Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
7. říj 2014

@karlos12 no právě,mě by bylo fááákt smutno 🙂

bjoucik.15
7. říj 2014

@bublinka74 tak přeji pěkné zaučování 🙂

@majkylove blázne noční 😀 Ale dokud budeš mít jen do KO tak to jde a když by tě nenechali doma, tak ti snad v práci udělají vyjímky ne??

@janajens achjo, jsem se těšila že řekneš, že jsi v tom a nic 😒 ta MS si s tebou tedy hraje..

@bublinka74
@martinalinda jj má Martinalinda pravdu, jsem jedna z nich 😀 4 den po MS se nám zadařilo 😀

Jinak holky moje veškeré příznaky a bolesti vymizeli a dneska jsem v pohodě... jediné co, tak mě 2x štíplo na čípku, až jsem šla tedy do kolen,ale to se po konizace děložního čípku stává, takže mě to nechává klidnou 🙂 No a bolest břicha a prsů je tentam!!

mysackovi
7. říj 2014

@majkylove a @karlos ....no řeklmi že uvidíme co udělá ten utrogestan....na jednu startnu jsem ráda, že to řeší už tak ,,brzo"...snažíme se teprv od konce května...což není zas takhle dlouho....a myslíte, že ten utrogestan nepomůže k ovu.....on říkal, že tím že nedochaází k ms a mám nízkou sliznici....ale říkal, že ovumůže ještě naskočit...nechce dělat ukvapený závěry....podle výsledků sper¨miografu, se uvidí co dál...říkal, že třeba do té doby otěhotním...že se nemám měřit, hlídat atd... a doporučil mi ten nosifol....a v lednu se bude řešit, co dál.....jestli zkusíme něco jinýho a nebo násrovnopu pošle do genetu do liberce....zas když to vemu, že jiný tam posílají až po dlouhém snažení....nokaždopadně uvidíme
jinak holky, dnes je fakt den blbec....dědu dnes dali do umělého a máme s epřipravovat na nejhorší...celej den jen řvu...je mi hrozně.....omlouvám se za ten román ☹

janajens
7. říj 2014

@bjoucik.15 jj asi to tak bude uvidime a co u tebe???

majkylove
autor
7. říj 2014

@mysackovi s dědou je mi to strašně líto,drž se kočko!Jen nevím jestli to bude útěcha,ale on by se určitě nerad trápil......Posílám mooc síly!
A k tomu dr,nevím jaké účinky má utroš,ale vím že na ovu dávají clostík a dupthaston,možná to píšu blbě,ale nejsem dr že jo tak snad pomůže jen tohle,držím palce!

bublinka74
7. říj 2014

@mysackovi ajoj kočičko,to mi mrzí ....ono se to zvládne uvidíš ...nenazývá se to PCO ....syndrom polycystických ovárií ....myslím,že joo .... 😕

bublinka74
7. říj 2014

@mysackovi kočičko držím palečky,vím útěcha pomůže,ale dědovi to nepomůže ....drž se kočko !! Na tu sliznici pij ten kontryhelový čaj a inosifol a dej tomu čas hmm a ten jeřáb ptačí je na ovulaci ,zkus to 😉

bublinka74
7. říj 2014

@karlos ,@majkylove ....nebjte kočky určo tu budu chvilkama nebojte a písnu co nového ,zatím nic 😀 jen hooodně práce a hlavu mám jak pátrací balon 😀

karlos12
7. říj 2014

Holky,dnes jsem přinutila miláčka jít na procházku.Pak jsem si hrála.Vím že to sem nepatří,ale musím Vám to ukázat

karlos12
7. říj 2014

@mysackovi s dědou je mi to líto,ale zase lepší než aby trpěl.Bude mu líp a Vám pak také.A třeba se vrátí jako Vaše miminko.Jinak možná má dr pravdu,ovu může dorazit i rok po vynechaní HA.Určitě bude vše dobré 😉

karlos12
7. říj 2014

@majkylove co noční? Ja bych bez Vas nemohla.Tady je dobře 😉

majkylove
autor
7. říj 2014

@karlos12 týýý jo ty seš šikulka,já sem na ruční práce hrozně levá a jsem nervák takže tím pádem když mi to nejde tak s tím praštím a hotovo 😀 úplně mě z té fotky zamrzelo že nemáme baráček,sice k našim jezdíme hodně,ale svoje je svoje že.Já se totiž strašně bojím že se budu na neschopence nudit a budu čekat každej den jak na smilování než manžel dojede z práce :-/ Na baráčku bych se určitě nenudila no.Mám z toho trochu strach.Jinak noční pohoda,tím že sem dva dny nespala tak sem usnula po každé když sem měla chvilku takže sem skoro celou noční prospala 😀 noo a dnes sem vstala o půl 12 takže zase žádná sláva,ale tu dnešní noční už nějak přežiju 🙂 prostě si asi musím zvykat že už máme asi nespavý mimčo už teď nebo co 😀

majkylove
autor
7. říj 2014

Ještě holky přikládám poslední testík,musela jsem taky do sbírky ještě přidat dálnice 😅

mysackovi
7. říj 2014

@majkylove
@bublinka74
@karlos12 holky moje.....děkuju moc za útěchu...od rána jen bulím, oči na teklé a bojím se telefonu....a hlavně té věty ☹(((
přála jsem si, aby si jednou pochoval moje miminko a te´d už vím, že se toho asi nedožije.....jela jsem za našima, babička zkolabovala....bydlí společně...s dědou jsem vyrůstala od malička ☹ ...už je v umělém spánku, asi má na pliccích nádoor a včera si prej vytrhával hadičky, že chce umřít ☹(( ...nehci být pesimista,ale bohužel se blíží jeho konec...má to prej hodně, a když ho budou moc probouzet, tak asi z něho bude už jen ležák....když si vezmu, že jsem ho v neděli ještě viděla, mluvila s ním, hladila ho....a možná to bylo naposled...teď mě za ním asi ani nepustí, mám rýmu......hrozně to bolí.....☹((
až vám tu polezu krkem, tak mě zastavte...

