Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
25. únor 2015

@karlos12 kdo ví 😉 jéjky závidím vám hory,jen si to hezky užívejte!a miláčka poslechni,z rána je to nejlepší 😅 ale taky se mi nikdy nechtělo vyhrabat se z postele 🙂 pak nám sem dej aspoň nějakou fotečku ať se můžu aspoň pokochat,tady už dva dny prší 😒

blauen
25. únor 2015

@karslo12 užívej kočko hor, tiše závidím.....s tím OV testem je všechno možné.....možná, že jsi opravdu mohla mít tak brzo ovulaci......já měla taky silnější proužek minulý týden, nebyl sice silnější než ta kontrolní jak má být...s teplotou se to taky neshodovalo já už jsem z toho taky zmatená...včera mi říkala kamarádka že už to děláme hlavou což je špatné a já si to uvědomila...moc všechno řeším, ov, teplotu, už to začíná být takové šrubované...ach jo.....

lloupacek
25. únor 2015

Přidávám se ke snažikám, ačkoli koukám, že zakladatelka a většina z vás, co se přidružila vloni, už budete asi těhule, ne-li maminy, co?

karlos12
25. únor 2015

@majkylove
@blauen ahoj kočky, tak jsem na pokoji, dnes mám den blbec.Čočky mi vadily, jezdila jsem úplně marně a bolela noha, jak prase, tak jsem to vzdala.Stejně není nic moc počasí.Ale píši opět kvůli ovu testům.Zase sílí, tak já nevím.Vyfotila jsem to, tak se pokusím vložit foto.Nevím co to bylo, mohla by být ovu 2x ? Nebo jen nějak splašený hormon, ne ?Jinak já už to také nějak moc hlídám, nebo spíš toho víc zobu, ale jinak bych měla pocit že pro to nic nedělám, tak nevím.

karlos12
25. únor 2015

@lloupacek vítej, byla jsem u zakládání a stále se snažíme, takže v pohodě 😉 Snad se tu nezasekneš dlouho, jako já 😉

lloupacek
25. únor 2015

@karlos12 ahooj, tak to me teda mrzi, ale neboj, ja sama jsem na snazeni zasekla uz rok a půl. z toho jednou mimodelozni. a operace myomu. takze par mesicu pust a ted se zase snazime. uz uz to vypadalo nadejne, ale carka slabne, tak propadam zoufalstvi 🙂 ale nejak to zvladnu.

karlos12
25. únor 2015

@lloupacek to je mi líto, ale teď už to bude lepší, uvidíš 😉

mysackovi
25. únor 2015

@lloupacek ahojky....já jsem tu taky stále...bohužel :-/ ☹ ...ale zatím doufám a věřím, že už se brzo dočkám/e 🙂

karlos12
26. únor 2015

@mysackovi si pískej 😉

marketat
27. únor 2015

@majkylove Krásná fotka v albu 🙂 Koukám, že vám mimčo hezky roste.
Já mám za sebou další kontrolu a vše v pořádku, jen musím malou víc vykrmovat, je hubeňour. 🙂 A od včerejška jsem na mateřské, takže se válím a vymýšlím, co všechno je doma ještě potřeba udělat.

majkylove
autor
27. únor 2015

@marketat roste,roste,včera jsme byli právě na tom 4D a máme fůru fotek a video,super zážitek ikdyž teda ten náš zázrak moc nespolupracuje,ale pár pěkných profilovek jsme zachytili 😵 no a všichni podle toho obličejíku tipujou kluka no já jsem fááákt už zvědavá 😀
teda ty už seš na mateřské?tak to je mazec,to už máš za pár 🙂 no co bys dělala,vyprat,vyžehlit a už jen nohy nahoru a niiic,od toho ta mateřská je 😉 tak toho drobka celkem závidím,já s mojim apetitem,no ani nechci domýšlet 😀 hele takže žádný kvalty,pěkně odpočívat,užívat kávičky a dortíčky s kámoškama a poslední týdny ve dvou a bude pohodička 🙂

marketat
27. únor 2015

@majkylove Docela ti ten 4D ultrazvuk závidím, my jsme nebyli. Třeba si to vynahradíme u dalšího mimča jednou. A ty se cítíš na holku nebo na kluka? Já bych podle obličeje teda nedokázala říct, co to bude.
Mám spíš chutě na sladký než na maso, ale prďola je hubená, doufám, že jen kvůli nedostatku bílkovin a srovná se to. Doktor byl ale tentokrát optimistický a neděsil mě, jako minule. No doma musím ještě došít mantinely a dodělat hrazdičku. A hlavně zjistit, co nám ještě chybí a rychle dokoupit. Mám před sebou 8 týdnů 2v1, tak si to budu užívat, co to dá. 🙂

