Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
6. kvě 2015

@majkylove to je super, hned juknu.Jo, konec je prý hrozný, ale už jen chvíli.Vyš. nevím, čekám na ms, ale nevím kdy by měla dorazit, přesně, tnto cyklus jsem nedělala ani ovu tesy.Ale už aby dorazlila, prsa bolí jako sviňa, spíš k odpoledni, břicho bolí celý den a už dva dny mi je dopoledne na omdlení a nějak divno, odpol. už je dobro.Takže čekám a pak se objednám.Snad se někam pohneme 🙂

karlos12
6. kvě 2015

@mysackovi to je super, že je takový, to bude jiná spolupráce, co ? Já čekám na ms, jak jsem psala výš, takže už chci aby přišla, tyto stavy se mi moc nelíbí, hlavně když jsou jen před ms, jinak by to člověk přežil i rád.A co budeš mít za výsledky ?

ssmoulina
6. kvě 2015

Ahoj holky.. Tak 1.5. jsem měla pozitivní těhotenský test 🙂 juchuuu... V pondělí jsem byla u gynekologa-měla bych být v 5 týdnu... Vyšetřil mě ale hcg mám jen 60.. Takže to asi nedopadne ☹

mysackovi
6. kvě 2015

@karlos12 to teda...tak snad to nezakřiknu a bude takhle pořád fajn 🙂
výsledky, zda nemám v těle zánět...a doufám, že není...aby se mohlo púokročit dál 🙂
už je čas, aby se něco dělo 😉

karlos12
6. kvě 2015

@mysackovi aha, to je pravda, kolegyni teď zjistili alergii na jeho sperma a nějaký skrytý zánět.Tak bere léky a mají 2 měsíce útrum, ale na druhou stranu se to léčí a bude brzy vyřešeno.Tak budu držet pěsti 🙂

karlos12
6. kvě 2015

@ssmoulina to je škoda, to je hodně nízké.Ale už to nebude dlouho trvat.Teď to bude rychlovka 😉

mysackovi
6. kvě 2015

@karlos12 děkuju 🙂

majkylove
autor
6. kvě 2015

@terezapetrova Teri já jsem věci balila cca v 33 týdnu,já myslím že tím člověk nic nepokazí když je nachystanej radši dřív než fakt pak někde stresovat 🙂
a yal nepořizuju,nechám si dát normálně klystýr,prý kolikrát i uleví jak se nahřeje to břicho tak uvidíme no,jako moc se na to netěším,ale tak nedá se nic dělat že 🙂
@mysackovi supééér že se bude konečně něco dít,teď už to půjde jak po másle 😉
@marketat jakpak je mamino?jaké je šestinedělí a co malá? 🙂
@karlos12 jo ty nevíš kdy má dojít ms,hmmm,to už by dojít třeba nemusela 😉

mysackovi
6. kvě 2015

@majkylove děkuju...doufám 🙂 ...už je na čase 🙂 a jak se cítíš ty.....moc ti to sluší 🙂

karlos12
6. kvě 2015

@majkylove už zase našeptáváš ? 😉

majkylove
autor
6. kvě 2015

@mysackovi cítím se dobře až na nohy jako koule a močák velikosti oříšku 😀
@karlos12 a holky na čase je každopádně,teď je ten čas váš 😉
a já a našeptávat? nééééé 😀

loilla
6. kvě 2015

@majkylove močák velikosti oříšku - to si mě pobavila.. 😀

majkylove
autor
6. kvě 2015

@loilla 😀 no větší nemůže být s jeho momentální kapacitou 😀

ssmoulina
7. kvě 2015

@karlos12 Myslíš? Já se bojím že to zas bude trvat dlouho... To je ted druhé těhotenství-první bylo mimoděložní...
Normálně asi místo toho abych se na druhou čárku na testu těšila se jí začnu bát.. ☹

bjoucik.15
7. kvě 2015

@ssmoulina to je mi líto.... :(

Jinak holky dnešní test opět negativní... už tomu fakt nevěřím, ale přes noc se mi udělaly tmavé modřiny a natekla mi víc prsa, už jsou i bolavé... takže se bohužel musím objednat k dr na vyvolávačku.... Achjo!

