Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

verusky
28. lis 2014

@bjoucik.15
vysvetlovat porad dokola, pres den, naprosto se na to na 14 dni zamerit, odmeny a tak. podobne, jako kdyz ucime na nocnik. nenechat to na vecer. porad od rana...

bjoucik.15
28. lis 2014

@verusky no tak to jsem zvědavá...

majkylove
autor
28. lis 2014

@terezapetrova ahooj,jééjda tak to ti nezávidím ty nevolnosti,no snad tě to přejde po prvním trimestru,držím palce!to by mohla být holčička hmm 😉 my už jsme úspěšně vkročili do druhého trimestru,třikrát huráááá!!! 🙂 a jinak je mi pořád fajn,akorát jsem pořád škaredá 😀 víkend peču,vařím,zítra přijede babička s dědou poprvé se k nám podívat a budem oznamovat,takže dnes jen mega nákup a za plotnou,co ty? 🙂

bublinka74
28. lis 2014

@marketat jj zvládla,3 velký zkumavky 😀 a 8.12 ve 13.30 na folikumetrii 😀

martinalinda
28. lis 2014

@bublinka74 ahojky, uz jsem zde 🙂 no me to taky nejde do hlavy, proc mam takove dlouhe cykly a muzu rict ze porad nic, no pristi tyden pujdu asi na kontrolu, protoze to neni normalni. Uz zase bude injekce :(ach jo

terezapetrova
28. lis 2014

@bjoucik.15 je to opravdu ubujejici, ja taky sama blbe spim nezavisle na Vojtovi spim třeba 4 hodiny denne a když me ještě v ty době budi Vojta, je to fakt jak pises na masli. Uzivejj ted volnicka a bez asi brzo spinkat? 🙂 btw chtěla jsem se ještě zeptat ty dlouhe vlasy ze svatby.. v profilovce to skoro vypada, ze mas kratky ale to asi je ofca a dozadu culik vid 🙂

terezapetrova
28. lis 2014

@verusky hm ja takhle na nocnik ucim pul roku 😲 všichni prave rikali, ze budu muset vydrzet třeba 3 nedele 😠 ja mam proste doma extra pripad 😒

terezapetrova
28. lis 2014

@majkylove nu,dekuji a Tobe gratuluji ke zvladnuti 1. trimiku, jsem ted fakt na nervy, nemocna nevim jestli to uplne zacatku tehu prospiva, Vojta mega zlobi, stresu hroznyho chjo 😲

terezapetrova
28. lis 2014

@bublinka74 Miso dr mi na kontrole rikal, ze ted bych se mela vyhýbat chripkam, virozam a ja hned nejakou od Vojty chytla ☹ jsem cca 7tt furt na to myslim jestli nemuzu tomu drobatkovi ve me nejak ublížit, k tomu s Vojtou je to fakt nerv 😒 ale asi kdyby byl problém tak mozna spinim krvacim, prosim porad chjo 😖

majkylove
autor
28. lis 2014

@terezapetrova nebooj,všechno bude vpořádku 😉 řeknu ti to tak,pokud všechno teď zvládne mimís bez újmy tak je to silák a už s váma zůstane 😉 vím že je to taková útěcha,neútěcha,ale až bude po viroze a mimís bude ok tak už můžeš jásat,fakt 😉 myslím že spoustu mamin prodělalo spoustu různých nemocí a děti jsou zdraví 🙂 a Vojtu,no,to se nedá radit,ale asi budeš muset trochu něco hodit za hlavu ať nemáš malýho nerváčka (mimochodem,to říká ta pravá jo) 😀

