Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

janajens
24. bře 2015

@majkylove dekuji doufam ze snad to bude v pohode ze to zachytili v cas uz tahle mam cipek o 1cm kratsi pokud budu muset znovu na zakrok zkrati mi ho znovu a pak mi hrozi kdyz otehotnim predcasny porod takze naprd

blauen
25. bře 2015

@karlos12 no my jsme se tento měsíc taky snažili tak jsi myslím, že je lepší radši počkat na MS a pak začít s antibiotiky než je začít ládovat a zjistit že jsem těhotná....ale myslím, že pravděpodobnost že se to povedlo je mizivá.......Ty to a co jsi měla s dásněmi? Takové trápení, mě čeká zubař za měsíc. Se zuby jsem si užila své. Tak čičinka řádila, no jo tam je hlína a to se mu líbí v něčem škrábat. Ten náš čičinec ten rovnou zhazuje květináče dolů z parapetů. Je to taková malá potvůrka naše malá.

blauen
25. bře 2015

@janajens přeji ať jsi brzo fit, hlavně to zdravíčko!

janajens
25. bře 2015

@blauen dekuji moc a tobe at se brzy zadari mimisek

marketat
25. bře 2015

@martinalinda Ahoj, tak co, dělala sis dneska další test?

majkylove
autor
25. bře 2015

@martinalinda taky čekám 😵

blauen
25. bře 2015

@janajens děkuji a tobě taky samozřejmě přeji toho mimíska! Všechno má svůj čas a musíme být hodně trpělivé!

janajens
25. bře 2015

@blauen jj vim uz dekuji moc uz je mi 31 a priteli udd 36 takze uz mame na case

martinalinda
25. bře 2015

@majkylove jo tak ja beru jod asi jen ve femibionu, a tam je jen troska.
V jinych vitaminech myslim neni...no uvidime co mi v patek rekne dr. I kdyby tam nic nevidela, posle me aspon treba na krev, a nebo az na pristi tyden..ale chci to resit - tu stitnou co nejdriv, at je vse v pohode.
Jo kontroly jsou pak castejsi, co mesic, to mi taky dr rikala..tak jsem zvedava. 🙂

martinalinda
25. bře 2015

@marketat
@majkylove
delala jsem si rano testik, posilam fotku. Treti testik z vrchu je dnes 35dc, posledni je ovu testik.
Dneska odpoledne jsem jen ze srandy zkusila i ovu test a je mega pozitivni...mazec teda..mozna na to fakt bude neco pravdy, ze ukazuje tehu taky.
Testik tehu je o trosku silnejsi, ne o moc. Uvidim v patek.

loilla
25. bře 2015

@martinalinda To jsou krásně viditelné dvě čárky.. 🙂 Tak moc Ti to přeju!

majkylove
autor
25. bře 2015

@martinalinda no je to tááám,není pochyb 😉
@loilla jak jéé kočko,se neukazuješ 🙂

martinalinda
25. bře 2015

@loilla
@majkylove
dekuji holky, no kez by byly obe carky silne jak na ovulacnim testu....musime jeste pockat 🙂 Ale uz tomu pomalu zacinam i verit, jen to mozek jeste nepobira...obcas mam myslenky, co ted bude..co budem muset vse resit, jak to budem resit, kde na to vse vezmeme...jak to rict doma nasim...to teprv bude 🙂

loilla
25. bře 2015

@martinalinda Já taky neměla zezačátku bůhvíco a podívej, jak to dopadlo.. 😀 Jo, to se nám taky honilo hlavou.. je toho dost, ale je to všechno moc krásný 🙂

loilla
25. bře 2015

@majkylove Kočko, načuhuju denně, ale nějak nestíhám pořádně reagovat.. 🙂 Mám konečně období, kdy mi je dobře, nic mě nebolí, cítím se snad nejlépe za celou dobu, takže si to užívám.. Pořádně se vyspím, poklidím, uvařím, upeču a když přijede Jarda z práce, tak jdeme na dlouhou procházku, večer koukáme na filmy - prostě paráda.. 🙂 V pátek nastupuji na MD, tak jsem ráda, že už se nemusím bát kontroly.. A vyšlo to krásně, jelikož naši zrovna potřebují pohlídat rafana, tak můžeme být u nich.. Dnes jsem si byla dát do kupy vlasy, takže už jsem zase světlovláska, z čehož mám taky radost.. Jinak už máme snad vše nakoupeno, připraveno.. Nutím se teď do zabalení tašky do porodnice, ale jsem nějak líná.. 🙂)) a Jarda musí ještě udělat tu skříň na oblečení pro malého.. Teď měl utrum, jelikož ho chytli záda a to fest, takže nebyl schopen ničeho.. Skončilo to tak, že ho dává dohromady fyzioterapeut.. Jsem dvojka k pohledání, ani jeden se nemůže pořádně ohnout, byť každý z jiného důvodu.. 🙂 Takže u nás asi tak..

