Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
30. zář 2014

@mysackovi čučíte na telku že nebo se ládujete,noo přiznejte barvu 😀 😀 😀

bublinka74
30. zář 2014

Já se napucla,ostříhala synátora ,miláček přijede ve 22.h tak si pustíme se synáčkem Svatby v Benátkách 🙂

majkylove
autor
30. zář 2014

@bublinka74 :D :D

majkylove
autor
30. zář 2014

@bublinka74 já se cpu hroznama 🙂 čekám až začnou přátele a po nich zkusím jít spát,snad to bude dnes lepší

bublinka74
30. zář 2014

@majkylove čemu se směješ kobliho bublinkovatá 😀 😝

bublinka74
30. zář 2014

@majkylove ty těch přátel nemáš dost 😀 😀

majkylove
autor
30. zář 2014

@bublinka74 a nemám 😀

bublinka74
30. zář 2014

@majkylove jak si vůbec přišla na ty dvojčata 😲 by mě fakt zajímalo kobliho 😀

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 já byla na cestě z práce.Jdu se vykoupat a spát.Musím se věnovat miláčkovi,teď bude mít do pátku útrum 😉

majkylove
autor
30. zář 2014

@bublinka74 já ti dám koblihu furt 😀 víš že ani nevím,nějakej pocit čéče,uvidíš že na moje slova dojde 😀
@karlos12 běž,běž,ať se z toho chudák nezhroutí pak a teď se mu radši ty tři dny vyhýbej 😀 dobrou! 🙂

bjoucik.15
30. zář 2014

Holky, já teď podle starého diáře zjistila, že jsem s dcerkou otěhotněla 3dny po MS... a jak jsem tedy psala, zda je možné, že bych měla ovulaci tak brzo po MS tak je to možný!a teď jsem jí měla 3den po MS... aspoň byl tedy výtok a čípek dost dole a otevřený - i manžel se lekl, prej co s ním je 😀 takže když tak počítám tam a zpátky, tak by se mohlo zadařit, teoreticky! po 5 dnech mě dost bolelo břicho a po 7 dnech i prsa! Co myslíte??

mysackovi
30. zář 2014

@bublinka74 hih 😀 čučíme na telku 😀 ...teda už jen s pejsanem....miláček šel na noční :-/

mysackovi
30. zář 2014

@bublinka74 čučím na svatby v benátkách 😀

mysackovi
30. zář 2014

jinak na mě asi zase něco leze....asi jsem zase něco chytla od těch mejch prcků :-/ ....

bublinka74
30. zář 2014

@majkylove :D :D pocit prý si kobliha 😀 😀

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 tak opatrně ať ho neztrhneš 😀

martinalinda
30. zář 2014

@bublinka74 jj tak bazen je super, ja stale dneska nemela cas dojit si koupit tu permosku, skoncili jsme pozde v praci, tak nejak nestiham, ale urcite chci, jsem zvedava zda to k necemu bude, hodne lidi to doporucuje 🙂

bublinka74
30. zář 2014

@mysackovi joo Svatby supér co 🙂)

bublinka74
30. zář 2014

@bjoucik.15 nooo kamarádka psala že měla styk dva dny po ms jeden a má z toho Anetku 😀 😀

martinalinda
30. zář 2014

@karlos12 jasny, neni zac, vim to uz driv, tak jsem rada poradila. Tak uvidis, ale pokud se hodnota meni tak z niceho nic, asi fakt bude problem s sz, radeji bych ho resila, je blby ze to ovlivnuje i poceti :( tak preji hodne stesticka 🙂

mysackovi
30. zář 2014

@bublinka74 jj to teda...ráda na ně koukám 🙂 .....alejako svou závislost mám ulici 😀

martinalinda
30. zář 2014

@bublinka74 haha tak tvuj je taky Martin, jak ten muj? To je pekne. No myslim ze si taky nadeli nejake blickacky na kolo, je tim posedly 🙂 ale vic je posedly autem-zigulikem, koupil si ho jako veterana a dava ho dokupy, takze chce na sobotni narozky dily na zigula 🙂 takze me dneska ceka jeste nakup na eshopu lady 🙂

karlos12
30. zář 2014

@martinalinda kvůli tomu jsem dnes volala dr,prý to není problém,jen to kolísá.Někdo má prý stabilně vysoké TSH,já zase něco extra.Exot,no 😉 Děkuji za radu.Teď se pomalu upínám na neschopnost početí šž.Jsem cvok 😉

bublinka74
30. zář 2014

@martinalinda aháá to je dobrý 😀 ,tak můj miláček má kolo a vaření,takže dostane zástěru novou 😀 😀 a nože 😀

bjoucik.15
30. zář 2014

@bublinka74 jo asi to možný je... já měla 3 dny a máme z toho Marušku 😀

bublinka74
30. zář 2014

@karlos12 klid to nebude tak horké,ale zajdi si na endokrinologii já tam chodím už 5 let hmm 😉

karlos12
30. zář 2014

@majkylove
@bublinka74 tak miláček pracuje ( telefonuje ),tak jsem usídlená u telky.A dávám si vínko.Zbytek bude pak 🙂 Snad nebudu mrtvá.

bublinka74
30. zář 2014

@bjoucik.15 tak to by byl goll kdyby se to povedlo 😀 😀 ale je to divné 😕

karlos12
30. zář 2014

@bublinka74 to právě čekám na 30.10.,dřív nebylo volno.Celý měsíc.To můžu být ráda,mají stop stav.Jen že jsem zaměstnanec,tak jsem se vecpala

karlos12
30. zář 2014

@bjoucik.15 další divná ? 😉 Ale bylo by to skvělé,tak budu držet pěsti 🙂