Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
10. říj 2014

@majkylove jj jsem fakt špinila jemně a krvácení tak minimum,ale divné po týdnu po ms a zas jen 4 dny ..fakt nevím,budu volat sestře v pondělí tak jsem zvědavá co mi poví 😕

majkylove
autor
10. říj 2014

@bublinka74 uvidíš no,ale určo se ti to srovná,tomu věřím 😉

martinalinda
10. říj 2014

@majkylove urcite se ozvi jak jste se meli na horalu, je tam fakt nadherne, jakoby na konci sveta v prirode v lese...no jo, majitel pivovaru je dost exot 🙂 tak si to hlavne uzijte a odpocivejte, jidlo si dejte nejake dobre a ty masaze doporucuju 🙂

martinalinda
10. říj 2014

@mysackovi neni zac, hlavne se drz. moji babicku dneska podle vseho odvazeli domu z nemocnice, tak se za ni chci zitra zastavit, aspon na chvilku a dovest ji valasske frgaly, at si da..dlouho jsem tam nebyla a pak se dozvim ze je v nemocnici, takze se za ni s manzou vypravime. Zitra jdem na svatbu kamaradovi, pak na rozlucku kamaradce a mezi tim stihnem i babi v ostrave 🙂 ja uz si dnes dala prvni nosifol, tak budu zvedava, dostala jsem to driv nez jsem mela, a stale mi chybelo dobrat 4 prasky femibionu, ale doporucuje se nosifol brat hned u 1DC, tak jsem si ho radsi vzala a ty zbyle femi necham na priste 🙂 dneska jsem 2DC a ms jsem dostala v 24DC, takze fakt brzo, nechapu, asi je to tou injekci, a zadna ovu...nevim co to vse se mnou udelalo, asi se telo zblaznilo.

martinalinda
10. říj 2014

@bublinka74, kočko, kukni na muj dotaz na st. 190, zda se ti to taky nestalo, treba s tim mas zkusenost. Dneska jsem 2DC, dostala jsem to 24DC, sama od sebe nastesti, takze jsem na injekci jit nemusela, ale ze bych to dostala tak brzo jsem necekala ani ja, muze to byt tou injekci a anovulacnim cyklem? piju od dneska nosifol 🙂 a zitra si jdu do lekarny pro dalsi..

bublinka74
10. říj 2014

@martinalinda já ti vůbec nevím ... 😕 já to měla od 24. 9 ,jen 4 dny ....a pak po 8 dnech zase jen 4 dny ...lehce vše,žádný bolesti,nic .... 😕

karlos12
11. říj 2014

@majkylove já věděla že se chytíš.Nemyslím to zle, jen jsi jediná testovačka co znám 😉

karlos12
11. říj 2014

@bublinka74 ahoj, co Ti to tělo zase dělá ? Třeba je jen potřeba se trochu srovnat a pak to bude dobré.Třeba se jen čistí, nebo tak něco.

majkylove
autor
11. říj 2014

@karlos12 no jenom aby 😀 tak co,jakej byl navrat do prace?me to tu nebavi radsi bych byla v pelechu 🙂

karlos12
11. říj 2014

@majkylove návrat bude až večer.Teď jsem doma jen s kocourem.Miláček jel opět na stavbu.Ale už teď se mi moc nechce.Venku je hnusně, tak akorát na pelíšek.Ty jsi teda v práci ? To se vystřídáme 😒

majkylove
autor
11. říj 2014

@karlos12 jj,vystridame 🙂 hnusne?tady je uplne nadherne.zrovna se cpu segedinem a dam asi malyho slofika 😀

karlos12
11. říj 2014

@majkylove tady je mlhavo, cosi padá z oblohy a chladněji.Jsem nacpaná, dělala jsem dýňovou polévku s kari a kokos. mlékem, byla fakt super.A pak jsem měla kaťák z panenky a bramborák.Z krušovické restaurace.Vynikající.Jdu se natáhnout.Večer bych asi nevydržela 🙂 Přežij zbytek dne a hezky si schrupni 😉

majkylove
autor
11. říj 2014

@karlos12 mnam,polivku mam rada,ale z tech tvojich prisad sem ji jeste nemela,zkusila bych 🙂 a katak nevim co je,ale bramborak bych si dala,ja bych si dala vsechno 😀 ses dobra ze se ti podari pred nocni spocnout,to me nikdy :-\

chilli009
11. říj 2014

Holky, já fakt nevím, ovu testy stále stejné ( ovulaci neznačí ) , podbříšek od včera chvílema pobolívá a podle ovukalkulačky plodné dny jsou tento týden, tak já nevím. Chtěli bychom holčičku ( pochopitelně hlavně zdravé miminko ) a ta se prý povede většinou při styku před ovulkou, no tak to bychom na tom mohli s manželem ležet tento mesíc každý den, podle těch testů, jelikož stále čekáme na ovu, tak už si začínám i myslet, že tento měsíc je bez ovulky :( . Jsem 17DC a cyklus mám 30 dnů.

