Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

kija
25. srp 2014

@martinalinda Ahooj 🙂 Já myslím, že šance je pořád, někomu se to opravdu neukáže hned po vynechání MS, ale třeba i pár dní nebo i týden po, takže tak obden testuj a moc přeju, ať se // ukáží 😉

adrusenkaaa
25. srp 2014

@kija hodně štěstička přeji 🙂

kija
25. srp 2014

@audrey44 Děkuju 🙂 Přesně, volný průběh je nejlepší, miminko samo ví nejlíp, kdy je nejlepší chvíle pro to, aby přišlo 🙂 On to člověk neuspěchá, i kdyby milionkrát chtěl. Angličtinu mám taky v plánu 🙂 Juuuu! A jak se máte po svatbě? Už máte nějaké fotečky? 🙂

karlos12
25. srp 2014

@kija uvidím ráno,moc se mi do toho nechce,bojím se.Vím že tím to nezakřiknu,ale i tak.Stejně si ve středu udělám radost,koupím něco na miminko,aby chtělo k nám,když už tu nezmrzne nahé 🙂 Já jdu také 18.9. k dr,jen na pokec,coby kdyby.Je to delší doba,ale užbude něco vidět.Třeba jak Vám fazolka mává 🙂

kija
25. srp 2014

@karlos12 Věřím, já se taky právě bála ☹ Ale tak uvidíš, jestli to máš pravidelně, tak to odhadneš, kdyžtak až pozítří, pro větší klid 🙂 Co už máš všechno nakoupené? Pohrávám si s myšlenkou, že něco malinkýho taky už koupím, ale zatím si říkám, že to snad do toho 18. vydržím 🙂 Právě, zas jsem ráda, že nebudu muset stresovat, jak to, že tam nebylo ještě nic vidět. Snad to uteče a bude to ok 🙂

martinalinda
25. srp 2014

@majkylove dekuju za podporu, uz v to nejak moc nedoufam, ale vim ze tady nekdo psal, ze i po ms se muzou stale najit dve carky, i treba po tydnu, ze to nemusi jit hned videt pred ms. tak stale nejak doufam, ale asi mylne. uvidim, test udelam zitra a pak asi koncem tydne a o vikendu a budu cekat zda prijde nebo ne. ale dekuju, ty jsi na tom ted jak? negativni test? drzim palecky 🙂 brzy se hlavne uzdrav

@bublinka74 to nasvedcuje, ze by to mohlo vyjit ne? tak budeme cekat na info zitra po prohlidce u dr. 🙂

@kija moooc gratuluji, krasa, tak se ti to povedlo 🙂 tak se hlavne drz a budeme cekat na dalsi zpravy, utz atd. 🙂 a moc pekne napsany clanek, ty jsi dukaz toho ze je lepsi se nesnazit a nechat to tak, kez by se to podarilo i nam, asi uz to tento mesi nevyjde, ale pristi by mohlo 🙂 a to jsem zvazovala ze si zacnu merit teplotu a testy, asi na to prdim, spis tomu necham volny prubeh a budem si jen uzivat cely mesic klidne 🙂
děkuji moc za podporu, uvidim co bude, zkusim jeste testovat zitra a pak obden jak pises a uvidime, jako neni mi uplne ok, ale muzou to byt taky priznaky prichazejici ms...takze to zatim nechavam tak, venuju se plne praci a radosti (kamaradi, manzel, svagrova s ditetem...) - snazim se zabavit a nemyslet na to, ze ms neprisla a test je bily...

bublinka74
25. srp 2014

@martinalinda noo mohlo,ale po vyvolávačce jsem to měla jen dva dny a třetí den špinění,taky dost divný ..noo zítra budu moudřejší 😉

martinalinda
25. srp 2014

@bublinka74 tak budu drzet palce at to vyjde, ono asi me to k doktorce taky nemine, ale jeste pockam, zajdu az tak po 14 dnech po ms, coz bude pristi tyden a uvidim, bud to do te doby dostanu a nebo si pudu popovidat 🙂

bublinka74
25. srp 2014

@martinalinda noo já právě šla taky po 14 dnech co jsem to nedostala,z testu nic a vyvolávačku,pak dva dny slabé krvácení a hned na to bolesti prsou ,furt pocit na zvracení a to trvá až do ted ,kamarádka,že jsem divná a že jsem přibrala ... noo divná nooo 😀

ycida
26. srp 2014

AHoj děvčátka, tak já mám třetí den po začátku MS a nikde nikdo... Sice klepe, ale nikdo nevchází... Nevím, zda můžu být těhotná 😒 . Mám strach si udělat test, abych nebyla zklamaná. S přítelem jsme na tom teď nebyli nejlépe a bojím se, že nedorazí(la) díky psych.vyčerpání... Migrénu jsem měla přesně v den, kdy mě měla navštívit a stále hlava pobolívá, stejně jako bříško, jen ne a ne přijít... Ráda bych už mimčo, mám zase hlavu někde jinde, když už je opět vše v pořádku 😉 . asi pět dní před MS jsem si dělala testík a nic a proto se toho teď obavám ☹ ... Sím, je mi to trapně, ale můžete mi někdo poradit? 😅

