Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
12. zář 2014

@karlos12 už doma,teď sem nám chystala toustíky na zítřek do práce a dávám si burčáček,ještě že je to tak dobrý 🙂 no a ráno repete :-/

karlos12
12. zář 2014

@majkylove To se máš.My už budeme objednávat tataráček.Všechny se moc těšíme.Zítra na oslavu a v neděli opět na noční.Ale v pondělí jdem na houby.U nás už konečně zapršelo, trochu víc 😉

martinalinda
12. zář 2014

@bublinka74 Tak to gratuluju, vidim druhou carku 🙂 to je perfektni, takze ty pocity byly spravne 🙂 tak hlavne na sebe davej pozor, a v pondeli se ozvi, jsem napnuta...to ja stale cekam, po vcerejsi vyvolavacce jen mirna bolest, ale zadny vytok, spineni nic, tak doufam ze nebudu muset jit na dalsi. Jen premyslim, da se otehotnet hned v tom cyklu, co mi byla pichnuta injekce na vyvolani? Mam jit na ultrazvuk pri ovulaci...

karlos12
12. zář 2014

@bublinka74 duch je moc pěkný, už jen aby začal sílit a je ruka v rukávě 😉 Já mám jména už asi tisíc let.Sice nám je známí vyfoukli, ale já se nedám.Když čekali prvního chlapečka, ptali se na jména.Tak jsme jim řekli i pro holčičku a obě použili. 😒

majkylove
autor
12. zář 2014

@karlos12 řekniiii jména 🙂

rytmus22
12. zář 2014

@bublinka74 muse bejt neco ze me vcera a dnes jen pobolivalo v podbrisku chvilku a zas nic? nebo se mi blizi ms?

karlos12
12. zář 2014

@majkylove Mikuláš / Matouš, Johanka / Josefína.Snad někdy budeme řešit které vybereme 😉

majkylove
autor
12. zář 2014

@karlos12 krásný jména,my zatím máme Tobiáš,Alex,Jakub a mě se moooc líbí Ondra,aůe o tom nechce manžel slyšet ☹ Sofie,Laura,Sára a kdoví kolik jich ještě přibude než to bude aktuální 😀
Zrovna jsem si objednala poukaz na tu pedikůru těma rybkama,aj mamce k narozkám tak sem zvědavá,prý je to supr 🙂

dancatinterova
12. zář 2014

Ahoj holky, také se snažíme už druhý měsíc... Každý dnem čekám MS, nemusela by přijít🙂

majkylove
autor
12. zář 2014

@dancatinterova ahooj,držím palce,my už se tady většina snažíme o dost dýl tak i kdyby došla tak nezoufej 😉

dancatinterova
12. zář 2014

@majkylove My jsme na tom úplně stejně, snažíme se druhý měsíc a každým dnem by měla přijít MS. 🙂

majkylove
autor
12. zář 2014

@dancatinterova no já už se snažím šest měsíců a holky tady už skoro rok

mysackovi
12. zář 2014

@karlos12 já bych se nekoukala, na to, že je použili...když se líbí i vám, tak bych dala jméno svému děťátku takový, jaký chci...já to mám těžký....líbí se mi hodně jmen... holčičku jsem chtěla jednou Amálku nebo Emičku, ale o těch můj manžel nechce ani slyšet :-/ ...Aničku, Terezku, Verunku, atd....tak tu dali známí a klučičí je jasný...manžel chce po sobě takže Michal...🙂

bublinka74
12. zář 2014

@martinalinda děkuji uvidíme,ještě není nic jisté 😉 ,jo určitě se dá prý

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 ahá no já už vybrala asi celý kalendář chlapeckých jmen 😀 😀

bublinka74
12. zář 2014

@rytmus22 kočko může to být obojí to je těžké 😕 mě bolelo před týdnem chvilkama,ale od té doby nic až do teď ,dnes cítím akorát píchání v prsou ,jinak nic

bublinka74
12. zář 2014

Já mám doma Jiřího,Tomáše,Michala a Davida 😀 😀

majkylove
autor
12. zář 2014

@bublinka74 jak se jmenujou tvoji kluci?

majkylove
autor
12. zář 2014

@bublinka74 teď tě klučičí stejně nebudou zajímat 😀

karlos12
12. zář 2014

@mysackovi manžel nechce po něm.On má jméno po taťkovi a je z toho říčnej.U nás jsme každý svůj, tak jsem rádá, že netrvá na jméně po něm 🙂 Ale máme plno kamarádů, kteří dali jména po sobě,asi aby bylo jisté, kdo je otcem, ale to jsou mini kopie, tak to nebylo třeba 😉 Ale jména jsou to hezká

mysackovi
12. zář 2014

já jsem dnes 25DC, tak snad nepřijde...píchá mě na levé straně a jsem už druhý den docela nafouklá, tak nevím.... :-/ ....jen ať se nerozjede....
je ale otázkou jestli když nepřijde, jestli to nebude zase tím nepravidelným cyklem, ale teoreticky by měla přijít v poho.....teda nesmí a musím být těhu 😀

karlos12
12. zář 2014

@bublinka74 majkylove má recht.Klučičí už bych neřešila.Ale klučičí máš hezké.Já mám doma Jiříka ( manžela) a Tomíka ( bráchu ).Sestřenka dala Sebastiana, to se mi moc nelíbí, mám raději česká jména.Říkáme mu Sebíku, což mi spíš přijde na sobíka.Já ty vánoce miluju 😉

mysackovi
12. zář 2014

@karlos12 já moc Michala nechci, ale on si to moc přeje....tak co bych pro něj neudělala...jen by to chtělo aby už mi toho chlapečka udělala....ale mě je pohlaví jedno 🙂..ale on by mi tou Emičkou mohl taky ustoupit 😀
kééž bych ty jména mohla už opravdu řešit 🙂

bublinka74
12. zář 2014

@majkylove viz výše jména 😀

karlos12
12. zář 2014

@mysackovi jo, ať nepřijde a můžete dohadovat jména 😉

karlos12
12. zář 2014

@majkylove Tobiáše a Sofinka se mi moc líbí. 😉

majkylove
autor
12. zář 2014

@mysackovi tak musíš tvrdě:pokud ty Michal,já Ema,jinak oba jiný a hotovo 😀

bublinka74
12. zář 2014

@karlos12 no jasně holky 😀 mně tenkrát v Praze řekli,že budu mít klabzubovku 😀 já bych stejně asi neuměla utírat holku 😀 věčně jsem utírala kuličky,přetahovala pindíky 😀 😀

majkylove
autor
12. zář 2014

@karlos12 tyhle dvě jsou zatím nejvíc favoriti taky 😵 ale za rok se názory ještě sakra můžou změnit 😀

mysackovi
12. zář 2014

děkuju :-*
min měsíc MS přišla 25DC, zatím mě nebolí břicho na ms, ani nic co vždy bývá...s tím rozdílem to píchání na levé straně