Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
11. říj 2014

@chilli009 my se snažíme o druhatko presne 1 rok ale asi nemyslim tak často na to, ze to nejde jako na to jak budu zvládat pripadne 2 deti, občas mam nad hlavu toho myho jednoho raubire a to i když je hodnej 😉 - je kolem nej dupani 😉

chilli009
11. říj 2014

@terezapetrova my se snažíme teď první cyklus, v srpnu jsem dobrala antiko a teď jsme si řekli, že to zkusíme, chtěla bych navázat na rodičák, tak na to máme ještě rok, tak se snad zadaří 😵 a budou na těhu testíku brzy // a bude vše ok

jinak občas mám v hlavě to samé, zda zvládnu dvě děti, když dcera je turbo a fakt lump s velkým L, ale zase si pak řeknu zvládli to jiní, tak to zvládnu taky

no a ke snažení, co si budeme povídat jiné to je, když se snaží člověk o první a jiné o druhé, když je dítě třeba nespavec jako ta naše a věčně mezi námi, tak je to kapku náročné a navíc její denní tempo je vyčerpávající, tak pak má mít člověk na něco chuť 😀

terezapetrova
11. říj 2014

@chilli009 a kolik je male asi tedy okolo 2 let? To jsme si prave taky rikali, ze bychom stihli navázat do 3let veku syna tak bohužel 😒 ale Tobe to moc preju 🙂

chilli009
11. říj 2014

@terezapetrova děkuji no snad to klapne a když ne, tak holt půjdu do práce a zkusíme to dýl, také přeji hodně štěstí ať se brzy zadaří 😵 , jdu spát, dobrou noc

karlos12
12. říj 2014

@majkylove krásné ráno 🙂

majkylove
autor
12. říj 2014

@karlos12 no pro tebe je urcite hezci 😀 krasne se vyspi a sup me zas vystridat 😀 dnes mam nejakou usmevavou naladu 🙂

karlos12
12. říj 2014

@majkylove to je dobře, doufám že Ti nálada vydržela.Už jsem zase tu, ach jo.Hned nám přiletěl motorkář a paní ze sálu a opilý řidič.To je zas víkend 😒

martinalinda
12. říj 2014

@bublinka74 ju, a uz se to nejak zpravilo, ja byt tebou tak jdu radsi k doktorce, neni normalni to mit 2x do mesice a jeste tak blizko po sobe, me uz o konci, ale taky me to prekvapilo, ze jsem to dostala tak kratce po sobe, jen 24dni. tak uvidime, co bude, budem se normalne snazit, nemyslet na to a ono to prijde 🙂

bublinka74
12. říj 2014

@martinalinda ajoj ---už to nemám,jasné že zavolám zítra doktorovi a povím mu to aby to věděl ...nic mne nebolí,nevím možná jsem se dočišťovala asi ..měla jsem to jen 4 dny před tím,nyní to bylo také 4 dny a jen jemně ,,,žádné bolesti ani kusy ,nic ,,,zvláštní fakt ,,,,

bublinka74
12. říj 2014

@martinalinda joo psala mi kamarádka,je jí 42 a minulý rok porodila krásnou holčičku,prý jí to děsně zlobilo,měla to nepravidelně,vůbec neví jak otěhotněla ...úplně čučela když šla k doktorovi ,že jí to zlobí a on jí řekl,jste v 8 tt a prý co prosím ...no asi je možné vše....já myslela,že už jsem v přechodu,ale profil vyšel v poho i vaječníky stále fungují ...noo je to zajímavé 😀

bublinka74
12. říj 2014

Já jsem asi věkem už divná extrémně 😀 😀

bublinka74
12. říj 2014

Holky teď mi psala kamarádka,hele kolikátý den jsi to jako znovu dostala ,píšu noo po té první ms ,jsem měla ten ovulační hlen určo,to semi nezdálo noo to bylo 29.9. a nyní jsem špinila a jemně krvácela,nebyla to jasná krev ...od 7.10 a ona měli jste sex,píšu jo joo a ona ty wogo to můžeš mít nidační krvácení ...klído se ti tam zahníz´dovat a vrtat a děložní sliznice je překrvená,prej udělej si test za 4,5 dnů ... noo ta mi dělá v hlavě bordel ta holka 😀 😀