bjoucik.15
7. kvě 2015

@majkylove jj močák velikosti oříšku si pamatuju moc dobře,... chodila jsem na malou každou chvilku a často se stalo, že jsem čůrala u otevřeného auta na silnici, protože bych to dál nedonesla 😀 😀

karlos12
7. kvě 2015

@majkylove jo,jo, jsem ten nejlepší našeptávač 😉 Takže poslední týdny trávíš na záchodě ? Bylo by to vhodné, Ty končíš a ostatní čekatelky začínají, co ? Třeba někdy. 🙂 Už se těším na Vašeho broučka, stále nevíte co to je ?

karlos12
7. kvě 2015

@ssmoulina to je mi líto, ale do třetice všeho dobrého , ne ? Jen nechápu proč si příroda takhle hraje, je to trochu kruté.Možná si toho pak budeme víc vážit a užívat si s dětičkama 😉 Ale už se na to moooc těším 😉

ssmoulina
9. kvě 2015

Je to na prd..Ty co chtějí mimíska mají problémy nebo to nejde podle lékařských tabulek a pak je problém..A ty co nechtějí do toho zapadnou a kolikrát to končí chtěným potratem,v babyboxu nebo-známe ze zpráv-v popelnici.. Je to děs a hrozně od té "přírody" nefér! Já jdu v pondělí znova na krev jestli se bobek drží a bojuje nebo jestli bude nuné to ukončit.. ☹ Ach jo,to jsou nervy!!! ☹ 😢 😢 S tak nízkým hcg tomu už sama přestávám věřit,že by to bylo dobré,ale malá naděje je ve mě pořád.. Tak pokud můžu poprosit-držte prosím pěsti 😉 budu ráda 🙂

marketat
9. kvě 2015

@majkylove Je mi dobře, sice už začínám být trochu unavená, jak nespím víc než 3 hodiny v kuse a pak jsem hodinu vzhůru. Ale je to tak krásný, že mi to ani nevadí 🙂 Malá je poklad, fakt. Občas se přistihnu, jak se na ní koukám, když spí a usmívám se 🙂 Prostě hormony 😀 A šestinedělí, kromě mého breku u čehokoli dojemného je fajn, jen bych už chtěla s Toničkou někam vyrazit, takže se těším, až bude těch 6 týdnů za námi a my si uděláme první větší výlet (alespoň k jedněm z rodičů) 🙂

karlos12
9. kvě 2015

@ssmoulina já Ti je držím.Je to fakt nespravedlivé, s tím bojuji už rok a půl ( skoro ) ☹

majkylove
autor
9. kvě 2015

@bjoucik.15 naštěstí přes den to ještě jakž takž jde,ale v tu noc je to fakt bez kapacity 😀 nejlepší je když mi tam zrovna narve tu hlavu a já mám pocit že se musím počůrat na místě snad a na záchodě ze mě vypadnou 3 kapky 🙂
@karlos12 no jasně že já skončím a vy začnete,už to prolomila marti,teď jste na řadě vy,já o tom vůbec nepochybuju 😉 a fakt nemáme ponětí kdo se nám tam schovává,ale většina lidí nám tipuje chlapečka 🙂
@marketat toho nespaní se bojím skoro nejvíc,já takovej spáč a pecivál 🙂 jinak ti věřím že na ni vydržíš jen tak koukat,já už se tááák těším 😅 a musíš čekat šestinedělí než někam vyrazíš?jako vím že nemáme jít do márketů,obchoďáků,atd,ale myslím že k rodičům jezdit budu celkem rychle,ale tak máme to 20km,to nic není že a kor když je tak pěkný počasí.musím ho už nějak vyhnat,ale jńevím jak 😀

marketat
9. kvě 2015

@majkylove My máme oboje rodiče cca 50 km, když přijedeme, budou mít tendenci sezvat celou rodinu a to pak bude horší než supermarket 😀 Zvlášť to tak má tchýně a kdybychom nejdřív jeli k mému tátovi, tak to špatně ponese a bude remcat... 😀 Za 14 dní už to řešit nebudu, ale ve 14 dnech malý mi to přišlo brzo (jeli bychom na celý víkend) Jinak ty už to máš za pár 😉 Za chvíli nám všem prozradíš, co v tom břiše schováváš 😉 A jak se cítíš?

