsteve u rodicu takze to muzu trosicku tajit 😊 ale mam pocit ze kdyz se na mne podiva tak vi vsechno 😀

bublinka74
22. pro 2014

Holčičky děkuji všem 🙂 ,budem zkoušet dál @majkylove ..on říkal,že podle těch testů a tak dál není třeba hormonů prý,zkusím ten kotvičník ten prý zvyšuje to FSH u žen,právě to dozrávání vajíček 😉 a v lednu mám přijít no tak uvidíme 🙂

bublinka74
22. pro 2014

@zuzajda20 děkuji kočko,nevadí ....můžu se zeptat jak ten kotvičník užíváš ?? Jako kolik kapek denně ?

marketat
22. pro 2014

@bublinka74 To je mi líto ☹ Ale ty jsi tak plná optimismu, že věřím, že to brzo přijde 😉

majkylove
autor
22. pro 2014

@88martina88 parádáááá!to vydržíš neříct,já to vydržela týden 😅 pak nám musíš hned napsat jak to proběhlo ju 😉

88martina88
22. pro 2014

@majkylove urcite dam vedet...mam neskutecnou radost nastavajicimu tatinkovi jsem koupila ponosticky s napisem
"I ❤ DED"

janajens
22. pro 2014

Vidite tam neco holky nebo asik neee

chilli009
22. pro 2014

@bjoucik.15 ted me napadlo, počítej dny po az tak dva dny od testu, jelikož po pozitivním testu muze byt ovulace az za tech 48h. , takže duch by byl treba teoreticky vidět az nejaky 16 - 17 DPO . Záleží na tom, kdy se zavrta 🙂 . Držím pěsti.
@88martina88 😵 gratulace krasne sili

chilli009
22. pro 2014

@janajens me přijde, že jo

janajens
22. pro 2014

@chilli009 no nevim zda li si to nenamlouvam i pritel ji vidi delala jsem si ho pred chvili

chilli009
22. pro 2014

@janajens ja ji taky vidim 🙂 a pokud neni ani z ranní moči, tak super. Gratuluji a at hezky sili 😵

janajens
22. pro 2014

@chilli009 no neni je to deset min co jsem si ho udelala je to dr max tak nevim