sleepers
13. říj 2014

Ahoj všem, podávám hlášení z páteční návštěvy nového gynekologa.
Stručně jasně, odcházela jsem vysmátá jak měsíček na hnoji. Čekala jsem, že mi lékař řekne, že když se snažíme od června, že je to ještě krátká doba a pošle mě zase domů. Ale ono ne.
Říkal mi, že pokud mám brouka v hlavě a pokud mi to hlodá, jestli ej všechno v pořádku nebo není, je dobře, že jsem přišla, protože psychika je mocná čarodějka.
Vše jsem mu řekla, i to, že mám krátký cyklus a ovulaci příliš pozdě, tzn.krátkou luteální f. Kouknul do předchozích výsledků, které mám od minulé lékařky a dost se divil, že mi na určení ovulace lékařka odebrala vždy jen progesteron. Ona mi vždy na hodnoty progesteronu řekla SUPER a on mi řekl, že NIC MOC. Dle bolestí břicha jsem na sobě ovulaci pozorovala vždy cca 18.-19.DC, on mi ale řekl, že to ovulace vůbec nemusí být, resp. folikul naroste ale už nemusí prasknout. Prostě moc nechápe, kde předchozí lékařka vzala jistotu, že k ovulaci dochází. Navíc, když mi řekla, že to, že mám ovulaci v krátkým cyklu tak pozdě, že je v pořádku.

Takže přítel má žádanku na spermio, já jdu ve středu na odběr krve, v pátek na odběr krve a na UZ a v dalším týdnu budou zřejmě další odběry krve a sledování folikulů.

Z doktora jsem max. nadšená, takže pokud někdo přemýšlíte nad změnou, ráda vám lékaře doporučím. A hlavně si nenechte namluvit, že se snažíte krátce, že máte čas, že se to samo srovná apod.

majkylove
autor
13. říj 2014

@bublinka74 tak to jsem zvědavá,držím palce! 🙂

majkylove
autor
13. říj 2014

@sleepers týýý jo,tak to jsou skvělý zprávy!moooc držím palce,te\´d už to půjde jedna báseň 🙂

majkylove
autor
13. říj 2014

dnes jsem byla znovu u ortopeda ze mi odmitli udelat ten utz a rameno cim dal horší a dal mi injekci,rikal at se fakt nebojim ze se mrneti fakt nic nestane,i sestra rikala,ale presto,clovek jako laik,ma verit doktorum?takze ja mam depku a to jako fest ☹ ale pokud sem se dívala správně tak mi asi píchal mezokain a ten se dává na umrtvení zubu a to se v těhu může,no mám jít každopádně ještě na dvě a další mám další pondělí a to jdu na gyndu tak se zeptám ještě gyndaře pro jistotu než půjdu na další.Ale je to fakt k vzteku! ☹

bjoucik.15
13. říj 2014

@sleepers tak je super, ke komu chodíš? Já jsem momentálně hrozně nespokojená s tím mým, tedy byla jsem u něho jen 2x ale nechtěl semnou nikdy diskutovat 😒 ale je super, že to řeší 😵

bjoucik.15
13. říj 2014

@majkylove no snad doktoři vědí co ti v těhotenství můžou píchnout ne? Vědí že jsi těhotná? Kdyby jsi viděla kde všude a co do mě cpali když jsem byla těhotná já, tak bys čučela! Nemám slezinu a proto jsem byla víc hlídaná a snad každý týden jsem byla někde, jen na krvi jsem byla co 2 týdny a ne jen na jednu ampulku ale třeba na 3,4 😒 netěším se až to budu zažívat znovu a do toho kontrola čípku po konizaci v motole 😒 ☹ ale co bych pro mimčo neudělala že? Vším jsem si prošla a kolikrát mi bylo fakt špatně, ale toho Racochejla, co si tady na zemi přede mnou hraje s kostkama to opravdu nijak nepoznamenalo 🙂

bjoucik.15
13. říj 2014

@terezapetrova
@chilli009 jsem na tom stejně, doma skoro 2letou holčinu a taky si říkám jak já to zvládnu? když bude mimčo chtít spinkat a ona je víc než hlučná, nebo večer strašnej povyk když má jít spát 😒 doufám,že se to zlepší. Jinak je hodná 😀 ráda mi pomáhá třeba v úklidu,nebo s vařením.Miluje malé miminka, tak by snad problém být neměl..... Jinak to mám s @chilli009 úplně stejné. Ráda bych navázala na rodičák, který mi končí až za rok a 2 měsíce, tak se snad do té doby zadaří. Vysazený HA mám od začátku září 😎

bjoucik.15
13. říj 2014

Jinak holky jsem 15DPO a test 13DPO negativní 😒 takže nejspíš pojedeme další kolo, uvidím kdy dorazí MS.

