Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
3. srp 2014

@laky88 taky se snažím o první mimi,ikdyž je mi už 30☹

annna79
3. srp 2014

Tak jsem s toho jelen.Takto vypadá glukhaphonový testík dnes.Tak teď nevím zda to až takto může zbarvit spermie a nebo mám už ovulku před první MS ?

denisska
3. srp 2014

@laky88 jak dlouho se snažíte?.🙂

annna79
3. srp 2014

@denisska
Je to zajímavé jméno vůbec ho neslýchám.Chtěla jsem Amálku, ale říkaj jí ve 30 Amálko?

denisska
3. srp 2014

@annna79 a já bych dala Amélie a říkala ji ami

laky88
3. srp 2014

@denisska druhý měsíc,takže jsme uplně na začátku🙂

bublinka74
3. srp 2014

Jsou to taková jména co jsou málo slyšet 🙂 hezký

denisska
3. srp 2014

@laky88 jj tak my to máme ted tretí ,ale i to stačí na depku🙂

denisska
3. srp 2014

@bublinka74 no práve, ta kolegyne ma deti radovana a jolanu a dalsí kolegyne ma pritele radovana a ten má segru jolanu😀 ,neskutečná náhoda,

bublinka74
3. srp 2014

@denisska jééé to je dobrý 😀

annna79
3. srp 2014

Mám ségru Jitku švagr Jirka a mají Jiříka.kámoška je Jitka za manžela má Jirku a syna Jiříka.

marmor
3. srp 2014

@annna79 To vypadá na ovulku, viď? 😉

bublinka74
3. srp 2014

u nás to je taky super ...býval muž byl Jiří,syn Jiří ...táta Jiří,bratr Jiří a strejda Jiří 😀

annna79
3. srp 2014

@marmor asi snad?Nevím , že by tak brzo?Potrat jsem měla prvně a doufám že naposled tak nevím jak to po něm chodí.

marmor
3. srp 2014

@annna79 Taky nemám zkušenost, ale určitě bych na to dnes skočila 😀

annna79
3. srp 2014

Jelikož včera večer bylo mírně zelené tak jsem to měla v plánu, ale manžel má celý víkend noční.Tak jsem otravovala ráno po noční 🙂 tak uvidíme.Ještě mi říká zašpuntuj si to.To mě po ránu pobavil. 😀

petavan
3. srp 2014

@laky88 ahojky tak to jsme na tom podobně taky se snažíme krátce teprve druhý měsíc o první mimčo tak to mužem klidně probrat ;)

kackarebicerova
3. srp 2014

Tak teda zacinam 8 mesic snszeni a hned s elanem..mam plodne dny tas se poctive snazime ale nevim zda to vyjde jelikoz mam ten zanet

ycida
3. srp 2014

@laky88
Ahojky, najíždíme s přítelem na třetí měsíc, ale občas mi to přijde jako věčnost ☹

laky88
3. srp 2014

@ycida to jsme na tom stejně,nikdy se mi dny tak nevlekly,jestli to takhle půjde dál tak si uženu falešnou březost:D

audrey44
3. srp 2014

Ahoj holky, tak vcera se mi MS uplne zastavila, zato dnes nastoupila v plny parade. Takze 1DC az dnes. No a pak jdem na to. Kez by dalsi mrcha nedosla. To cekani na testovani je fakt sileny ☹ Si to zive pamatuju s Emickou, jak jsem se nemohla dockat... A to jsem si slibovala, ze to nebudu hrotit! Tak aspon pred chlapem se musim drzet 😀

audrey44
3. srp 2014

Jinak my jmena nevime teda. Holcicich se nam libi hafo, ale na klukovi se neshodneme. Takze my musime mit zase holcicku 😀

gabi2409
3. srp 2014

@ycida Tak ani tento měsíc to nevyšlo a pomalu se začínáme smiřovat s umělým oplodněním, cca za 14 dnů jde manžel na kontrolní spermiogram po 3 měsících a pak bude vynesen konečný ortel....tak nám držte palce!!!!

marketat
3. srp 2014

@bublinka74 tiše držím palce, ať to opravdu vyjde a za pár dní je čárka silnější 😉

marketat
3. srp 2014

My máme jména vymyšlený už hrozně dlouho, pokud se ještě nerozmyslíme, tak by holčička měla být Tonička a kluk Jindra. Ve hře pro kluka jsou další jména, bude záležet, jak začnou pracovat hormony 😀 Jestli to teda někdy vyjde.

karolinka1210
3. srp 2014

Ahoj holky, začali jsme se s přítelem snažit o mimi. Ovulaci jsem měla 17.7. samozřejmě jsme se snažili. teď mi už 3 dny mešká MS. Test s citlivostí 10 byl negativní... Cítím tlak v podbřišku a bolí mě záda... taky chodím často na malou... Myslíte že jsem testovala moc brzo... Děkuji za odpověď 🙂

annna79
4. srp 2014

@karolinka1210
Zkus ráno bazální teplotu.Mě předtím nebylo nějakou dobu dobře, ale test byl neg.zkusila jsem a měla jsem pořád 37 nebo 37,1 testovala jsem 14 dní a nespadla.Prý když se dlouhodobě drží na 37 jsi těhotná.

bublinka74
4. srp 2014

@marketat ahojky ,děkuji ...jdu koupit dnes další testy ,špinění nikde,uvidíme 🙂 jak dlouho se snažíte Vy 😉

bublinka74
4. srp 2014

@marketat koukám ty jsi taky z Kladna 😀

marketat
4. srp 2014

@bublinka74 my se teď snažíme druhý měsíc, takže chvilku, ale i tak už bych chtěla, aby to vyšlo. 🙂
Jo, z Kladna jsem, i když se tam teda teď moc nevyskytuju, přestěhovali jsme se do Českých Budějovic 🙂