majkylove
autor
9. kvě 2015

@marketat joo,tak to zas chápu 🙂 aspoň to ale pak budeš mít z krku téměř při jedné návštěvě,mě se sem budou všichni courat postupně tak ono by to možná nebylo vůbec špatný u těch rodičů ať se všichni slezou tam 🙂
já jen doufám že už to mám hodně za pár 😀 ale cítím se moc dobře,to zas jo,nebýt nateklých noh,ale už i na ty jsem si celkem zvykla a nocí na prd,ale přes den furt paráda,nevím co je ani tvrdnutí,ani poslíček,no tak snad si děloha poradí i bez přípravy a to vééélmi rychle 😀

bjoucik.15
9. kvě 2015

@majkylove až půjdeš zase na záchod předkloň se, vyprázdníš se víc... 🙂

zuzu.ch
9. kvě 2015

Ahojky holky také se snažíme už od prosince. Teď už mám tři dny zpoždění 4 testy pozitivní viditelně, ale mám cystu a bojím se,že to ovlivňuje ona potvora jedna. :(

martinalinda
10. kvě 2015

@marketat dodatecne moc gratuluji k narozeni holcicky, nadherne jmeno 🙂 At je vse v poradku a ma se stale k svetu. Ja bojuju se zvracenim, tak snad to brzy prejde 🙂

loilla
10. kvě 2015

@martinalinda Ahůůůj! 🙂 Tak co, jak se cítíš? Tedy, mimo toho zvracení? Vše v pořádku? 🙂

martinalinda
10. kvě 2015

Ahoj kočičky moje....moc se omlouvam, ze jsem tu dlouho nebyla, resila jsem porad neco v praci, a zacalo mi byt dost zle, postupne a pak to prislo...ani se neptejte..je mi zle jak nikdy nebylo. Od uterka zvracim tak 8x denne, z prace jsem musela jit domu, to se nedalo...takže do čt jsem lezela doma, nebo spis sedela pred zachodem a cekala, kdy to zas prijde. :'( Vcera a dnes je mi konecne lip, jsem prave 11+3tt, tak asi byl zrovna vrchol HCG, ktery mi teda zpusobil, to co zpusobil. Nikomu bych to neprala. Stastne zeny ty, co je to nepotkalo. Takze mam dole asi 5kg, protoze nic nejim, piju malo a kdyz se napiju vic, jde to ven..takze takove stridavo oblacno.
Jinak co se tyka mimi, ma se cile k svetu, v st jsem byla na utz u sve dr...mame 3cm, srdicko tluce a vse v poradku, dokonce se i hybalo, kopalo nohama a rukama hybalo 🙂 Byl se mnou manza, tak koukal jak divy, uplne slzy v ocich..jak se hybalo. Dr. mu vse vysvetlila, pak si mimi vyfotil na obrazovce a byl spokojen. Ve ct. v tom mem stavu, asi si dokazete predstavit..jsme jeli do Frydku na odber krve na 1.screening. Strasne mili byli v krevnim centru, super fakt. A ta cesta autem, ani nebudu vykladat. Pak hned zas domu do postele.
Dneska se uz musim sbirat, at zitra v praci neco zvladnu, ale porad bych spala, jsem slaba, unavena..jeste to pocasi nic moc..tak hlavu vzhuru, musim to zvladnout.
21.5. me ceka screening a pak 27.5. kontrola u me dr.
Posilam fotecku z uterka. Vypada jak ufouncek, ale jsou to pry mozkove laloky 🙂

bjoucik.15
10. kvě 2015

@martinalinda jj nevolnosti jsem s malou měla taky.. já musela odejít z práce na rizikovku.... nedávala jsem MHD, nemohla jsem být bez jídla a to jsem v práci u pc moc jíst nesměla a na záchod jsem taky nemohla moc chodit takže to byly muka.... i výtah mi dělal problémy, takže jsem byla ráda, že jsem doma a v klidu... když to prostě nepůjde tak to nehroť.... 🙂 Fotečka pěkná...