Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
8. říj 2014

@mysackovi vím že měli 3 dny abstinenci a na výsledky čekají 14 dní,ale třeba bublinka je měli ještě ten den.Tak s objednáním neotálej ať víte co nejdřív 😉

martinalinda
8. říj 2014

@mysackovi urcite se drz, budu na tebe myslet, jak mnoho holek tady. pij kontryhel a ten nosifol, ja to taky nasazuju, treba se ted aspon trosku uvolnis a nebudes myslet na to miminko ani na to co mozna prijde s dedeckem, snaz se myslet na minule chvile a radost.

martinalinda
8. říj 2014

@karlos12 to ja taky, a kdyz je krasne zabarveny podzim, tady u nas na valasku je to nadherne, ty lesy, stromy, javory .🙂 dyne budem taky dlabat, letos se nam jich urodilo tolik, ze tam dalsi stale rostou a my nevime co s nima 🙂 pristi rok asi pujdu na trh prodavat :D

majkylove
autor
8. říj 2014

@martinalinda jůů valašsko je krásný a je to kousek od nás.koncem října jedem na wellnes do Rožnova,tam to máme moc rádi 🙂

martinalinda
8. říj 2014

@majkylove je tady krásně, no já v Rožnově pracuju 🙂 a bydlím ve Viganticích, kousek od roznova, jsem tady od malicka, takze to tu znam jak sve boty, a nikdy bych odtud neodesla, jsem tu spokojena a muj chlap je prajzak kousek od hlucina a opavy, tak se sem taky prestehoval, uz ma i trvaly pobyt u nas 🙂 a nelituje 🙂

A do jakeho hotelu jedete na wellness? Velmi dobre wellnesy jsou ve velkych karlovicich, hotel horal, lanterna atd.

majkylove
autor
8. říj 2014

@martinalinda no tak to je paráda 🙂 Kdyby tam nebyl taky nedostatek práce hned bysme se tam přestěhovali taky 🙂 jezdíme tam pravidelně už nějakou dobu do pivních lázní a teď jedem poprvé právě do toho Horalu,vypadá to na netu fakt krásně tak už se moooc těšíme 🙂

mysackovi
8. říj 2014

@majkylove tak to je dobrý 3 dny....to je u nás většinou klasika 😀
zítra nejdýl v pátek zavolám a objednáme se.... 🙂

mysackovi
8. říj 2014

@martinalinda děkuju 🙂 ...no ten kontryhel namě moc nezabírá bych řekla....nosifol jsme dneska objednala 5 ks.....tak snad přijde do pátku, abych mohla začít pít...do toho beru gynex......no dneskajsme si už i říkala, že mi to je teď ňák jedno, nemám moc na to myšlenky a ni náladu......vidm teď ve staršně černě, jsem nervózní, jak to s dědou dopadne....na jednu stranu ho tu jetě chci, chci aby šel ještě domů a já s ním mohla mluvit....ale na druhou stranu. když vím , jak na tom je, nechci aby se trápil...taky se může stát, že ten jeho stav může trvat dýl....je to hrozný, čekat na to, kdy to přijde....ta nejistota ☹
chci, když už, ať má ,,pěknou" a bezbolestnou smrt...on si to zaslouží

janajens
9. říj 2014

Ahojky devcata tak uz cekam tyden na mrchu a stale nic ☹ tak uz nevim podle doktorky jsem v poradku

majkylove
autor
9. říj 2014

@janajens tak by ti měla dát injekci na vyvolání...

janajens
9. říj 2014

@majkylove no nedala nabrala mi krev vysla negarivni a prej mam cekat az to dostanu fakt vtipne

jaenik
9. říj 2014

@janajens Tak metody v Německu jsou opravdu na pováženou..

majkylove
autor
9. říj 2014

@janajens tak to je fakt maze jako :-/

janajens
9. říj 2014

To teda ano rekla mi ze cysty nemam tak mam cekat az to dostanu jinak opakovat test z moci fakt ji nechapu

majkylove
autor
9. říj 2014

@dany777 ahoj kočko,tak jak to u vás vypadá?