majkylove
autor
27. únor 2015

@marketat byl to fajn zážitek,určitě příště doporučuju.hlavně jsme vzali i mamču a ta utz nezná že jo tak z toho byla hotová 😀
já se necítím na nic,prostě můj mateřský instinkt v tomhle směru naprosto selhává 😀 já fakt ani netuším.
co se týče jídla tak já jím hodně a všechno,ale to jsem měla vždycky tak teď se to jen vystupňovalo že můžu 😀 taky už mám 10 kilo hore,toš nevím co s tím pak,ale neřeším 😅 nebooj,malá to dožene když teď budeš odpočívat a když ne úplně,ono tím líp pro porod 😉 hoď nějaký foto zas bříška a pak jak došiješ,seš šikovná,já sem levoň 🙂
jinak nás prcek už je hlavou dolů,ale ještě se prý může otočit,no ale za mě už by nemusel 🙂

martinalinda
28. únor 2015

@blauen
@loilla
@karlos12
@majkylove

Ahoj holky,
tak jsem tu zase po delsi dobe, po te moji asi chripce, po ms, ktera byla celkem v pohode, nic moc bolestiveho, takovy normal, i kdyz byla zpozdena...A dozobala jsem tu soju, od Bublinky, jak mi radila, takze se zaciname snazit, dneska jsem 10DC a hlen zacina...ale merim si teplotu tento cyklus a jsem stale tak 36,6-8. Takze dle me ovu jeste nebude, pokud jo, tak az tak 20dc, jako minule, testy ovu asi pak zase budu zkouset. Ve ct si zajdu k dr. at se kukne na vajco, zda tam je...a uvidime co teda bude, zda mi zas nasadi ten utrous nebo uz ne...mam pocit ze se nesmi brat porad, snad co 3 mesice...nevim ted. Tak jsem ted docela v klidecku, nic me neboli, a s manzou si uzivame pravidelne...tak uvidime.

Jinak jsem vcera byla v porodnici u kamaradky, ve stredu se ji narodil Tobik, 51cm, 3,35g - je nadherny, tak jsme si s manzou jako zaslouzeny "teta a strejda" pochovali miminko, tak jak se rika, snad to uz skoci i na nas 🙂 Byl nadherny, takovy bobik. A kupodivu ve stejny den tam rodila dalsi kamaradka, tak lezi jen ob pokoj k te nasi..Takze obe holky jsou v poradku, jedna ma kluka a druha holcicku...takove vlasace cernovlase 🙂
Strasne me to s manzou nabilo pozitivnem, ze se treba fakt muze zadarit uz i nam, je to krasny pocit drzet 2 dny stare miminko v naruci.

A nam tady vsem preju hodne sil, stesti, poradnou ovulku, hodne sexu, abychom uz chovaly i my ty sve miminka. Uz tu hodne dlouho nikdo nebyl, kdo by oznamil tu novinku... 🙂

martinalinda
28. únor 2015

@karlos12 urcite je mozne abys mela ovu drive, taky jsem o tom slysela od jinych holek, ze mely treba hned po ms, a tehu zjistily jeste driv. Takze budu drzet palce, ja mam ovu urco pozdeji, tak kolem toho 20dc, mozna jeste pozdeji, takze testy zacnu delat az tak pristi tyden...a uvidime co rekne dr, dle utz ve ctvrtek.
Budu drzet palecky 🙂

martinalinda
28. únor 2015

@blauen jak pises, ze uz to mas takove sroubovane, ze do toho vseho jdete hlavou, taky mam obcas ten pocit, clovek minuly mesic na nic moc nemyslel, nejak mi to ani nevadilo, pak ty bolesti prsou, vsechny priznaky..nikdy jsem je nemela a vidis, stejne ms prisla..ale nejak to ve me hloda, ze se tam fakt minuly mesic neco delo..proc bych to jinak nedostala a ty bolesti... Ale myslim, ze mohlo byt neco pokazene i tim utrogestanem, ze jsem ho brala asi driv nez ovulace probehla, ten mi zvysil sliznici, ale nevim..jsem taky takova zmatena ze vseho, tak snad ve ct mi dr rekne ze mame dalsi vajco, a ze muzem zase zkouset. Ale merit teplotu budu jen tak na zkousku pro sebe, sama z ni asi tu ovu nepoznam. A testy uvidime, ob den mozna zkusim nejaky udelat...Ale je to na palici, chapu, u me je to podobne.