karlos12
11. říj 2014

@majkylove tak jsem nespala, ale to neva, zítra to doženu.To bylo přivítání, přijedu do práce a hned mrtvolka.Tak snad máme vybráno 😉

majkylove
autor
11. říj 2014

@chilli009 prý někomu ty testy neukazují a přesto uvu probíhá 😉
@karlos12 no tak to je hezkej začátek teda,fujky :-/ Tak ať ti to uteče!Já jsem nějaká zbitá tak už to jdu zkusit asi zalomit a ráno tě vystřídám 🙂

chilli009
11. říj 2014

@majkylove tak to je taky dobrý, no tak to jsem na nás zvědavá 🙂

terezapetrova
11. říj 2014

@majkylove ahoj tehulko, jak se vede? tak zkousim ty digi testy, nu zatím ovu asi ani v dohledu. Doufam, ze ji tenhle mesic vůbec budu mit, to bych pak ty testy vypotřebovala uplne zbytecne /vzhledem k tomu, ze jiné kvůli slozite ceste a cene asi porizovat nebudu/ 🙂

karlos12
11. říj 2014

@majkylove tak spinkej rychle 😉 , už chci střídat 🙂

bublinka74
11. říj 2014

@karlos12 ajoj kočko,na noční ju 😕

majkylove
autor
11. říj 2014

@terezapetrova ahooj,ále joo,jde to,už se nemůžu dočkat kontroly 😅 nebýt toho že mám teda extrémně škaredej ksicht 😀 a občas bolí podbřišek tak bych ani nevěděla že jsem těhu tak snad je vše jak má 🙂 a co vy,jak válčíte?manžel už bude konečně doma jo tento měsíc? 🙂 taky prý na někoho ty ovu testy nefungujou,ale nevím teda jak ty digi,ty by zas měly být přesnější,no držím palce ať ti ukážou a hlavně ať máte tu správnou trefu 🙂 a zas se ozvi,hmm 😉

karlos12
11. říj 2014

@bublinka74 hm 😒 .Už aby bylo ráno.Ale ještě mám zítra a v pondělí.Jak je v práci ?

bublinka74
11. říj 2014

@karlos12 tolik jooo uf ...noo v práci taky celkem náročný ....hodně je co se učit ...ale skvělý pracovat mezi herci ..a jsou super a klobouk dolu,obdivuji je ....je to náročná práce ...mooc a musejí to dělat s láskou jinak to nejde . 🙂 v pondělí budu volat na gynekologii co a jak ...jsem z toho nesvá ....pořád přemýšlím jestli mi nezlobí štítná žláza ..tam jdu v listopadu za měsíc ....taky nadělá v těle paseku pěknou ...noo uvidíme ....

terezapetrova
11. říj 2014

@majkylove urcite je vse ok 🙂 a ja dam vedet, no strach 🙂

karlos12
11. říj 2014

@bublinka74 to je pravda.Je dobře že Tě to baví.Zase něco nového.Ta štítnice umí zlobit, přitom je to taková malá mrška.Určitě bude vše v pohodě, jen je tělo trochu zmatené .Musí, říkala jsi do vánoc 🙂

chilli009
11. říj 2014

@terezapetrova zdravím, mohu se zeptat jaké ovu testy používáš ? já mám klasiku a stále nic

terezapetrova
11. říj 2014

@chilli009 taky zdravim, mam digitilani ovulacni testy Clearblue, ted je zkousim poprvé a jestli to bude fungovat prijde mi to dobre v tom, ze by jsi tam jasne mela videt jestli ovu je nebo ne, proste zadny vahani.. Tusim, ze jsou k dostani jen prez net z ciziny, ja je dostala od kamosky..

chilli009
11. říj 2014

@terezapetrova tak to je super, protože z těch obyč jsem na prášky, pořád dvě čárky, ale stále ta důležitá slabá :( , příští měsíc asi zajdu k doktroce na utz a budu chytřejší, podle utz mi řekne na kdy to vidí a nebudu muset kupovat furt testy a řešit čárky, navíc mě bolí poslední dva dny vaječníky a testy stále nic neukazují, tak tomu nerozumím, jedině, že by šly na prázdno a tento cyklus byl bez ovulace

chilli009
11. říj 2014

@terezapetrova jak dlouho se snažíte ?

terezapetrova
11. říj 2014

@chilli009 to me mrzi ale drzim palce 🙂