Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

chilli009
25. lis 2014

@majkylove já měla na dceru ohrádku na kolečkách a klasiskou postýlku a super 😵 , v ohrádce si pak hrála i jako větší, když už seděla i lezela, takže jsem ji nemusela nikde chytat, když jsem potřebovala uvařit atd. , v postýlce není tolik možností na přetáčení a hraní si :( , jinak kolébku bych taky nedoporučila, prckové si velmi rychle zvykají a košík určitě super, ale je to tak na půl roku max. což za ty peníze seženeš ohrádku, kterou máš min. do roku

aqua12
25. lis 2014

Holky jupiiiii sily 🙂 tak snad bude vse v poradku 🙂

bjoucik.15
25. lis 2014

no holky jinak jsem si dnes koupila ovu testy, tak budu na konci týdne testovat. 🙂

bublinka74
25. lis 2014

@majkylove ahojky,néé jen hnědé špinění a bolí mne levý podbřišek,myslím,že přijde ..uvidíme

bublinka74
25. lis 2014

@bjoucik.15 tak pěkně testuj,já to nyní nechám na doktorech 😀

martinalinda
25. lis 2014

@bublinka74 no taky si myslim, asi to tak melo byt a tak to prislo
@bjoucik.15 je to tak, je to cim dal castejsi, ale neboj, clovek musi verit a bude to dobre
@majkylove jasne, vsak to by tak bylo asi u kazde zeny, ze je to pro ni hruza..ona je celkem v pohode, nejak ani nesmutnila, bylo to v zacatku a hlavne vedela moc dobre i to nasim rekla, ze se stejne na to moc neciti a s tim svym to nema uplne idealni, takze se to tak melo stat, bere to tak ze se to melo stat, aby to treba i vyresilo jine problemy, takze na druhou stranu je to asi dobre...
@chilli009 taky si myslim ze to melo svuj duvod, i za jistych okolnosti, a nejak se vse timto vyresilo, i jakasi budouci svatba atd. no ted jen doufam aby na to nehupsli zase ted uz na truc...no my se zacnem snazit az mi ta ms dorazi, uz ani nevim co delat pro to aby dosla, je to fakt otrava, a jestli nedojde, tak ve ct pristi tyden ficim zase na injekci..uz me to depta jak to je nepravidelne, ale uz se tesim i na ten utrous, aby to zpravidelnil...ale to musi ms prijit..

bublinka74
25. lis 2014

@martinalinda takové dlouhé cykly,to je zvláštní ..pořád mi to nejde do hlavy víš 😕

bjoucik.15
25. lis 2014

@bublinka74 zkoušela jsem to dnes, jen tak jak jsem na tom a měla jsem na testíku hodně slabého ducha, tak snad za těch 5 dní bude pozitivní 🙂

kachnivp
25. lis 2014

Ahoj děvčátka...po dvou letos prodělaných zamlklých těhotenstvích a následných revizích jsme se rozhodli nejen zkusit zajít si pro odbornou pomoc,ale zkoušet dál i přirozeně. Takže dnes nejspíš ovulace a po víkendovém "jen tak pro radost" doufáme, že se třeba zadaří. Všem, kterým se rýsují čárky na testech gratuluji a ostatním přeji ty nejhezčí vánoční dárečky 🙂

sleepers
26. lis 2014

Tak jak jste na tom holky? Nekdo novy, kdo nasel //? Ja jsem dnes 22dc a mam to dostat v pondeli.
Jindy me uz tyden boli bricho jako pred ms a hlavne prsa ale tentokrat nic. Ticho po pesine.
Test jsem zkousela ale logicky tam nic neni. Tak uvime o vikendu.
Jak si na tom ty @bublinka74?

bublinka74
26. lis 2014

@sleepers ajoj kočko,já taky tento měsíc nic,žádné příznaky ,jen bolel levý podbřišek,hurá dnes MS dorazila.... 😀 v pátek na krev ,první hormony budou 😀 ,jsem ráda další cyklus na den skoro....což je dobré znamení 🙂

bublinka74
26. lis 2014

@bjoucik.15 to by mohlo kočko,jen hlídej pěkně ...na mě se nyní podívá doktor ...13 den cyklu 😀 už se těším až se jukne na ty vejce 😀 😀

bjoucik.15
26. lis 2014

@bublinka74 tak já jsem zrovna teďka v motole na kontrole, kdyby byla ovu (mám od rána pocit mokra,cožs mi přijde brzo) tak to snad poznají ne a řeknou mi?? No zkusím to kdyžtak za cca 3dny znovu.

zukanak
26. lis 2014

já také hlásím, že dnes dorazila MS, bála jsem se, jak to po samovolném potratu bude a jsem ráda, že jsem to dostala skoro na den od toho, kdy jsem začala potrácet...Takže začíná nový cyklus. Koukám, že je nás víc, co to teď dostaly, tak snad se i společně zadaří 😉 Držím všem palce! Bublinko, ty jdeš na tu folikumetrii nebo jak se to jmenuje?