karlos12
28. únor 2015

@martinalinda ahoj, je dobře že máš novou energii.Já také, byla jsem na horách, kamarádka v týdnu porodila druhého chlapečka 🙂 .Ovu testy mám asi divné.Po postupném vymizení čárky se začala opět objevovat a asi dnes byla ovu .Dnes už byla zase čárka slabší.Asi mi běhal hormon jak chtěl 🙂 Ale snaženíčko ( spíš potěšeníčko ) bylo 🙂

martinalinda
1. bře 2015

@karlos12 jj je to tak, trosku rozptyleni musi byt a clovek se citi hned jinak nabit energii. Jee, vsimla jsem si, ze jste byli na horach, super, hned bych jela taky. Ty ovu testy, nekdy to cloveku vyjde i 2x za cyklus, me to tak jednou taky vyslo, prvne na zacatku a pak spis ke konci. Ale zitra zkusim taky testnout, a uvidime co bude, nejak pravidelne snazeni byt musi..ale nechci to nejak lamat pres koleno. Clovek si asi tim vsim musi projit, aby prisel na to, ze nema smysl to hrotit, a az to prijde, tak to prijde. Ale nekde v hlave vzda mi to taky porad hloda, co a jak bude...Clovek se ted zaobira jinyma vecma, teda se aspon snazime, resime koupi noveho auta, chodime na plesy, v praci je dost prace, vylety, navstevy miminek v porodnici, oslavy narozenin...nejak to ted vse vypoustim, a uvidime. Chci jet ted pristi tyden na veletrh Pro dite v brne, spis jen na kukacku, posbirat info, letacky atd...a chcem si s manzou udelat vylet i po brne. Tak uvidime 🙂

blauen
2. bře 2015

@martinalinda ahojky tak už po chřipce, to je dobře........tak samé pozitivní zprávičky s narozením mimišek kamarádek...u mě panuje taková smutná nálada......dali jsme si s manželem i pauzu od sexu, protože já přitom myslím už jen na miminko a to je na prd.....je to hodně šroubované jak už jsem psala tak jsme si dali úplně pauzu na nějaký čas i od sexu..potřebuji se zklidnit...nemám náladu mít plnou skřínku ovu testu a nervovat se s výsledkami co mi ukazujou pokaždé něco jiného....o teplotě ani nemluvím...rozhodli jsme se přímo jít na to LPS (laparoskopku) a rovnou na IUI už to začíná být hodně trápení a tak to nechceme......

karlos12
2. bře 2015

@martinalinda také si říkám že by to nemyšlení už mohlo přijít, ale stále nic.Je to teda mnohem lepší než v létě, ale stále mi to tam někde hlodá.Hory super, ale včera jsem našla vyrašené tulipánky a hyacinty, to bylo lepší.A hortenzie mají pupenů jak šlak.Už se moc těším na růst, snad už nebude tak hrozná zima.Dnes si jedu koupit semínka bylinek a ve středu budu sázet do minipařeniště. Jaké autíčko máte vyhlídlé ?

karlos12
2. bře 2015

@blauen to je na ho....Ale máš pravdu.Vše nechat stranou a ono to už kurňa musí vyjít 🙂 A také vyjde 😉

blauen
2. bře 2015

@karlos je to na velké Ho.....nedokážu se od toho odpoutat....řešili jsme milion jiných věcí .....ale pořád na prvním místě v mozku je mimišek.....nepomůže nic....jak psala @martinalinda že řeší různé jiné věci nebo se zaobírá jinýmá věcma, a nemá moc čas nad tím přemýšlet když to já nevím co bych musela jinýho dělat abych na to nemyslela.... ☹

karlos12
3. bře 2015

@blauen také se pokouším dělat a řešit vše možné a jiné, ale nejde to úplně.Už nevím co dělat.Teď si řeším zahrádku, ale i tak 😒

bublinka74
6. bře 2015

AHOJJJJJJJJJJJJJJ Holčičky moje ......jak se Vám daří ....co nového kdo ???

martinalinda
6. bře 2015

@blauen ahoj kočko, chápu te, jak se citis, ze je vse nejak sroubovane...no ja vubec nevim co bude s nama, snazila jsem se na t onemyslet a nemysela, bylo to v pohode...ale po jednom vysetreni, na kterem jsme byli s chlapem vcera..jsem se nejak rozhodla, ze toho ted asi taky nechame...jak pises ty, zadny sex a kdyz uz tak s ochranou :( nejak to na me vse dolehlo, i ty prvotni vysledky, ze asi budeme muset pockat s celym snazenim...prvni musim ocistit organizmus od vsech hnusu, a pak zacit znovu zkouset. Uplne se citim na hovno, vcera jsem vecer cely probrecela, jen pociti, ze jsem ted pred ovu a hned bychom mohli mimi zkouset..ale po tom vysetreni mam strach, nechci aby nase mimi melo nektere nase problemy, alergie... Po vysetreni nam obema s manzou doporucili pockat s tehotenstvim, alespon tento mesic, kdy se mame ocistit, jit na nejaky plazmovy generator, ktery znici viry, plisne a bakterie v tele a pak najet na ocistnou kuru, ktera muze trvat i nekolik mesicu, rikali ze za 3-4 mesice muzeme zase zkouset. No jsem z toho porad nejak prejeta...takze se citim uplne hrozne, bez nalady...jen same starosti. :(