sleepers
13. říj 2014

@bjoucik.15 Nevím, odkud jsi. Ale ten můj lékař-MUDr. Černý Miloslav ordinuje v Praze. Jsem z něj do teď úplně paf. Všechno mi sám od sebe tak vysvětlil, uklidnil mě a hlavně řeší a jedná. Takže za mě 100% doporučuju

sleepers
13. říj 2014

@majkylove Doufám, že jo. Děkuju. Jsem hlavně ráda, že mě někdo vyslechl a že se snaží mi pomoct.

chilli009
13. říj 2014

@bjoucik.15 snad nám to výjde a navážeme obě 🙂 , vždycky jsem chtěla dvě děti, tak snad se brzy povede otěhotnět, já jsem dnes 19DC a podle ovu testů jsem z toho nesvá, podbříšek bolí a od včera jako by mokro a dnes hustý hlen, tak já nevím, no ☹ , říkala jsem, že když to tento měsíc neklapne, tak začnu chodit na utz , abych věděla zda se něco děje či nikoliv a hlvavně kdy je nejvhodnější doba na to s manželem hupsnout 🙂 😀

chilli009
13. říj 2014

@bjoucik.15 jak víš kdy máš ovulku ? testuješ nebo měříš BT ?

blauen
13. říj 2014

@majkylove: jen mě zaráží věta, že pokud jsi se dívala správně byl to mezokain? Každý doktor tě musí seznámit s tím co do tebe píchá, jaké léky ti předepisuje, a ty máš na to právo!! Vím, že člověk je rád, za každou pomoc a úlevu od bolesti, ale máš právo vědět podrobný popis látky a na tom trvat!!! A pokud by tě lékař odbyl tak pryč od takového!

bjoucik.15
13. říj 2014

@sleepers jsem z Prahy 10 🙂

@chilli009 můžeš mít plodný hen (mokro) klidně jen půl dne... A já to poznám dle čípku a hlenu, teplota mi taky vždycky vyskočí ale jen třeba na 36,8 víc ne, ale to ani před prvním těhotenstvím nešla víc. tento měsíc jsem to poznala dle čípku a hlenu a manžel taky 😀 úplně se lekl 😀 ale asi ještě působili prášky takže se to nepovedlo.... s dcerkou jsem testovala 34DC a byla dálnice 🙂

chilli009
13. říj 2014

@bjoucik.15 tak myslíš, že ovulka probíhá nebo proběhla podle toho hlenu ? nebo teprve přijde ?

chilli009
13. říj 2014

@bjoucik.15 u dcery jsem netestovala ani neměřila teplotu, chodila jsem na utz, tak jsem z toho mimo, jinak podbříšek pobolívá pořád

sleepers
13. říj 2014

@bjoucik.15 Černý Miloslav, MUDr.CSc. Janského 2235, Praha 5 - Velká Ohrada 251 614 410 . Já k němu tedy chodím na kliniku do Santé, kde jsem dříve dělala ale na tohle pracoviště na Prahu 5 taky budu muset jít, protože mě chce vidět častěji.

majkylove
autor
13. říj 2014

@bjoucik.15 dekuju,to si me trochu uklidnila,taky si rikam ze snad vi co dela
@blauen tohle byla bohuzel moje chyba,ja se neptala co to je,jen sem se porad ptala jestli to opravdu nema vliv,ve ctvrtek si tam budu volat abych to mohla zkonzultovat na gynde bo mam mit ty injekce jeste dve,no a kdyby se to na gynde moc nelibilo tak uz nepujdu a ta jedna snad nejaky fatalni dusledky mit nebude