bublinka74
26. lis 2014

@zukanak ahojky,no vidíš super to je dobrý znamení 😉 ano v pátek na krev hormony -3DC a 13DC na folikumetrii,jdu také prvně po takové době tak uvidím jestli se tam něco děje ,uzrává ,dozrává 😀

bublinka74
26. lis 2014

@bjoucik.15 ahá tak držím palce,to ju jaký si den cyklu 🙂

majkylove
autor
26. lis 2014

@bublinka74 no tak supeer!sama sem zvedava co nam tu budes popisovat 🙂
@sleepers na test je brzo,nejdriv sobota,nedele jestli to mas pravidelně 😉
@bjoucik.15 ja byla u dr ten mesic co sem otehotnela a to musela byt zrovna ovu jak vysita a nic mi nerekl :-\

bublinka74
26. lis 2014

@majkylove joo to se neboj ....budu popisovat svoji vyjevenost

bjoucik.15
26. lis 2014

@bublinka74
@majkylove hm, holky tak mě dr, taky nic neřekl... byla to prohlídka za 2min hotovo! ale zase aspoň nějaká pozitiva, když budou výsledky v pohodě, tak jsem tam byla na posled a ten nález se sám vstřebal 🙂
No ale po tom vyšetření jsem začala špinit, takže nepoznám ovu ani náhodou, ikdyž ráno jsem měla dost mokro... uvidím zítra...

monasupinka
26. lis 2014

www.fertilityfriend.com/m/home.php/552fef
Holky, prosim, je tady nejaka odbornice na mereni bazalni teploty? 🙂 muj cyklus je velice zvlastni 😀 po vysazeni antikoncepce jsem ms skoro vubec nedostavala a pak jsem zkusila inofolic, ktery mi zacal pomahat 🙂 dostala jsem to po 6 tydnech a pak po 5 tydnech 🙂 pak jsme meli svatbu a zacali se snazit a ted je to asi nejakych 8 tydnu a stale nic 😀 20.11. jsem byla na vyvolavacce a posledni dva dny mne boli prsa 🙂 ale ta teplota je nejaka divna 😀 moc mi to poskakuje 😀 myslite, ze je jeste nejaka nadeje? 😀 pred 2 dny byl test negativni 🙂

chilli009
26. lis 2014

@bjoucik.15 já jsem stále na rodičáku, problém s prací má jiná holčina, jen jsem ji taky radila 😀

chilli009
26. lis 2014

@merilinka ahojky, tak co UTZ ? jak jsi dopadla ?

bjoucik.15
26. lis 2014

@chilli009 aha, tak snad jsme poradili dobře...jak to nakonec vyřeší??

merilinka
26. lis 2014

@chilli009 ahojky,prosím Tě,já jdu až příští středu,blbě jsem se předtím vyjádřila,,objednala mě na 3.12,aby byla tutovka,že něco bude doufám vidět...jinak stále testuju,čárka sílí,ale ještě není úplně stejné intenzity jako ta kontrolní 😨 ,tak nevím,kdy bude,oproti tomu první je to ale hoodně znatelné 😵 písnu 😵

lexton
26. lis 2014

Holky poraďte. Dnes 25DC, 11DPO. Tak já nevím, dneska opět tt negat. Ale začal mě bolet vaječník, opět vlevo jako při ovulaci před 11dny. Tak tomu nerozumím. Jsem nějak netrpělivá. Stalo se to někomu? Aby byla ovulace...pak nic a najednou zase rýpání na tom samém místě? Ne tak bolavé, ale rýpání? A hlavně při stlačení místa. Na testy pořád čas..až 30.11. má přijít..

sleepers
26. lis 2014

@lexton jsem na tom podobne. Dostat to mam v pondeli. Jindy me pred ms boli bricho a hlavne prsa.
A ted vubec, jen dnes jsem asi 2x ucitila pravy podbrisek. Takze bud hnizdeni nebo priprava na ms.
Test mam taky negativni ale myslim, ze je jeste brzo.

lexton
26. lis 2014

@sleepers no právě, je brzo.. ale ty nervy 🙂 jen si moc naděje nekladu..že by to vyšlo po jednom snažení/nesnažení.. zatím nevím, jak bych se cítila tak či tak 😀 ale pokud to v neděli/pondělí dorazí..tak aspoň je něco jisté 🙂

sleepers
26. lis 2014

@lexton stejne nam nezbyva nic jineho, nez cekat 🙂
Taky si rikam, bud to dopadne a nebo do toho jdeme zase.
Ale my uz se snazime od cervna, tak si rikam, ze uz by to mohlo vyjit.

Kazdopadne drzim palce

lexton
26. lis 2014

@sleepers no tak to držím dvakrát tolik 🙂 tfuj tfuj 🙂 uvidíme uvidíme, každopádně by to byly pěkné vánoce .-)

bublinka74
27. lis 2014

Ajooooj kočky,,kde jste všechny 😀 od včera tu nikdo nebyl ...to pečete cukroví bo co 😀 😀