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 ani ň,takže už to vzdávám a čekám na mrchu,doufám že u tebe to vypadá líp

sleepers
26. srp 2014

@ycida pokud si neudelas test nebo nezajdes MUDr., tak nevis na cem jsi. Ja bych si udelala test a uvidis. Pokud to nevyjde ted, vyjde to priste. 🙂

bublinka74
26. srp 2014

@majkylove kočko nevzdávat to 😉 ,taky se nevzdávám 😀 dnes si jdu pro ortel 😀

marketat
26. srp 2014

@ycida Já bych klidně test zkusila, pokud už je MS opožděná, tak by už mohlo být něco vidět. Před zpožděním nic být vidět nemusí 😉

marketat
26. srp 2014

@kija Já ještě objednaná nejsem, doktor má tenhle týden asi dovolenou, nemůžu se mu dovolat 🙂 No aspoň bude něco vidět, když půjdu později 😉 A jo, pořád je to neuvěřitelný, dokud prcka neuvidím na ultrazvuku, tak tomu neuvěřím 🙂
Jo a napsala jsi to moc hezky, přesně chápu tvoje pocity 🙂 Teď na dovolené to bylo tak super, že jsem si říkala, že jestli mimčo nevyjde, tak taky dobře a budu se práci se psama věnovat víc. 🙂 No a mimčo je asi na cestě, takže se budu muset naučit běhat s břichem 😀

karlos12
26. srp 2014

@majkylove vypadá to úplně stejně.Také čekám.Nu co,někdo tu musí zůstat,ne ? 🙂

karlos12
26. srp 2014

@kija nakoupeno nemám nic,ale přemýšlela jsem že začnu,pomalounku,jen tak,pro radost.Jinak dnes test ( s majkylove,jak jsme se dohodly ) a nic.Ale nevadí,jsou horší věci. 🙂

karlos12
26. srp 2014

@bublinka74 hodně štěstí 🙂

karlos12
26. srp 2014

@ycida čeho se bojíš,kdyby mi už meškala,tak se nebojím.Jinak to nezjistíš !!! 🙂

majkylove
autor
26. srp 2014

@karlos12 ach jo,dokud nedojde jeste snad sance je?ale ja uz tomu neverim☹

svobodpetika
26. srp 2014

holky neustále zapomínám brát listovku ☹ jak to děláte ? na mojí píšou že se má brát před večeří ale to si nikdy nevzpomenu 🙂 myslíte že to vadí když jí třeba budu brát jindy?

karlos12
26. srp 2014

@majkylove uvidíme,ale i kdyby,no.Plno lidí ,i tady, se snažilo déle než rok,pak se zadařilo.Chtěla jsem být ta rychlovka,ale asi si Nás( nás dvě ) vybírá velmi pečlivé miminko,proto mu to trvá.To by odpovídalo povaze manžela,proč myslíš že svatba byla po 12,5 letech 😉

karlos12
26. srp 2014

@svobodpetika já mám brát po jídle.Někdy zobnu ihned,někdy déle,ale nějak to neřeším 🙂

kija
26. srp 2014

@martinalinda Děkuju moc, určitě se budu ozývat. K Dr. jdu až 18.9., takže ještě čas. Jinak mi je fajn, akorát jsem ospalá. Přesně tak, lepší nic moc neřešit, nechat to na přírodě. Já si říkala, že ovulační testy používat nebudu, ani teplotu měřit, někomu to možná pomůže, mě by to akorát stresovalo, když by to nebylo jak v učebnici. Uvidíš, taky to může být ono, taky to může být MS, ono je to dost těžko odlišitelný. Tak hodně štěstí 😉

kija
26. srp 2014

@marketat Jee, tos to s tím přemýšlením měla podobně. Taky jsem si úplně říkala, že snad to nevyšlo, protože jsem se fakt začala těšit na ten náhradní program 😅 Já půjdu taky později, jsem na 18.9., takže cca konec 8tt. A do té doby, než ho uvidím, mi to taky přijde neuvěřitelný, navíc takhle brzo je velký riziko čehokoli. Ale věřím a fandím drobečkovi, že to zvládne 🙂

kija
26. srp 2014

@karlos12
@majkylove Jo, dokud nedojde MS, tak je šance vždycky. Miminečko přijde, v pravý čas, však se nebojte 😉 Já sice // už mám, ale ani zdaleka nemám jistotu, že se taky miminko narodí. Rizik je spoustu, snažím se na ně nemyslet, spíš to brát realisticky. Ale věřím, že to bude ok 🙂

@karlos12 Kdy jste měli svatbu? 🙂

kija
26. srp 2014

@svobodpetika Já zaúkolovala manžela, hlídá mi listovku on 🙂 Většinou večer, hlavní je, že se vůbec bere.

majkylove
autor
26. srp 2014

@kija vis kdyz uz se nekteri snazime pul roku a vic tak uz se na to spatne nemysli,i presto ze vim ze si tim spis ublizuju tak v kombinaci jeste s mou povahou mi to proste nejde,nemuzu si pomoct,ale cim dyl to trva,tim hur to prozivam...

karlos12
26. srp 2014

@majkylove máš pravdu,je to horší a horši,ale bude to lepší a lepší 🙂

karlos12
26. srp 2014

@kija loni,21.9.Milujeme září,celý podzim a manžel se narodil 21 .1.,ja 12.9. a kocour také,tak jsme to spojili 🙂 A právě teď by to chtělo to miminko,které jednou přijde a vrátí mi mojí pubertu i s úrokama 🙂