Co Ty? Vy? Něco nového? Vše v pořádku? 🙂

blauen
25. bře 2015

@janajens tak to jsme stejne Stare a manželovi 39 a už si taky dáváme na čas ☹ to přijde, musíme verit 😉

blauen
25. bře 2015

@martinalinda krásné testicky, a pomaloučku sili! Začínají ti krásné starosti tak si to pomalinku užívej 😉

leontynkar
25. bře 2015

Zdravím vás 🙂 jestli bych mohla, přidávám se do klubu ;) Pořád dokola čtu o OVU testech, které můžou ukázat těhu. Moje situace 11.DPO negat. tt. / z odpoledne/, dnes 12.DPO ráno lehounce pozit. ovul.test. Neměla jste to takhle některá? Kéž bych mohla doufat v ten nejkrásnější výsledek 🙂

leontynkar
25. bře 2015

@martinalinda moc moc gratuluju!!!

janajens
25. bře 2015

@blauen jj na kazdou ceka mimisek ale u nas si dava na cas my se snazime dva roky a vy..

marketat
25. bře 2015

@martinalinda Je vidět, že sílí 🙂 Paráda 🙂 I já měla takové myšlenky, a myslím, že tě podobné nepřejdou až do porodu, teda alespoň tak to mám já 😉 Od pozitivního testu přemýšlím nad tím, jak to zvládneme, jestli budeme mít dost peněz, budeme dobří rodiče, prďola bude v pořádku... a až se narodí, budou zas jiné starosti 😉

Jinak já jsem dneska po prvním monitoru a na porod to naštěstí zatím nevypadá 🙂 A prďola spala, tak do ní doktor muset žďuchat, aby byly pěkné ozvy 😀 A pak mě za to trestala celou cestu domů 😀

@loilla Jůů, spánek ti závidím, už měsíc můžu spát jen na jednom boku, když si lehnu na druhý, tak nacpe mimčo nohy pod žebra a tlačí.

majkylove
autor
25. bře 2015

@martinalinda takový myšlenky si ted vůbec nepřipouštěj,ono všechno nějak jde tak samo,neboj a 9 měsíců je celkem dlouhá doba na to aby jste si vše dobře rozvrhli 🙂 no a co vaši,co by měli říkat,určo budou nadšení 😉
@loilla je mi jasný že seš teď hodně venku a tak,já taky,taky nepíšu jako obvykle,ale tak musím to tu všechno kontrolovat 😀
teda to máte doma veselo,no snad se dá Jarda brzo do kupy,to je hned ty záda 😒 a hoď foto světlovlásko 😉
u mě fajn,jako docela mě udivuje jak je den ode dne těžší si obout ponožky a boty a každej den se tomu hrozně divím,u všeho hekám jak koza,jako sranda už no 😀 ale cítím se dobře,to je důležitý.v úterý jdu na KO a asi by měl být poslední utz a zrovna už se asi dozvím kdy půjdu na mateřskou tak už se těším 🙂 já se upřímně už na kontrolu úplně vybodla a celkem to dost sabotuju tak snad se mi to v těch posledních týdnech ještě nevymstí 😅

loilla
25. bře 2015

@marketat Já taky nemohla pořádně spát.. Když jsem lehla na jeden bok - tak kopal, když na druhý - tak tlačil na bránici a nemohla jsem dýchat.. ale teď poslední cca týden je úplně vzorný, dává o sobě vědět, ale "něžně", takže mě nic netrápí a můžu ležet jak chci.. 🙂 Takže Ti přeju, ať Ti dá taky pauzu 🙂

loilla
25. bře 2015

@majkylove On je má hlavně v čudu už asi dva roky.. Od doby co mu v nich seklo při zápase.. Vždy se sem tam ozvaly, ale za chvíli to přešlo.. V té době chodil po rentgenech, rehabilitacích, ale nic nepomáhalo.. Až teď ho to drželo dlouho, tak mu kluci z týmu domluvili návštěvu u fyzioterapeuta, ten ho projel kostičku po kostičce, sval po svalu a řekl mu, že má skříplý nějaký výběžek na ploténce, ale že to dá do kupy, jen že to není na jednu návštěvu.. Tak snad pak bude pokoj 🙂 V brzké době hodím 🙂) Překvapuje mě, že se tomu divíš.. 😀 Já už se snad nedivím ničemu.. 😀 I když pro mě je zrovna tohle složitější, ale ještě se to dá a nevypouštím u toho páru.. Ale taky to přijde, kulatím se teď pěkně.. 🙂 To je nejdůležitější, že se cítím fajn.. To je moc dobře!!!! 🙂 V úterý? Já jdu taky v úterý.. 😀 Já to sem tam přetáhla, o tom žádná.. 😀 Ale přes noc jsem si to nikdy nelajzla, takže jsem ráda, že teď konečně budeme moct jet na víkend k Jardy ségře, rodičům a já nebudu muset stresovat.. 😀

blauen
25. bře 2015

@janajens začali jsme se snažit v září 2013 mezi tim byly i pausy k vůli zdrav. Problémům. Takže taky už dlouho. Je to ubijejici. Ted jsem mela jít na laparoskopii, , ale ještě počkáme do června.

janajens
25. bře 2015

@blauen ja byla byla minuky rok s cystou mela skoro 7cm ted zase konizace cipku my se snazime od ledna 2013 takze taky uz ranec dni snad se nam obema brzy zadari

blauen
25. bře 2015

@janajens určitě se nám brzy zadaří, je jaro, bude slunicko, více energie. Tento rok se nám to prolomit, věřme tomu. 😉

setnickovak
25. bře 2015

Ahojky... muzu mit dotaz?
Mate nekdo zkusenost s timhle- ted 8.brezna jsem vysadila... 13. Rano Jsem dostala ms... a trvala do 16... 17 jsme meli sex a v sobotu 21. Jsem mela jednorazovy slabounky nahnedly vytok... zaroven me od nedele obcas pichne nebo dloubne v podbrisku, jsem unavena a citim (bude to trapne) jako bych byla "otevrena", takovy zvlastni pocit tam dole 🙂 ... nemam na nic chut a kazdou chvili zaludek na vode...
Poradite mi?

janajens
25. bře 2015

@blauen no tak uvidime snad mas pravdu 😉

janajens
25. bře 2015

@janajens dekuji za prijeti