l_baruska
9. říj 2014

ahoj, delší dobu jsem tu nebyla, minulý měsíc to už vypadala nadějně a ejhle 34DC mrška dorazila... nyní jsem 35DC a ms nikde, ale ani nemám kromě citlivějších prsou žádné příznaky... tak Vám nevím, moc se mi testovat nechce, abych pak nebyla smutná, že to zas nevyšlo, příští týden jede manžel na služební cestu, tak pokud ms nedorazí otestujeme až se vrátí to bych byla 43DC... je to divné, do minulého měsíce jsem měla cykly 27-29 dní..., tak já nevím, beru clostil (2 měsíce) i utrogestan (7 měsíců) a inofolic (5 měsíců)... hormonální profil i štítnou žlázu mám v pořádku, ale zatím jsem neměla ovulaci (sledováno 3 měsíce lékařkou). v září jsem měla dostat pregnyl, aby vajíčko prasklo, bohužel prý byla trošku menší, tak jsem injekci nedostala a bylo mi řečeno, že možná přes víkend ještě sama uzrají a prasknou.... a teď čekám ☹ 😕

l_baruska
9. říj 2014

@majkylove gratuluji a moc ti to přeji

majkylove
autor
9. říj 2014

@l_baruska děkuju moc a já ti moooc držím palce ať se taky brzo dočkáš 😉 a obdivuju že netestuješ,já testovala každej měsíc tak 5x než došla ms,blázen no 😀

majkylove
autor
9. říj 2014

Ahojky holky,tak jden jsem byla naposledy na krev na HCG a dnes máme 54000 😵 Teď už jen vydržet těch 10 dní do kontroly a bude to super 🙂
Jinak jsem dnes byla na ortopedii s tím ramenem,tam mi dr napsal rehabky ultrazvukem,tak jsem se šla objednat a teď mi sestřička volala že mi to v těhotenství nemůžou udělat,tak sem zas volala ortopedovi,ten se rozštiloval že neví proč by jako nemohli,že utz se může tak mám zas přijít za ním v pondělí a nevím co se mnou teda bude dělat,každopádně už se to nedá vydržet 😢

bublinka74
9. říj 2014

@mysackovi není zač holka ,uvidíš s dědou,třeba se to urovná ještě ...doktoři někdy přehání hmm ...je mi jasné ,že toužíš po miminku ...úplně ... 😉 vše se urovná ...uvidíš ...jo a na spermiích byl můj přítel taky 🙂 ,ale vykonali jsme to doma a do hodiny jsme to tam museli odvést a za dvě hoďky jsme měli výsledky ,ale prý se to dá udělat i tam 🙂

mysackovi
9. říj 2014

@bublinka74 no zítra tam budu volat, tak jsem zvědavá, co mi řeknou.....budu věřit 🙂 nejen s dědou, ale i s mimčem....končím s ňákým hlídáním a testování, když to nemám v podstatě smysl....uvidíme co se mnou udělá utrogestan a v lednu řekne doktor....ono to uteče....teď nemám ani moc pomyšlení na mimčo :-/

mysackovi
9. říj 2014

@majkylove mě někdy přijdou ty doktoři mimo...jeden tvrdí a jiný zas něco jiného....člověk aby se v tom vyznal a věřil jim....ale snad ti pomůžou a bude líp....
jinak super že rostete, jen tak dál 😉

bublinka74
9. říj 2014

@mysackovi jasné to chápu ....hele já jsem mimo ....měla jsem to 24.9 a měla to 4 dny,včera se mi to zas objevilo ...já už se z toho taky pos.... chjoooo bože 😕

bublinka74
9. říj 2014

Holky mne hrábne ...já už fakt nevím ☹

janajens
9. říj 2014

@bublinka74 aspon to mas sice je to take divne ale lepsi nez ja co tyden stavkuji

majkylove
autor
9. říj 2014

@bublinka74 ale nehrábne kočko,tělo se musí nastartovat pořádně 😉

karlos12
9. říj 2014

@mysackovi ahoj,už byl.A nic extra to není,vyplnil nějaký papír a šup do kabinky.Máte žádanku ? Nás by bez žádanky stál 1300.Ale žádanku mi napsala kamaradka z urologie a dala tam jen razidlo dr. 😉 Už jdete,jo?

mysackovi
9. říj 2014

@bublinka74 to je divný :-/ .....a máš to silné?...ty máš pravidelný cyklus že?.....občas si ty naše těla dělají co chtějí.....

mysackovi
9. říj 2014

@karlos12 ahojky...nene, zatím mám žádanku, zítra chci volat do gennetu do Liberce....aasi se objednat?...vůbec nevím, jak co chodí, jestli budeme dlouho čekat na objednání a pak na výsledky atd....může manžel vše nebo musí mít nějáké omezení...kromě sexu že? 🙂

luciev22
9. říj 2014

ahojte já už se snažím 2 měsíce ale pořád nic. Já bych strašně chtěla ale muj ještě ted néé. Už nevím jak mu to mám vysvětlit, nejsem na tom velmi dobře s dělohou takže mě hrozí i potraty.