Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
21. říj 2014

@bublinka74 no to doufám že rychle 😀

bublinka74
21. říj 2014

@majkylove to si piš budem rodit s Tebou tu všechny 😀

majkylove
autor
21. říj 2014

@bublinka74 no to vám radím! 😀

bublinka74
21. říj 2014

@majkylove jasné dáš nám telefon a to bude,porodíš jedna dvě 😀

majkylove
autor
21. říj 2014

@bublinka74 😀 to víš že joo,kdyby to bylo tak lehký 😀

martinalinda
21. říj 2014

@bublinka74 tak gratuluji k ovulce, tak doufam ze to ted vyjde, budu drzet palecky. ja mam za sebou poslednich par dni, tyden spis docela narocny, tak jsem tu ani nebyla. Pohreb, do toho navstevy, vylety, mrak prace v praci, stresy, do toho jsem zacala to dostala driv nez normalne, takze si ted pocitam jen dny, nejak to neresim, sexujem ob den, tak uvidime zda ten nosifol pomuze, ale na ovu testu se mi zacina objevovat carka, tak doufam ze bude jen silit, jsem dnes teprve 13DC. Takze uvidim, chci pak jit tak 18DC na kontrolu utz, tak jsem zvedava. Takze proto jsem tu dlouho nebyla, nejak jsem nemela cas a rikala jsem si ze na to aspon nebudu tak myslet, ale chybite mi tu 🙂

bublinka74
21. říj 2014

@majkylove ále kočko ....hlavně v pohodě ju,já rodila pomalu doma vždy 😀

majkylove
autor
21. říj 2014

@bublinka74 no ty,tobě se to už po čtyřech píská co 😀 já už na příjmu se budu dovolávat epidurálu jak se vidím 😀 ale chci cvičit s epinem tak třeba budu překvapená,kéž by 🙂

bublinka74
21. říj 2014

@martinalinda děkuji,uvidíme já tomu moc nevěřím,ale je mi zas divně ...hlavně zima,chutě zas jiný přechod prý 😀 😀 ,koukej chodit ...říkala jsem si kde jsi,tak chybíš a neboj vše se zjistí a urovná a já už nevím jestli to nevyjde ...tak už opravdu přemýšlím o přechodu ..dnes tu chodím pomalu v huculích a beranici a kluci na mne koukají jak na blázna 😀 😀

karlos12
21. říj 2014

@majkylove už zase ? Já asi nikdy, asi nebudu mít možnost 😝

bublinka74
21. říj 2014

@majkylove hele uvidíš ...epidurál ti dají vždycky,ale zmákneš to bez něj 😀 😀 uvidíš ...hlavně klid,pohodu,těšit se a manžel tam bude ?

karlos12
21. říj 2014

@bublinka74 hm, ať si dělají srandu, hlavně aby Ti bylo dobře.Také bych chtěla ležet pod dekou.Zítra budu, už se moc těším.A hlavně ve čtvrtek nebudu vstávat, to je paráda 😉

bublinka74
21. říj 2014

@karlos12 tj ale je mi zima a dnes jsem vykouřila jen dvě cigarety,děsně mi to smrdííííííííí 😀 no vidíš čtvrtek je za chvíli 🙂 kdy to máš dostat ?

majkylove
autor
21. říj 2014

@karlos12 no už zase 😀 dávám ti čas do pátku,pak přijedu a udělám ti ho sama když to nedostaneš 😀
@bublinka74 joo,pohoda,to dám,nejsem máčka 😀 joo,manžel bude 😅

martinalinda
21. říj 2014

@majkylove moc moc gratuluji, je to nadhera, ze je vse v poradku, doufam ze se nam vsem taky brzy zadari 🙂

majkylove
autor
21. říj 2014

@martinalinda děkuju moc a určitě zadaří,pevně v to doufám,teda vlastně věřím!Do vánoc všechny se řeklo,hmm 🙂