majkylove
autor
7. říj 2014

@mysackovi nelezeš,člověk se potřebuje vypovídat,poslala jsem ti srdíčko na podporu,drž se,nic víc než podporu a útěchu nemůžu nabídnout bohužel,jsem tu pro tebe!

mysackovi
7. říj 2014

@bublinka74 já co beru ten gynex, tak obsahuje jeřáb ptačí....kontryhelový čaj nezabírá :-/
jj jinak přesně toto říkal PCO...dá se s tím něco dělat?...mě doporučil ten Nosifol...

mysackovi
7. říj 2014

@majkylove tak to je od tebe...akorát jsem chtěla pátrat...děkuju moc....
pomáháte mi tu....sice vás neznám osobně a kolikrát mám pocit, že jak když vás znám věčnost :-*

majkylove
autor
7. říj 2014

@mysackovi mám to úplně stejně 😉

karlos12
7. říj 2014

@mysackovi bolí to a ještě bude.Ale přeci nechceš aby dědeček měl ty velké,hnusné bolesti.Je to takhle lepší.To zvládnete,on by to tak chtěl 🙂 Myslím na Tebe.

karlos12
7. říj 2014

@majkylove moc hezké dálnice.To je poslední ? Už abys nám poslala fotečku miminka.Už se těším 😉

majkylove
autor
7. říj 2014

@karlos12 ještě mám jeden na příští týden,ale tím už vás nebudu otravovat 😀 já už chci taky fotečkůů,ale to si ještě 13 dní počkám no :-/

karlos12
7. říj 2014

@majkylove neotravuješ.Já už bych chtěla alespoň náznak dalnice. 😒 Už bych měla mít po ovu.Ty už máš lepšejší starosti 🙂 Ještě 2 týdny,to je snad nekonečné.Jsem zvědavá na spermio,až 17.10.to je doba 😒

majkylove
autor
7. říj 2014

@karlos12 taky budeš,věřím tomu 😉 taky jsem zvědavá na ty tvoje výsledky a třeba už ani nebudou směrodatný 😉 a kdyžtak už se bude příští měsíc vše vědět 🙂 a do té kontroly je to fakt nekonečný,ale tak ve čtvrtek jdu ještě naposledy na krev tak mě to snad do kontroly uklidní 🙂

martinalinda
7. říj 2014

@bublinka74 urcite dam vedet, co a jak a tobe at se dobre dari v nove pozici, budem te tu vzdy po vecerech cekat, ja taky chodim az na vecer nebo o vikendu, takze v tom nebudes sama. Uzivej 🙂

martinalinda
7. říj 2014

@mysackovi juj, no mela jsem podezreni ze ti to najdou, ten syndrom dle toho cos psala, ja ani nevim zda mam ten syndrom taky, nic takoveho mi sice doktorka nerekla, ale injekci pichla na zacatku a tak ted doufam ze uz nepichne a dorazi to samo. Jinak ten nosifol ber, taky mi to doporucila na ovulku, hodne holkam to pomohlo, uz jsem o tom nacetla tuny informaci, zacinam brat tak za necely tyden nosifol a uvidime zda pomuze. Ze uz dr nasazuje hormony je dle me taky brzo, jak pisou holky...i ty rybicky a umele..zatim je mozna i lepsi se snazit sami za podpory nosifolu a tehle veci a kdyz to nepude pul roku, tak bych to resila. Me doktorka rekla, ze kdyz nebudu v tom do vanos, a to se snazime od srpna, tak pry nasadime hormony a uvidi, takze do te doby to nechava na nas. a myslim ze by az tak pristi rok resila neco razantne. Zatim nema duvod. Tak uvidis, jak to bude, drzim palce 🙂

martinalinda
7. říj 2014

@mysackovi holka, drz se, s dedeckem to bude v poradku, clovek musi vydrzet a doufat, dej mu celou svou pozitivni energii, snaz se s nim byt co nejvice, bude te potrebovat. opatruj se.

martinalinda
7. říj 2014

@karlos12 krasny vytvor 🙂 to se ti fakt povedlo, ja mam ten podzim taky moc rada, je takovy pekne barevny, za chvili dlabani dyni a vsude to cisí oranzovou barvou, listim a nejlepe je u ohnicku v krbu 🙂

mysackovi
7. říj 2014

@martinalinda doktoři říkají, že máme počítat z tou horší variantou.... :-/ ...myslím na něj pořád 🙂
třeba je od doktora ukavpený, ale je dobrý s tím něco děla za včasu....uvidíme, co mě čeká....nechápu co jsem kdy udělala patného, že si ve musím vyžrat až na samé dno... :-/
on mě doktor asi nechtěl strašit, ale pouze připravit.....uvidíme po novém roce...teď to tak trochu nechávám být...teď jsou bohužel mylenky jinde...budu dál užívat gynex, bylinkové čaje a asi ten nosifol nasadím....

mysackovi
7. říj 2014

@majkylove takky se už těím, až nám ukážeš prcka🙂

mysackovi
7. říj 2014

@karlos12 jj chci aby se děda měl dobře....doufám, že při mě bude stát i potom....a třeba mi pošle miminko 😉