Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
25. dub 2015

@bublinka74 jeee babicka, tak to moc gratuluju 🙂 to bude krasny, obe miminka i to vase a jeho spolu 🙂 A to blinkani ani mi nemluv, do 5 mesice? bozinku, snad to nebude tak dlouho u me...uz ted se hrozim a pocitam dny do konce tretiho, kdy to ma skoncit, protoze klesa hcg. Jsem zvedava... A co ty, uz mate nejaky termin kdy na to vse pujdete? Kdy uz budete moct zacit na miminku?

mysackovi
25. dub 2015

@martinalinda Nene....teď ne....ve čtvrtek jdu k tomu novému doktorovi,tak uvidime co se bude dít 🙂

karlos12
25. dub 2015

@mysackovi u Dr. držím pěsti.Jak to dopadlo ohledně hypotéky a pozemku ? Kdy začnete stavět ?

karlos12
25. dub 2015

@martinalinda to přejde, uvidíš 😉 Včera jsem zasadila nějaké skalničky od tchýně, ale když jsem si představila velikost skalky, to abych šla tancovat k tyči, to bude kytiček 😉 Zasadila jsem si hrášek a nějaké bylinky.Furt jsem to okukovala, asi aby to rostlo.Ale hortenzie z loňska už mají nahozeno na květy, to budu zase pozorovat každý den.Jako asi ostatní 😉 Jsem jak blázen.Jinak také musíme dorovnat terén a všechno možné.Bude to ještě trvat, ale místečko na kytičky jsem si musela udělat.

mysackovi
25. dub 2015

@karlos12 dekuju 😉
No asi jsme poseroutkove,ale radsi do toho nepujdem....tim ze noc nemáme tak by nás hypoteka vysla docela dráhy :-/
Škoda...třeba se objeví ňáký domeček 😉

mysackovi
25. dub 2015

Holky já nevím... Ms byla taková prazvlaštní, v podstatě byla,nebyla.. :-/
Ovu testy jsou pořád takovéhle jako na foto.

karlos12
26. dub 2015

@mysackovi tak není kam spěchat.Vždyť můžete začít i za 5 let.A k testu : nejsi divná ? 😉 Já tento měsíc ani nedělal testy, nic.Příští měsíc mám slíbeno od doktora, to už vydržím 🙂

mysackovi
26. dub 2015

@karlos12 divná? Proč?....;-D
JA si je mela dělat protože jsem mela ten clostik...a tím nebyl úplně jasně pozitivní a MS byla jako když nebyla,tam dělám dal.
Ale asi už s tím přestání...ve čtvrtek budu snad moudřejší 🙂

karlos12
26. dub 2015

@mysackovi tak to jo, já myslela že Ti má naopak dopomoct, vůbec tyto léky neznám.Takže ve čtvrtek jdeš k novému ? Pak dej vědět dojmy, určitě bude fajn 😉

marketat
27. dub 2015

Ahoj holky, zatím nebudu dočítat, co se tu přes víkend stalo, jen napíšu, co se stalo u nás 😉 Po náročné noci se nám v pátek v 6:41 narodila Tonička 🙂 Už jsme doma, malá je úžasně hodné mimčo a my jsme ti nejšťastnější rodiče 🙂 Tak tu na vás na všechny kašlu pořádnou dávku štěstí, ať přibývá na světě co nejvíc báječných lidí 😉

loilla
27. dub 2015

@marketat Moc, moc gratuluji!! 🙂 Přeji hlavně zdravíčko a ať jste stále tak šťastní! Užívejte si ty krásné, společné chvilky! ♥

karlos12
27. dub 2015

@marketat to je super, blahopřeji, ať je zdravá a spokojená a občas trošku zazlobí, ať víte že ji máte 😉

karlos12
27. dub 2015

@loilla Tý jo, moc hezké fotky, jen vypadáte moc mladě, oba 😉

loilla
27. dub 2015

@karlos12 Děkuji (nebo spíše děkujeme) moc.. 🙂 Co to je "moc mladě"? 🙂

karlos12
27. dub 2015

@loilla nemáš zač, když jsou fotečky moc hezké a oboum Vám to sluší 🙂 Prostě mladě, skoro nezletile 😉

bjoucik.15
27. dub 2015

Ahoj holky, tak se k vám po menší pauze připojuji zpět 🙂 Revize proběhla v poho, šestidedělí taky, jen první MS po revizi dorazila za 45dní... teď čekám na další... ale už se zase snažíme 🙂

bjoucik.15
27. dub 2015

@martinalinda teedy mooc gratuluju k mimi 🙂

majkylove
autor
27. dub 2015

@marketat mooooc gratuluju a přeju spousty zdravíčka,štěstíčka a lásky!!!!myslela jsem na vás fakt každej den 🙂 užívejte si berušku a až budeš mít čas,chuť a energii tak se můžeš podělit s průběhem,zážitky a hlavně fotečkýýý 😵 😵 😵

terezapetrova
28. dub 2015

@marketat velká gratulace 🙂

karlos12
28. dub 2015

@bjoucik.15 ahoj, vítej zpět.Teď už se na Vás musí štěstí obrátit 😉

bjoucik.15
28. dub 2015

@marketat gratuluju k malé 🙂

bjoucik.15
28. dub 2015

@karlos12 Děkuji, no snad už konečně...

karlos12
28. dub 2015

@bjoucik.15 si pískej 😉

blauen
28. dub 2015

@marketat taky se přidávám ke gratulantům a přeji hlavně hodně zdravíčka, ať Tonička pěkně roste a dělá mamince a tatínkovi jen samou radost!

loilla
28. dub 2015

@karlos12 Tý jo, až tak.. Tak to je hezký na to, že mě bude v červenci 25 a Jardovi 30.. 🙂))

loilla
28. dub 2015

@bjoucik.15 No hurá - ahoooooj! 🙂))

loilla
28. dub 2015

@bublinka74 No nazdááár, Ty jedna! Kde se furt flákáš! 🙂)) Gratuluji k babičkování a věřím, že brzo budu blahopřát i k "maminkování" 🙂

bjoucik.15
28. dub 2015

@loilla ahoooj 🙂 tak jak se daří?? už to máš za pár co? ti závidím 🙂

karlos12
28. dub 2015

@loilla to bych neřekla 😉 ale vážně.

chilli009
28. dub 2015

@marketat obrovská gratulace a hlavně zdravíčko Toničce 😵