@karlos12 jo no, tak nemysleni je tezka vec, to chapu, taky tomu podleham, neboj 🙂 ale je fajn ze jste se meli super, tak treba se i zadarilo, prala bych ti to i ostatnim holkam, nam vsem. A kyticky, krasne o nich mluvis, mam je taky moc rada, ja si je teda kupuju v obchode jako kytku, ale hyacint ma ted mamka doma, fialovy a ten kraaasne voni, nadhera fakt. Je tak to budes mit krasnou zahradu, my jeste cekame s nejakou sadbou, musi nam odtat snih 🙂 No a ja jinak, asis cetla nahore v predhozim prispevku...nevim co bude a ani jak dlouho bude vse trvat, toho se desim asi nejvic..zda to dokazeme prejit, nemyslet na to ze je dalsi ovu a zase nemuzem...je to spis o psychice, ktera je u me teda ted na dne, uplne ve srackach, promin ze jsem sprosta..ale vse me ted stve, nevim co mam v tele vsecko za havet, nasli mi i nejake pozustatky chlamydie, coz nechapu, prej to muzu chytit z bazenu, ze sprchy, z wc...a to si nesedam nikde v cizim prostredi...mam prej hodne bakterii v tele, plisne (to ma 95% z nas vsech v tele)..no a co je asi nejhorši a nejcastejsi problem celeho lidstva...ze jsme zaneseni kovy (olovem,rtuti,kadmiem...), no a zjistili mi, ze jsem docela dost zanesena, coz muze zpusobovat vsechny ruzne problemy, i treba s tehu. Ze to nejde, nasli mi i v pravem vajecniku nejake bakterie, neco malo i deloze...levy vajecnik v poradku. Tak mam fakt strach, dokud se asi nedozvim jak se toho zbavit, tak se treba tehu ani nepovede. Mozna to zni ode me ted, ze jsem uverila vsemu co vysetreni ukazalo, ale prisli mi na veci, ktere vim ze jsem prodelala a ze me trapi, aniz bych jim cokoli rekla, ten pristroj poznal vsechno, i stitnou zlazu, i spatne videni do dalky...mazec fakt, ja jsem hodne pesimista a neverim jen tak necemu, ale todle jsem cumela fakt. Takze cekame s manzou na vysledky pristi tyden a zrejme najedeme na detoxikaci tela...aloe vera, kolostrum, chlorela...nesmim nektere potraviny, na ktere mam pry alergii. Jako citim se pod psa, fakt. A to ze tehu asi budem muset odlozit je jeste horsi :(

bublinka74
6. bře 2015

já holky už celý měsíc nestíhám,rozjeli jsme dva obchody a do toho mi čeká ta operace,není mi dobře ....už ani nevěřím,že ještě se mimčo povede,no uvidíme ...hlavně abych tu hnusnou operaci měla za sebou .... ...to ještě chvilku potrvá ... 😕

martinalinda
6. bře 2015

@bublinka74 ahoj kocicko nase 🙂 taky po dlouhe dobe tady? No vsak si pocti, co se ted deje u nas...jinak jsem asi minuly cyklus byla tehu, nasli mi to po tom vysetreni, ze tam v deloze neco bylo...ale s ms to odeslo. Priznaky vse bylo. No takze nase tehu se ted asi odklada...a co ty, jakpak vysetreni atd???

bublinka74
6. bře 2015

@martinalinda ahojjjj kočičko ...taky koukám nic moc ...hele kup si měsíček lékařský,kopřivy a pij denně oba čaje ...to čistí báječně tělo od těch hnusů ....mně ho doporučila jedna bača jedna paní co měla jít na 3 operaci během jednoho roku k vůli té prokleté endometrioze a nemusela po třech měsících ,ten čaj jí řádně vyčistil .... já to piju nyní 14 dnů a mám na to 2 měsíce,pak pod kudlu ....věřím na to,i naše prababičky a babičky používaly hodně bylinky,dřív prášky nebyly 😉

majkylove
autor
6. bře 2015

@bublinka74 ahooooj broukůůůů,já tě tak ráda vidím 😉 tak s obchůdkama je to dobře,co máte zač?tak hlavně ať dobře šlapou 🙂 a operaci,nu to uteče,mooc držím pěsti ať máš už za sebou a vše je hlavně vpořádku,to je to nej 😉

bublinka74
6. bře 2015

@majkylove jooo ono to půjde určo,jsou to tabáky .... a co ty ???? beruško