Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
11. zář 2014

@karlos12 no nevím kočičko,necháme se překvapit 😀

rytmus22
11. zář 2014

@bublinka74 tak ja sem negativni ☹ ☹☹sem to nevydrzela a stejne marny ☹

dany777
11. zář 2014

@karlos12 Tak snad to vyjde a přidáš se k nám k těhulkám 😉 ...Já jde k doktorce ve středu,tak doufám,že už tam bude těco vidět,byla jsem tam v úterý a kvůli špinění mi nedělala vnitřní ultrazvuk,takže přes břicho viděla kulový,ale HCG stouplo ze 104 na 1800,v pondělí jdu zase na krev tak mi drž palečky ať HCG dál stoupá...Koukám,že to vypadá,že se u Bublinky zadařilo.To je super 😀

bublinka74
11. zář 2014

@rytmus22 ále tak bude příště 😉 já dopadnu jako ty určo

rytmus22
11. zář 2014

@bublinka74 MYSLIM ZE TY NE,KDYZ SI MELA POZITIVNI viditelnej duch

dany777
11. zář 2014

@bublinka74 Tak koukám,že to do těch Vánoc krásně stihneš,už se těším až tě přivítám do klubu.Tak ráno se těším na tvoje //.Držím všechny palečky co doma najdu 😀

bublinka74
11. zář 2014

@rytmus22 tj ale mnohokrát to nemusí ještě nic znamenat víš,proto říkají netestujte dříve jak týden po ms,to je nejlepší

bublinka74
11. zář 2014

@dany777 děkuji kočičko,jen to zkusím ale je brzy ještě určo 😉

rytmus22
11. zář 2014

@bublinka74 no tak nechapu kde se ta moje ms zapomela

dany777
11. zář 2014

@bublinka74 Jak brzo,já jsem měla pozitivní test 27DC,11DPO 😉 Máš ovulační testy???Vyzkoušej ho hned,ten ti ukáže těhoptenství dřív než těhotenský test.Jsem napnutá. 🙂

majkylove
autor
11. zář 2014

@karlos12 jj my už budem zas jen čekat,teď zas přichází těch nejdelších 14 dní co :-//
@bublinka74 koláč je výbornej,už je půl plechu v řiti 😀 a já sem celá fialová 😀

bublinka74
11. zář 2014

@rytmus22 noo já taky nevím..uvidíš buď dorazí a nebo se něco chystá hmm 😉

bublinka74
11. zář 2014

@dany777 jsem v práci ...tj ale já vůbec nevím ,podle toho kdy asi byla ovulka jsem teprve 8 den ...já to mám úplně jinak víš 😀 a hlavně u kluků mi testy nikdy fakt neukázali až později 😀 😲

bublinka74
11. zář 2014

@majkylove a dělala jsi ten můj ?? 😀 borůvko 😀 taky ho zbožňuju

majkylove
autor
11. zář 2014

@bublinka74 já dělala 2 😀 ten tvůj a ještě kynutej,byla tu aj segra tak se jen zaprášilo a oba sou supr,nevím kterej je lepší,oba 😀

bublinka74
11. zář 2014

@majkylove 😀 😀 si měla poslat poštou mám hlad 😀

mysackovi
11. zář 2014

@evulina77 ty už mám za sebou a mám jí v pořádku....mám i hormon.profil v pořádku, tak uvidíme.....kéž by se teď jednalo o těhu...néééé nebudu na to myslet 😀 už se to blíží dnes jsme 24DC...v srpnu jsem to dostala 25 DC...tak uvidíme.... 🙂 se snad dám i na modlení 😀 😀

mysackovi
11. zář 2014

@mysackovi včera mě trochu svěděly prsa, dnes jsou jak když v nich mám občas mravence 😀, z prsou mi tenče stále při zmáčnknutí ....píchá na levé straně v podbříšku, tak jsem zvědavá 🙂 držte pěstičky prosím ať nedorazí....28.9. to budou dva roky co mě manžel požádal o ruku, tak bych mu chtěla dát dáreček 🙂

bublinka74
11. zář 2014

Tááák a už mě vidíte 😀

bublinka74
11. zář 2014

@mysackovi to by byl krásný dáreček 🙂 držím všechny palečky !!!

bublinka74
11. zář 2014

@mysackovi žádné modlení,pečení buchet na 10 způsobů,výuka angličtiny a vyrábění domácích testů 😀 a přijde to samo uvidíš 😀

majkylove
autor
11. zář 2014

@bublinka74 jůůů,ty seš kóča 😉

bublinka74
11. zář 2014

@majkylove noo to jo hlavně s tím chlebíčkem 😀

bublinka74
11. zář 2014

Joo jinak mi psala kamarádka holky a měla bílo až do 32dne cyklu a až 33 DC se jí ukázal dušík a pak sílil ,takže času je haba děj ,to je i pro tebe rytmus22 🙂

mysackovi
11. zář 2014

@bublinka74 děkuju, jsi zlatá 🙂
Hihi 😀 😀tak se na to asi vrhnu 😀

bublinka74
11. zář 2014

@mysackovi 😀 😀 tak šup šup

mysackovi
11. zář 2014

@bublinka74 noo dnes to asi už nestihnu 😀 😀 ...za chvíli jedu za kamarádkou co má mimčo...to zase budou pocity 🙂

bublinka74
11. zář 2014

@mysackovi jen si pěkně pochovej,víš co se říká pochovej a do roka čekáš své 😉 já chovala v květnu u kamarádky 🙂

martinalinda
11. zář 2014

Ahoj holky, ta pisu, ze jsem to nevydrzela a sla k doktorce, nejak jsem se potrebovala ujistit.Tak mi udelala ultrzvuk, rekla ze je vse v poradku, zadna cysta ani nic podobneho, ze jsem dle velikosti sliznice pry zamrzla uprostred cyklu 🙂 i :( takze to vypada, ze bez injekce mi to nedorazi.. Takze pozadala sestricku a ta uz mi do zadku pochala injekci, zatim je to ok, no a mam cekat ze do 10-14 dni se to dostavi. Pak 16-18 DC mam pry prijit na ovulaci. Tak jsem teda zvedava..snad jsem to nejak nezadrbala, vubec nevim co mi pichla a zda to neni spatne, do sebe valit takto hormony...rekla mi taky ze musime tento cyklus vypustit a zacit novym 🙂 jinak je doktorka moc hodna, nedava hormony kdyz to neni nutne, ani anti nepredepisuje nikomu "nasilim"...jsem moc spokojena, takze se ted budu tesit na ms...mazec co? vy se tesite az to nedostanete a ja zas naopak. 😀

bublinka74
11. zář 2014

já jedu za chvilku dom,přihlásím se po 20.h a každá mi oznámí co vyváděla 😀 😀