bublinka74
21. říj 2014

@majkylove manžel tenkrát u prvního nebyl to nešlo,u druhého to neztihl,to mi vezli městskou policií ,u třetího dojel jen tak tak ,porod trval 30 min se vším všudy a u čtvrtého stihl vše ...8 hodin doma a 2 hodiny v porodnici 😉 ,je to moooc milé když tam někdo je na blízku 😉 ,ikdyž já měla ty porody první tři fakt mega rychlý 🙂 2,5 hodiny,40 min,30 min a 2 hodiny 😀

majkylove
autor
21. říj 2014

@bublinka74 týýý jo,šťastná to žena 🙂

martinalinda
21. říj 2014

@bublinka74 to ja byla u zubare dneska, vrtala mi a opravovala starou plombu,a stejne me objednala na unor, na opravu dalsiho zubu, takze fakt radost, ale mam docela sikovnou zubarku, jezdi k ni lidi i z okolnich mest, jak je dobre a to ordinuje u nas ve vesnici 🙂

bublinka74
21. říj 2014

@martinalinda nemluv mi o zubaři fujjj jsem si užila fakt fest .... v bolestech trhání ,v zánětu a hodiny na křesle a ještě mi čeká jeden 😕 😒

bublinka74
21. říj 2014

@majkylove tj kočko,ale poslední dal zabrat nato že byl 4 ,ale zmáklo se to 😉

martinalinda
21. říj 2014

@bublinka74 nebo neboj, budu zase chodit, zatim to bylo takove problemove, ale asi bez vas nemuzu byt, kazdy den jsem si to cetla a nejak porad nemela cas odepsat, ale tak ted uz to nebudu zanedbavat, chci se tu s vama tesit z vas, z fotecek a radosti i starosti. Tak uvidis, prechod jeste u tebe nehrozi ne? 🙂 treba to fakt bude nejaky nastup a zahnizdovani, uvidis, davej vedet, bylo by krasne kdyby se podarilo, no pokud u me bude ovulka, tak to vidim tak ke konci mesice, a zjistim to tak prvni tyden v listopadu, tak jsem zvedava taky, hlavne zda na utz rekne ze je tam folikul a ze je to v poradku, protoze pri posledni kontrole kdy tam nic nebylo, me to tak nejak zaskocilo, spadla nalada, a pak to nejak pretrvavalo, neresila jsem nic a i ted jsem vic klidnejsi, je konecne po volbach a te hruze okolo, tak se treba fakt zadari 🙂

karlos12
21. říj 2014

@bublinka74 há, Ty kouříš ? 😉

martinalinda
21. říj 2014

@majkylove do vanco vsechny !!! to je fakt, taky doufam, spis si to preju, tak snad se nad nama vsema usmeje priroda a vsem nam nadeli, tak aby nas na vanoce bylo vsech vic 🙂

bublinka74
21. říj 2014

@karlos12 jj proč ..ale moc nééé tak 8 denně 🙂

bublinka74
21. říj 2014

@martinalinda určitě koukej chodit ...mně to taky nevadí ,ráda čtu holky co nového kdo,fotečky,jak komu je a tak ... 😉 taky jsem si zvykla už 🙂 ...tak to máš čas ....já bud testovat tak nevím když to nedostanu 30. tak třeba 3.11 . 🙂

karlos12
21. říj 2014

@bublinka74 já také, ale jen v práci.Ptám se jen tak 😉 Přijde mi to tady takové tabu.

karlos12
21. říj 2014

@majkylove tak to uděláme ten sraz, ne ? 😉

majkylove
autor
21. říj 2014

@bublinka74 taky jsem do těhu kouřila a já dost teda,ale už sem vpoho 🙂

majkylove
autor
21. říj 2014

@karlos12 týýý,nezlob 😀

bublinka74
21. říj 2014

@karlos12 já jak kdy ....přítel kouří už 20 let a spermie má ukázkový a plíce taky 😀 ,někdy dám i 10 podle situace,nebo když se někam jde 😉