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove dekuju moc kočičko, zase jsem na dnešek kvůli ryme spala asi 3 h :( ni jo já taky věřím, ze to , čo si nosím pod srdcem bude v pořádku, bože už aby byl čtvrtek a já viděla tlouct srdíčko pls

bublinka74
29. lis 2014

@terezapetrova ahojky kočko,hele vůbec se neboj já měla u syna i angínu hmm a dali mi antibiotika které těhotné můžou 😉 hodně pij čajíky ovocné,cotronovou šťávu s cukrem dvě skleničky denně ,kloktej jestli tě škrábe v krku a při teplotách můžeš paralen 🙂 vše bude o.k

bublinka74
29. lis 2014

@martinalinda ahojky ,hele kočko dlouhé cykly můžou být,doktor říkal ale během roku dva tři třeba ,pak už se to má řešit ....řekni si o krevní rozbory,ultrazvuk atd... hmmm at víš víc konečně a né to jen chemicky rozjíždět !!!!

bublinka74
29. lis 2014

Holky vůbec nic neztíhám 🙂 jak se máte všici,budu tu dnes navečer 🙂 odpočívejte,nic se nemá přehánět 😀

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova čtvrtek je tu coby dup 😉 pěkně ať se teď dva dny stará tatínek a ty se hezky kurýruj zlato 😉

terezapetrova
29. lis 2014

@bublinka74 dekuji hodna 🙂 Co Ty kdy cekas mrsku ? Nebo jak na tom jsi? 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@majkylove 🙂 nu jo aspoň ted chlapi odjeli a prijedou az vecer, pujdu si na chvilku lehnout. Co ty Misi uz mas nejake ty pekne tehu kalhoty?

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova noo super,tak toho hned využij 🙂 mám zatím jedny legíny který nosím každej den 😀

terezapetrova
29. lis 2014

jo ju ted jsem spala cca 2 h a ted pujdu zkusit uplacat vanocni seznam darku 😉 nekde se zacit musí ze 🙂 a s téma kalhotama, jj presne ja mela jedny cerne tehu kalhoty moc oblibene a temer denne pouzivane 🙂 co brisako? kulati? dnes mate tu navstevu vid? 🙂

bublinka74
29. lis 2014

@terezapetrova není zač ... mne už ms dorazila 26.11 už jsem byla na prvních odběrech krve ,vysáli ze mne 3 velký zkumavky a 8.12 jdu na folikumetrii a 21DC zas na odběry progesteronu 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova jj dneska byla návštěva,no všichni měli radost,babička si pobrečela,klasika 🙂 manžel teď vypadl do hospody a já už sem tu natažená u telky,to není nic na mě takový vychystávání a obskakování 😀 a bříško,já ti nevím ani,pořád jen mega špek,na bazéně jsem pořád za tlustou a ne těhotnou 😀

chilli009
29. lis 2014

@majkylove
za tlustou jo ? a kde prosím tě ? špek vypadá jinak, jsi jak lunt hubená a těhu bříško si myslím, že teda už máš, sice malinký, ale není to špek , hezký 😵

majkylove
autor
29. lis 2014

@chilli009 děkuju,ale kdo to neví tak si fakt myslel že sem tak přibrala,nebo setkala sem se teda u dvou známých co mi to řekli 😀

chilli009
29. lis 2014

@majkylove to jsou teda známý 😀 bych je hnala 😎

majkylove
autor
29. lis 2014

@chilli009 taky že sem je hnala 😀

bublinka74
29. lis 2014

@majkylove hezký bříško,tak akorát 😉

bublinka74
29. lis 2014

Kdo mi poslal srdíčkoooooo jééé děkuji moc 🙂

majkylove
autor
29. lis 2014

@bublinka74 já taky dostala srdíčkoo,kdopáák? 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@bublinka74
@majkylove holcicky to ja, když Vy moc zasloužíte 🙂 par jsem jich poslala do konikoveho světa a 1 poslední si nechavam na ctv jestli nepomuze ..

majkylove
autor
29. lis 2014

@terezapetrova ty seš zlaťoch abys věděla,i ty si mooc zasloužíš víš 😵 a to víš že ti pomůže,teda spíš nebude mít důvod proč pomáhat,všechno bude totiž úplně ukázkový 😉 jak se cítíš,je líp když sis dneska jakž takž odpočla?a co dárky,sepsaný?já teď objednala pro manžu tričko a příští týden snad dorazím zbytek a doufám že mám hotovo 🙂